Tokio hotel Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Blog  Portal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Piercingi & Tattooji

Go down 
+56
samantikuš
patika
Sascha
Sugar
THkaulitz
.x.beeJbii.x3.
thfenica.
melii
Nastja
*Urssa*
tokio hotel <3
BabyLannii
thiloujuever<3
wanesa.
Pain of Love
SunShine
__TH__
zoii.kaulitz
Innes``
humanoid
JLiss.star
majchy bumbajchy
Jumbie
~BunnyFREAK~
PATiiiTHEkaulitz
Musique_Lover <3
mrs. KauLitz
inees.
_anarchy_
maja`
Ancheek
mushraa
sancLOVEStokiohotel.
BiiLooUa_PuuNčKa_x33
A.n.C.h.
Tareex
freiheit
tjasa
toms-girl
The Reader
DuL_
Talchy<3
butterfly.
MasHieEUPHORIA
Mary - Kate
Pinky
sbt
Tom's girl
Dnicegirl.
*imMoRtaŁ*EngeŁ*
[Love TH.]
_Tokio_Hotel_boy_
tinchy_th
sour_cherry
Darya*
Ursy
60 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
tjasa
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
tjasa


Female
Datum registracije : 12/03/2009
Število prispevkov : 955
Age : 29
Kraj : Ruse

Piercingi & Tattooji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 3 I_icon_minitime01.05.09 20:42

sej zato pa ga mam zdaj pa ostalim priporocam pri 14-15 letih ker full boli sploh pa v obrvi
Nazaj na vrh Go down
DuL_
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
DuL_


Female
Datum registracije : 11/11/2008
Število prispevkov : 1447
Age : 33
Kraj : Maribor

Piercingi & Tattooji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 3 I_icon_minitime03.05.09 16:29

A ma kera v popku uhan, ker jaz bi si ga namreč šla delat zdaj še pred poletjem, pa me zanima, če to ful boli, ker moja sestrična ima v popku, sem je rekla, da jo je ful bolelo? Pa baje, da je to tud odvisno kako ti bolečino prenašaš.
Nazaj na vrh Go down
sancLOVEStokiohotel.
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
sancLOVEStokiohotel.


Female
Datum registracije : 10/09/2008
Število prispevkov : 664
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Piercingi & Tattooji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 3 I_icon_minitime03.05.09 18:42

Ja js ga mam že 2 leti. :)
in me ni nč bolelo, mogoče mal začutš, ko ti pač predre kožo, nmorm rečt da je bolečina, pač mal zapeče. :D
je pa tud res, da je odvisno od posameznika, kako dobro prenaša bolečino. Samo v večini primerov ne boli. smile
Nazaj na vrh Go down
Tareex
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
Tareex


Female
Datum registracije : 24/12/2008
Število prispevkov : 694
Age : 28
Kraj : Maribor

Piercingi & Tattooji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 3 I_icon_minitime03.05.09 21:47

tjasa je napisal/a:
sej zato pa ga mam zdaj pa ostalim priporocam pri 14-15 letih ker full boli sploh pa v obrvi

Men pa je ena punca rekla, da tam najmanj boli hh
Nazaj na vrh Go down
sbt
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
sbt


Female
Datum registracije : 15/08/2008
Število prispevkov : 1435
Age : 30
Kraj : Cerknica

Piercingi & Tattooji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 3 I_icon_minitime30.05.09 21:34

jz si bom šla drug tedn dat šen uhanč na vrh ušesa u hrustanc, pa me zanima če res fajn boli? what????
Nazaj na vrh Go down
sour_cherry
Administratorka foruma
Administratorka foruma
sour_cherry


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 2965
Age : 34
Kraj : Las Vegas baby

Piercingi & Tattooji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 3 I_icon_minitime30.05.09 22:57

Ko si ga boš dala nardit ne bo tako fjst bolelo:) Samo ostane pa vedno takšno občutljivo mesto in moreš pazit če se zatakneš za kakšno majčko al pa kaj takega. Zna zabolet, ampak ni tako hudo.
Recimo, da te malo zaskeli in to je to:) meni ni bilo preveč hudo, tako da tudi tebe ne bo fjst bolelo:)
Nazaj na vrh Go down
http://crazy-music-junkie.blogspot.com/
mushraa
Debator
Debator
mushraa


Male
Datum registracije : 17/05/2009
Število prispevkov : 336
Age : 30
Kraj : Koper

Piercingi & Tattooji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 3 I_icon_minitime07.07.09 17:03

Jst bi pa nekaj uprašal vse, ki imajo piercing v jeziku. Kaj vas je bolelo to, ko so vam luknjo nardili in koliko časa po temu niste mogli npr. jest al pa karkoli podobnega. In kako se to oskrbuje, čisti...?
Nazaj na vrh Go down
Ancheek
Začetnik
Začetnik
Ancheek


Female
Datum registracije : 07/07/2009
Število prispevkov : 49
Kraj : Over the rainbow.

Piercingi & Tattooji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 3 I_icon_minitime07.07.09 18:13

No moja frenidca si je dala piercing v jezik. Pa mi je vse nadrobno razložila :D Ona je rekla, da ko si ji delali luknjo v jezik, so ji jezik najprej z nečem namazali, da si ji ga omrtvičli. Pol so ji pa prepičili jezik. Rekla je, da jo je mal zapeklo, ampak ni neki ful bolelo. Pa kakih 10 minut tut ni mogla govorit. Sam je pa rekla, da jo je full začelo bolet 2 dni po tem... ampak da kmalu mine. Pa kupit moraš neko olje pa ga kapljat tam, kjer imaš pirs, da se čisti. Pa dva dni je mogla čokolino jest. Drugače pa dobiš tut neka navodila zraven, kaj ne smeš jest. Pa njej je kri začela tečt, ko ji je pirs dal. Drgač pa ne teče kri pri vsakemu :D
Nazaj na vrh Go down
mushraa
Debator
Debator
mushraa


Male
Datum registracije : 17/05/2009
Število prispevkov : 336
Age : 30
Kraj : Koper

Piercingi & Tattooji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 3 I_icon_minitime07.07.09 18:24

Hmm... no hvala za to jezik Ker me to rees zanima. Sm že po netu gledal, ampak me je zanimalo kako se počutijo še tisti, ki ga dejansko imajo haha Zato ker razmišljam že kr neki časa, da bi si šou naredit piercing v jezik, samo mislim, da bo problem s starši wall angry Tko da bom verjetno mogu še počakat. Mogoče pa bodo dovolili, samo pravi trenutek moram vprašat :D
Nazaj na vrh Go down
Tareex
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
Tareex


Female
Datum registracije : 24/12/2008
Število prispevkov : 694
Age : 28
Kraj : Maribor

Piercingi & Tattooji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 3 I_icon_minitime12.07.09 21:17

Jast bi mela v hrustancuu :))


Nazadnje urejal/a Tareex 04.05.11 19:14; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
tjasa
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
tjasa


Female
Datum registracije : 12/03/2009
Število prispevkov : 955
Age : 29
Kraj : Ruse

Piercingi & Tattooji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 3 I_icon_minitime06.08.09 13:56

Jaz več nimam pirsinga v obrvi. Mi je zaradi vnetja ven pado. cry
Sedaj sem pa moja starša prepričala, da si ga lahko grem za rojstni dan delat v popek in ni več daleč, dobra 2 meseca. jupi
Nazaj na vrh Go down
DuL_
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
DuL_


Female
Datum registracije : 11/11/2008
Število prispevkov : 1447
Age : 33
Kraj : Maribor

Piercingi & Tattooji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 3 I_icon_minitime07.08.09 1:03

Jaz ga tud imam v popku jupi...... haha in najbolj smešno je blo ko so me ludi tak gledli, kr namreč zgledam ko ena 15 letnica :D ki ma ta smrklja uhan.....pa, da mi mama to posti....
Nazaj na vrh Go down
sbt
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
sbt


Female
Datum registracije : 15/08/2008
Število prispevkov : 1435
Age : 30
Kraj : Cerknica

Piercingi & Tattooji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 3 I_icon_minitime07.08.09 12:17

to so mogli bit pa eni zadrteži roll eyes jz mislm d ie 15 let čist zadost za pirs in mi grejo na živce ljudje k zijajo k d prvič vidjo najstnika s pirsom
Nazaj na vrh Go down
*imMoRtaŁ*EngeŁ*
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
*imMoRtaŁ*EngeŁ*


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 960
Age : 30
Kraj : Durch den Horizont am Himmel vorbei...

Piercingi & Tattooji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 3 I_icon_minitime07.08.09 12:32

Se strinjam, sploh pa mislim, da je bolj pomembno, koliko je človek dorasel, ne pa koliko je star.. čeprou okej, do ene meje, da bi imel moj 11 letni otrok pirs v obrvi ali jeziku pa vseeno nevem če bi dovolila haha
Nazaj na vrh Go down
http://whistarper.blogspot.com/
tjasa
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
tjasa


Female
Datum registracije : 12/03/2009
Število prispevkov : 955
Age : 29
Kraj : Ruse

Piercingi & Tattooji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 3 I_icon_minitime07.08.09 17:16

Pri meni, ko sem šla mi najprej ni htela naret, ker sem bla stara 13 let, čeprav sem mela čez 4 mesece rojstni dan. Pol pa me je še vprašala, če v poli dovolijo. wtf??? Hallo, sej to je moja stvar ne če v šoli dovolijo. Pa sem ji kuj ja rekla, čeprav nisem mela pojma. :D
Nazaj na vrh Go down
maja`
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
maja`


Female
Datum registracije : 22/07/2009
Število prispevkov : 354
Age : 29
Kraj : Maribor

Piercingi & Tattooji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 3 I_icon_minitime08.08.09 0:14

jaz bi pa ful mela piercing v nosu :D pa ne tistega ringa ampak samo oni mali kamenček. smile
Mamo sem sicer prepričevala da bi si ga šla naret, samo mi najprej nekaj ni pustila, pol pa je rekla da si ga lahko grem delat za rojstni dan. (ki bo zdaj septembra :D)
Nekaj časa sem sicer mela piercing pod jezikom (v oni kožici.. tragus al kak se reče), pa sama sem si ga nardila, pa nič ni bolelo :D samo čez nekaj časa mi je dopizdo pa sem si ga dala ven. :D
Tattoojev nimam, pa me tut sploh nea tak vleče da bi ga mela. smile
Če bi ga mela, bi mela kaki izvirni napis na notranji strani zapestja, al pa kaki vzorec spodaj na hrbtu nad ritjo.. :D
Nazaj na vrh Go down
Talchy<3
Miss Tokio Hotel
Miss Tokio Hotel
Talchy<3


Female
Datum registracije : 25/09/2008
Število prispevkov : 3016
Age : 30
Kraj : Laibach

Piercingi & Tattooji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 3 I_icon_minitime08.08.09 12:35

Ja jaz bi tudi imela tattoo na notranji strani zapestja. smile tam se mi zelo dopade. Ampak bom s tem počakala še nekaj let. smile

Piercing bi pa imela pod ustnico na desni strani. smile
Nazaj na vrh Go down
DuL_
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
DuL_


Female
Datum registracije : 11/11/2008
Število prispevkov : 1447
Age : 33
Kraj : Maribor

Piercingi & Tattooji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 3 I_icon_minitime08.08.09 13:40

Jsz bi tud mela tattoo na zapestju ( notranjem ) pa nad ritjo kitajsko črko :D

Itak pa pride na vsrto tattoo oktobra love komaj čakam
Nazaj na vrh Go down
Tareex
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
Tareex


Female
Datum registracije : 24/12/2008
Število prispevkov : 694
Age : 28
Kraj : Maribor

Piercingi & Tattooji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 3 I_icon_minitime08.08.09 17:19

maja` je napisal/a:

Nekaj časa sem sicer mela piercing pod jezikom (v oni kožici.. tragus al kak se reče), pa sama sem si ga nardila, pa nič ni bolelo :D samo čez nekaj časa mi je dopizdo pa sem si ga dala ven. :D
:D

Tuki ga je ena moja kolegica mella :)))


Nazadnje urejal/a Tareex 04.05.11 19:16; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
_anarchy_
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
_anarchy_


Female
Datum registracije : 05/09/2009
Število prispevkov : 608
Age : 27
Kraj : MB

Piercingi & Tattooji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 3 I_icon_minitime27.10.09 16:17

No pa še bom jaz nekaj povedla :D

Hčerka od atejevega prijatla si je na skrivaj dala nardit pirs v jezik .. stara je pa 12 al 13 let ... in pride en dan domov pa nič skoraj ne je pa ne govori .. pa je mama nekaj sumla in ji je rekla, da naj odpre usta in je vidla da ma pirs ... da je pa še večiji vrag pa je njena mama neka inšpektroca.... :D ...
samo zdaj pa si zamisli, da si greš nardit pirs v jezik na skrivaj in se ti pol zagnoji in moraš k zdravniku freaky

moja sestrična pa si je sama v nosi nardila pirs pa sama tattoo :D pa ko je mama vidla ji je sam rekla da je nora ... jaz bi še mela kazni pa kaj te jaz vem kaj še vse :D :D :D

drugač meni so full všeč pirsingi v jeziku, snakebite, na bokih in v ušesu tak skoz hrustanec pa to :D :D

tattooji pa so mi všeč vsi... ampak zmerno smile
jaz bom mela na levi lopatici enga človečka, ki je narisan iz enga kroga in 5 palčk .. takega čisto preprostega in ta bo mel vražje rogece in rep, na desni lopatici pa bi mela enakega samo da bi mel angelski obroček in krila ... se pravi angelček in hudiček :D , na križu bi pa mela nekega metula in okoli ovijalke ali pa netopirska krila pa angelski obroček nekaj v takem smislu :D in na notranji strani zapestja nekaj malih zvezdic in noto osminko :D

pri meni je problem, da me je strah bolečine mislim nena je dobro prenašam freaky za mene bi blo najbolše, da mi vse to lepo nardijo pod narkozo :D
Nazaj na vrh Go down
inees.
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
inees.


Female
Datum registracije : 16/08/2009
Število prispevkov : 638
Age : 29
Kraj : mb

Piercingi & Tattooji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 3 I_icon_minitime27.10.09 16:21

ahja. tako so otroci. :) nemogoča bitja...
kaj pa se je potem zgodilo s tisto ki si je na skrivaj dala delat pirs?
jaz bi dobila vse mogoče prepovedi če bi to nardila. mama že itaq ne mara teh pirsou po vsem telesu, da pa bi si še dala na skrivaj delat to... bi pa bil cel hudič. :D
Nazaj na vrh Go down
_anarchy_
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
_anarchy_


Female
Datum registracije : 05/09/2009
Število prispevkov : 608
Age : 27
Kraj : MB

Piercingi & Tattooji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 3 I_icon_minitime27.10.09 16:32

ja ven ga je mogla dat in če jo je kaj bolelo je za brez veze trpela smile haha in mami se je mislilo zmešat .. ker če nisi polnoletn rabiš podpisn staršev oz. skrbnika... in pač je šla nekam ko to delajo na črno in je še malo bol ne varno ker ni nič poterjeno kak je tam...

jaz sem ateju omenla pirs v jeziki pa je reko da dokler nebom 18 nobenga tattooja pa nobenga pirsinga cry na skrivaj pa ne upam ker je reko, da ga tko al tko nebom smela met in da bom melaa 10000 kazni ... itd.itd.

pa en dalni dalni znanec riše te tattooje pa to in je res profesjonalec .. mislim tattoo naredi tko hud da sm gledaš wtf sm je pa zanemarjen .. mislim umazan je celi in njegovo stanovanje je celo prašno pa umazano, plesnivo in tak dalje freaky človek ki se ukvarja z takim poslom bi moral bit bol čist in vse bol higijensko itd. ... sm tattooje pa naredi hude :D :D
Nazaj na vrh Go down
inees.
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
inees.


Female
Datum registracije : 16/08/2009
Število prispevkov : 638
Age : 29
Kraj : mb

Piercingi & Tattooji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 3 I_icon_minitime27.10.09 22:28

o bogo dete. kaj je vse pretrpela za prazen nič. :D
ti si omenla ateju jaz pa mami. in glej ga zlomka. ne mara prisou in tattojev in nič kaj takšnega ne..pa mi je vseeno rekla, da si lahko pri 16-tih grem prebadat kaj hočem. rofl in jaz tisto mami a si resna? *pogleda postrani* in je rekla ja čisto resna sem. ampak do takrat se še lahko vse spremeni... :D ja
Nazaj na vrh Go down
_anarchy_
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
_anarchy_


Female
Datum registracije : 05/09/2009
Število prispevkov : 608
Age : 27
Kraj : MB

Piercingi & Tattooji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 3 I_icon_minitime27.10.09 22:36

no na bolšem si ko jaz ker pol sem šla še do mami pa ona se tud glih ne strinja in je tud rekla po 18 roll eyes ... mogoče bom pa takrat kaj bol pogumna pa grem na skrivaj ( samo ne za jezik :D ) :D
Nazaj na vrh Go down
inees.
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
inees.


Female
Datum registracije : 16/08/2009
Število prispevkov : 638
Age : 29
Kraj : mb

Piercingi & Tattooji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 3 I_icon_minitime27.10.09 23:08

probaj it na skrivaj. mogoče sploh opazla ne bosta. rofl
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Piercingi & Tattooji - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Piercingi & Tattooji   Piercingi & Tattooji - Page 3 I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Piercingi & Tattooji
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Tokio hotel Slovenija :: Moda in stil-
Pojdi na: