Tokio hotel Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Blog  Portal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Piercingi & Tattooji

Go down 
+56
samantikuš
patika
Sascha
Sugar
THkaulitz
.x.beeJbii.x3.
thfenica.
melii
Nastja
*Urssa*
tokio hotel <3
BabyLannii
thiloujuever<3
wanesa.
Pain of Love
SunShine
__TH__
zoii.kaulitz
Innes``
humanoid
JLiss.star
majchy bumbajchy
Jumbie
~BunnyFREAK~
PATiiiTHEkaulitz
Musique_Lover <3
mrs. KauLitz
inees.
_anarchy_
maja`
Ancheek
mushraa
sancLOVEStokiohotel.
BiiLooUa_PuuNčKa_x33
A.n.C.h.
Tareex
freiheit
tjasa
toms-girl
The Reader
DuL_
Talchy<3
butterfly.
MasHieEUPHORIA
Mary - Kate
Pinky
sbt
Tom's girl
Dnicegirl.
*imMoRtaŁ*EngeŁ*
[Love TH.]
_Tokio_Hotel_boy_
tinchy_th
sour_cherry
Darya*
Ursy
60 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AvtorSporočilo
wanesa.
Začetnik
Začetnik
wanesa.


Female
Datum registracije : 18/04/2010
Število prispevkov : 94
Age : 29
Kraj : Maribor

Piercingi & Tattooji - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 5 I_icon_minitime16.12.10 0:22

Prvo k piercingom
Kot večina izmed vas, imam tudi jaz eno ljubezen ... piercing v jeziku. dead love Seveda mi starši nikakor tega ne pustijo (sprva sem bila zelo jezna. Potem pa sem se "sprijaznila" z usodo in ugotovila, da imata vendarle prav haha ne moreta kar vsega pustit, svoji "podivjani" hčeri haha jezik jezik). Torej to počaka do magične 18ke. Čeprav me je zeeelo strah. haha

Zaljubljena sem tudi v Tomov pirs (logično jezik). Če vidim kakšnega fanta s tem pirsom (in je po možnosti še
good-looking) sem takoj v transu. haha Mislim, sej veste kako dela naš Tom s tem pirsom. dead
In pol si mislim uff Tomi kaj ti bi jaz delala. unf haha

Fuul pa mi je tudi všeč industrialec. Ta bo zagotovo enkrat v bližnji prihodnosti moj. haha Če bom že preveč boječa za v jezik in ustnico, bo prišel industrialec. :D Čeprav pravijo, da jezik in ustnica manj bolita kot pa pač tisti. ne vem

Mi je pa zelo butasto imeti na/ob kolku freaky in tukaj .. sternum (kost prsnica). Ali pa tako imenovan handweb. Pa še bi lahko naštevala. haha roll eyes roll eyes

Sama imam sicer 3 v levem ušesu in 2 v desnem. :D Ko sem si te šla delati nisem povedala doma in je bila cela panika s strani očeta. haha Ful je bil proti in oh pa ah. Ja ... ni ravno bil za akcijo rofl . Mami pa je bilo zelo všeč. haha :D smile Sicer pa ne vem zakaj bi se sploh jezil na uhane v ušesu. -.-'' Ampak ja ... my dad does. haha

************************************************************************************
......... In še tattoo-ji :D

Meni so tattoo-ji nekaj najlepšega. :D jaz bi jih mela uff .... zelo dosti. Vendar če jih imaš preveč... ja, ne zgleda ravno lepo. nee nee.

Všeč mi je naprimer, napis na nartu: One step at a time. (Polovica napisa na levem in polovica na desnem.) shy

Ali pa pod prsmi napis: You live, you laugh, you love, you learn. You scream, you cry, you crash, you burn. (sam pač pod obema, ne sam pod eno smile )

tega sicer ne bi imela, ampak mi je ideja zakon. Sam da bi jaz dala: Made in Slovenia. haha

Tega na ramenu bom 100% enkrat imela. love

Drugače pa so mi zvezdice na zapestju zelo všeč :D Vendar bi raje imela ta napis. shy shy Ali pa The world is mine. Vendar vztrajam pri Rette mich. haha shy



Sama imam metuljčka ( Vanesa naj bi pomenilo metulj . ), tam ko ima Bill zvezdo, vendar na levi strani. Bolelo je kot ******* .Ja .... zelo je bolelo. Kot da bi mi trgali kožo dol, ali pa vrtali v mene. Vendar to me ne ustavlja, da si ne bi še dveh naredila. Sicer morem počakati do 18. leta haha. Ne pustita mi več nič do takrat. rofl (po eni strani prav smile )
Pač tega metuljčka sem dobila za pravdober uspeh. haha (Bila sem med dobrim in pravdobrim, moja dva pa sta me hotela "motivirati" in sta rekla, da mi uresničita katerokoli željo, če bom pravdobra.) In seveda totalno nista pričakovala tattoo-ja. haha rofl Očeta je skoraj kap trofla. roll eyes haha haha Mama pa je bila navdušena. haha Ona bi ga sicer tudi imela, vendar jo je preveč strah. haha :D Po tednih prepričevanja očeta, nama je le uspelo in dobila sem kar sem želela. haha

Ko sem prišla domov s studija je oče rekel: " TUDI ČE BOŠ ODLIČNA, NE DOBIŠ VEČ NIČ!!! SI ČULA? NIČ! " haha Gotta love my dad. haha xD

ta je moj. :D smile
Nazaj na vrh Go down
thiloujuever<3
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
thiloujuever<3


Female
Datum registracije : 17/08/2009
Število prispevkov : 489
Age : 28
Kraj : v Billovem naročju=*

Piercingi & Tattooji - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 5 I_icon_minitime28.12.10 20:51

Mislim, da jaz še nisem povedala nič na to temo, pa sem jo že videla in celoti prebrala. Pa začnimo..

Imela sem obdobje, ko sem bila nora nad piercingi. Posebno v jeziku in na ustnici, tako, kot ima Tom. Takrat sem spraševala vse okoli sebe, o tem se hotela vedet vse, kar dobro sem pogooglala in našla veliko zanimivih informacij, mislim, da sem celo našo Ursy nekaj morila v zvezi s piercingom v jeziku Piercingi & Tattooji - Page 5 559376 Pa me je to obdobje na vso srečo minilo. Še vedno sta mi hudi obe varianti, ampak na meni bi to izpadlo grozno.

Imam to srečo, da moji starši ne podležejo vsemu, kar si izmislim in hočem imet isto sekundo Piercingi & Tattooji - Page 5 421152 Tako, da je zadeva z piercingi zame zaključena. Dejansko sem zelozelo vesela, da me je minilo.

Tattooji so pa druga stvar. Nikoli me niso kaj preveč mikali. Potem pa sem pred dnevi naletela na en res hud tattoo, ki bi si ga lahko šla delat res takoj zdaj. In tudi za to stvar sem se pozanimala. Izvedela sem nekaj res zelo koristnih informacij. No, odločila sem se, da se nebom kar brezglavo podala v nekaj, ker bom to na koži imela takorekoč večno. Počakala bom do oktobra naslednjega leta in če bom takrat še vedno tako navdušena nad tem, potem mislim, da bo to moja nova pridobitev Piercingi & Tattooji - Page 5 409966
Mesto imam začrtano že od začetka, ko sem zagledala motiv in to je notranja stran zapestja. Od vedno mi je to noro dobro mesto za tattoo, ponavadi sem si tja risala kakšne srčke, zvezdice, z alkoholnimi flomastri ( Piercingi & Tattooji - Page 5 421152 ), pa mi je vedno noro dobro izpadlo, pa niti pribljižno ne rišem lepo.

Glede motiva, nisem jaz tak človek, da bi si ga sama izmislila, ker na tem področju res nimam idej. Ampak, ko zagledaš takega, ki ti je res ful hud in v njem lahko najdeš tudi določen pomen, potem je to za moje pojme dovolj. Res je, da si ne moreš dat vtetovirat nekaj samo zato, ker ti je všeč. Ker nikoli ne veš ali ti bo všeč tudi čez 10 let ali več.

Ampak mislim, da če si šel čez to, da si si ga dal vtetovirat in te je pri tem tudi bolelo, ti verjetno nebo žal, ker si nekako prispeval k temu. Tako pač jaz gledam na to mežik
Nazaj na vrh Go down
BabyLannii
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
BabyLannii


Female
Datum registracije : 29/01/2011
Število prispevkov : 486
Age : 29
Kraj : Tom Kaulitz's bed

Piercingi & Tattooji - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 5 I_icon_minitime11.02.11 17:37

Firs of all, wanesa., love ur tattoo! :D

Še moj mnenje :D

TATTOOJI:

Sama jih zaenkrat še nimam, si pa ful želim met tam do 3 :D si me navdušla z napisom The Word Is Mine, haha haha drgač bi mela js recimo tačke, ne vem tko na boku, alpa celo na dekolteju, pač, metuljček mi je tut ful lep, pa na zapestju bi mela :D sam ne vem točn kaj napisan... Še kšne 2 let bom počakala :D


PIERGINCI:

V ušesu imam 4, mela sm pa še pod jezikom pa v nosu, pa sm oba dala vn, k sm oba naskrivaj delala :D drgač ja, zdej si grem letos polet delat v nos, mela bi pa še popek & jezik... sam to še pride jezik

drgač sm si pa v jeziku sama delala haha
Nazaj na vrh Go down
tokio hotel <3
Debatorica
Debatorica
tokio hotel <3


Female
Datum registracije : 10/02/2011
Število prispevkov : 164
Age : 29
Kraj : Berlin

Piercingi & Tattooji - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 5 I_icon_minitime24.05.11 19:19

PIERGINCI

js mam za enkrat sm enga v popku ampak v dalni prihodnosti si bom dala delat še enga v obrvi smile
Nazaj na vrh Go down
*Urssa*
Začetnik
Začetnik
*Urssa*


Female
Datum registracije : 01/11/2010
Število prispevkov : 28
Age : 31
Kraj : My Bed... xD

Piercingi & Tattooji - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 5 I_icon_minitime24.05.11 21:49

Piercingi:
Moja ljubezen odkar pomnem...;D Mam snakebite...ki ga popolnoma obožujem....in zanj dobim veliik pohval ker mi (pravjo) fuul sede. Dobla sm ga na konc osnovne...Septum mam tut...*lep lep lep*....dobila sm ga prvi letnik gimnazije. Želim si met pirs jeziku ampak sm mal na tesnem z denarjem (ta stari nočjo financirat :D)
Tattoji:
Spomnem se, k sm bla stara tko ene...dvanajst let in sm po zvezku risala kam vse si bom dala tatto. In moja želja se je končno uresničila (hvala bogu :D). Na tilniku mam napisan Fell from Heaven. Osebn pomen...in sm ga dobla v takoj k sm bla osemnajst. ;D Kot ste opazil je men pomben, da ma tatto poseben pomen oz posebno vrednost zate. Frendica si je leto nazaj nardila sonce na boku. Tko iz "samga veselja". In ji zdej fuul ni več všeč oz. se ji je žal da ga ma.
Če vs kej zanima kr prašejte...o tatto-jih, pirsih...
Sorry ker je cel roman xD


Nazadnje urejal/a *Urssa* 08.08.11 14:18; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Nastja
Debatorica
Debatorica
Nastja


Female
Datum registracije : 28/03/2011
Število prispevkov : 322
Age : 27
Kraj : Maribor

Piercingi & Tattooji - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 5 I_icon_minitime25.05.11 16:45

wow jaz ubožujem Piercinge in tattooje
Nazaj na vrh Go down
melii
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
melii


Female
Datum registracije : 30/03/2011
Število prispevkov : 375
Kraj : maribor

Piercingi & Tattooji - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 5 I_icon_minitime26.05.11 20:56

jaz za moj 14 bd si grem mogoče v popek dat piercing smile
Nazaj na vrh Go down
thfenica.
Debatorica
Debatorica
thfenica.


Female
Datum registracije : 26/02/2011
Število prispevkov : 121
Age : 27
Kraj : Berlin

Piercingi & Tattooji - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 5 I_icon_minitime18.06.11 18:15

Nazaj na vrh Go down
Jumbie
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Jumbie


Female
Datum registracije : 24/11/2009
Število prispevkov : 1392
Age : 29

Piercingi & Tattooji - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 5 I_icon_minitime18.06.11 19:19

js sm se fuul doug opogumljala in bla u dilemi ja/ne nrdit pirsa u obrv kr sem res ful občutljiva in mam res ful nizek prag bolečine in me je blo ful strah, da bi to ful bolel ampak sm se pol odločla, da bom useen šla kr če ne zdej pol nikol in sm si šla nrdit pirsing u obrv v četrtk ob 11ih sm bla naročena in me ni čist nč bolel jezik bolel je sam tist k mi je z škarjicami prijela obrv, da si je nardila gubo kamor je pol prepičla in pač je mogla kožo ful fajn prijet, da ji ni zdrsela vstran in to je mau zategoval tko, da bolel je sam to kr je pač močno držala kožo sam prebod pa čist nč pa tud zdej me nč ne boli mežik pač zjutraj in zvečer počistim z alkoholom in je to to in mi ni žau, da sm si šla delat pač fuul sm hepi, da ga mam in usi rečejo, da mi ful paše jupi

tatuja pa me je res strah it delat kr to traja freaky pač pr pirsu je klik in je prebod končan in ne boli več tatu pa ti delajo po pou ure iin, da bi js pou ure 'trpela' ?? pa še mela bi ga na roki tm od komouca do zapestja na notranji strani kjer je dost žil in men se celo vidjo iin po žilah zihr ful boli tko da to je pr men nemogoče čeprou bi pa fuul to mela :D mela bi pa napisano 'committed' kr mi ma to res velk pomen pač, da je use storjeno/narejeno tko kt je bil ta tatu kt v bistvu use kar nrdimo pač velik pomen mi ma ta beseda :D

tko, da če že ma kdo kak tatu? izkušnje? boli? ne boli?
Nazaj na vrh Go down
.x.beeJbii.x3.
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
.x.beeJbii.x3.


Female
Datum registracije : 10/08/2008
Število prispevkov : 476
Age : 29
Kraj : vpraši meneđerja =P

Piercingi & Tattooji - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 5 I_icon_minitime28.06.11 22:41

Js mam pirs :3 Kak mesc pa še mal. Industrial :3 love
I'm in love :3
Zgleda nekak tkole:
Piercingi & Tattooji - Page 5 225456137663851270617341
Sicer je zdej že zmanjšana palčka. Ah ja :3 <3
Nasledn let tattoo. Znak Gemini-ja (dvojčka) na zapestju, zgori na zapestju 7 zvezdic (seveda govorimo o levi roki :D) Na desni nogi gor nad gležnjem velika zvezda iiin na lopatici (leva) velika kitara. Ampak to so sam želje xD
Nazaj na vrh Go down
Pain of Love
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pain of Love


Female
Datum registracije : 27/05/2010
Število prispevkov : 1366
Age : 28
Kraj : Ende der Welt

Piercingi & Tattooji - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 5 I_icon_minitime29.06.11 9:34

Jaz sem danes sanjala, da smm dobila industrialec haha
Ampak res si ga ful želim imet- bom probala pepričat starše če lahko za rojstni dan, ki ga imam čez dober mesec in pol. Če ne drugo bi si šla vsaj še tri luknjice v ušesa naredit. Pirsingi pa mi drugače sploh niso nevem kako všeč, razen v ušesih in mogoče v ustnici ali pa obrvi, kot ima Bill. Recimo v nosu in v popku mi je grdo :D
Ampak ja, tudi če bi si hotela naredit na ustnici/obrvi, verjetno nebi mogla ali smela. Tko in tko pa igram violino, in bi bilo čudno, na kakem posebnem uglednem nevem kakšnem koncertu, pa jaz tam cela preluknjana :D
Nazaj na vrh Go down
.x.beeJbii.x3.
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
.x.beeJbii.x3.


Female
Datum registracije : 10/08/2008
Število prispevkov : 476
Age : 29
Kraj : vpraši meneđerja =P

Piercingi & Tattooji - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 5 I_icon_minitime29.06.11 11:42

Js sm si ga tut podarila za rojstni dan :3
Edin kar je zoprno pr industrial pirsu je da se ful dougo celi. to je od 6-9 mescev -.- In smotan je da ne smeš na njem tok časa spat xD
Nazaj na vrh Go down
THkaulitz
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
THkaulitz


Female
Datum registracije : 16/07/2011
Število prispevkov : 355
Kraj : Maldivi

Piercingi & Tattooji - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 5 I_icon_minitime25.07.11 10:41

Js si pa želim imeti pirs kot ga ima Tom kaulitz :D
Nazaj na vrh Go down
Sugar
Debatorica
Debatorica
Sugar


Female
Datum registracije : 11/02/2011
Število prispevkov : 123
Age : 30
Kraj : Humanoid City

Piercingi & Tattooji - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 5 I_icon_minitime28.08.11 16:41

js mam pirs u ustnci, tko kokr Tom :D si pa ga želim še u jeziku love pa tut kšn lep tatu bom mela, sam se ne morm odločt kje pa kšn motiv :shrug:
Nazaj na vrh Go down
Sascha
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
Sascha


Female
Datum registracije : 30/12/2011
Število prispevkov : 433
Age : 26
Kraj : In Zimmer 483 mit Tom! :*

Piercingi & Tattooji - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 5 I_icon_minitime06.04.12 21:37

Ah ena tema zame :D
Jaz imam že 1 leto pirsing u ustnici, tko kot ga ima Tom na čist istem mestu.
dala sem si ga ko sem bila stara 13 let :D
prepričanje staršev pa je bilo fuul težko :D sam sta se že navadl :D
ko bom pa pršla u sredno šolo si bom 1oo% nardila pirsing u jezik, kr mi je tam tudi fuul ušeeeč :D

zdej pa tattooji :
jaz še nimam nobenega razmišljam pa, ko bom stara 17 naprej, da si bom nardila takšne tattooje:, kr so mi fffffffffffffffffuuuuuuuul ušeeeč res jaz sm tk nora na te zadeve kot Bill :D

Piercingi & Tattooji - Page 5 Body-art-diamond-tattoo

dead happy
Nazaj na vrh Go down
patika
Debatorica
Debatorica
patika


Female
Datum registracije : 15/03/2011
Število prispevkov : 119
Age : 26
Kraj : magdeburg

Piercingi & Tattooji - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 5 I_icon_minitime05.05.12 17:20

no jzt mam piercing v nosu siga pa se nameravam dat v ustnici mogoce v jeziku in obrvi haha glede tattojev pa tut gdaj pridejo na vrsto :D
Nazaj na vrh Go down
samantikuš
Debatorica
Debatorica
samantikuš


Female
Datum registracije : 20/02/2012
Število prispevkov : 110
Age : 25
Kraj : Kaulitz welt : $

Piercingi & Tattooji - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 5 I_icon_minitime05.05.12 18:09

jaz bi imela pirsing sam v popku ; ) tato bi pa imela na hrbtu : D samo bi imela nek napis v upoštev pa nikakor nepridejo metuljčki bruh
Nazaj na vrh Go down
Jumbie
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Jumbie


Female
Datum registracije : 24/11/2009
Število prispevkov : 1392
Age : 29

Piercingi & Tattooji - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 5 I_icon_minitime06.05.12 12:17

js & moja bff si gremo delat 'bff tatoo' in sicer znak za neskončnost na notranji strani prstanca :3 zdej kmalu pa tud ful razmišlam za tatoo in sicer jing jang na desni roki tm pr zapestji na zunanji strani (:
Nazaj na vrh Go down
sbt
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
sbt


Female
Datum registracije : 15/08/2008
Število prispevkov : 1435
Age : 30
Kraj : Cerknica

Piercingi & Tattooji - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 5 I_icon_minitime12.06.12 20:16

evo pa mam po dougih letih čakanja tud jz svoj tatujčk :D
[img]Piercingi & Tattooji - Page 5 Tattoo2[/img]
Nazaj na vrh Go down
Sascha
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
Sascha


Female
Datum registracije : 30/12/2011
Število prispevkov : 433
Age : 26
Kraj : In Zimmer 483 mit Tom! :*

Piercingi & Tattooji - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 5 I_icon_minitime12.06.12 20:32

Z mojo sošolko greva med počitnicami spet v piercing studio. Jaz si ga grem naresst u popek ona pa u nos ;)) komi čakaaaaaaaaam! :D
Nazaj na vrh Go down
simsdekle
Debatorica
Debatorica
simsdekle


Female
Datum registracije : 09/07/2010
Število prispevkov : 115
Kraj : Velenje

Piercingi & Tattooji - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 5 I_icon_minitime12.06.12 21:06

Js si grem zdej poleti v ustnico ...can't wait...mam že v jeziku in ga obožujem, za nč ga ne dam vn...:D
Nazaj na vrh Go down
Senna
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
Senna


Female
Datum registracije : 12/01/2012
Število prispevkov : 526
Age : 27
Kraj : Ljubljana

Piercingi & Tattooji - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 5 I_icon_minitime12.06.12 21:12

Mela sem pirs v ustnici pa sem se ga naveličala, drugo leto pa dobim pirs v jezik. Prou nemorem ga prebolet že dve leti ga hočm love omg
Nazaj na vrh Go down
Kristii
Začetnik
Začetnik
Kristii


Female
Datum registracije : 03/10/2012
Število prispevkov : 87
Age : 25
Kraj : Humanoid City

Piercingi & Tattooji - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 5 I_icon_minitime28.11.13 21:59

vidm da imate nakatere že tatuje..mene zanima pač če vas je ful bolelo pa kolk časa so vm to delal? :)
Nazaj na vrh Go down
NaXiE
Začetnik
Začetnik
NaXiE


Female
Datum registracije : 19/02/2012
Število prispevkov : 83
Age : 25
Kraj : somewhere in my dreams with TH

Piercingi & Tattooji - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 5 I_icon_minitime30.11.13 22:38

jst mam pirs v ustnci in sm si ga delala u cultu dvakrat ker 1. so mi ga zajebal :/ zdej si grem pa še tattoo delat sam po moje k enmu k jih dela na črno...happy  dala si bom pa neki tazga:
Piercingi & Tattooji - Page 5 6d6hj
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Piercingi & Tattooji - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 5 I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Piercingi & Tattooji
Nazaj na vrh 
Stran 5 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Tokio hotel Slovenija :: Moda in stil-
Pojdi na: