Tokio hotel Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Blog  Portal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Moški & make up?

Go down 
+16
Ursy
WorldBehindMyWall
humanoid
BiiLooUa_PuuNčKa_x33
bill&lt3
Matic
Tareex
Maiaa*
x.fallen.angel.x
*AncHeeK KauLitZ*
Talchy<3
tjasa
Dnicegirl.
DuL_
Pinky
mushraa
20 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
WorldBehindMyWall
Začetnik
Začetnik
WorldBehindMyWall


Male
Datum registracije : 02/09/2010
Število prispevkov : 67
Age : 31
Kraj : Slovenia

Moški & make up? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški & make up?   Moški & make up? - Page 2 I_icon_minitime04.09.10 22:37

eh...FUL ste prijazne! Ampak res mi ni treba laskat, ker se jaz stopim! :$ :D
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/david.kasabji
forever21
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
forever21


Female
Datum registracije : 03/01/2010
Število prispevkov : 1546
Age : 29
Kraj : NY

Moški & make up? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški & make up?   Moški & make up? - Page 2 I_icon_minitime04.09.10 22:45

WorldBehindMyWall moram reč da ti lepo paše gut

Vbistvu mene ne moti če se moški mažejo, čeprav se mi zdi da je dosti tud kako si navajen v smilsu če si nekoga navajen vedno brez makeupa in se en dan na maže ga nisi navajen ampak ko se ga navadiš mu lahko res ful lepo pristoji. Se mi pa zdi tudi da nekaterim to paše nekaterim ne. Recimo Billu lepo pristoji, medtem ko si Gustava sploh ne bi mogla predstavljat.
Nazaj na vrh Go down
WorldBehindMyWall
Začetnik
Začetnik
WorldBehindMyWall


Male
Datum registracije : 02/09/2010
Število prispevkov : 67
Age : 31
Kraj : Slovenia

Moški & make up? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški & make up?   Moški & make up? - Page 2 I_icon_minitime04.09.10 23:01

Forever21: Hvala! ^^

To kar si pa rekla glede "navajenosti" je res. Pač prvič, ko sem se namazal, ... v bistvu niso bili prepričani, ali imam make-up ali pa ne, ker res ni tako izrazit .. ampak ja, ko je prišlo na dan, so vprašali, če imam..pa spraševali, kako to, ali samo sprobavam, itd.

Pozneje, da se malo tudi pohvalim, pa so že prihajale pohvale...pač človek se mora prvič navadit in šele nato opaziš, kako vbistvu nekomu kaj pristoji - 100% je enako kadar se postrižeš. :))
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/david.kasabji
humanoid
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
humanoid


Female
Datum registracije : 11/10/2009
Število prispevkov : 2412
Age : 29
Kraj : HUMANOID WORLD

Moški & make up? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški & make up?   Moški & make up? - Page 2 I_icon_minitime05.09.10 17:08

WorldBehindMyWall ; res ti full paše :D sicer se na tej slikci res ne vid dobr sam usen ja
Nazaj na vrh Go down
WorldBehindMyWall
Začetnik
Začetnik
WorldBehindMyWall


Male
Datum registracije : 02/09/2010
Število prispevkov : 67
Age : 31
Kraj : Slovenia

Moški & make up? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški & make up?   Moški & make up? - Page 2 I_icon_minitime05.09.10 17:12

humanoid: Ej hvala ti! ;) Ja vem, ne vidi se dobro...mogoče če bom se kdaj poslikal, kjer se bolje vidi, objavim tukaj :)
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/david.kasabji
zoii.kaulitz
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
zoii.kaulitz


Female
Datum registracije : 12/05/2009
Število prispevkov : 403
Age : 28
Kraj : ..

Moški & make up? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški & make up?   Moški & make up? - Page 2 I_icon_minitime05.09.10 21:50

mene ne moti če so moški namazani. nekaterim tudi zeeelo paše.! roll eyes me pa moti kako govorijo drugi o tem, ko jih zmerjajo z pedri, itd. pač če mu odgovarja da se maže-naj se (: verjetno se nekateri ravno zaradi groznih kritik ne.
Nazaj na vrh Go down
SunShine
Debatorica
Debatorica
SunShine


Female
Datum registracije : 02/07/2010
Število prispevkov : 217
Kraj : Maribor

Moški & make up? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški & make up?   Moški & make up? - Page 2 I_icon_minitime06.09.10 9:40

meni je osebno malo hecno, če je možki namazan. ampak če ma emo stil mu full paše. me pa pravtako moti, da jih zmerjajo. pač majo taki stil in bi ga mogli takega sprejet :)
Nazaj na vrh Go down
Innes``
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
Innes``


Female
Datum registracije : 22/07/2010
Število prispevkov : 411
Age : 29
Kraj : Maribor

Moški & make up? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški & make up?   Moški & make up? - Page 2 I_icon_minitime06.09.10 15:01

meni v bistvu ni nič posebnega če je moški namazan, sej če mu paše deluje prav lepo, poznam nekatere ko se mažejo in ja sej jim paše, kot recimo Bill njemu to ful paše, mogoče zato ker smo ga navajeni love
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Moški & make up? - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški & make up?   Moški & make up? - Page 2 I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Moški & make up?
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Naravni videz ali make up?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Tokio hotel Slovenija :: Moda in stil-
Pojdi na: