Tokio hotel Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Blog  Portal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Nohti

Go down 
+31
humanoid
Jumbie
Anjja...th
JustMe..
Colorful. :3
majchy..XD
_anarchy_
sariiika
[euua]
.Bill's _Strawberry.
~BunnyFREAK~
tjasa
bill&lt3
EuiicH**
sbt
zoii.kaulitz
anchiiiika
Maiaa*
Tareex
Talchy<3
TOMlover
lucy
Dnicegirl.
Tom's girl
*imMoRtaŁ*EngeŁ*
x.fallen.angel.x
Darya*
toms-girl
Ursy
Pinky
virus.exe
35 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
tjasa
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
tjasa


Female
Datum registracije : 12/03/2009
Število prispevkov : 955
Age : 29
Kraj : Ruse

Nohti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 3 I_icon_minitime17.07.09 0:16

bom ja :D
Nazaj na vrh Go down
~BunnyFREAK~
Debatorica
Debatorica
~BunnyFREAK~


Female
Datum registracije : 14/11/2009
Število prispevkov : 145
Age : 29
Kraj : in the rainbow.

Nohti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 3 I_icon_minitime28.12.09 20:57

Nohti, moja strast <3 Res mi je hudo, če imaš lepe, negovane, po možnosti odštekano nalakirane.. nimam pa tudi nič proti pogriženimi nohti, saj sem jih tudi sama včasih grizla in občudejem vsakega, ki neha.¸ Nohti - Page 3 795684
Edina vrsta nohtov, ki mi ni všeč, so umetni nohti. Klik To mi je res grdo. Saj niso slabi, če so kratki, ne pa kremplji :( Kar je še slabše, če so na koncu krivi. Da imaš res take nohte kot čarovnica. To je eden lepših primerov, ampak če odmisliš poslikavo ( in na koncu rahlo zavkriljenost ). No, moji nohti so res res kratki ( pa čeprav jih ne grizem ). Niso kratki zaradi tega, ker bi bili krhki, ampak ker mi dolgi ne potegnejo. NO GO !

No, včeraj je imela sošolka zabavo in za dress kode je dala vijolično barvo in UMETNE NOHTE ! Faak, sem si mislila Nohti - Page 3 793146 Probala sem jo prepričati, da to sta dva dress koda in vse, ampak ona je še vedno trdila, da vijolična ni obvezna, NOHTI pa Nohti - Page 3 600967 Ker sem res želela iti tja, sem si kupila tele nohte ( Klik ) Odlepili naj bi se z rahlim potegom, bili so poceni, JEES ! Bila sem res vesela, da bom lepo prišla skozi in res je bilo.. do danes, ko sem jih želela spraviti dol, saj so bili zame odločno predolgi. Poskušala sem spraviti dol prvega: AU! In tudi pri ostalih je bolelo. Nohti - Page 3 859740

Pogledala sem na škatlo in na njej je pisalo, da naj bi šli dol z umivanjem rok / z acetonom. Poskusim še s tema dvema varijantama. In so šli dol z acetonom. Nohti - Page 3 101515 Šele potem sem znorela, moji nohti spodaj so bili čisto uničeni ! FAAK, res in jutri imamo nastop s plesnim klubom. Moji nohti so res uničeni, na škatli od nohtov pa je pisalo, da naj.. Nohti - Page 3 248175 Nohti - Page 3 248175 Nohti - Page 3 248175 Nohti - Page 3 248175 Nohti - Page 3 248175 Nohti - Page 3 248175 Rajš bom nehala. No, nohte sem zdaj prb. spravila v res. 4 so se mi med odstranjevanjem zlomili, in zdaj so postriženi na KRATKO. Nohti - Page 3 248175 Mami me je vprašala, če jih spet grizem. Imam vedno kratke nohte, ampak toliko pa spet ne. Mah, mrš nekam s temi nohti.

No, kakorkoli, nohti niso ravno pomembni pri meni, vsaj ne zelo Nohti - Page 3 260486
Nazaj na vrh Go down
x.fallen.angel.x
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
x.fallen.angel.x


Female
Datum registracije : 07/10/2008
Število prispevkov : 1658
Age : 26
Kraj : Killswitch Engage

Nohti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 3 I_icon_minitime29.12.09 20:23

hm ... nothi in jz ? ni glih dobra tema zame. Jz igram violoncelo in ze pri tej fazi odpadejo vsi umetni nothi. |Umetni nothi pa mi niso lih ne vem kako v[e;, kr pri vecini zgledajo kot neki kremplji.
Zard tega, mam nothe kr kratke, prbilizno 1 cm, ne polakirane in nepodaljasne. Kdaj pa kdaj so tudi pobarvani s crnim lakom, ampak sam v casu pocitnic.
Nazaj na vrh Go down
Talchy<3
Miss Tokio Hotel
Miss Tokio Hotel
Talchy<3


Female
Datum registracije : 25/09/2008
Število prispevkov : 3016
Age : 30
Kraj : Laibach

Nohti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 3 I_icon_minitime31.12.09 16:26

Jaz odkar sem na tej sredni šoli tudi ne morem več imeti dolgih nohtov. cry jezik
Nazaj na vrh Go down
Maiaa*
Miss Tokio Hotel
Miss Tokio Hotel
Maiaa*


Female
Datum registracije : 06/05/2009
Število prispevkov : 3546
Age : 28
Kraj : Ljubljana :*

Nohti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 3 I_icon_minitime31.12.09 22:28

Talchy<3 je napisal/a:
Jaz odkar sem na tej sredni šoli tudi ne morem več imeti dolgih nohtov. cry jezik

Zakaj pa ne? Nohti - Page 3 919952
Nazaj na vrh Go down
Talchy<3
Miss Tokio Hotel
Miss Tokio Hotel
Talchy<3


Female
Datum registracije : 25/09/2008
Število prispevkov : 3016
Age : 30
Kraj : Laibach

Nohti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 3 I_icon_minitime01.01.10 4:40

Ker imam predmet klavir in igranje klavirja ne dopušča dolgih nohtov. smile
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

Nohti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 3 I_icon_minitime01.01.10 11:47

Oh ja, I feel your pain ja
jst sem se vedno kregala s profesorjem za klavir...pač zaradi nohtov. En dan pred vajami sem si vedno rekla:"Ok, postriči si moraš nohte!" pol sem jih pogledla, so bili lih tko lepi in dolgi in urejeni in sem si rekla:"Ah, sej ne bo take panike!"

Pol pa sem se usedla za klavir in začela igrat in je blo slišat samo "tik, tik, tik!" ful je slišat ko z nohti udarjaš po tipkah...
in je profesor vedno samo rekel:"Urška, nohti!"

tko da pol sva naredila en dogovor, da si jih vseeno malce postrižem, ampak ne prav do konca, da si jih lohk mal pustim.... :D sam ko so bili nastopi, so nohti vseeno morali biti lepo postriženi... freaky ja no, ampak glede da je igranje na klavir zame nekaj najlepšega, sem v bistvu brez problema potem žrtvovala tudi svoje nohte...
Nazaj na vrh Go down
.Bill's _Strawberry.
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
.Bill's _Strawberry.


Female
Datum registracije : 09/08/2008
Število prispevkov : 1653
Age : 29
Kraj : Imaginary World

Nohti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 3 I_icon_minitime01.01.10 15:43

Ursy je napisal/a:
Oh ja, I feel your pain ja
jst sem se vedno kregala s profesorjem za klavir...pač zaradi nohtov. En dan pred vajami sem si vedno rekla:"Ok, postriči si moraš nohte!" pol sem jih pogledla, so bili lih tko lepi in dolgi in urejeni in sem si rekla:"Ah, sej ne bo take panike!"

Pol pa sem se usedla za klavir in začela igrat in je blo slišat samo "tik, tik, tik!" ful je slišat ko z nohti udarjaš po tipkah...
in je profesor vedno samo rekel:"Urška, nohti!"

tko da pol sva naredila en dogovor, da si jih vseeno malce postrižem, ampak ne prav do konca, da si jih lohk mal pustim.... :D sam ko so bili nastopi, so nohti vseeno morali biti lepo postriženi... freaky ja no, ampak glede da je igranje na klavir zame nekaj najlepšega, sem v bistvu brez problema potem žrtvovala tudi svoje nohte...

Sva imele istega profesorja? haha No.jaz sem imela sicer profesorico ampak useeno. :D
Pri meni se je godila čisto ista zgodba.. smile smile Moji nohti so bili vedno postriženi na neko narmalnom dolžnino ampak so bili pa skoraj vedno urejeni..vedno sem si uzela čas za njih..če se mi je seveda le ljubilo.. smile

Sedaj, ko ne igram več klavirja v g.šoli je vse seveda drugače. :D Moji nohti so daljši, ampak nimam tiste nenormalno dolge dolžine.Moji nohti so takšne dolžine, da lahko normalno živim haha haha...
Zase ne bi rekla, da sem obsedena z urejenostjo nohtov, ampak zame je to vsakdanjik.Nohti so pač nohti!! smile smile Veliko dam na nego in zadnje čase se mi je to obrestovalo. Včasih so se mi nohti cepili in lomili nenormalno, sedaj pa nič več... happy Nekaj časa sem uporabljala razne "hranilne" lake za nohte tako da sedaj vse "štima".... smile smile Sicer pa imam v času šole večinoma nohte nalakirane z lakom rahle barve.
Kakšne rahlo roza ali rahlo marelična...včasih tudi kar prozorna! :D :D Seveda se to ne dogaja redno, ker se tudi meni ne ljubi non stop skrbeti za to..včasih rabim premor.. haha
Ja..če že druga ne imam "rahlo vidno" obsesijo z barvami lakov. Ko si kupim kakšen barven laksem malo bolj skeptična.Laka kakšne izrazite barve nikoli ne kupujem "na blef". haha Mora biti dokaj kakovsten in seveda barve, ki se ujema z mojim outfitom (ponavadi so moji nohti obarvani v kričeče barve, kadar grem na kakšno zabavo ali pa dogodek). smile
Vseeno pa se največkrat držim rjavega laka!! Preprosto obožujem rjave nohte!! :D :D In tudi usklajujem lahko veliko svojih oblačil...:D :D Niso mi ušeč nohti z odkrušenim lakom.. :D :D Velikokrat poskrbim tudi za to. :D
Tako da, zame je urejenost nohtov pomembna...JA! smile
Nazaj na vrh Go down
[euua]
Debatorica
Debatorica
[euua]


Female
Datum registracije : 30/10/2008
Število prispevkov : 232
Age : 33
Kraj : Celje

Nohti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 3 I_icon_minitime01.01.10 17:07

joj to je blo pri meni tudi problem, ja!!! js pa nism mela na žalost takšne sreče kt ursy in mi je prof. kar pri uri klavirja dala ščipauc, da si naj takoj čist do konca po strižem nohte -.- torej sem mogla vedno med na živo postrižene nohte!! prau bedni so bli brez kakršne koli oblike itd...
ampak zdej, ko sem končala s klavirjem in ko doma igram kdaj za dušo, mi nohti ne povzročajo kakšnih drastičnih težav :D
Nazaj na vrh Go down
sariiika
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
sariiika


Female
Datum registracije : 06/09/2009
Število prispevkov : 559
Age : 28
Kraj : maribor

Nohti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 3 I_icon_minitime01.01.10 17:34

no, jaz tudi igram klavir. do zdaj v glasbeni šoli in z profesorico nisem imela nikoli problemov z nohti. imam bolj srednjo dolge nohte. ne prekratke pa ne predolge in mi profesorica nikoli ni ničesar rekla. je pa res, da ima tudi ona malo daljše nohte :D

drugače pa tudi jaz poskrbim za nohte. kot ponavadi si jih nalakiram z bolj živimi barvami, mam pa tudi dostikrat z prozornim lakom, da se samo svetijo.
Nazaj na vrh Go down
Talchy<3
Miss Tokio Hotel
Miss Tokio Hotel
Talchy<3


Female
Datum registracije : 25/09/2008
Število prispevkov : 3016
Age : 30
Kraj : Laibach

Nohti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 3 I_icon_minitime05.01.10 0:09

Ursy je napisal/a:
Oh ja, I feel your pain ja
jst sem se vedno kregala s profesorjem za klavir...pač zaradi nohtov. En dan pred vajami sem si vedno rekla:"Ok, postriči si moraš nohte!" pol sem jih pogledla, so bili lih tko lepi in dolgi in urejeni in sem si rekla:"Ah, sej ne bo take panike!"

Pol pa sem se usedla za klavir in začela igrat in je blo slišat samo "tik, tik, tik!" ful je slišat ko z nohti udarjaš po tipkah...
in je profesor vedno samo rekel:"Urška, nohti!"

tko da pol sva naredila en dogovor, da si jih vseeno malce postrižem, ampak ne prav do konca, da si jih lohk mal pustim.... :D sam ko so bili nastopi, so nohti vseeno morali biti lepo postriženi... freaky ja no, ampak glede da je igranje na klavir zame nekaj najlepšega, sem v bistvu brez problema potem žrtvovala tudi svoje nohte...
Jaz tudi en dan predenj imamo klavir postrižem nohte. haha Sej zdej sem se že navadila, da ne smem imet dolgih, ampak učasih jih pa prav pogrešam. cry 5 mesecev nazaj sem se še hvalila z dolgimi in z vzorci porisanimi nohti freak
Nazaj na vrh Go down
_anarchy_
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
_anarchy_


Female
Datum registracije : 05/09/2009
Število prispevkov : 608
Age : 27
Kraj : MB

Nohti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 3 I_icon_minitime05.01.10 0:46

Jaz pa ne igram nobenga klavirja pa vseen ne morem met dolgih nohtov.. ampak samo tak malo, malo dalše, ker so se mi začeli cepit pa lomit freaky ..

Ko pa mam malo dalše al pa tud ne, si jih pa lepo spilim pol pa nalakiram običajno z črnim lakom ...( pol pa mi ata pravi kak mam grde nohte haha ) tko čist na izy ker nimam glih volje.. haha kr pol, ko mam že skoraj suh lak nekam vdarim z roko pa si moram spet vse na novo haha tak da na koncu že obupam pa sam prozorno gor pa je to to :D jezik
Nazaj na vrh Go down
majchy..XD
Začetnik
Začetnik
majchy..XD


Female
Datum registracije : 22/04/2010
Število prispevkov : 92
Age : 28
Kraj : črnomelj

Nohti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 3 I_icon_minitime27.04.10 22:37

No js mam pa full probleme s tem, ker se mi cel cajt kruši lak in sem enega dne poslala vse v 3pm in sem si kupila umetne nohte, jih zbrusila na lepo srednjo dolžino in jih nalepila gor, pobarvala z črno (kot ponavadi). Sošolci sploh niso ugotovili, dokler mi enkrat pri Likovni ni eden ostal v glini cry

Sam moji so se že navadili na črno barvo, čeprav mi oči včasih reče, da imam nohte kakor čarovnica, ampak vseeno ne vem, js full pazim, da so moji nohti lepi pa urejeni gut Ker drugače sem tečna silly

ps: pozna kdo kako kremo ali olje, ki utrdi nohte? ne vem Ker res potrebujem nekaji nee
Nazaj na vrh Go down
Colorful. :3
Debatorica
Debatorica
Colorful. :3


Female
Datum registracije : 15/04/2010
Število prispevkov : 128
Kraj : Neverland. :3

Nohti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 3 I_icon_minitime27.04.10 23:49

Jaz sem si včasih ful nohte jedla ampak sem se prejšnje poletje odvadla.
Enostavno sem se mentalno prisilla, da ne bom več ker je ful grdo.XD
Zdajpa sem prav ponosna nase, ker sem se odvadla in mam tud nohte ful lepše.
Nalakirane imam VEDNO in to v takih živih barvah da me ljudje res včasih ful čudno pogledajo.
Ampak meni je to tako všeč, ko imam žive nohte. Imam pa lake vseh barv. ^^
Na začetku sem uporabljala dm-ovo znamko s-he ampak sem hitro ugotovla, da so obupni laki, ker ful hitro postajo pocasti in neuporabni. DX Pa sem se odločla, da bom malo več žrtvovala za lake in mi ni žal. jezik
Trenutno so nalakirani živo oranžno. :D

majchy..XD je napisal/a:
ps: pozna kdo kako kremo ali olje, ki utrdi nohte? ne vem Ker res potrebujem nekaji nee

Najboljše bo da greš v dm al pa kakšno drugo drogerijo in greš k oddelku za lake. Tam majo ziher neke utrjevalce.
Jaz uporabljam essence diamond power shield in sem zelo zadovoljna. :D
Nazaj na vrh Go down
majchy..XD
Začetnik
Začetnik
majchy..XD


Female
Datum registracije : 22/04/2010
Število prispevkov : 92
Age : 28
Kraj : črnomelj

Nohti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 3 I_icon_minitime20.05.10 21:16

moji nohti pa zgledajo tkolele https://2img.net/r/ihimizer/i/dsc00791g.jpg/
Nazaj na vrh Go down
JustMe..
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
JustMe..


Female
Datum registracije : 28/01/2010
Število prispevkov : 431
Kraj : Outside Reality

Nohti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 3 I_icon_minitime15.07.10 16:39

Kako to, da jaz komaj zdaj vidim to temo.?? big eyes
Jaz sem obsedena z lakiranjem nohtov..
Doma mam celo zbirko lahkov vseh barv..
Ponavadi mam nohte pobarvane z zelo živimi, kričečimi barvami, kot Colorful. :3.. :D
Najraje s kakšno fluorescentno barvo (beri -> rumena, zelena..) ali pa vsak noht z drugo barvo..

Od časa do časa si pobarvam vse enake in nanje z črnim lakom narišem smejkote raličnih čustev..

Aja, pa francoska manikura mi je tudi zelo všeč..

Imela sem že na levi roki napisane besede, ena črka na en noht..
Npr.: enkrat mi je na levi pisalo LOVE U, na desni pa FUCK U.. jezik
In potem sem lahko s svojimi nohti izražala mnenje o ljudeh.. Frendicam kazala levo roko, ko mi je kdo najdeal pa hitro uporabila besedilo na desni roki.. :D

Tudi zastave sem že imela.. Na levi nemško (kar je izgledalo nekako takole) na desni pa slovensko... Edino s tistim grbom sem imela malo problemov.. ://

Pa še vse mogoče različne vzorce in barve...

Prisegam pa pa predvsem na znamke essence in pa manhattan..
smile
Nazaj na vrh Go down
Anjja...th
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
Anjja...th


Female
Datum registracije : 28/11/2009
Število prispevkov : 491
Age : 27
Kraj : Humanoid City

Nohti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 3 I_icon_minitime15.07.10 18:12

Aaaaaaa...,jst si jih tut grizem freaky

Sm se že poskusla odvadt (z raznimi laki k so mel GROZN okus bruh , sam pol nism mogla čist nč z rokami jest ( haha ) pa nč... freaky )

U glaunem pa so tut men ful všeč nohti z raznimi "poslikavami" smile

Sm pa enkrat gledala en video na YT-bu kako si lahka nardiš TH logo gor. In zgledalo je zakon ( AND THEN I FELL IN LOVE haha )
Nazaj na vrh Go down
Jumbie
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Jumbie


Female
Datum registracije : 24/11/2009
Število prispevkov : 1392
Age : 29

Nohti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 3 I_icon_minitime24.08.10 19:41

js sm si učash grizla nohte kšno leto zdej pa si že 2 leti več ne jump odvadt sm se najprej misla z unmi laki sam to men ni nč pomagal tko da sm pol to opustla pa sm se odvadla kr sm se hotla odvadt (A)

zdej jih lakiram u črno al pa črno z belimi konicami, tu in tam tud sivo pa srebrno love
Nazaj na vrh Go down
*imMoRtaŁ*EngeŁ*
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
*imMoRtaŁ*EngeŁ*


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 960
Age : 30
Kraj : Durch den Horizont am Himmel vorbei...

Nohti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 3 I_icon_minitime24.08.10 19:44

Ja tut jst sem pridna, in si jih ne grizem več haha
Sicer sem šele te počitnice nehala, ampak sem ful ful ponosna nase ( haha ), zato, ker sem jih grizla, od kar pomnim, in zdej mam že tko ful lepo dolge, si jih lahko lakiram že z kakšnimi vpadljivimi barvami (kakšno rdečo ali pa rjavo) in izgledajo že prav lepo ja

Drgač pa tut meni niso nikoli pomagali te laki z okusom, sem mnogokrat probala, pa ni bilo nič, na koncu sem pa nehala zato, ker sem se tako spomnila haha
Nazaj na vrh Go down
http://whistarper.blogspot.com/
humanoid
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
humanoid


Female
Datum registracije : 11/10/2009
Število prispevkov : 2412
Age : 29
Kraj : HUMANOID WORLD

Nohti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 3 I_icon_minitime25.08.10 10:16

amm ja js jih tut ne grizem več jupi sm jih pa nehale šele te počitne,če smo natančni pred 1 tednom :D
sam zdej še niso tko full dougi nee
samo sm se pa zdaj odločila da jih ne bom več grizla in si jih bom lakerala,pa une bleščice za nohte bom imela gor ko mi bodo malo bolj zrasli :D

drugače sm jih pa že velikokrat nehala.. sam sm jih pol spet kmal začela sad
hahah starejša sem bolj sm jih grizla shy :D
Nazaj na vrh Go down
DuL_
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
DuL_


Female
Datum registracije : 11/11/2008
Število prispevkov : 1447
Age : 33
Kraj : Maribor

Nohti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 3 I_icon_minitime25.08.10 16:16

Uf vidim,da ste mele dost problemov stem ko ste si grizle nohte haha no jaz sem tud ena izmed njih haha nee ampak sem tud nehala par tednov nazaj happy čeprav mi morjo še zrast nekateri :D mam pa že lepe skor vse smile in tud zdaj mam skoz namazane z lakom pa še utrjevalec gor,da se mi ne zlomijo oz. da nimam mehkih nohtov...prav ponosna sem na sebe rofl
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Nohti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 3 I_icon_minitime25.08.10 16:23

haha čestitam haha

btw men so pa grdi tipi s pogriženimi nohti. če tip nima lepih nohtou pa rok automatsko odpade pr men haha joj kere standarde mam jz shy haha
Nazaj na vrh Go down
Anjja...th
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
Anjja...th


Female
Datum registracije : 28/11/2009
Število prispevkov : 491
Age : 27
Kraj : Humanoid City

Nohti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 3 I_icon_minitime25.08.10 16:47

DuL_ je napisal/a:
Uf vidim,da ste mele dost problemov stem ko ste si grizle nohte haha no jaz sem tud ena izmed njih haha nee ampak sem tud nehala par tednov nazaj happy čeprav mi morjo še zrast nekateri :D mam pa že lepe skor vse smile in tud zdaj mam skoz namazane z lakom pa še utrjevalec gor,da se mi ne zlomijo oz. da nimam mehkih nohtov...prav ponosna sem na sebe rofl

Veste kaj??? Tut jst sm nehala shake Bli smo na morju in mi je kr neki padl na glavo ( haha ) in sm se odločla da bom nehala. In zdej je že 3 al 4 tedne od tega! In ja, tut jst sm ponosna nase! haha Drgač pa mam zdej beu lak za nohte, al pa brazbarvnega. Zdej mamo še hočm prepričat da mi kup črnga sam noče za noben dnar. jutri pa si bom še kupla siuga k mi je ta barva ful ušeč =)
Nazaj na vrh Go down
DuL_
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
DuL_


Female
Datum registracije : 11/11/2008
Število prispevkov : 1447
Age : 33
Kraj : Maribor

Nohti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 3 I_icon_minitime25.08.10 22:12

Jaz tud tega ne maram,da majo tipi preveč pogrižene haha pri meni tud taki odpadejo :D Vesna mi dve sva preveč zakomplicirani rofl
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Nohti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 3 I_icon_minitime25.08.10 22:14

haha Medve smo itak sorodne duše, če mamo pa v usem isti okus haha
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Nohti - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nohti   Nohti - Page 3 I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Nohti
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Tokio hotel Slovenija :: Moda in stil-
Pojdi na: