Tokio hotel Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Blog  Portal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Naravni videz ali make up?

Go down 
+25
humanoid
JustMe..
The_Valentix
BarbieFreiheit
Colorful. :3
DuL_
majchy..XD
UrshieIero
~BunnyFREAK~
teichy
BiiLooUa_PuuNčKa_x33
Tom's girl
Maiaa*
virus.exe
Darya*
Tareex
*imMoRtaŁ*EngeŁ*
sbt
~*~Bill's Doll ~*~
purple_rain
cameron
Zvoncek
Forever_young
Ursy
Audrey
29 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Audrey
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
Audrey


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 448
Kraj : Ljubljana

Naravni videz ali make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Naravni videz ali make up?   Naravni videz ali make up? I_icon_minitime21.08.08 13:39

Se bolj počutite ko ste z make up-om ali brez?
Imate vedno navado, da se vedno naličite preden greste ven?

Jst osebno rada uporabim make up, ko grem ven. V kolikšni meri ga pa uporabim je pa seveda odvisno kam grem. Za v trgovino se sploh ne naličim... edino lipgloss dam gor. Za na faks si pa obvezno namažem oči (maskara, rahla črna obroba) in uporabim tud mal pudra... včasih tud mal rdečila.

Za zvečer recimo ali pa če je kšna bolj spešl zadeva, mam gor še kakšno naravno mal svetlikajočo senčko.

Najhujše so mi pa take ženske, ki grejo športat in so na hard namazane, ful črne okol oči, ubijalska šminka, pudr itd. In ja, to res noro zgleda, đizs roll eyes
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

Naravni videz ali make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naravni videz ali make up?   Naravni videz ali make up? I_icon_minitime21.08.08 14:11

no men je oboje všeč...pač zdej vsi neki ful poudarjajo kolk je naraven videz lepši in to....ampak če se ti ne počutiš kul in da si bolj samozavesten takoj ko daš mal maskare gor, zakaj si je pol ne bi? :D :D

men je lepo če so ženske mal namazane...nekatere imajo to srečo da tud naravno zgledajo fuuul lepe, pač da imajo na primer že tko lepo kožo in dolge trepalnice da ne potrebujejo nič ličil...nekatere pa si mal pomagajo z ličili....

pe men je to spet odvisno od priložnosti, dneva itd.
za doma itak sem brez ličil...zjutraj kremca in to je to...pol pa edin labelo stalno dajem na ustnice...hehe.... jezik jezik
če pa grem ven, da grem na pijačko, po trgovinah, na kak obisk...to si vedno dam vsaj maskaro gor...pa mogoče s korektorjem mal popravim če je kak mozoljček, včasih si dam tud mal rdečila na ličke...ampak furam navadno bolj naraven videz...

pol za na fax in tko da sem cel dan okoli, to imam pa prou rutino..puder (to navadno bolj pozimi, da dobim mal barve :D ), rdečilo, maskara, obrvi si lepo uredim, mogoče kako svetlo senčilo, včasih tud obrobim mal oči...odvisno od počutja in tud kolk časa imam.... :D :D

za zvečer, če grem na kak žur pa se rada mal bolj močno namažem....ker mi je to ful fajn počet, sploh oči rada barvam, senčim in to, tko da take priložnosti izkoristim za bolj močnejši make-up, za čez dan bi blo to itak preveč....

tko da jst se v bistvu počutim skor enako dobro brez make-upa in tudi z njim....kakšen dan mi ful sede da sem brez, kakšen dan pa imam kak fleš in ful nisem zadovoljna s svojo kožo al trepalnicami al čim drugim in se pol namažem...in se tkoj bolš počutim... :D :D
Nazaj na vrh Go down
Forever_young
Debatorica
Debatorica
Forever_young


Female
Datum registracije : 07/08/2008
Število prispevkov : 293
Kraj : Ljubljana

Naravni videz ali make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naravni videz ali make up?   Naravni videz ali make up? I_icon_minitime21.08.08 14:14

Jst mam vedno gor kremico + puder in maskaro. Za faks mam ponavadi še barvico v naravnem sivo modrem odtenku. Pa seveda labelo ali naravno šminko.

Črno barvico in senčila uporabljam bolj za zvečer. Ko grem na žur pa ful rada eksperimentiram in se močno naličim v temnih barvah (črna za "smooth" (zadimljene) oči ali oči rokerce, včasih tudi temno modra, temno rjava...).

Jst osebno se z ličili počutim veliko boljše kot brez vsega. Vendar ne pretiravam, pač vse v mejah normale. Ne maram pa bleščic in bleščečih lip glossov. Najbolj pa je odvisno od situacije kako se naličim.

Pa še to bi rada povedala, da se mi zdi blazno smešno kako nekatere ženske želijo "bojkotirat" ličenje in to prikazat kot nekaj neumnega. Mislim, ličenje ni novodobni izum, ampak so se ličili že v antičnih časih, saj je bilo ličenje statusni simbol višjega sloja. Dandanes se ličijo tudi že moški, medtem ko se nekatere ženske oklepajo svojega naravnega videza kot pijanec plota in se prepričujejo, da brez ličil izgledajo bolje roll eyes Vsak pravilno nanešen makeup osebo polepša... če pa seveda ličil ne znaš nanašat, si z ličili grozen in tako seveda naravno lepši. To je logika.

Mozolji in druge nepravilnosti seveda vsaj z vidika osebne urejenosti zahtevajo korektor, saj mislim da nikomur ni privlačen ogromen bel mozolj, ki štrli s čela. Malo maskare nikomur ne škodi, že zato ker smo ženske je lepo da smo vsaj malo nečimrne!

Sama osebno uživam v ličenju, privlačna se počutim pa tako z njim ali brez. Ličenje mi je ritual, ob katerem neizmerno uživam in eksperimentiram... zato rajši 20 minut manj spim zjutraj, kot pa da bi si pustila vzet najbolj sproščujoč del dneva, ko se posvetim samo sama sebi cool
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

Naravni videz ali make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naravni videz ali make up?   Naravni videz ali make up? I_icon_minitime21.08.08 14:19

Forever_young je napisal/a:
Pa še to bi rada povedala, da se mi zdi blazno smešno kako nekatere ženske želijo "bojkotirat" ličenje in to prikazat kot nekaj neumnega. Mislim, ličenje ni novodobni izum, ampak so se ličili že v antičnih časih, saj je bilo ličenje statusni simbol višjega sloja. Dandanes se ličijo tudi že moški, medtem ko se nekatere ženske oklepajo svojega naravnega videza kot pijanec plota in se prepričujejo, da brez ličil izgledajo bolje roll eyes Vsak pravilno nanešen makeup osebo polepša... če pa seveda ličil ne znaš nanašat, si z ličili grozen in tako seveda naravno lepši. To je logika.

točno tko....čist prou si tle povedala...men je tud to smešno, pač da nekateri kao ful zagovarjajo naraven videz ker so kao nekatera ličila nezdrava, bomo zarad tega imeli grdo kožo in podobno...in kao ni lepšega od naravne ženske...jst bom rekla da ni lepšega od SAMOZAVESTNE ženske...in če se ženska počuti bolj samozavestno z ličili, potem naj se liči... ja ja
Nazaj na vrh Go down
Zvoncek
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Zvoncek


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 1711
Age : 33
Kraj : Koper/Ljubljana

Naravni videz ali make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naravni videz ali make up?   Naravni videz ali make up? I_icon_minitime21.08.08 15:11

Pri meni je minimum make upa skoraj obvezen. Vsaj maskara pa lipp gloss. Recimo za v šolo se vedno namažem s kremo, maskaro, glosom, pa s pudrom po sredini obraza, včasih še senčilo al pa črno barvico. Večerni make up je pa seveda drugačen.

Ko sem doma, ko športam, alpa ko skočim v bližnjo trgovino sem vedno brez, ker se tud tko počutim čist dost samozavestno. Namen ličenja je, da polepša žensko in zato si ne predstavljam, da ga ne bi uporabljala cool
Nazaj na vrh Go down
cameron
Administratorka foruma
Administratorka foruma
cameron


Female
Datum registracije : 29/07/2008
Število prispevkov : 3356
Kraj : ~ Frei im freien Fall

Naravni videz ali make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naravni videz ali make up?   Naravni videz ali make up? I_icon_minitime21.08.08 15:25

Jst diskretno ličenje smatram kot del osebne urejenosti, podobno kot vsakodnevno tuširanje in uporabo deodoranta. Če imam kak mozolj, dam malo korektorja, drugače pa nič. Imam na srečo da imam precej čist in enakomeren ten, da mi ni treba pudrati celega obraza. Rahlo si obrobim oči, včasih dam tud kakšno senčilo (v rjavi ali bronasti barvi), zaključim z malo maskare, in to je to. Na ustnice pa samo lip gloss.

Minimalna količina ličila, po mojem mnenju ustvari zelo lep učinek. Za zvečer pa seveda pride v poštev močnejši make up.

Jst si sebe ne predstavljam, da bi hodila okrog popolnoma nenaličena (razen za športanje, sprehode, za v trgovino itd.) Pa tudi tak stil oblačenja imam, da je vsaj minimalen make up skoraj nujen, drugače čudno izgleda (pa nisem nobena rejverka... da ne bo pomote :D)

Jst sem mnenja, da vse ženske z rahlim make up-om izgledajo bolje kot pa povsem brez. Ni pa potrebno biti nek 'make up freak' da ne bi hotla do trgovine it brez da bi se našminkala.
Nazaj na vrh Go down
purple_rain
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
purple_rain


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 428
Age : 35
Kraj : Madagaskar

Naravni videz ali make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naravni videz ali make up?   Naravni videz ali make up? I_icon_minitime21.08.08 15:28

Meni je všeč nežen ali skoraj naraven make up in retro stil. Za na faks uporabljam kakšno nevtralno senčilo, svinčnik tik ob zgornji veki, maskaro, korektor in malo tekočega pudra, včasih še senčilo za lička.

Za posebne priložnosti pa dam malce več gor::
1. tuš za veke, nevtralno oz. svetlo senčilo (pa ne presvetlo, mi deluje ceneno če se vse šajna), korektor, puder, senčilo za lička, svinčnik za obrvi in maskaro (v malo večjih količinah).

2. malo temnejše senčke za veke, svinčnik ob zgornji veki, korektor, puder, svinčnik za obrvi, senčilo za lica, nežen lip gloss in maskaro.

Pod očmi si nikoli ne rišem črte, niti si ne barvam spodnjih trepalnic, ker mi ne paše.
Nazaj na vrh Go down
~*~Bill's Doll ~*~
Debatorica
Debatorica
~*~Bill's Doll ~*~


Female
Datum registracije : 07/08/2008
Število prispevkov : 209
Age : 30
Kraj : near ;)

Naravni videz ali make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naravni videz ali make up?   Naravni videz ali make up? I_icon_minitime21.08.08 16:08

js pa pudra ne uporabljam ker ga zaenkrat še ne potrebujem smile
uporabljam pa maskaro in barvico, vendar bolj malo kr mam kr vlke oči in mi jih potem to vse še poveča in preveč iztopajo. aja pa lip gloss še uporabljam smile

glede ličenja pa: js mislim da je to stvar vsakega posameznika, seveda pa se to nekaterim paše nekaterim pa ne.

mislim pa da more biti vse v mejah normale, ker nekatere se enostavno preveč in zgledajo tko bolj - mal čudno. ampak vsak ima svoj okus zato je pač njihova stvar če se veliko ali malo.
Nazaj na vrh Go down
sbt
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
sbt


Female
Datum registracije : 15/08/2008
Število prispevkov : 1435
Age : 30
Kraj : Cerknica

Naravni videz ali make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naravni videz ali make up?   Naravni videz ali make up? I_icon_minitime21.08.08 16:26

js brez ličil skor nikamor ne grem, usaj mau maskare pa lipglosa. brez ličil se čudn počutm, razn doma.
Nazaj na vrh Go down
*imMoRtaŁ*EngeŁ*
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
*imMoRtaŁ*EngeŁ*


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 960
Age : 30
Kraj : Durch den Horizont am Himmel vorbei...

Naravni videz ali make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naravni videz ali make up?   Naravni videz ali make up? I_icon_minitime21.08.08 22:44

um ja... jz pa nevem...

učasih se spomnm sm bla ful navajena,da se nisem nikoli ličila,... tko sebe si nisem predstavljala z make-upom... vse so bile naličene (za moje mnenja kar preveč ... ampak ok..vsak ma svoj okus)...

in pol me kr enkrat piči..eva se bo začela ličit haha in smo začel..zdei si dneva brez črne barvice, pudra, labelle in bež senčila sploh ne predstavljam... haha

eni pravjo,da ličenje postara,pa da si čudn itd... nevem..mogoče se bo smešno slišalo ampak men je na en način 'pomagalo' ...Sama res tisto ful nimam samozavesti in nevem, ko se jz namažem sem počutm nekak bolj samozavestno supaman

mogoče se enim zdi čudno ampak men to pomaga pa konec. boingy

am...drgač pa ja..kakor sm že umenla..vedno uporabljam črno barvico...in potem ker so moje oči rjave barve, mam potem vedno malo bež senčila (pa še oči mi poveča, ker nimam glih zelo velikih)... redko ampak res redko uporabljam maskaro,če jo pa že, pa jo v ZELO mali količini,ker mam že naravno po mojem mnenju kar lepe trepalnice in sem z maskaro prej čudna,nekak preveč naličena...

am...glede pudra....sm precej svetlopolta in nimam ravno čiste kože ..zato uporabljam puder...kar dnevno...

am..potem za kakšno žurko...uporabim barvico za oči in pa mal temnejše senčilo (črno ali vijolično ali rjavo) zato ker tut paše k moji barvi las( nekak naravno rdeče oranžno rjavo giggle - predstavljajte si če si znate) in potem namest labelle (katero mam res VEDNO s sabo) uporabim kakšn gloss.

Tko kot je že ena umenila, pa tut jst souražm tisto res preveč make-upa in veliik bleščič..rada imam, da si namazan bolj diskretno.
Nazaj na vrh Go down
http://whistarper.blogspot.com/
Tareex
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
Tareex


Female
Datum registracije : 24/12/2008
Število prispevkov : 694
Age : 28
Kraj : Maribor

Naravni videz ali make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naravni videz ali make up?   Naravni videz ali make up? I_icon_minitime02.01.09 20:01

Uuuu.. ma pri meni je nujno usaj mal kremce.. drgač pa krema, pol čist tanka plast pudra.. mogoč mal rdečila :D
Potem seveda maskara.. 1x nanos malo gostejše, in potem čez tisto redkejšo, da je lepo usaka trpalnica na svojem mestu hehe jezik
In lip glos.. tukaj bi se končalo :) Aja in učasih mal senčila


Nazadnje urejal/a Tareex 11.06.10 23:10; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Darya*
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Darya*


Female
Datum registracije : 06/09/2008
Število prispevkov : 1561
Kraj : Ljubljana

Naravni videz ali make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naravni videz ali make up?   Naravni videz ali make up? I_icon_minitime02.01.09 20:11

Js učasih uporablam pudr..Večkrat se namažm s tisto kremo Nivea Be beautiful,in pol ga v bistvu sploh ne rabm..
Na zgorni veki mam največkrat črn Eye liner,pa z barvico se mal še namažm..Maskaro pa kukr gdaj.Pa z modro barvico se tut večkrat namažm..
ne vem no js se bolš počutm z Make up-om smile
Nazaj na vrh Go down
virus.exe
Debatorica
Debatorica
virus.exe


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 260
Kraj : Krško

Naravni videz ali make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naravni videz ali make up?   Naravni videz ali make up? I_icon_minitime02.05.09 0:52

Men je velik lepš če maš make-up. cool Jz uporablam puder, maskaro, eye liner [v zmerni količini] , senčilo pa ne zmeri, odvisn tt kam grem. :D Nasplošn mislm, da je ženska lepša če je naličena...men osebno to neko urejenost izraža. smile [če je seveda lepo naličena. Če ni,pol bolš da sploh ni. ]
In ne verjamem, da ličila res tko škodjo koži. roll eyes To je spet tko napihjeno, da bog pomagi. roll eyes Če si jih vedno spereš stran predn greš spat pol po moje ni blema. cool
In če je že glih taka tema...poznam enga tipa, ki sovraž make-up & trdi, da žensko pogrša. haha Svoji punci je tok teživ, da se je popolnoma prenešala ličt, še maskare več ne uporabla. roll eyes haha
To mi je že kruto...če se ženska hoče ličt nej se lič, ker v nekih normalnih količinah, ne more škodit, ampak te kvečjem dela bolj samozavestno. smile
Nazaj na vrh Go down
Maiaa*
Miss Tokio Hotel
Miss Tokio Hotel
Maiaa*


Female
Datum registracije : 06/05/2009
Število prispevkov : 3546
Age : 28
Kraj : Ljubljana :*

Naravni videz ali make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naravni videz ali make up?   Naravni videz ali make up? I_icon_minitime15.05.09 16:27

Make-up mam skoraj vedno gor. Enostavno sem se navadla ker smo se js in moje frendice začele že dost zgodi mazat. Neki časa so tudi učitlce težile, zdej so pa ugotovile da nima smisla ker jih itak ne ubogamo.

Ponavadi imam puder, senčilo (v kožni barvi), maskaro, eyeliner (samo pri koncu oči), včasih tudi rdečilo. Lip gloss je obvezen, rada imam vedno nekaj na ustnicah. :D

Tisto kar je napisala virus.exe, da je fant proti in se potem punca ne maže se mi zdi totalno neumno. Če te make-up naredi bolj samozavestno ni potrebe da bi poslušala druge in hodila okoli nenamazana. :D


Nazadnje urejal/a Maiaa* 06.03.11 20:30; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Tom's girl
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Tom's girl


Female
Datum registracije : 11/08/2008
Število prispevkov : 1648
Age : 31
Kraj : Kjerkoli s Tomom

Naravni videz ali make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naravni videz ali make up?   Naravni videz ali make up? I_icon_minitime16.05.09 9:32

Pr meni je čist odvisn od dneva. Med tednom imam mal kremce, pudra, maskarce, senčila in barvico. Pa vedno na usta nanašam svetlo rjav lip-gloss.

Med vikendom pa kremca in če grem kam vn mal poudarim make-up. Pač eksperimentiram z različnimi barvami.

Grozno mi je, če ima kakšne presvetel puder, fuull s črno obrobljene oči in rdeče šminko oz. lip gloss. Ta kombinacija se obnese, če si za pusta vampir :D Sicer pa, če je komu to všeč, sem samo povedala svoje mnenje.

Čezdalje bolj všeč mi je tak nežen make-up. Rjavo senčilo mal črne, maskarca, puder in to je to. Zelo lepo izpade na modrih očeh.

Tudi mene moti to, da nekateri poskušajo zatreti ličenje, itak jim ne bo uspelo. Vsaj upam da ne freaky

Pa še čist neki mem: Moj bratranec ni hotel iti na sestričnino valeto, zato ker je bila namazana what????
Nazaj na vrh Go down
BiiLooUa_PuuNčKa_x33
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
BiiLooUa_PuuNčKa_x33


Female
Datum registracije : 30/03/2009
Število prispevkov : 786
Age : 29
Kraj : Novo mesto

Naravni videz ali make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naravni videz ali make up?   Naravni videz ali make up? I_icon_minitime16.05.09 14:22

ja. jst mam zadnje cajte, tut skor skos make-up gor..
mislm vedno puder, barvica za oči, maskara..
to čist vedno..
pol pa odvisno kam grem,....drgač pa brez barvice nikamor več..ker sem grozna če nisem namazna z barvico.. :D
Nazaj na vrh Go down
teichy
Debatorica
Debatorica
teichy


Female
Datum registracije : 26/08/2008
Število prispevkov : 126
Age : 29
Kraj : somewhere over the rainbow

Naravni videz ali make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naravni videz ali make up?   Naravni videz ali make up? I_icon_minitime19.11.09 21:18

hmm gleda make up-a

js sm več al mn na podobn način namazana

za u šolo mam navado pudr črno barvico pa rjavo senco pa maskaro
kadar sm pa preveč u črnem(npr plašč+škorni) za zram dodam rdečo lipstick(ne glosa)...
za zvečer pa se use spremeni rada pač eksperimenteram...

naravn videz hmmm mi ne sede kr sm res grozna

drgač pa ja no tiste k so brez make up-a ok pa zakaj pa ne...
Nazaj na vrh Go down
~BunnyFREAK~
Debatorica
Debatorica
~BunnyFREAK~


Female
Datum registracije : 14/11/2009
Število prispevkov : 145
Age : 29
Kraj : in the rainbow.

Naravni videz ali make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naravni videz ali make up?   Naravni videz ali make up? I_icon_minitime26.11.09 18:46

Sama obožujem ekperimentiranje z make-upom. Rada se namažem, seveda ne premočno, ne tako kot piše v revijah, ampak tako, da ima svoj pečat. No, za šolo pride v poštev malo kremce, konektor za tiste 'tahude' mozolje, črna barvica in tukaj se začne kriza. Lahko je moder eyeliner ali bronasto senčilo in ob robih oči malo daljše črna črta. Lahko se zgodi, da bo samo črna razmazana črta, ali pa samo kratka bela črta :) Idej imam na miljone, ampak največkrat se poslužujem nežnih.

Kar se tiče naravnega videza, če si sam sebi všeč, boš tudi drugim. Vedno so bile, so in vedno bodo osebe, ki ličenja NE bodo podpirale.
Nazaj na vrh Go down
UrshieIero
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
UrshieIero


Female
Datum registracije : 10/10/2009
Število prispevkov : 573
Age : 27
Kraj : Zimmer 483

Naravni videz ali make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naravni videz ali make up?   Naravni videz ali make up? I_icon_minitime27.12.09 15:07

Ummm jaz sem pa ena tistih, ki se brez make-upa počuti zelo bledo in na nek način se počutim 'naked'. Sam ne zarad tega kr običajno uporabljam puder in podobne reči, ravno nasprotno! Nikoli ne uporabljam pudra, kr potem po nekaj dneh na mojo kožo navalijo mozolji! Zato si rajši vsak dan namažem oči z malo črne barvice, včasih tudi z črnim eyelinerom, vedno pa uporabim tudi maskaro. V eni reviji (to je blo v Coolu ko je ravno pisalo kako se namazati kot Bill Kaulitz jezik ) sem prebrala da si je trpalnice obvezno treba namazati v celoti. Od začetka do konice trpalnice. No in od takrat naprej to naredim vsak dan in moram povedati da so mi moje trpalnice zelo všeč.
Mam pa tudi dneve, ko me čas prehiti ker pride moja preljuba sošolka JLiss.star veliko krat prehitro da grema skupaj v šolo in takrat nimam časa da bi na sebe dala kakršen koli make-up. In to so res dnevi ko se počutim grozno. Naravni videz ali make up? 421152
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&id=100000222
majchy..XD
Začetnik
Začetnik
majchy..XD


Female
Datum registracije : 22/04/2010
Število prispevkov : 92
Age : 28
Kraj : črnomelj

Naravni videz ali make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naravni videz ali make up?   Naravni videz ali make up? I_icon_minitime27.04.10 23:28

no js se brez make-upa počutm in zgledam kukr zadrogirana tko da vedno maskarca barvica senčilo mogoč tuš
okej pudra ne nucam nucam pa korektor če se kje nardi kak mazol al pa če se z bratom stepeva pa me kje po faci opraska(kar je bl redko da js odnesem posledica se pa zgodi :D)
Nazaj na vrh Go down
DuL_
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
DuL_


Female
Datum registracije : 11/11/2008
Število prispevkov : 1447
Age : 33
Kraj : Maribor

Naravni videz ali make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naravni videz ali make up?   Naravni videz ali make up? I_icon_minitime28.04.10 0:24

Hmmm barvica pa maskara obvezno,kr drgač se ttak čudno počutim :D freaky drgač puder pa sam ta krat če se mi kaki mezolj nardi rofl
Nazaj na vrh Go down
majchy..XD
Začetnik
Začetnik
majchy..XD


Female
Datum registracije : 22/04/2010
Število prispevkov : 92
Age : 28
Kraj : črnomelj

Naravni videz ali make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naravni videz ali make up?   Naravni videz ali make up? I_icon_minitime28.04.10 23:27

ja se ne pa tko kukr ene delajo prnm k pridejo s kilo podra gor po pa se derejo usakih pet minut ''a sm se kej razmazala??'' bruh
Nazaj na vrh Go down
Colorful. :3
Debatorica
Debatorica
Colorful. :3


Female
Datum registracije : 15/04/2010
Število prispevkov : 128
Kraj : Neverland. :3

Naravni videz ali make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naravni videz ali make up?   Naravni videz ali make up? I_icon_minitime29.04.10 1:05

jaz sem se včasih mazala, pol pa vedno manj. Ker če se hočem naličit se bom morala prej zjutraj zbudit. -.- In ne vem če sem pripravljena na to, enostavno preveč cenim moj spanec. XD
Ko mi ostane 5 minut časa se namažemz barvico, eyelinerjem, maskaro in še včasih črno senčilo. Rada imam vse tako temno, ker poudari moje oči. ^^
Za posebne priložnosti pa si vedno več časa vzamem. :D
Pudra pa skoraj nič ne nosim ker se tako čudno počutim z njim. kot dabi neko masko imela gor... pa sem že poskusla z menjavanjem pudra pa je vedno isto. :/
Nazaj na vrh Go down
BarbieFreiheit
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
BarbieFreiheit


Female
Datum registracije : 29/04/2010
Število prispevkov : 359
Kraj : Humanoid city

Naravni videz ali make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naravni videz ali make up?   Naravni videz ali make up? I_icon_minitime29.05.10 21:13

js pa vedno uporablam korektor in puder, ker nimam preveč lepe kože, včasih tudi senčilo za lička :D za v šolo upirabim tudi malo maskare, ampak ne v preveliki količini, ker se kao ne smemo mazat za v šolo.. drugače tudi uporablam tuš za zgornje veke, ampak to ponavadi samo med vikendom in počitnicami ;) brez pudra pa res ne grem nikamor (ponavadi)
Nazaj na vrh Go down
The_Valentix
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
The_Valentix


Female
Datum registracije : 23/12/2009
Število prispevkov : 383
Age : 28
Kraj : In hell -.-

Naravni videz ali make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naravni videz ali make up?   Naravni videz ali make up? I_icon_minitime29.05.10 21:43

BarbieFreiheit je napisal/a:
js pa vedno uporablam korektor in puder, ker nimam preveč lepe kože, včasih tudi senčilo za lička :D za v šolo upirabim tudi malo maskare, ampak ne v preveliki količini, ker se kao ne smemo mazat za v šolo.. drugače tudi uporablam tuš za zgornje veke, ampak to ponavadi samo med vikendom in počitnicami ;) brez pudra pa res ne grem nikamor (ponavadi)
jaja ne smete bit namazani u šoli???
drgač pa js ne uporabljam puder...js uporabljam maskaro,senčilo za veke,črno barvico...dost mi je če uporabim barvico...brez nje nočem it nikamor xD
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Naravni videz ali make up? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naravni videz ali make up?   Naravni videz ali make up? I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Naravni videz ali make up?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Tokio hotel Slovenija :: Moda in stil-
Pojdi na: