Tokio hotel Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Blog  Portal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Moški & make up?

Go down 
+16
Ursy
WorldBehindMyWall
humanoid
BiiLooUa_PuuNčKa_x33
bill&lt3
Matic
Tareex
Maiaa*
x.fallen.angel.x
*AncHeeK KauLitZ*
Talchy<3
tjasa
Dnicegirl.
DuL_
Pinky
mushraa
20 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
mushraa
Debator
Debator
mushraa


Male
Datum registracije : 17/05/2009
Število prispevkov : 336
Age : 30
Kraj : Koper

Moški & make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Moški & make up?   Moški & make up? I_icon_minitime08.07.09 20:01

No tako, to temo sem odprl, ker me zanima kaj si vi mislite o moških z make up-om. Pa ne govorim o Billu, ker to itak vem, da nobenega ne moti, mene pa tudi ne haha Zanima me, če imate kaj proti moškim z make up-om, pa naj je to samo barvica za oči, ali pa še kakšna maskara ali pa šminka/gloss ali karkoli.

Tako da tukaj se lahko o tem razpišete.

Jaz osebno nimam čisto nič proti moškim, ki bi uporabljali make up. Bi me pa po resnici povedalo motilo, če bi kdo imel vse možne stvari na sebi, ker mislim, da ne bi ravno lepo izpadlo, pri večini seveda. Če pa bi mu pristajalo, pa nimam nič proti.
Nazaj na vrh Go down
Pinky
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pinky


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 2416
Kraj : *

Moški & make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški & make up?   Moški & make up? I_icon_minitime08.07.09 20:06

Mene ne moti moški make-up. U bistvu mi je ful vroče vidt tipa k nosi barvico za oči, vendar v normalnih količinah. Okej tud z maskaro bi se znala sprijaznit, sam gloss mi je pa tko grdo vidt na tipih. nee To je tko že pretiravanje. Tudi pri Billu mi ni ušeč, ko se namaže z glossom.
Nimam nič proti moškim in make-upu, sam se razume, da v normalnih količinah. Npr: nosiš make-up, sam še vedno zgledaš dovolj moško.

Bill je edini primer tipa, k mi je fuuuuuuuuul hud z celotnim imiđem, sam je pa res da je tud poseben tip. smile Npr: on ma že tako obrazno strukturo, da je po naravi popoln, sam make-up poudari njegove atribute, (ličnice, oči,..) Jst sm od vedno navajena na njegov videz in morm povedat, da bi bla kr mau razočarana če bi nehal nosit make-up. Ker prou make-up ga naredi še bolj 'jebača' kot je že. Mah bom kr nehala pisat o njem, k bi lahko cel roman napisala, pa še vedno mi ne bi blo dovolj.
Nazaj na vrh Go down
mushraa
Debator
Debator
mushraa


Male
Datum registracije : 17/05/2009
Število prispevkov : 336
Age : 30
Kraj : Koper

Moški & make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški & make up?   Moški & make up? I_icon_minitime08.07.09 20:13

Mhm... tako nekako tudi jaz mislim ja Gloss mi zeloo čudno deluje, če bi ga videl na moškemu. Na Billu to deluje malo manj, ampak vseeno je čudno. Mislim, da bi blo boljše s kakšno labello al kaj podobnega, ki se ne vidi in se predvsem ne blešči . Na primer Bill je tudi enkrat labello uporabljal, takrat pri Der letzte Tag je bilo to. In se sploh ni toliko opazilo, razlika seveda, če si pozoren haha In make up bi mogel tudi biti v normalnih količinah. Če mene vprašaš, bi blo najboljše samo z barvico. Vse drugo to malo po malo spreminja in postaja slabše. In seveda, tudi oblačila bi mogla bit primerna, če že hočeš imet make up haha Ne moreš imet hip hop style z baggy oblačili, kot ima Tom, pa make up gor imet wtf

Citiram :
Bill je edini primer tipa, k mi je fuuuuuuuuul hud z celotnim imiđem, sam je pa res da je tud poseben tip. smile Npr: on ma že tako obrazno strukturo, da je po naravi popoln, sam make-up poudari njegove atribute, (ličnice, oči,..) Jst sm od vedno navajena na njegov videz in morm povedat, da bi bla kr mau razočarana če bi nehal nosit make-up. Ker prou make-up ga naredi še bolj 'jebača' kot je že. Mah bom kr nehala pisat o njem, k bi lahko cel roman napisala, pa še vedno mi ne bi blo dovolj.

Aha, ravno to sem tudi jaz mislil. Obrazne poteze naj bi bile primerne za make up, ki bi ga nosil. Billu tak make up paše, z drugačno obrazno strukturo pa bi se seveda to spremenilo. Tako da je vse odvisno od posameznika.


Nazadnje urejal/a mushraa 08.07.09 20:22; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Pinky
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pinky


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 2416
Kraj : *

Moški & make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški & make up?   Moški & make up? I_icon_minitime08.07.09 21:44

Brandon Flowers, frontman skupine The Killers isto uporablja make-up, v normalnih količinah..
in morm povedat da mi je prekleto..hud.. cool

Moški & make up? Brandon2220ax

Moški & make up? Brandon-flowers-wi08

Moški & make up? Brandonred2_copy
Nazaj na vrh Go down
mushraa
Debator
Debator
mushraa


Male
Datum registracije : 17/05/2009
Število prispevkov : 336
Age : 30
Kraj : Koper

Moški & make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški & make up?   Moški & make up? I_icon_minitime08.07.09 22:01

Ja no, tako sem tudi jaz mislil v "normalnih količinah" haha Ker mi deluje še kar neutralno, seveda pa tudi poudari oči in tako mi je še kar ušeč, da ni preveč.
Nazaj na vrh Go down
DuL_
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
DuL_


Female
Datum registracije : 11/11/2008
Število prispevkov : 1447
Age : 33
Kraj : Maribor

Moški & make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški & make up?   Moški & make up? I_icon_minitime09.07.09 16:33

To enim tipom tak ful paše happy .
Drgač pa mene tud ne moti, da nosijo make- up ampak tud v meji normale...torej čist tolk, da se vidi malo.
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Moški & make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški & make up?   Moški & make up? I_icon_minitime09.07.09 16:55

po pravici povedano..Bill je prvi tip k mi je ušeč naličen in z namazanimi nohti in po moje je tud tazadn k mi je ušeč tak haha
Nazaj na vrh Go down
mushraa
Debator
Debator
mushraa


Male
Datum registracije : 17/05/2009
Število prispevkov : 336
Age : 30
Kraj : Koper

Moški & make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški & make up?   Moški & make up? I_icon_minitime09.07.09 17:36

haha sej vem sej vem jezik nism lih mislu tko kot ma Bill nohte namazane... že ČE bi blo po moje ok kot je mel čist na začetku tko samo črno a? mislim, meni uno deluje normalno tko če bi na komu vidu, tako kot pa ma Bill zdej pa bi malo čudno pršlo. za make up pa ne da bi blo ko Bill maaanj. kot sm že prej reku samo kšna barvica pa to haha
Nazaj na vrh Go down
tjasa
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
tjasa


Female
Datum registracije : 12/03/2009
Število prispevkov : 955
Age : 29
Kraj : Ruse

Moški & make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški & make up?   Moški & make up? I_icon_minitime09.07.09 17:49

Dnicegirl. je napisal/a:
po pravici povedano..Bill je prvi tip k mi je ušeč naličen in z namazanimi nohti in po moje je tud tazadn k mi je ušeč tak haha

ja, men tudi, samo na njem se mi zdi, da mu najbolj paše jezik
Nazaj na vrh Go down
Talchy<3
Miss Tokio Hotel
Miss Tokio Hotel
Talchy<3


Female
Datum registracije : 25/09/2008
Število prispevkov : 3016
Age : 30
Kraj : Laibach

Moški & make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški & make up?   Moški & make up? I_icon_minitime09.07.09 17:54

Na tipih mi je všeč samo črn make-up in bolj malo. Pa še to, če ustreza glasbi, ki jo posluša, torej rock, emo, itd. smile

Glede nohtov pa enako - samo črna barva. smile
Nazaj na vrh Go down
*AncHeeK KauLitZ*
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
*AncHeeK KauLitZ*


Female
Datum registracije : 31/12/2008
Število prispevkov : 397
Age : 27
Kraj : TaM NeeK u 7 NeBesiiH

Moški & make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški & make up?   Moški & make up? I_icon_minitime11.07.09 0:52

Mene ne moti.
Pete Wentz je hot z barvico cool
Bill ima prou tako faco za mazanje make upa :D
Nazaj na vrh Go down
x.fallen.angel.x
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
x.fallen.angel.x


Female
Datum registracije : 07/10/2008
Število prispevkov : 1658
Age : 26
Kraj : Killswitch Engage

Moški & make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški & make up?   Moški & make up? I_icon_minitime11.07.09 15:29

Ja, mene ne moti, dokler je v meji normale. Pa tud obraz more imet tak, da mu gor paše... npr. Billiu Joeu (Green Day) paše, ker je pač punker in mu naredi obraz bol punkerski :)

Da Billa ne omenjamo... On ma že po naravi obraz za ličila :D
Nazaj na vrh Go down
Maiaa*
Miss Tokio Hotel
Miss Tokio Hotel
Maiaa*


Female
Datum registracije : 06/05/2009
Število prispevkov : 3546
Age : 28
Kraj : Ljubljana :*

Moški & make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški & make up?   Moški & make up? I_icon_minitime11.07.09 18:10

ja u meji normale je tut men hudo na tipih. enim ful paše če majo make-up drugim pa pač ne.
billa pa itak ne rabm sploh umenjat on je z make-upom dead dead tale smajli bo dost :D
Nazaj na vrh Go down
Tareex
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
Tareex


Female
Datum registracije : 24/12/2008
Število prispevkov : 694
Age : 28
Kraj : Maribor

Moški & make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški & make up?   Moški & make up? I_icon_minitime12.07.09 20:54

Men to na moških sploh ni všeč.. Bill je prvi in zadnji na katerem mi je to všeč in bo najverjetneje tako tudi ostalo.

Kar se pa tiče glossa , pa usega pri Billu mi pa sploh ni všeč. pa tut umetnim trpalnicam bi se dalo ognit no freaky
Nazaj na vrh Go down
Matic
Začetnik
Začetnik
Matic


Male
Datum registracije : 03/10/2008
Število prispevkov : 33
Kraj : pred compom

Moški & make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški & make up?   Moški & make up? I_icon_minitime18.07.09 18:02

Make-up je neki čist običajnega v studijih, kjer so prisotne kamere ipd. Brez tega ne gre.
Nazaj na vrh Go down
bill&lt3
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
bill&lt3


Female
Datum registracije : 02/04/2009
Število prispevkov : 1465
Age : 29
Kraj : with Bill

Moški & make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški & make up?   Moški & make up? I_icon_minitime18.07.09 19:07

Moje mnenje:

Mene moški, ki se mažejo, ne motijo in naj povem, da so mi taki moški prav kul. Pač se upajo namazat in iti takšni na ulico, četudi so šminke ponavadi za ženske jezik
Nazaj na vrh Go down
Maiaa*
Miss Tokio Hotel
Miss Tokio Hotel
Maiaa*


Female
Datum registracije : 06/05/2009
Število prispevkov : 3546
Age : 28
Kraj : Ljubljana :*

Moški & make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški & make up?   Moški & make up? I_icon_minitime18.07.09 22:17

Matic je napisal/a:
Make-up je neki čist običajnega v studijih, kjer so prisotne kamere ipd. Brez tega ne gre.

ja sej skor usi slauni moški majo usaj podr na snemanjih..
Nazaj na vrh Go down
Matic
Začetnik
Začetnik
Matic


Male
Datum registracije : 03/10/2008
Število prispevkov : 33
Kraj : pred compom

Moški & make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški & make up?   Moški & make up? I_icon_minitime19.07.09 11:58

Ne le slavni, vsak ki je pred kameri ima pudr!
Nazaj na vrh Go down
BiiLooUa_PuuNčKa_x33
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
BiiLooUa_PuuNčKa_x33


Female
Datum registracije : 30/03/2009
Število prispevkov : 786
Age : 29
Kraj : Novo mesto

Moški & make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški & make up?   Moški & make up? I_icon_minitime19.07.09 13:44

joooo..men je to tok lepo pr tipih.sploh pri billu..ampak drgač mi je pa tut ful lušn billie joe armstrong..boožanski je.pa ful je pač dobr, ker se maže pa to.
tko.da men je to pri tipih ful ušeč. love
Nazaj na vrh Go down
Maiaa*
Miss Tokio Hotel
Miss Tokio Hotel
Maiaa*


Female
Datum registracije : 06/05/2009
Število prispevkov : 3546
Age : 28
Kraj : Ljubljana :*

Moški & make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški & make up?   Moški & make up? I_icon_minitime19.07.09 19:01

ja men je tut to tut na splošno ušeč sam če je u mejah normale :D
billu pa fuul pašejo ličila..si komej predstaulam da bi se nehu ličt wtf
Nazaj na vrh Go down
humanoid
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
humanoid


Female
Datum registracije : 11/10/2009
Število prispevkov : 2412
Age : 29
Kraj : HUMANOID WORLD

Moški & make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški & make up?   Moški & make up? I_icon_minitime23.08.10 9:48

amm men je to full ušeč će majo moški z barvico obroblene oči,da jim pridejo bol do izraza :D
če majo pa kakšne glose pa maskare pa to mi pa ni več ušeč nee
tko k je Bill namazn je Full v redu jezik
Nazaj na vrh Go down
WorldBehindMyWall
Začetnik
Začetnik
WorldBehindMyWall


Male
Datum registracije : 02/09/2010
Število prispevkov : 67
Age : 31
Kraj : Slovenia

Moški & make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški & make up?   Moški & make up? I_icon_minitime04.09.10 21:46

Jaz bi rad ob tej priložnosti tudi povedal eno zanimivo stvar, ki jo mogoče še nekateri ne vedo! :)
Namreč, prav VSI smo se učili zgodovino sveta in nevem še česa...in prav prve civilizacije - EGIPT! Prvi, ki so nosili make-up so bili pravzaprav MOŠKI! Faraoni v Egiptu, so bili prvi ki so nosili Make-up, saj tako so se razlikovalo od "navadnih" ljudi / prebivalcev in izstopali v javnosti.

Pač trend se je spremenil .. verjetno kadar je Kleopatra postala Faraonka in so ljudje opazili da vbistvu puncam bolj pristaja Make-up. :)


ONTOPIC: Nope ne moti me...tudi sam si narahlo pobarvam okoli oči z eyelinerom in barvico. :)
En (sicer slab saj se dokaj slabo vidi) primer v kakšnih količinah uporabljam make-up:

Moški & make up? 310820101008

Nikoli nisem imel težav z kakršnimkoli ozmerjanjem oz. kaj podobnega. :)
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/david.kasabji
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

Moški & make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški & make up?   Moški & make up? I_icon_minitime04.09.10 22:24

@WorldBehindMyWall; mislim da lahko pričakuješ naval zasebnih sporočil :D se namreč prav lahko zgodi, da bodo punce na tem forumu ponorele za tabo... ja
Nazaj na vrh Go down
WorldBehindMyWall
Začetnik
Začetnik
WorldBehindMyWall


Male
Datum registracije : 02/09/2010
Število prispevkov : 67
Age : 31
Kraj : Slovenia

Moški & make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški & make up?   Moški & make up? I_icon_minitime04.09.10 22:26

@Ursy: eeeeeeeeeeeeeeh!! :$ :$:$:$ ne bi morala pretiravati... zdaj me je sram :$ slika pa je res čisto ena random...v ogledalu :DD
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/david.kasabji
Maiaa*
Miss Tokio Hotel
Miss Tokio Hotel
Maiaa*


Female
Datum registracije : 06/05/2009
Število prispevkov : 3546
Age : 28
Kraj : Ljubljana :*

Moški & make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški & make up?   Moški & make up? I_icon_minitime04.09.10 22:33

Ursy je napisal/a:
@WorldBehindMyWall; mislim da lahko pričakuješ naval zasebnih sporočil :D se namreč prav lahko zgodi, da bodo punce na tem forumu ponorele za tabo... ja

Jaz bom ena izmed njih, haha! haha shy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Moški & make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški & make up?   Moški & make up? I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Moški & make up?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Naravni videz ali make up?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Tokio hotel Slovenija :: Moda in stil-
Pojdi na: