Tokio hotel Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Blog  Portal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Piercingi & Tattooji

Go down 
+56
samantikuš
patika
Sascha
Sugar
THkaulitz
.x.beeJbii.x3.
thfenica.
melii
Nastja
*Urssa*
tokio hotel <3
BabyLannii
thiloujuever<3
wanesa.
Pain of Love
SunShine
__TH__
zoii.kaulitz
Innes``
humanoid
JLiss.star
majchy bumbajchy
Jumbie
~BunnyFREAK~
PATiiiTHEkaulitz
Musique_Lover <3
mrs. KauLitz
inees.
_anarchy_
maja`
Ancheek
mushraa
sancLOVEStokiohotel.
BiiLooUa_PuuNčKa_x33
A.n.C.h.
Tareex
freiheit
tjasa
toms-girl
The Reader
DuL_
Talchy<3
butterfly.
MasHieEUPHORIA
Mary - Kate
Pinky
sbt
Tom's girl
Dnicegirl.
*imMoRtaŁ*EngeŁ*
[Love TH.]
_Tokio_Hotel_boy_
tinchy_th
sour_cherry
Darya*
Ursy
60 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
DuL_
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
DuL_


Female
Datum registracije : 11/11/2008
Število prispevkov : 1447
Age : 33
Kraj : Maribor

Piercingi & Tattooji - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 4 I_icon_minitime28.10.09 0:07

To si je moja sestrična šla delat na skrivaj pirsing v jezik in mama njena ni opazla 2 leti tega rofl .

Drgač glede tattojev bi pa jaz mela hm..... na lopatici pa na levem jajčniku oz. mal bolj dol smile to upam,da bom šla še letos, kr mama itak dovoli ateja pa tak ne rabim spraševat če si lahk grem kaj delat smile haha
Kr za pirsing v popku pa doben ni vedo,da si bom šla delat pa kdaj pa mama je sam rekla, da mi paše :D ata pa tud sam reko,da sem smotana druga pa nič rofl !

Aja Nuša kaj to si misla Lori ( sestrično :D ) ?
Nazaj na vrh Go down
_anarchy_
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
_anarchy_


Female
Datum registracije : 05/09/2009
Število prispevkov : 608
Age : 27
Kraj : MB

Piercingi & Tattooji - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 4 I_icon_minitime28.10.09 0:15

jja sej bi si šla na skrivaj ja ... sm tattooji bi se full vidli in pol bi to enkrat opazla in bi lepo rekla da sem si narisala in da si nonstop rišem :D pa bi enkrat rekla naj neham pa bi mi še kr ostalo hahahaha xD pirs pa raje počakam kod pa da mi nared lukno in opol če bi vidli bi mogla ven uzet in pol sm jaz trpela za brezveze .. rajš počakam ... tattooja pa se ne da odstrant ( razn z laserom sm tega pa ne bi pustli )

Ja njo sem mislila .. moja Lori love sm ko si je pa sama tattoo nareedla pa nam je na mojem rojstnem dnevu mogla vsem razlagat kak se naredi in je povdarla NAJ NE DELAMO TEGA haha .. sej zdaj grem z njo ko si gre na notranjo stran stegen neki napis nardit smile komi čakam :D
Nazaj na vrh Go down
freiheit
Mister Tokio Hotel
Mister Tokio Hotel
freiheit


Male
Datum registracije : 07/08/2008
Število prispevkov : 4500
Age : 29
Kraj : withmylove

Piercingi & Tattooji - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 4 I_icon_minitime28.10.09 0:38

joj men so rekli da ko bom živel pod svojo streho si bom pa lahka dal pirs pa tatu.. moji bi ponoreli če bi si dal pirs kamorkoli..
Nazaj na vrh Go down
http://district-nowhere.tumblr.com/
mrs. KauLitz
Začetnik
Začetnik
mrs. KauLitz


Female
Datum registracije : 24/10/2009
Število prispevkov : 24
Age : 29
Kraj : lugatc

Piercingi & Tattooji - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 4 I_icon_minitime03.11.09 22:29

glede piercingow am moja frendica si ga je dala u popk pr 14 pa tastari niso nč wedl zato dala si ga je marca in pol to skriwala pred ta starim pa u sql so usi wedl pa pol je pršu čs d grejo na morje in k so se šli kopat je njeno mtko skor kap tm sred plaže baje je ful kričala na no pa jo parkt kloflna tok da so pol nasledn dan spokal use pa šli dam k je bla tjaša čizt plawa in zdej je u 9 klasu pa ni newem neki skoz čistla al ka neki uglawnm tazga je blo in se ji je use zagnojl in je ženska mogla it na operacijo.pa še to mtka spet ni nč wedla k je rekla k so pršl z morja d ga mora dt wn ampak tjaša je bla full trmastra pa swojeglawa tk da ni puslušala in so doma spt mel kaos........aia pa še to moj sušolc ga ma pa na obrwi pa emo je pa mu fulll paše.... love
Nazaj na vrh Go down
Pinky
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pinky


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 2416
Kraj : *

Piercingi & Tattooji - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 4 I_icon_minitime03.11.09 22:47

mrs. KauLitz je napisal/a:
glede piercingow am moja frendica si ga je dala u popk pr 14 pa tastari niso nč wedl zato dala si ga je marca in pol to skriwala pred ta starim pa u sql so usi wedl pa pol je pršu čs d grejo na morje in k so se šli kopat je njeno mtko skor kap tm sred plaže baje je ful kričala na no pa jo parkt kloflna tok da so pol nasledn dan spokal use pa šli dam k je bla tjaša čizt plawa in zdej je u 9 klasu pa ni newem neki skoz čistla al ka neki uglawnm tazga je blo in se ji je use zagnojl in je ženska mogla it na operacijo.pa še to mtka spet ni nč wedla k je rekla k so pršl z morja d ga mora dt wn ampak tjaša je bla full trmastra pa swojeglawa tk da ni puslušala in so doma spt mel kaos........aia pa še to moj sušolc ga ma pa na obrwi pa emo je pa mu fulll paše.... love

ei prou nč nism razumela kaj si napisala.. shy

Dejte prosm mau pazit kako pišete..kakšno minutko več tud posvetite, da na hitro pregledate svoj komentar. freaky
Nazaj na vrh Go down
mrs. KauLitz
Začetnik
Začetnik
mrs. KauLitz


Female
Datum registracije : 24/10/2009
Število prispevkov : 24
Age : 29
Kraj : lugatc

Piercingi & Tattooji - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 4 I_icon_minitime03.11.09 23:07

ja dobr bom pa še enkrt pisala...moja frendica si ja dala pr 14 letih pirs w popk.to si ga je dala 25.3.2009 jezik pa ni ta starm nč puwedala d si ga gre narest.k pršla u šolo so že usi neni frendi to wedl d si je dala narest.pa je pršu mesc julij k so šli na morje pa ta stari še zmer niso wedl za to wtf in k so šli na plažo je njena mtka to widla in se začela pizdt pa kričat na no pa jo je parkat kloflna.nasledn dan je bla tjaša čizt modra pa je fotr reku nj puspraw swoje stwari d grejo dumow.mtka je tjaši rekla d ga mora dt nujno wn k pridejo dumow,ampak tjaša jo ni ubogala pa ni ga redno čistla-al kaj jst wem ka je delala z nim,in se ji je pirs zagnojiu u popku.in pol je šla k zdrawniku pa reku d mora na operacijo pa je dobla napotnco pa spt ni puwedala mtki d ga ma spt u popku in d se ji je zagnijil.mtka pa spet zgnala wik in krik ampak se je pol umirila in šla z no u lublano na uperacijo....pa so ji rekl zdrwniki d ga nesme nost 3 mesce ampak ker je ona tjaša ga je že mela nasledn tedn po operaciji wtf??? pa moj sušolc ma tut pirs sam u ubrwi-pa emo je pa mu full paše love a zdej keii štekašš???
Nazaj na vrh Go down
Musique_Lover <3
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Musique_Lover <3


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 1394
Age : 30
Kraj : Wonderland

Piercingi & Tattooji - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 4 I_icon_minitime03.11.09 23:21

Meni se ful ne zdi prov ko starši ne pustijo otrokom pirsinge.
Se mi zdi da se ne bi smel vtikat v to... če si otrok želi pirs potem naj ga ima! Če mu ne bo več všeč naj ga da ven. Piercingi & Tattooji - Page 4 409966

Ampak ja, komplikacije nastanejo potem, ko pride do raznih gnojenj in tega. Čeprav po moje v veliki večini do tega pride ravno zato, ker otroci doma ne povejo, grejo v nek čuden salon kjer je po možnosti še vse na črno in se prej sploh nič ne pozanimajo niti o negi niti o ničemer. In potem se začne gnojit in nevem kaj vse. (in potem starši lahko rečejo "Sej sem vedel!" Piercingi & Tattooji - Page 4 421152 )

Tko da moje mnenje je, da bi starši mogli bit bolj odprti do tega, se met voljo sploh pogovarjat o tem. Ne pa samo "NE, ne smeš. Če prideš domov s tem se ti bo zgodilo to, to in to!"

mrs.KauLit - edina stvar, ki mene moti pri tvojem načinu pisanja je preveč pogovornih izrazov. Da o w-jih sploh ne govorim. Saj čisto razumem to, da ima vsak svoj stil pisanja & da pač ne napišeš vse slovnično pravilno ampak vseeno je treba najti neko mejo. I am just saying. ^^ Piercingi & Tattooji - Page 4 22452
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

Piercingi & Tattooji - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 4 I_icon_minitime01.12.09 23:00

Glede staršev in dovoljenj za piercinge in to...no, meni se zdi, da je že prav da naredijo eno prepoved kar se tiče tega! Ne vem, da vidim jaz danes 13-letne punce, polne enih uhanov na obrazu, v nosu, obrvi, ustnici, bradi...ok, v mejah normale, lepo prosim! To se meni ne zdi ok...

Zdi se mi prav, da če si otrok zelo želi nek piercing, na primer da si zelo želi uhanček v popku, da to pove staršem...verjetno bo prva reakcija "Niti podrazno!" ali kaj podobnega....če otrok potem še vedno prosi in prosi in obljublja vse možne stvari, da so vidni tudi neki rezultati itd., potem je prav da starši premislijo...v tem primeru je prav, da se tudi sami pozanimajo kako in kaj, kje bi bilo najbolje da se to naredi in podobno...
vsekakor je bolje, če so sami prisotni pri temu, da vedo kaj bo otrok naredil, ne da pride res do tega skrivanja in potem do možnih komplikacij itd.

Jaz svetujem, da se vsekakor ne gre narediti nekaj takega brez vednosti staršev...to govorim za tiste ki niso polnoletni. Če bo treba starše prepričevat par let za en piercing, se jih bo pač prepričevalo par let...v tem času boš tudi ugotovil, ali si res želiš ta piercing ali ne. Tako je bilo pri meni...ko sem jaz omenila piercing v jeziku, je bil ogenj v strehi. Potem sem nekaj časa počakala in začela spet težit in spet so bili bolj negativni odgovori, ampak si ga res nisem hotela dat brez njihove podpore oz.nekega dovoljenja.
In je minilo par let, v tem času sem si ga še vedno želela in sem nekega dne spet rekla:"Ok, jaz si še vedno želim imet uhan v jeziku!"
Do takrat so moji starši že videli da sem odgovorna, da sem dovolj odrasla in vse ostalo in so se popolnoma sprijaznili s tem...tako da se splača vztrajat! ja

Kar je tukaj potrebno, je pogovor! Samo to...pač z obeh strani, tako od staršev kot od otrok je potrebno eno razumevanje,...vi morate razumet njih in oni vas in res, morate se pogovarjat o temu, da bodo vedeli tudi oni vse o tem, kakšna je tveganost za kakšne okužbe in tako dalje...da jim pokažete, da ni res tako grozno kot se sliši itd.

ampak kot sem že rekla...ne si tega it delat sami ali pa na skrito, da starši ne bodo vedeli! Si boste nakopali samo težave, prepire in po vsej verjetnosti tudi izgubo zaupanja staršev v vas.
Nazaj na vrh Go down
PATiiiTHEkaulitz
Debatorica
Debatorica
PATiiiTHEkaulitz


Female
Datum registracije : 25/09/2009
Število prispevkov : 230
Age : 27
Kraj : Sevnica

Piercingi & Tattooji - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 4 I_icon_minitime02.12.09 17:17

.


Nazadnje urejal/a PATiiiTHEkaulitz 16.01.10 21:10; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
freiheit
Mister Tokio Hotel
Mister Tokio Hotel
freiheit


Male
Datum registracije : 07/08/2008
Število prispevkov : 4500
Age : 29
Kraj : withmylove

Piercingi & Tattooji - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 4 I_icon_minitime02.12.09 18:00

Joj.. Ne za jezik al pa za ustnco si ne kupvat magnetih pirsov.. jst sm ga mel dva dni tretji dan sm ga pa skor pojedu.. .tk da ne priporočam.. (pa mel sm ga na ustnci..) tak da rajš počaki..
Nazaj na vrh Go down
http://district-nowhere.tumblr.com/
~BunnyFREAK~
Debatorica
Debatorica
~BunnyFREAK~


Female
Datum registracije : 14/11/2009
Število prispevkov : 145
Age : 29
Kraj : in the rainbow.

Piercingi & Tattooji - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 4 I_icon_minitime02.12.09 18:58

Jaz imam pa z magnetnimi piercingi zelo dobre izkušnje. Nisem ga pojedla, ni mi nič dol padal, edino, ko sem jedla sem morala malo paziti. Drugače pa definitiuno zaleže, če si najprej ustnice namažeš z nečim mastnim ( lip-glossom ) in daš šele potem piercing noter :) Jaz sem ga imela 2 meseca in mi niti enkrat ni padel dol. Se pa zelo splača kupit tudi za prilimat, ampak ta verjanta ni moržna za jezik Piercingi & Tattooji - Page 4 775377
Nazaj na vrh Go down
PATiiiTHEkaulitz
Debatorica
Debatorica
PATiiiTHEkaulitz


Female
Datum registracije : 25/09/2009
Število prispevkov : 230
Age : 27
Kraj : Sevnica

Piercingi & Tattooji - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 4 I_icon_minitime02.12.09 22:02

ok hvala... Piercingi & Tattooji - Page 4 22452 kje se pa da to kupit?
Nazaj na vrh Go down
~BunnyFREAK~
Debatorica
Debatorica
~BunnyFREAK~


Female
Datum registracije : 14/11/2009
Število prispevkov : 145
Age : 29
Kraj : in the rainbow.

Piercingi & Tattooji - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 4 I_icon_minitime04.12.09 18:56

Jaz sem ga v Ljubljani, v piercing studiu na Trubarjevi Piercingi & Tattooji - Page 4 Icon_wink
Nazaj na vrh Go down
Jumbie
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Jumbie


Female
Datum registracije : 24/11/2009
Število prispevkov : 1392
Age : 29

Piercingi & Tattooji - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 4 I_icon_minitime16.01.10 16:26

jst bi fuul mela zvezdico tam kot Billm, sam to vrjetn ful boli, a? freaky
Nazaj na vrh Go down
majchy bumbajchy
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
majchy bumbajchy


Female
Datum registracije : 22/06/2010
Število prispevkov : 487
Age : 28
Kraj : Bela krajina

Piercingi & Tattooji - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 4 I_icon_minitime26.07.10 23:57

no js si že kake dve leti res fajn želim pirs na jeziku no tut prj sm ga že omenla ampak je takoj bil ogen v strehi no se je še zmerom haha nevem mogoče ga bom izborila za rojstni dan scratch mal sm prebirala stvari k ste jih pisale glede luknanja ampak me rs nč ni odvrnlo stran :D tko da pravijo kdor čaka dočaka scratch bolečine se ne bojim kr je moj prak zelo visok
drugač mam pa js tri uhanče v levem ušesu pa dva v desnem (hotla sm met tri pa mi ne morjo več dalje delat kr mam znamenje cry )
glede tatujeu pa je taka stvar shake jih obožujem js bi si dala vrtnico pod lopatice al pa na bok sam too bo še počakalo kr je še mal pre zgodaj za to
pa še te teme se bom dotaknla made at home nee moja kolegica si je hotla nardit v nos in se ji je tko zagnojilo da je mogla k zdarviku in so ji tisto lukno razkuževali (se ne lažem) kae dve ure wtf??? ona je takrt tko jokala kukr dž baje da jo je tko bolelo cry
Nazaj na vrh Go down
JLiss.star
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
JLiss.star


Female
Datum registracije : 17/04/2009
Število prispevkov : 600
Age : 27
Kraj : Maribor + Wiener Stadthalle :3

Piercingi & Tattooji - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 4 I_icon_minitime22.08.10 18:03

Uh, jaz imam novo ljubezen - industrialec ! love
Želela sem si ga že od zime, pa je blo treba ogromno časa, napora, obljub in razlaganja, da sem mamo prepričala.... Ampak v sredo sem končno sedela na stolu v studiu ! shake In glede na to, da bi to naj bil eden izmed najbol bolečih pirsov, mene sploh ni bolelo. Čutila sem od igle pritisk, ampak neke neznosne bolečine pa sploh ni blo .

In ja, zdaj sem čist wiuuu, naspidirana, in love shake shy

Piercingi & Tattooji - Page 4 13r-yeah-2_thumb

Nazaj na vrh Go down
http://www.ii2.org/user.php?nick=Alive%5E
humanoid
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
humanoid


Female
Datum registracije : 11/10/2009
Število prispevkov : 2412
Age : 29
Kraj : HUMANOID WORLD

Piercingi & Tattooji - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 4 I_icon_minitime23.08.10 9:10

men so pa full ušeč tipi k so potetovirani dead

sam js pa nebi mela tko taprau tatoo nee

pirsing bi pa mela tko k ga ima Tom v spodni ustnici :D to mi je full ušeč jezik

zdej si bom dala pa najbrš v ušes nrdit še 1 ali pa 2 luknje,nevem še :D
Nazaj na vrh Go down
sbt
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
sbt


Female
Datum registracije : 15/08/2008
Število prispevkov : 1435
Age : 30
Kraj : Cerknica

Piercingi & Tattooji - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 4 I_icon_minitime23.08.10 14:52

JLiss.star je napisal/a:
Uh, jaz imam novo ljubezen - industrialec ! love
Želela sem si ga že od zime, pa je blo treba ogromno časa, napora, obljub in razlaganja, da sem mamo prepričala.... Ampak v sredo sem končno sedela na stolu v studiu ! shake In glede na to, da bi to naj bil eden izmed najbol bolečih pirsov, mene sploh ni bolelo. Čutila sem od igle pritisk, ampak neke neznosne bolečine pa sploh ni blo .

In ja, zdaj sem čist wiuuu, naspidirana, in love shake shy

Piercingi & Tattooji - Page 4 13r-yeah-2_thumb


uau, ful je lep shake u ker studio pa si šla? pa kolk si plačala?

to je tud moja lubezen že od decembra haha

enkrat sm si ga že skor dala, sm si tazadn cajt premislna pa dala navadnga gor u hrustanc, špičko, tko d mam zdej že dve špički haha
pol sm bla spet bliz d si ga grem dat, je fotr neki težiu d mam sedm uhanu zadost pa ne vem kaj še, pol zadnjič je blo pa glih pred morjem pa ga rajš nism dala freaky

zdej sm se odločla da ga grem dat decembra haha

Nazaj na vrh Go down
JLiss.star
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
JLiss.star


Female
Datum registracije : 17/04/2009
Število prispevkov : 600
Age : 27
Kraj : Maribor + Wiener Stadthalle :3

Piercingi & Tattooji - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 4 I_icon_minitime28.08.10 15:53

Šla sem v studio Joli, Pobrežje, Maribor smile 35 evrov je blo, pa vse zelo profesionalno narejeno, razkužilo sem zraven dobila, pa še 'predavanje' sma meli z piercerko o negi in možnih posledicah haha
Sporoči decembra kako je blo ! smile flower
Nazaj na vrh Go down
http://www.ii2.org/user.php?nick=Alive%5E
Jumbie
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Jumbie


Female
Datum registracije : 24/11/2009
Število prispevkov : 1392
Age : 29

Piercingi & Tattooji - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 4 I_icon_minitime28.08.10 19:17

kaj pa si nardila?
Nazaj na vrh Go down
Innes``
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
Innes``


Female
Datum registracije : 22/07/2010
Število prispevkov : 411
Age : 29
Kraj : Maribor

Piercingi & Tattooji - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 4 I_icon_minitime04.09.10 12:19

jaz sem si tut pri joli dala delat piercing v noseku pa potem še 2 na vrhu ušesa, ki ju mam že 2 leti mislim da, v nosu pa 1 leto in ni bilo ni narobe, mogoče malo boli 1 teden drugače pa razkužiloin to pa je potem vse v redu :D
zdaj bi še pa imela v ustnici in jeziku, sam je problem da mi doma lih najbolj ne pustijo ampak bom že upam smile
tattoojev pa še nima sam bi si ga pa dala naredit nekam na hrbet boingy
Nazaj na vrh Go down
zoii.kaulitz
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
zoii.kaulitz


Female
Datum registracije : 12/05/2009
Število prispevkov : 403
Age : 28
Kraj : ..

Piercingi & Tattooji - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 4 I_icon_minitime05.09.10 21:38

JLiss.star : fuuul dobr mi zgleda mežik

jz mam u desnem ušesu tri luknce v levem pa tudi tri, le da je tista tretja više~ bol v hrustancu. to >višje< imam od decembra lani, ostale pa kake dve-tri leta.
doma niso nič kompliciral ko sem rekla da bi imela več luken. še mami mi je predlagala, da mi ona prelukna (ker je sebi tudi sama ) (:

dolgo časa sem hotela imeti pirs v nosi vendar mi takrat mami ni pustila. zdaj me je pa že malo minilo in nevem več če bi si ga dala delat ali ne..
Nazaj na vrh Go down
__TH__
Začetnik
Začetnik
__TH__


Female
Datum registracije : 14/11/2009
Število prispevkov : 72
Kraj : everywhere.

Piercingi & Tattooji - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 4 I_icon_minitime05.09.10 21:41

Hm..V prihodnosti ziher kakšn tattoo v povezavi z glasbo,ker mi glasba res pomeni velik..za piercinge;hočem si naredit tizti snakebite piercing,ampak starša komplicirata..po tem naj bi zgledala kot nekašen psycho.-.-
Nazaj na vrh Go down
SunShine
Debatorica
Debatorica
SunShine


Female
Datum registracije : 02/07/2010
Število prispevkov : 217
Kraj : Maribor

Piercingi & Tattooji - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 4 I_icon_minitime06.09.10 9:42

jaz si sicer ne želim pirsinga in ne tatuja. če pa bi mela ful vlko željo pa bi si ga dala delat pod ustnico ali v nos. tatu pa bi mela na lopatici
Nazaj na vrh Go down
Pain of Love
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pain of Love


Female
Datum registracije : 27/05/2010
Število prispevkov : 1366
Age : 28
Kraj : Ende der Welt

Piercingi & Tattooji - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 4 I_icon_minitime22.09.10 18:51

Js pa razmišljam da bi si dala pirsing na ustnici... sam ne vem kje se da to delat zmeden
Ursy je v začetku teme napisala, da je v Kopru en piercing & tattoo studio... Kaj mi lahko poveš kje točno je? Al pa če kdo drug ve?


Nazadnje urejal/a Pain of Love 24.05.11 21:07; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Piercingi & Tattooji - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 4 I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Piercingi & Tattooji
Nazaj na vrh 
Stran 4 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Tokio hotel Slovenija :: Moda in stil-
Pojdi na: