Tokio hotel Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Blog  Portal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Piercingi & Tattooji

Go down 
+56
samantikuš
patika
Sascha
Sugar
THkaulitz
.x.beeJbii.x3.
thfenica.
melii
Nastja
*Urssa*
tokio hotel <3
BabyLannii
thiloujuever<3
wanesa.
Pain of Love
SunShine
__TH__
zoii.kaulitz
Innes``
humanoid
JLiss.star
majchy bumbajchy
Jumbie
~BunnyFREAK~
PATiiiTHEkaulitz
Musique_Lover <3
mrs. KauLitz
inees.
_anarchy_
maja`
Ancheek
mushraa
sancLOVEStokiohotel.
BiiLooUa_PuuNčKa_x33
A.n.C.h.
Tareex
freiheit
tjasa
toms-girl
The Reader
DuL_
Talchy<3
butterfly.
MasHieEUPHORIA
Mary - Kate
Pinky
sbt
Tom's girl
Dnicegirl.
*imMoRtaŁ*EngeŁ*
[Love TH.]
_Tokio_Hotel_boy_
tinchy_th
sour_cherry
Darya*
Ursy
60 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

Piercingi & Tattooji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji I_icon_minitime18.01.09 15:15

O teh modnih "dodatkih" mislim da še nimamo teme :D Piercingi in tattooji so danes že nekaj vsakdanjega in veliko je takih ki se odločijo za tako vrsto dodatkov, za poslikavo telesa oziroma za uhanček na primer v obrvi ja ja

~Kakšno mnenje imate vi o tem?
~Si mogoče želite nekoč imeti tattoo ali piercing?
~Mogoče že imate kaj od tega? V tem primeru so seveda zaželjene tudi slike, da še ostali vidimo kako to izgleda :D

Torej, vse v povezavi s piercingi in tattooji, tudi o tem kako prepričati starše, da vam pustijo dati si uhanček na primer v popek, gre v to temo! :D:D:D

Nazaj na vrh Go down
Darya*
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Darya*


Female
Datum registracije : 06/09/2008
Število prispevkov : 1561
Kraj : Ljubljana

Piercingi & Tattooji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji I_icon_minitime18.01.09 23:09

Jst mam piercing, v popku :D
Ja no, starši mi niso na začetku pustil, da si ga naredim, ker bi lahko prišlo do kakšne gnojitve al pa kej podobnega. Men se je to zdel preveč beden razlog, zakaj ga ne bi mela, sploh pa je moje telo. In sm si šla v Exit in so mi ga nardil smile

Sam mene je blo na začetku ful strah, šla sem s frendico in sva se zaradi mene mogle pred Exitom ustavt, ker je me je tiščal na dolgo potrebo haha haha pol pa sam ona: "Ne Darja notr greva," in pol sva šle... Sam sploh ne vem zakaj me je blo tok strah, k v bistvu ne boli. Sam mal zaskeli, in ni panike smile No jst sm mislila, da mi je un moški že naredu pirs in sm hotla vidt, in sm pogledala, sm pa glih vidla k mi je uhan notr čez tisto plastiko dou. Pol se mi je pa kr mal zvrtel, prou tist šok freaky
Ampak pol, ko sva šle na svež zrak je blo čist kul :D
Sam sedet sm mogla čist pokončno, pa kakšne 3 dni nism mogla na trebuhu spat. In pol k sta tut starša zvedla, da ga mam, sta mi sam rekla da pač ni lepo od mene, da jima nisem prej povedala, in da če se mi bo zagnojil da bom sama hodila h zdravniku pa take.

Mela bi ga pa še v Jeziku. <333
Moja prjatlca ga ma, in tok kul zgleda ^^
Tatto-ji se mi tut kul zdijo, sam ga ne bi mela že zdaj :)
Nazaj na vrh Go down
sour_cherry
Administratorka foruma
Administratorka foruma
sour_cherry


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 2965
Age : 34
Kraj : Las Vegas baby

Piercingi & Tattooji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji I_icon_minitime19.01.09 0:00

uuuuuuuu
Pirsingi? Ma nimam nič drugega kot trenutno štiri luknje v ušesih :D nameravam si nardit vsaj še enega na levem ušesu...
in potem... nameravam si naredit v bližnji prihodnosti še uhan v jeziku :D To je nekaj kar najbolj komaj čakam smile Komaj čakam, da ga bom mela :D To mi je nekaj najlepšega in najbolj hot in najbolj hudega :D

glede tattoojev pa tudi... naredila si bom vsaj dva... in to mala dva bi mela... že od nekdaj so mi lepe zvezdice... in jst bi najraje mela eno zvezdico na levem zapestju na notranji strani... in ko sem enkrat prebrala, da ima Ashley Simspon češnjico na gležnju se mi je tudi to zdela ful dobra ideja... ker sem fanatik na višnje (kakšen šok? :D) bi si tudi jaz dala na gleženj vtetovirat mali višnji :D To mi je tak za enkrat najbolj všeč.
Če bi si dala pa še en... tretji tattoo... bi pa to definitivno bilo nekaj povezano z glasbo... Že zvezdice mene nenormalno zelo asociirajo na glasbo... ampak če bi se odločla še za en tattoo bi bilo to definitivno nekaj kar bi bilo tko močno povezano z glasbo da adijo pamet :D

vse ob svojem času... ko me bo prijelo... bom imela vse :D:D
Nazaj na vrh Go down
http://crazy-music-junkie.blogspot.com/
tinchy_th
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
tinchy_th


Female
Datum registracije : 04/01/2009
Število prispevkov : 403
Kraj : Cerknica

Piercingi & Tattooji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji I_icon_minitime19.01.09 0:16

Jst pa nimam niti piercingov, niti tattoojeu, ŠE :D
Bi pa rada mela u prihodnosti piercing u jeziku, to meni fuuul lepo zgleda in bi ga fuul mela smile

Glede tattoojeu pa jz glih ne bi mela, ne vem, mi niso glih kej fajn ušeč, sam na Billkotu je pa to... Fuck

Ttko da, če bi si kdaj zmislila dat tattoo, bi si dala kšnega bolj majhnega, tko na ramo, pa ne vem kašna poslikava bi to bla, vrjetno kaj kar je povezano z muzko, ker mi pač muzka ful velik pomen u lajfu ja
Nazaj na vrh Go down
_Tokio_Hotel_boy_
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
_Tokio_Hotel_boy_


Male
Datum registracije : 06/09/2008
Število prispevkov : 1260
Kraj : nekje v Sloveniji

Piercingi & Tattooji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji I_icon_minitime19.01.09 0:17

Meni so doma takoj pustili, ker sem tko al tko polnoleten... sam ko sm šou v studio notr mi glih ni blo vseeno :D Sam drgač pa v ustnci me ni čist nič bolelo... ko pa sem si šou dat v obrv, takrat pa me je mal zapeklo :/ sam sem preživel haha V jeziku ne morem met zaradi žil, ker so mi pogledali in res bad, ker v jeziku si ful želim :D bi pa še mel v nosu in to ko me bo prijelo bom si kar šou dat nardit haha
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

Piercingi & Tattooji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji I_icon_minitime19.01.09 0:59

Torej...najprej piercingi :D:D
Od vedno sem si želela samo piercing v jeziku in nikjer drugje....celo SŠ sem govorila kako si ga bom dala ko bom naredila maturo, moji starši so bili tudi seznanjeni s tem, seveda pa se niso niti malo strinjali...verjetno so upali da me bo minilo :D:D:D

No potem je prišla matura in uhančka v jeziku še vedno ni bilo, ni me minilo, samo rekla sem si da bom še malce počakala, da se res prepričam če si ga želim...namesto v jezik, sem si takrat potem dala uhan v uho, na zgornji del ušesa, v hrustanec...tam mi je tud bilo od vedno fuuuuul lepo love

Ko sem prišla na fax, pa me je želja po uhanu v jeziku še vedno držala...rekla sem si da počakam še malo in si raje dala še en uhanček v uho, isto v hrustanec...tega sem dala pod tistega ki sem ga že imela...tako imam sedaj dve bunkici na vrhu ušesa, eno pod drugo in mi je fuuuul dobro videt ja ja love

No in ker me je želja po uhanu v jeziku še vedno ni minila, sem se odločila da si ga grem res dat ja ja V kopru je en super piercing & tattoo studio, katerega vsem priporočam ja ja Šla sem tja, se pogovorila o vsem s to žensko ki dela piercinge, se naročila in nato čakala na tisit dan :D:D:D

Toooolk sem čakala da bom končno imela piercing v jeziku... :D:D:D In moram rečt, da je bila sama izkušnja zelo, zelo zanimiva...jst sm imela filing kot da sem zadeta, nabita z adrenalinom, kot da lahko naredim vse kar hočem :D:D:D

(tisti ki berete zgodbico Wir wollten nur reden veste za tisti prizor, kjer Alex naredijo tattoo in reče po tem ko ga že ima, da ima občutek da je sposobna vsega, da lahko vse naredi kar hoče :D:D:D...no tak občutek sem imela jaz ja ja)

Bolelo sploh ni...še čutila nisem kdaj mi je prebodla jezik...pa tudi celjenje, sama oskrba luknjice in vse ostalo mi ni povzročalo nobenih problemov....tako da mi ni niti malo žal, da sem si dala narediti uhanček v jezik...zdaj si na primer sploh ne predstavljam da ga ne bi imela..

če si ga dam vsake toliko ven, pač da še dodatno ščistim vse, imam občutek kot da mi manjka pol jezika :D:D:D

Želje po kakšnih drugih piercingih nimam....lepo mi je na primer tudi v bradi, ustnici, obrvi....ampak sama si tega ne bi nikoli dala...želela sem si ga samo v jeziku in sedaj ga imam in drugega si ne želim :D:D:D

Kar pa se tiče tattoojev...to je pa že druga zgodba, ki se ravno tako vleče že par let :D:D:D
V istem studiu kot sem si dala narediti piercing sem se dogovarjala tudi že za tattoo...sicer ni še nič dorečenega, ampak mislim da v tem letu bo vsaj en tattoo 100% moja nova pridobitev ja ja

Mesto kjer ga bom imela bo po vsej verjetnosti vrat, oziroma tilnik...razmišljam tudi o stopalu ali pa na notranji strani zapestja...to se moram še odločiti, ampak trenutno vodi vrat :D:D:D

Motiv pa bo vsekakor povezan z glasbo....nekaj časa sem razmišljala da bi si celo dala narediti tattoo, ki bi bil v povezavi z dvojčkoma, se pravi z znamenjem horoskopa, ker sem po horoskopu dvojček in to tisti PRAVI dvojček :D:D:D...ampak je želja po motivu ki bo povezan z glasbo, prevladovala :D:D

Imam tudi par slik, ki so mi všeč...o točni sliki oziroma motivu pa se bom posvetovala še s to žensko, ki mi bo tattoo naredila in ga bova nekako skupaj narisali ja ja

Piercingi & Tattooji 1

Piercingi & Tattooji 2

Piercingi & Tattooji 3


Poleg teh motivov, pa me fuuuul privlačijo tudi razni napisi...

eden takih je na primer ta

Piercingi & Tattooji 4

Ta zadnji motiv mi je fuuuul lep, imela pa bi ga na hrbtu, mogoče na vratu, še bolje pa bi po moje izgledal če bi ga imela malce nižje, med lopaticami ja ja

Uf, že vidim da bo še dost dogovarjanja in risanja preden bom izbrala pravi motiv :D:D
Nazaj na vrh Go down
[Love TH.]
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
[Love TH.]


Female
Datum registracije : 30/08/2008
Število prispevkov : 2008
Age : 30
Kraj : ...

Piercingi & Tattooji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji I_icon_minitime19.01.09 19:24

Glede pircingov.
Jst si ga zelo želim u jeziku (mislim, men so pircingi že na sploh lepi kjerkoli so), sam u jeziku je men najboljši.
Staršem sm jst že rekla, da ga bom imela, in če mi zdaj ne bodo dovolil, si ga bom pa itak dala pri 18h, ko bom samostojna. Čeprov tastari nimajo problemov s tem in mi tut govorijo, da če mi je to ušeč da ni panike (sam plačat bi si mogla sama :D ).

Pol pa Tattoo.
Ja, si ga želim, enga majhnega v daljni prihodnosti.
Če razmišlam zdaj kaj bi mela bi ble verjetno to kakšne zvezdice, k so mi trenutno nore. Sam kam bi si ga dala pa še ne vem.
Tisti tattoo od Rihanne na tilniku mi je res hud. love omg

Piercingi & Tattooji 5

Al pa kokr je že Ursy rekla, neki v povezavi z glasbo. Ker jst brez muske res ne morem, poslušam jo lahko po cel dan. Ko se učim mam vedno pržgano musko, še v spanju jo poslušam. In men to ful pomeni.

Drgač pa Ursy; 2. slikca noro dobra.
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

Piercingi & Tattooji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji I_icon_minitime19.01.09 20:10

Jaaa, ta tattoo od Rihanne je tud men fuuuul všeč ja ja ful mi je lepo ker so tko majhne zvezdice in pol še na takem mestu, pač na vratu kjer mi je res najlepše... ja ja


Sam zdej, če si bom že dala tattoo pol hočem da je unikaten in ne kopija že enega drugega tattooja...zato zdej sam zbiram ideje, slike in pol bom iz vsega tega skupaj sama, oziroma s pomočjo te ženske, ki riše tattooje naredila en motiv ja ja wiiii, komaj čakam da si ga naredim :D jump
Nazaj na vrh Go down
[Love TH.]
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
[Love TH.]


Female
Datum registracije : 30/08/2008
Število prispevkov : 2008
Age : 30
Kraj : ...

Piercingi & Tattooji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji I_icon_minitime19.01.09 20:43

Ja, jst tut mislim, da more bit unikaten. In jst ne bi mela nikol tak tattoo kot ga ma nekdo drug. Najbolš je tko, da si ga sam zmisliš, pa da ma kak pomen.

In Ursy k dobiš tattoo ga sliki pa prilepi :D
Nazaj na vrh Go down
*imMoRtaŁ*EngeŁ*
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
*imMoRtaŁ*EngeŁ*


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 960
Age : 30
Kraj : Durch den Horizont am Himmel vorbei...

Piercingi & Tattooji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji I_icon_minitime19.01.09 21:44

Uf...

Jst sm totalno obsedena s temi stvarmi, ampak 'daleč' pa tut še nisem prišla haha

Moja velika želja je men uhan v jeziku, sploh ne vem zakaj, eni pravjo zato ker poslušaš Th itd. ampak po pravici povedano, mogoče se bo grdo slišalo, ampak men je to totalno sr**** freaky haha

Men je sam uhan v jeziku ful hud, in sploh ne vem zakaj, ampak deluje mi nekako 'divje' ter pa 'odštekano' in nasploh mi ful lepo zgleda, ampak valda, moja starši, so tuki 'rahel' problem freaky tko da ja... po moje ne bo nič haha

Sej mi dovolijo v popek, ampak ne vem, mogoče se bo slišalo ful nesramno, ampak men to deluje preveč barbie. Sej ne rečem, enim ženskam to FULL paše in res LEPO zgleda, samo mene preprosto ne privlači. Pač moj čudn okus, na katerga se ne ozirat haha Prej bi ga imela v jeziku (katerega bom definitivno imela) in pa snake bite, slednji mi zgleda ful hudo, ampak na žalost je to lepše na tipih haha
Pirsa v arkado si ravno ne bi šla delat. Sej je lep pa vse, ampak spet paše bolj tipom haha
Ful mi je hudo v nosu, ampak samo pod pogojem, da je tak:

Piercingi & Tattooji 6 ali tak: Piercingi & Tattooji 7

Samo 'kristalček' definitivno ne bi bil zame.

Potem so mi tut ful hudi prisi pod jezikom in pa definitivno v ušesih, to mi je fuuul hudo.
Sploh kakšna taka varijanta:

Piercingi & Tattooji 8

To mi zgleda noroo hudo, ampak samo na enem ušesu haha

In tut do nečesa takega imam namen priti (no vsaj tedva višja na hrustancu), ampak to bo šlo precej počasi. haha Trenutno mam 4 v enem ušesu (kjer tut mislim iti 'višje' z uhani) in tri v drugem (kjer sm končala haha )

Ampak ni mi glih všeč, da se na teh luknjah nosi uhani, ki nekako 'visijo' (ne me narobe razumet... fuuul so mi hudi, in doma jih mam celo škatlo) ampak ne vem, nekak mi ne pašejo haha Jst mam ponavad skos iste notr (1 majhne pentagram, peace znak, neko sponkico, 2 srebrni bunkici, nekega polžka)

Drgač glede tatoojev, mam tut ogromne želje haha mela bi tri majhne zvezdice za ušesom ( haha sej vseeno, če se jih ne bi videlo), pa tri majhne zvezdice na zapestju, tri majhne zvezdice na gležnju (oz. pod), tri majhne zvezdice na boku in tri majhne zvezdice na roki (tam, kjer je koža med palcem in dlanjo, samo na zunanji strani) haha haha

In ja... upam da kdaj do teh zvezdic pridm haha

Drgač pa ne vem, eni pravjo kako to boli itd. mene v bistvu to sploh ne gane, jst že sama vem za luknje v ušesu (pa so totalen nič proti tatooju in kakšnim drugim piercingom) mi predstavljajo samo nek adrenalin, valda neki čutiš, ampak men je tisto adrenalin, kot neka sprostitev haha haha haha haha
Nazaj na vrh Go down
http://whistarper.blogspot.com/
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

Piercingi & Tattooji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji I_icon_minitime19.01.09 22:41

Vidim da ste tle vsi pristaši uhančka v jeziku :D:D

Kar me seveda veseli :D:D

Jst lohk rečem, da sem res imela velikoooo željo si dat uhanček v jezik doooolgooo časa...ampak sem vseeno pač raje počakala, da sem se prepričala da si ga res želim... ja ja Ne da je to nekaj trajnega tako kot tatoo, ampak vseeno sem se hotela prepričati, da si ga res želim ja ja

In sedaj mi niti niti malo žal, da sem si ga dala....pa tud nekateri ko govorijo da je grdo videt, ker se stalno igraš z njim...to ni res...pač če ga imaš zato da se boš kazal, da boš hotel da ga vidijo vsi, pol itak da ga boš vlekel ven in noter...

Jst na primer sem si raje skrajšala to palčko, tko da v bistvu samega uhančka niti ne morem vleči ven z zobmi...se popolnoma prilega jeziku, malce seveda ostaja ampak ni tako dolga ta palčka da bi se lahko z njo igrala, jo vlekla ven in noter in z bunkicami tolkla ob zobe...tud zarad samih zob imam rajš krajšo palčko, ker nočem da bi karkoli škodovalo zobem...

Drugače pa res z njim nimam nobenih problemov in kot sem že rekla si sploh ne predstavljam da ga ne bi imela... :D:D:D če pa si ga bo kdo šel dat in ga bo mogoče zanimalo kako poteka sam postopek luknjanja, pa naj kar vpraša...bom z veseljem povedala ja ja


Evo, tle še nekaj slikic uhančkov v jeziku :D devil love

Piercingi & Tattooji 9

Piercingi & Tattooji 10

Tole spodaj sem pa jst :D:D

Piercingi & Tattooji 11
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Piercingi & Tattooji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji I_icon_minitime19.01.09 22:42

Verjetno sm jz edina oseba, ki si nikol u lajfu ni želela tattoojeu pa pirsingou? haha haha

Sam tko no... nikol nism mela nobene potrebe po tem. (ok, sam preluknana ušesa mam haha sam to mam pa že od mejhnga).

Ok pirsingi so mi še kul, ker se jih da odstranit, tatuji so pa že mal riskantni, ker jih maš pol ceu lajf in se lahko naveličaš... spet je pa odvisno na kerm mestu ga maš.
(mi je pa to use ušeč na Billu :D )

Glede tatuja na roki oz. zapestju, ful ljudi razmišlja o tem, sam jz sm pa mnenja, da to ni lih dobra poteza. Zakaj? Ker zapestje (z dlanjo) je eno tako področje človekovega telesa, ki je dost izpostauljeno, posebej pri kakšnem rokovanju, pisanju itd. In ker pač ne bomo zmeri najstniki in študenti, je treba tud mal gledat naprej, da ti lahko to prinese tud težave v službi (ok zdej odvisn u keri smeri se vidiš), v ostalih opravkih z ljudmi itd. Verjetno si usi bolj težko predstaulamo zdravnika, direktorja (itd.) z nekimi tatuji na roki, al pa drugem vidnem placu scratch Res, da to ne vpliva na njihovo znanje, ampak večina ljudi dobi nek odklonilen filing. Men ne bi blo kul, da me operira potetoviran, pa prepirsan kirurg rofl rofl rofl Čeprou to verjetno sploh ni možno haha

Pač hočem rečt to, da je treba tud dost pogledat v prihodnost, pa se zamislit kje bi te lahko tattoo na vidnem mestu oviral.

Mi pa niso preveč percingi uhani pod ustnico... tko na bradi scratch pa ne vem zakaj scratch al pa u nosu tud ne.

Najlepš je tko k ma Tom love
Nazaj na vrh Go down
Tom's girl
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Tom's girl


Female
Datum registracije : 11/08/2008
Število prispevkov : 1648
Age : 31
Kraj : Kjerkoli s Tomom

Piercingi & Tattooji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji I_icon_minitime19.01.09 22:49

Men tatuji ne potegnejo preveč - ne vem zakaj, enostavno mi niso ušeč freaky
Medtem pa kar se tiče pirsov... shake shake shake
tuki sm pa čist nora shake
Zdele že par mescov prepričujem tastare in zdej so mi dovolil pod pogojem, da si sama plačam :D
Sam še premišljujem kam bi si ga dala smile
Ker rada bi jih mela pa na fuuullih mestih... na nosu, u jeziku, na obrvi, na ustnici... No ja, bom nehala naštevat...

Ursy jz bi sam neki uprašala... kako pol skrbiš za ta uhančk, in a je kkšna možnost da se ti kej zagnoji, in iz kerga materiala je tvoj uhanček?
Nazaj na vrh Go down
Darya*
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Darya*


Female
Datum registracije : 06/09/2008
Število prispevkov : 1561
Kraj : Ljubljana

Piercingi & Tattooji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji I_icon_minitime19.01.09 22:53

Men je pa ta tattoo tok ušeč, pol pa še poleti k maš kopalke :D

Piercingi & Tattooji 12

Btw Ursy kakšn je filing s piercingom u jeziku? shake shake
A boli k ti prelukna? (To moram čist usazga uprašat xD)
Nazaj na vrh Go down
sbt
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
sbt


Female
Datum registracije : 15/08/2008
Število prispevkov : 1435
Age : 30
Kraj : Cerknica

Piercingi & Tattooji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji I_icon_minitime19.01.09 22:57

Jst sm že 2 leti obsedena s tatuji in sm sigurna, da si ga bom šla dat k bom pač mal starejša.

tud pirsi pa uhančki so mi fuuul ušeč, decembra sm si šla še dva uhančka dat u uho, tko da mam zdej na eni strani 3, na drugi pa 1, pa u bližni prihodnosti bi si šla rada dat še kšn uhančk bl višje u uho.
Nazaj na vrh Go down
Darya*
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Darya*


Female
Datum registracije : 06/09/2008
Število prispevkov : 1561
Kraj : Ljubljana

Piercingi & Tattooji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji I_icon_minitime19.01.09 23:01

Jst mam tut v enem ušesu 3 v drugem 1 :D
Sam ne vem a se to šteje med pirsinge, ker js sm si jih šla narest v Zlatarno. Tam se jih pa ne dela scratch
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

Piercingi & Tattooji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji I_icon_minitime19.01.09 23:03

*Ma ja, nekateri res pretiravajo freaky vse v mejah normale....men je estetsko za videt pač če je neki minimalnega...tko pr piercingih kot pri tattoojih...sploh pri ženskah...zdej moški si lahko že privoščijo kak večji tattoo, je drugače videt na njih...medtem ko ženske, če imajo ful tattoojev mi pa ni lepo freaky freaky Na primer Amy Winehouse...ona mi je grozna ker je tolk potetovirana freaky bruh tko da pri tattoojih zame velja pravilo "MANJ JE VEČ" :D:D:D Jst vem da si bom dala nekaj majhnega in bo kljub temu imelo velik pomen zame ja ja

*Filing uhančka v jeziku? :D:D ne vem...smešen... :D:D pač na začetku je smešno, dokler se ne navadiš na to, da imaš nekaj na jeziku, zdej pa res, če si dam uhanček ven je tko kot da bi mi pol jezika manjkalo :D:D:D

Ko mi je preluknjala me ni bolelo nič...res ne...me je 100x bolj bolelo, ko sem si ga dala v uho, v hrustanec...za jezik je res vse tako lepo potekalo, počasi, pogovorile smo se prej, vse mi je razložila, povedla kaj bo naredila, pregledla z laserjem kje imam žile na jeziku...in pol ko mi je začela delat luknjo sem čutila kako je šla z iglo skozi, ampak bolelo me pa ni...niti potem ko se je celilo, me ni nič bolelo...pač jezik mi je malce otekel, ampak ni bilo hudega... :D:D
Nazaj na vrh Go down
Pinky
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pinky


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 2416
Kraj : *

Piercingi & Tattooji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji I_icon_minitime20.01.09 8:58

Men jeee ful hudo vidt, če ma ženska lepo postavo in en uhanček v popku. Tak z diamantkom. Veriii hot<3..

Drgač mi pa ful ni ušeč, da eni znajo prou pretiravat. Dajo si ga na obrvi, nos, ustnice, jezik, popek, uho..ma dejj...


Drgač jst bi si dala tattoo, najbrž v spodnjem delu hrbtenice, tik nad rit. HeHe..100% sm da bi neki pisal.. cool
Nazaj na vrh Go down
Mary - Kate
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
Mary - Kate


Female
Datum registracije : 25/10/2008
Število prispevkov : 1131
Kraj : LJ

Piercingi & Tattooji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji I_icon_minitime20.01.09 13:45

~P!nkY ChicK~ je napisal/a:
Men jeee ful hudo vidt, če ma ženska lepo postavo in en uhanček v popku. Tak z diamantkom. Veriii hot<3..

Tko ma naša razredničarka. haha haha Pol se pa na bazenu tm neki razkazuje. rofl rofl

Men so pirsi fuul hot. Sam ne tko, da jih je preveč, ker to pa sovražm. Najboljš mi izpade v obrvi in jeziku.
Sama pa ne vem, če bi si ga dala kam. Bom kr še mal lepo počakala na to odločitev. :D

Tatoo bi tut mela, sam bi mogla res dobr razmislt katerega bi si dala naredit, ker to maš pač cel lajf a ne..
So mi pa všeč tiste slike z majhnimi tattooji k jih je Ursy nalimala. flower
Nazaj na vrh Go down
MasHieEUPHORIA
Debatorica
Debatorica
MasHieEUPHORIA


Female
Datum registracije : 24/12/2008
Število prispevkov : 115
Age : 31
Kraj : far.away.from.u.

Piercingi & Tattooji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji I_icon_minitime21.01.09 1:00

Meni so pirsi najlepši nakit. Jst mam snakebite. Pa hip-piercing :D

Tatoo bi tudi mela. Poleg hip-a :D Po moje bi full lepo zgledalo smile Sam me je strah kaj bo, ko se bom zredila,
ker bo tatoo razpokal, pa bo res ogabno zgledalo freaky Razmišljala pa sem o črtni kodi na zapestju, al pa zadaj na tilniku :D

Želim pa si še septum. Pa piercing pod popkom. Pa pirs v jeziku. Pa pod jezikom bi tudi mela.

Jaooo... ko si enega narediš kar ne moreš nehat. Hhm... če so pa lepiiii :D
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

Piercingi & Tattooji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji I_icon_minitime21.01.09 1:07

Ja to res nekateri pravijo da te piercingi čist zasvojijo... ja

Jst sm na primer takoj po tistem ko sem si ga dala v jezik, imela obdobje ko me je imelo da bi si ga dala kar povsod...kar imelo me je, da bi si ga dala še v nos, pa v ustnico, pa v popek...čist se mi je odpičilo...sam sem vedela da bi blo to res sam zarad tistega adrenalina ki ti našopa, ne pa res zato, ker bi si tja močno, močno želela....tko da sem pol rajš ignorirala te želje in je šlo mimo...in sem videla da sem si ga res želela dat samo v jezik in to je bilo to...zdej si ga ne bi dala nikamor več......


Ej, MasHieEUPHORIA a imaš mogoče kake slike, kjer se ti vidi piercinge? Ful bi rada vidla ta hip piercing...auč, men se to tko boleče sliši... pa tud snakebite bi rada vidla kako zgleda...opažam da sploh nima dost folka tega piercinga...vsaj tle ne kjer jst živim...tle v Kopru sem mogoče vidla enga tipa ki je imel snakebite in je blo ful dobro za videt ja ja
Nazaj na vrh Go down
Darya*
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Darya*


Female
Datum registracije : 06/09/2008
Število prispevkov : 1561
Kraj : Ljubljana

Piercingi & Tattooji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji I_icon_minitime22.01.09 18:25

Men je od Kate Hudson tatto na nogi ful luškan jeeej
Taki manjši so mi bolj ušeč, sploh pa če so Zvezdice, srček.. al pa kitajske črke tut lepo pridejo, sam kr neki, ker ma to zdaj že vsak roll eyes

Ursy, MasHieEUPHORIA je svojo sliko nalepla v Slike uporabnikov.
In BTW Maša ful so hudi piercingi (: rock it sam a ni to tko, da se ti pol te pikce (od lukenj) poznajo še dolgo časa, vsaj Alexu Avansu se...
Nazaj na vrh Go down
butterfly.
Začetnik
Začetnik
butterfly.


Female
Datum registracije : 10/02/2009
Število prispevkov : 26
Kraj : Ljubljana

Piercingi & Tattooji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji I_icon_minitime16.02.09 21:44

js mam zaenkrat pirs u nosu pa dva tatuja..na levem gležnju delfinčka, na desni lakti pa zvezo (podobno kokr jo ma Bill).,..zdej bi pa mela še en tatu , nardila bi si ga na desni strani mal pod popkom...mogoče kšnga angela, metulja (k ponazarjata svobodo) asl pa kozoroga (to sm po horoskopu), spodi bi si pa še kšn moto napisala...sam nikjer ne najdem nobene pametne slike...kšni predlogi?
Nazaj na vrh Go down
Talchy<3
Miss Tokio Hotel
Miss Tokio Hotel
Talchy<3


Female
Datum registracije : 25/09/2008
Število prispevkov : 3016
Age : 30
Kraj : Laibach

Piercingi & Tattooji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji I_icon_minitime16.02.09 22:15

butterfly. A prooosim prlepiš slikco od tvojih tattoo-jev? shake
Nazaj na vrh Go down
DuL_
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
DuL_


Female
Datum registracije : 11/11/2008
Število prispevkov : 1447
Age : 33
Kraj : Maribor

Piercingi & Tattooji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji I_icon_minitime16.02.09 23:25

Jaz mam pa pirs v popku pa na vsaki strani uh mam po 2 pa v nosu :D

En tattu mam nad trtico in enga spredi tam bol doli pri mehuro :D
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Piercingi & Tattooji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Piercingi & Tattooji
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 5Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Tokio hotel Slovenija :: Moda in stil-
Pojdi na: