Tokio hotel Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Blog  Portal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Nohti

Go down 
+31
humanoid
Jumbie
Anjja...th
JustMe..
Colorful. :3
majchy..XD
_anarchy_
sariiika
[euua]
.Bill's _Strawberry.
~BunnyFREAK~
tjasa
bill&lt3
EuiicH**
sbt
zoii.kaulitz
anchiiiika
Maiaa*
Tareex
Talchy<3
TOMlover
lucy
Dnicegirl.
Tom's girl
*imMoRtaŁ*EngeŁ*
x.fallen.angel.x
Darya*
toms-girl
Ursy
Pinky
virus.exe
35 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4
AvtorSporočilo
DuL_
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
DuL_


Female
Datum registracije : 11/11/2008
Število prispevkov : 1447
Age : 33
Kraj : Maribor

Nohti - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 4 I_icon_minitime25.08.10 22:15

Ja opažam ja haha
Nazaj na vrh Go down
Pain of Love
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pain of Love


Female
Datum registracije : 27/05/2010
Število prispevkov : 1366
Age : 28
Kraj : Ende der Welt

Nohti - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 4 I_icon_minitime04.09.10 19:06

ouuuu.
Js sm si tudi pred kratkim nehala grist nohte. Sm si pa grizla fullll časa in mam vse pogrižene freaky
In ne vem kako naj si zdej negujem nohte. Ma kira kašen nasvet????
Hočem met lepe douge..... :D samo ne predouge ki če so ful dolgi me motijo ko igram violino.
Samo zdej so res fulful grdi cry
Nazaj na vrh Go down
humanoid
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
humanoid


Female
Datum registracije : 11/10/2009
Število prispevkov : 2412
Age : 29
Kraj : HUMANOID WORLD

Nohti - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 4 I_icon_minitime08.10.10 18:17

cjooj spet sm začela nohte grist sad pa to ne mora bit res ! komaj sem jih nehala in so bli res že zelo lepi, zdaj sm jih pa spet pogrizla cry a ma kera kkašen nasvet kako bi jih lahko nehala ? kr jaz enostavno ne zdržim več kot 1 mesec da jih nebi grizla nee
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Nohti - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 4 I_icon_minitime08.10.10 20:14

am ne vem, mogoče kak samoprepričevalen nasvet, da so pogriženi nohti naravnost ogabni bruh Men osebno so nohti ful pomembni ( in ne, ne rabjo bit dolgi al pa nalakirani, sam pač urejeni..) in mi je kdaj kšna ženska k je use ful spedenana od obleke frizure, mejkapa, lepa.. skratka use...pol pa vidš kr ene nagraužne nohte. Am...fuj?! Ne pomaga nč druzga lepga kr ma na seb. In tipi isto, če ma tip pogrižene nohte bruh
Nazaj na vrh Go down
Pain of Love
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pain of Love


Female
Datum registracije : 27/05/2010
Število prispevkov : 1366
Age : 28
Kraj : Ende der Welt

Nohti - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 4 I_icon_minitime08.10.10 20:31

Kot prvo kadar se odločiš, da si ne boš več grizla nohtov moreš sebe prepričat da so ogabni ja. In rabiš met res ful močno voljo!
Js sm si tudi pobarvala nohte v črno, da so me nekako "opominjali" da si jih ne smem grist mežik . Zdaj si jih ne grizem že dobra dva meseca in jih počasi spravljam v normalno stanje... :D
Nazaj na vrh Go down
humanoid
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
humanoid


Female
Datum registracije : 11/10/2009
Število prispevkov : 2412
Age : 29
Kraj : HUMANOID WORLD

Nohti - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 4 I_icon_minitime08.10.10 21:01

hvala puncii flower Se bom potrudila in prepričala da je to ugabno mežik sej 1 mesec jih nisem grizla, pol pa so mi šli prsti kar podzavestno sami v usta,in kmal sm ustala brez useh nohtov cry
Nazaj na vrh Go down
thiloujuever<3
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
thiloujuever<3


Female
Datum registracije : 17/08/2009
Število prispevkov : 489
Age : 28
Kraj : v Billovem naročju=*

Nohti - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 4 I_icon_minitime08.07.11 18:37

Naj še jaz tule dodam svoje. Sem temo že enih parkrat prebrala pa sm vedno pozabila kaj dodat. Ja moji nohti..so moj večni problem. Večina si v bistvu nemore predstavlat dolžine mojih nohtov k so skor nerealni no freaky Grizem si jih odkar pomnim in so kratki. v bistvu zelo, zelo kratki. Poglejte svoje nohte in si predstavljajte pol nohta od svojih. Tok douge mam jz. Ok ne zdaj če imate extra kratke haha

In je žalostno ker nikoli, tut če si jih neham grizit, nebodo lepi. Mi je uspel, da so bli že kr dolgi, sam so ratali ful grdi, so se lomil in so mi šli tok na živce, da sm si jih avtomatsko spet pogrizla. In nikol ne bodo zrasli do normalne dolžine. Tako, da nohti niso ravno najlepši del pri meni. In mi je žal, ker če bi nehala ko sem bila še mala, ker sem res zgodej začela, bi lahko mela zdaj normalno dolge. Vse je v psihi pravijo, sam včasih gre tko daleč, da ti nč ne pomaga tut če nehaš. Žal freaky
Nazaj na vrh Go down
Pain of Love
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pain of Love


Female
Datum registracije : 27/05/2010
Število prispevkov : 1366
Age : 28
Kraj : Ende der Welt

Nohti - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 4 I_icon_minitime08.07.11 19:46

thiloujuever<3, meni se je dogajalo oz. se mi dogaja čisto isto. Nohte sem si grizla dobro leto in sem si jih zgrizla do polovice dolžine normalnih nohtov. Potem sem en dan ugotovila, da je to grozno grdo, in sem nehala. Če se soprašujete, kako, ker ima večina ljudi težave z odvajanjem od grizenja, nevem... Pač trmasta sem in odločena, da dobim tisto, klar hočem :D
Zdej moji nohti izgledajo normalno, ampak res niso, stalno se mi lomijo. Še posebej tisti na levi roki, zaradi violine freaky
Zdržijo samo, če imam gori lak, in to podlak (utrjevalec), eno ali dve lasti navadnega laka in nadlak (utrjevalec). In še to se mi, kadar se začne luščit lak, zraven še cepijo konice freaky
Tudi umetne konice sem že imela, in dokler sem jih imela gor je bilo ok, potem pa spet ista zgodba freaky
ampak sem odločena, da jih nekako spravim v red. In kadar se jaz kaj odločim... haha
Nazaj na vrh Go down
Lunchh*
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
Lunchh*


Female
Datum registracije : 04/09/2010
Število prispevkov : 597
Kraj : Koper

Nohti - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 4 I_icon_minitime03.01.12 23:37

Hehh js pa sm si grizla kožo okoli nohtou 3 leta, pa nohte neki mescou. Ampak to je blo dve letiin pou naxaj ko sm nehala. Kako sm nehala? enostavno sm se določla da hočem met lepe nohte in konec. Ampak je res da si jihnisem nevem kolko grizla..lih uno ko so malo zrasli da se je vidlo belo sm pogrizla. To je bil čas ko sm trenirala rokomet in sm bla na tekmah vedno ful žiučja pa sn s tekem prišla s krvavimi palci ker sm tolko kože okoli pogrizla :/ no z nohti sm pač nehala nekako v istem času kot z rokometim jezik ampak s kožo okoli nohtou je večji problem. Pač mama mi je rekla da mi dovoli, da si lakiram nohte, če bojo lepi-to pomeni da niso pogrizeni niti nohti niti koža. In pol sn tudi kožo zmanjšala. In bil je čas, ko sploh nisem pomislila, da bi kej grizla, ker so moji nohti enostavno preveč lepi. Ampak zdej pa usake tolko še vedno malo pogrizem to kožo, ampak ni krizno stanje jezik samo pač ta koža je trda pa nevem kaj nardit.

Pa tudi nohti se mi fuuul lomijo, cepijo, lupijo. A ve kera kaj nardit glede tega? Največ se mi v bistvu med tednom ker med tednom mam samo prozorn lak al bleščice al kej podobnega da se ne ful vidi. Med vikendi pa drugače pa se najdejo čisto vse barve. Ampak ko mam z barvo nalakirane nohte(utrjevalec,2x barva) takrat se nič ne lomijo. Ampak ne morem met vs čas samo tko debele plasti. In verjamem da obstaja tudi drugi način. Tko da če kera pozna kšn dober utrjevalec al pa domač recept naj kr pove prosim ;P
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Nohti - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 4 I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Nohti
Nazaj na vrh 
Stran 4 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Tokio hotel Slovenija :: Moda in stil-
Pojdi na: