Tokio hotel Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Blog  Portal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Nohti

Go down 
+31
humanoid
Jumbie
Anjja...th
JustMe..
Colorful. :3
majchy..XD
_anarchy_
sariiika
[euua]
.Bill's _Strawberry.
~BunnyFREAK~
tjasa
bill&lt3
EuiicH**
sbt
zoii.kaulitz
anchiiiika
Maiaa*
Tareex
Talchy<3
TOMlover
lucy
Dnicegirl.
Tom's girl
*imMoRtaŁ*EngeŁ*
x.fallen.angel.x
Darya*
toms-girl
Ursy
Pinky
virus.exe
35 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
virus.exe
Debatorica
Debatorica
virus.exe


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 260
Kraj : Krško

Nohti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nohti   Nohti I_icon_minitime19.01.09 2:03

Bom kr s tem začela..Men je fuul pomembna urejenost nohtou :D
To mi je že čiz u navado pršlo, da mam zmeri namazane... pa ne vem no, nekak ne morm met kratkih nohtou, zmeri mam take, da niso predolgi in ne prekratki ^^
Me pa zanima s kako barvo mate ve največkrat nalakirane nohte? xD
Jz fuul rada s tem eksperimentiram, pa si z usemi možnimi barvami namažem, da mam vsak noht drgačne barve, pa velikrat mam tut črne, rdeče al pa tako manikuro ko Bill happy
V glavnem nenalakirane mam skor samo takrt, ko si lak odstranjujem :D

Sicer pa, kaj si mislite o umetnih nohtih, jih uporabljate?
Nazaj na vrh Go down
Pinky
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pinky


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 2416
Kraj : *

Nohti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti I_icon_minitime19.01.09 9:40

Hmm dobra tema..

men je tud pomembno da so nohti urejeni..Jst mam ponavadi nohte namazane vedno v kakšni nežni barvi, ker pač tko najlažje kombiniraš obleko in nohte..

Doma mam prou škatlco z laki..
Pr men najdeš use barve razn črne..

Neki časa sm mela tud ulite nohte, sam vrjemte mi, da se ne splača..Daš po 50€..maš pa skos probleme..
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

Nohti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti I_icon_minitime19.01.09 11:22

Ja, men je urejenost nohtov tud ful pomembna...lohk je ženska ne vem kolk zrihtana in vse in pol da ima neurejene nohte, ji čist nič ne pomaga... freaky jst takoj opazim na primer okrušen lak in podobno... freaky in sm tud sama pol fuuuul natančna kar se tiče tega...

se mi je enkrat zgodilo da mi je zmanjkalo acetona za odstranjevanje laka in se mi je začel lak krušit in ni blo druge, kot da si kar namažem čez, pač še eno plast haha haha sej če si pogledal od blizu je bilo grozno videt, sam tko od daleč, pa so nohti dajali vtis urejenosti :D:D:D

Imam pa neko srednjo dolžino...pride obdobje, ko se mi lomijo in si jih potem kar odstrižem, takrat tud bolj uporabljam utrjevalc za nohte in to, pol ko so močni in zdravi pa pustim mal daljše...

Uporabljam pa navadno kar kak lak bolj nežne barve, kot je rekla že Pinky, tak lak najlažje kombiniraš z obleko ja ja Imela sem obdobje, ko sem si mazala z vsemi možnimi barvami...od črne, vijola, modre, roza...vse barve...

Ampak zdej si zelo poredko še včasih s črno namažem, če ne pa res laki nežnih barv, še večkrat pa bodo moji nohti v rdeči barvi...imam par odtenkov rdeče in s tistimi si največ mažem...rdeča mi je sploh najljubša barva, tako da jo najraje vidim tudi na nohtih ja ja
Nazaj na vrh Go down
toms-girl
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
toms-girl


Female
Datum registracije : 08/08/2008
Število prispevkov : 1134
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Nohti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti I_icon_minitime19.01.09 12:42

pr men je tud vazn, da so nohti urejeni. k jst ne maram npr. da bi blo tko kej za njimi, al pa da so pogrizeni (k moja sestra ma cist pogrizene) nee
men je najleps, ce so mal dalsi (pa jst mam ful trpezne, k tud k mam dalse nohte, pa treninge basket, se mi ne zlomijo), pa namazani s kkim neznim lakom.
k prej sm skos mela crne nohte, in pac ko si das lak dol mas nohte cist popokane, in pol si jih mors skos s pilco tam drgnit. zdej k mam pa nezne barve pa mi ni treba :D

tko da sm ugotovila, da crna barva full unicuje nohte freaky
drgac mam pa tud jst toook lakov, da te kr glava zaboli...heh
Nazaj na vrh Go down
Darya*
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Darya*


Female
Datum registracije : 06/09/2008
Število prispevkov : 1561
Kraj : Ljubljana

Nohti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti I_icon_minitime19.01.09 16:29

po moje so urejeni nohti pomembni usaki urejeni ženski.. smile
No, moji nohti so tut vedno namazani, učasih z Pinky, rdečo, belo, francoska manikura, modra. Uglavnem vedno k si dam dol lak z acetonom zberem drugo barvo, k se hitr naveličam te k jo mam gor :D
Na mojih nohtih mi sam ni všeč da se hitr zlomijo freaky pa da nikol ne najdm umetnih nohtov za moje nohte wall Še essence so preširoki za moje nohte >.<

Niso mi pa všeč te s kvadratki črno-beli, ne vem preveč emo se mi zdijo.
Nazaj na vrh Go down
x.fallen.angel.x
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
x.fallen.angel.x


Female
Datum registracije : 07/10/2008
Število prispevkov : 1658
Age : 26
Kraj : Killswitch Engage

Nohti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti I_icon_minitime19.01.09 21:32

Heh... no jz pa mam kratke nohte, ker pač jih moram met zardi mojega predragega violončela, ki ga ne bi mogla igrat, če bi mela dolge nohte. Drgač pa sm si jih zdej začela lakirat z črno in mi je ušeč. Najhujše pa je, če SLUČAJNO mama pozabi kupit odstranjevalec... takrat pa moram cel teden čakat, ker gremo komi u soboto u šoping. Sam ja... uno ko se kruši je men ogabno, tko da jz mam do konca nalakirane alpa nč. Zdej smo mel eno predstavo in ena ma še zdej nalakirane nohte. Jz sam omg... tisto okrušeno na začetku je grozno za videt. Ne vem, mene mika da bi jo uprašla, če ma odstranjevalec laka. No v glavnem, urejene nohte moram met zmeri (si jih ne grizem, hvala bogu), sam so mi full majhni. Urejeni nohti so super gut haha
Nazaj na vrh Go down
*imMoRtaŁ*EngeŁ*
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
*imMoRtaŁ*EngeŁ*


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 960
Age : 30
Kraj : Durch den Horizont am Himmel vorbei...

Nohti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti I_icon_minitime19.01.09 22:05

jah.

jst jih pa grizm.

shame on me. freaky freaky freaky

gorza. to je razvada, katero se skupam odvadt že odkr se poznam, ampak mi ne uspe. Eni pravjo da morš met grenke lake, itd.. ampak sry, men to ne pomaga freaky freaky tist lak mi ima okus po grenivki, in sploh če si ti dvakrat roke umiješ ti prav nil več ne pomaga freaky

Eni pravjo, da sam nočm odnehat, drugi prajo da je to zaradi stresa, tretji pa zato, da neki delam.

Ampak jst sploh ne vem zakaj haha haha in res, prav sram me je kazat svoje roke, tko da,če se jih le da jih skrivam, in ko ne vem, vimd kake nohte, ki so lepo namazane sem prav nevošljiva, in še bolj žalostno je, da verjetno tudi če si jih odvadim grizti, nebom nikoli več imela lepih freaky

tko da, če poznate kaj, kar bi samo pomagalo k tem da bi nehala se priporočam freaky
Nazaj na vrh Go down
http://whistarper.blogspot.com/
Tom's girl
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Tom's girl


Female
Datum registracije : 11/08/2008
Število prispevkov : 1648
Age : 31
Kraj : Kjerkoli s Tomom

Nohti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti I_icon_minitime19.01.09 22:24

Ma jz sm en poseben primerek (ja vem spet roll eyes )
Nohte si grizem, in jih nimam nalakiranih u mesecih ko se začne šola...
Res prou ta psiha me pripravi do tega, da grizem k termit freaky
To me spremlja do nekak novembra, pol jih pa spet pri miru pustim, in mam spet lepo srednje dolge haha
Drgač pa pr men ne smejo bit nohti preveč dolgi, ker mi je to nekak ''smotan''...
Prou težko mi je pol z njimi delat :D Tko da si puščam nekak srednjo dolžino.
Lahko rečem, da mam kr dobre nohte, ki so ponavadi nalakirani s kkšnimi svetlimi barvami, prozornim lakom in le redkokdaj da sploh niso flower

Drgač pa *imMoRtaŁ*EngeŁ* moja bivša sošolka je mela zmeri s sabo čigumije al pa neki tazga (lizike, bonbončke...) in vsakič, ko je hotla grizt nohte je pojedla en bombon, al pa žvečla čigumi, in s kombinacijo nalakiranih nohtov (namazala si jih je tko: lak proti grizenju + en lep lak za nohte + lak proti grizenju) se je odvadla grizt nohte respect
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Nohti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti I_icon_minitime19.01.09 22:26

O zakon tema shake shake shake lih zame shake

Jz mam po moje že ene 10 let ČIST SKOS nalakerane nohte haha Še noben me ni vidu z nenalakiranimi nohti haha priznam pa, da se kdaj kej odkruš, ampak ne mormo popraulat ob usaki priložnosti shy haha

Tko da: če kera pozna lak ki je dolgo obstojen naj hitr pove haha

Drgač jz delam francosko manikuro. Uporablam svetlo roza barvo oz. take nežne odtenke, gor pa pač belo ane.

Pa enkrat sm mela umetne nohte, pa je kr neki. Skos moraš pazit d jih kje ne zgubiš rofl rofl roll eyes

Me pa zelo zanima kako zgleda tisto podaljševanje nohtou? Pa kok časa drži, kok stane... če ma kera izkušnje?

Men se načeloma pozimo kr lomijo nohti freaky Lih trenutno je tako stanje. Ampak bomo preživel roll eyes haha

In men je tud ful grdo, če so neke ženske spedenane u nulo, 10kg mejkapa, ne vem kere obleke, petke, frizurca, pol pa nezrihtani nohti wtf To mi je čist mim.

Na tipih mi je lak pa itak sm na Billu ušeč. Bohnedej, da bi še kdo to prakticirou rofl
Nazaj na vrh Go down
Tom's girl
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Tom's girl


Female
Datum registracije : 11/08/2008
Število prispevkov : 1648
Age : 31
Kraj : Kjerkoli s Tomom

Nohti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti I_icon_minitime19.01.09 22:30

Lohk ti pomagam sam s tem podaljševanjem... mežik
Moja mami je imela to podaljševanje, in je dala za to da so ji enkrat podaljšal 36 eur in so ji (vsaj za moje pojme zelo lepo nardil).
Zdržal ji je pa 3-4 tedne mežik
Nazaj na vrh Go down
lucy
Debatorica
Debatorica
lucy


Female
Datum registracije : 04/01/2009
Število prispevkov : 179
Age : 27
Kraj : ljubljana

Nohti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti I_icon_minitime19.01.09 22:37

Jst si tut nohte grizem. Samo zdej bom počasi nehala, si samo še dva grizem. Sej v bistvu mi je to fuulll grdo, samo meni je dolgčas, in potem si pač grizem nohte!!!! (veee). Pa bi ful rada nehala... no, sej do njihovga koncerta mi bojo glih zrastl (če si jih neham grist, pa če SPLOH pridejo...), da si jih bom lahko nalakirala s črno barvo...
Nazaj na vrh Go down
Darya*
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Darya*


Female
Datum registracije : 06/09/2008
Število prispevkov : 1561
Kraj : Ljubljana

Nohti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti I_icon_minitime19.01.09 22:37

Js mam en Sexypink lak, od Alessandro, pa mi okrog 4-5 dni zdrži smile
Sam ja, 2x sm šla čez daje bolj polna barva :D

Nohti Qz6pezxm95v

Taki so.^^
Majo pa fuul različnih barv. Jst sm ga kupla v Mullerju.

In men se je glih pred kratkim spet noht skrušu roll eyes
A pozna kera kej za trdnejše nohte... pa da je pocen haha
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Nohti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti I_icon_minitime19.01.09 22:44

ja, mene tud zanima to, če pozna kera kakšne kreme, olja... za trdnejše nohte haha
Nazaj na vrh Go down
toms-girl
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
toms-girl


Female
Datum registracije : 08/08/2008
Število prispevkov : 1134
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Nohti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti I_icon_minitime19.01.09 23:26

em... jst mam ponavad od kake Nivea al pa od Miss sporty lak, pa se mi zdi da kr dolg zdrzi :D

drgac pa tiste, ki si grizete nohte, najbol da si nohte z enim takim trakom zalepte, da ko bote hotle griz navte sploh do nohtov prsle rofl
Nazaj na vrh Go down
Pinky
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pinky


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 2416
Kraj : *

Nohti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti I_icon_minitime20.01.09 8:52

Tom's girl je napisal/a:
Lohk ti pomagam sam s tem podaljševanjem... mežik
Moja mami je imela to podaljševanje, in je dala za to da so ji enkrat podaljšal 36 eur in so ji (vsaj za moje pojme zelo lepo nardil).
Zdržal ji je pa 3-4 tedne mežik

36 ur???? holly shit

anyway..podaljševanje nohtov je dolgotrajen proces.

Prvo ti roke umije, potem ti z svojimi pripomički odstrani obnohtnico (kar ful boli), pol ti namaže s kremo, pol ti ressss u nulo stanjša noht, da niso na koncu debeli. Nameže eno plas enga laka, da se posuši. Pol da en tak žele oz. kremo in ti da roke v eno napravo kjer ti to kremo strdi (učasih zna zapečt), pol ti da kakšen okrasek in spet daš roke v to napravo.
Ko je tega konec, ti pač oblikuje noht, obreže, nalakira z lakom al pa kej. Še enkrat ti namaže nohte z hranilno kremo in to je to.

Zdi se, da gre use to ful hiter, sam to traja ene 3 ure. Končna cena je tm 45-50€. Sam ti ress ful dolg zdržijo. Ene 4 tedne ziher. smile
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Nohti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti I_icon_minitime20.01.09 11:18

~P!nkY ChicK~ je napisal/a:
36 ur???? holly shit

36 eurou je napisala haha

sam useen se mi zdi ful drago,tko za slab mesec scratch
Nazaj na vrh Go down
Pinky
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pinky


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 2416
Kraj : *

Nohti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti I_icon_minitime22.01.09 9:15

Dnicegirl. je napisal/a:
~P!nkY ChicK~ je napisal/a:
36 ur???? holly shit

36 eurou je napisala haha

sam useen se mi zdi ful drago,tko za slab mesec scratch

uh..ja seii sm šele zdej vidla..

u bistvu je ta cena 36€ zelo pocen..
Nazaj na vrh Go down
TOMlover
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
TOMlover


Female
Datum registracije : 03/11/2008
Število prispevkov : 626
Age : 28
Kraj : WiTh Tom*

Nohti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti I_icon_minitime22.01.09 16:10

Moja sestra ma pač tele umetne nohte...in drži sam eno...Ko si jih enkrat začneš delat je bolš da ne končaš...Mami je enkrat sam probala in je mela pol ful časa ful čudne nohte..Lomli so se ji pa taki ful mehki so bli...Tko da ja...Nekak lepo zgleda sam uzdrževanje tut ni tko za malo...Če se ti en noht zlom si takoj ob 10 € pa to...
Nazaj na vrh Go down
Talchy<3
Miss Tokio Hotel
Miss Tokio Hotel
Talchy<3


Female
Datum registracije : 25/09/2008
Število prispevkov : 3016
Age : 30
Kraj : Laibach

Nohti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti I_icon_minitime26.02.09 23:36

Nohti so zame eden najlepših delov telesa, če so urejeni. Če pa niso je pa res polom. Vedno skrbim za nohte in nikol nimam okrušenega laka, al pa umazanije za nohti. To mi je res grdo!

To podaljševanje nohtov je ena tetina frendica, k se s tem ukvarja je delala moji teti in je trajal prbližn 1h 45min. Pa sm gledala zraven in mi je blo ful ušeč. Jst sicer ne bi mela tok dolgih, k je mela teta, ampak pol krajše, glih tako srednjo dolžino. Ampak čez par let. :D

Probala sm pa z umetnimi nohti, tistimi, ki jih prilepiš s tistim lepilom, pa tko k je Darya* rekla, so tud men usi preširoki in predolgi za moj okus. Zato sm se mal znajdla in jih popilila na želeno dolžino in velikost. Zgledal je ful lepo in moje sošolke sploh niso opazle da so umetni. Sam trajal je pa 3-4 dni, ker smo se kepal, pa tko naprej in so mi dol popadal, tko da sm jih mogla ene parkrat nazaj nalimat. Sam men je blo lepo. smile

Zadnje cajte sm se pa čist navdušla s temi laki, ki majo tanke čopiče, da si sam "rišeš" po nohtih. Kupila sm jih v Müllerju, črnega in srebrnega (srebrne bleščice), kupila bom pa še belega, ampak jih je glih zmankal. Obstajata pa še vijočičen in tak z bleščicami, k pa ne vem kako opisat barvo. Kupila sm tud tiste diamantke, solzice, raznobarvne pikice, ki jih nalepiš na noht. Prou navdušena sm nad tem. haha

Drugač si jih pa lakiram z raznimi barvami, manikure, itd.

Zdej mam svoje, naravne nohte, niso čist kratki, niso pa pretirano dolgi, ampak jih bom pustila še mal rast. smile V zgornjem levem kotu nohta mam zelen diamantek, okoli njega pa 4 črne črtice in 4 srebrne (bleščice) in je videt tko kot ena rožica in mi je ful lepo. happy

Edino kar me moti na mojih nohtih, je to, da so nekak mehki. freaky Ne tok, da bi se mi zarad tega pretirano lomili, ampak so pa mehki.

P.S.: SUPER TEMA. pokal
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Nohti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti I_icon_minitime26.02.09 23:39

Talchy..lhko slikaš une pripomočke al pa svoje nohte kako to zgleda k nardiš? kok si pa dala za te lake k rišeš po nohtih?
Nazaj na vrh Go down
Talchy<3
Miss Tokio Hotel
Miss Tokio Hotel
Talchy<3


Female
Datum registracije : 25/09/2008
Število prispevkov : 3016
Age : 30
Kraj : Laibach

Nohti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti I_icon_minitime26.02.09 23:42

Ej bli so dokaj pocen... 1,45€ za 1 lak. Nalepke sm pa kupla v trgovini Kik za 1€.haha Sam jih gor lepim s tistim lepilom od unih umetnih nohtov, ker ful drži. (lepilo lahko kupiš tudi posebej). Bom slikala. smile
Nazaj na vrh Go down
toms-girl
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
toms-girl


Female
Datum registracije : 08/08/2008
Število prispevkov : 1134
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Nohti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti I_icon_minitime27.02.09 13:22

jst mam pa zdej na novo pobarvane nohte z tako krvavo rdeco barvo..in full hudo pride pa se nohte mam naravno kr dovge tud ce si jih ne puscam pa trde (so pridni pa se ne lomjo haha )

sam mi je hudo k je mtki ta barva usec..sm mislla da ji nebo
Nazaj na vrh Go down
Tareex
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
Tareex


Female
Datum registracije : 24/12/2008
Število prispevkov : 694
Age : 28
Kraj : Maribor

Nohti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti I_icon_minitime26.04.09 14:31

Iz sm se pa zmotla, pa nism vidla da tema že obstaja in sm novo odprla

Men je ful pomembno da mam nalakirane nohte, neke srednje dolžine tko 1,5 mm tko mi je najlepše..pol da so ravno odrezani, ob straneh malo zaobljeni da niso špičasti. To mi je lepo.Pa tko k je virus.exe povedala umetni nohti, ki so preveč dolgi so B.L.J.A.K. sm jih že mela in je ful težko z njimi živet,, oz. morš bit res neka gospa, ki ji ni potrebno z prstom mignit, da lahk to prenašaš...
Zdej si bom kupla ta komplet


http://www.bolha.com/oglas382651796/laki-za-poslikavo-nohtov-48-kom

Ga ma mama od prijatelljice in res lepo ven izpade vse skupaj.
Pa zanima me, če je kera že vidla pirsinge na nohtih? men je to ful lepo, kakšn uhanč, pa še nč ne boli hh.

Glede gelov pa tko pa podaljševanja nohtov mi ni všeč.zdej ne vem če je res
sam se mi zdi d k maš to gor da si ne smeš po svoje lakirat nohtov, pa baje ti ful nohte uniči, moja teta jih je mela in ji je blo žal potem :/
Nazaj na vrh Go down
TOMlover
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
TOMlover


Female
Datum registracije : 03/11/2008
Število prispevkov : 626
Age : 28
Kraj : WiTh Tom*

Nohti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti I_icon_minitime26.04.09 18:33

Ma men se zdi to, da bi si 48 lakov naenkrat kupla brezveze roll eyes k itak jih ne boš uspela useh enkrt uporabit, pa tudi če bi jih jih ne bi tko redno uporabljala in bi se vsi strdili roll eyes

Men je blo res ful dobr videt pr tisti punci, k je moji sestri nohte delala, k ma poune poličke lakou in sm si zaželela met pol sm se pa spomnla, da js ne rabim desetih različnih lakou, k najvekrat ene tri uporabim :D
Nazaj na vrh Go down
Tareex
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
Tareex


Female
Datum registracije : 24/12/2008
Število prispevkov : 694
Age : 28
Kraj : Maribor

Nohti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti I_icon_minitime26.04.09 21:16

Am, ja... sam ti laki se ne strdijo tko hhitr, pa tut niso neke vlke stekleničke ˙( sm že vilda u živo)
Sam ej, pri meni se use hitro porabi, zih bom to pacala nonstop , da bom vse potrošila : D
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Nohti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Nohti
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 4Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Tokio hotel Slovenija :: Moda in stil-
Pojdi na: