Tokio hotel Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Blog  Portal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Pomoč pri Blogu

Go down 
+7
Zvoncek
*imMoRtaŁ*EngeŁ*
sour_cherry
Pinky
Dnicegirl.
freiheit
Ursy
11 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
TOMlover
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
TOMlover


Female
Datum registracije : 03/11/2008
Število prispevkov : 626
Age : 28
Kraj : WiTh Tom*

Pomoč pri Blogu - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri Blogu   Pomoč pri Blogu - Page 2 I_icon_minitime29.10.09 21:50

Cameron, ma kero 'predlogo' oz. kukrkoli nej bi se tistmu ozadju reklo maš ti ?
tvoja mi je ful ušeč, js si sploh ne znam bloga grafično lpo uštimat :D
Nazaj na vrh Go down
cameron
Administratorka foruma
Administratorka foruma
cameron


Female
Datum registracije : 29/07/2008
Število prispevkov : 3356
Kraj : ~ Frei im freien Fall

Pomoč pri Blogu - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri Blogu   Pomoč pri Blogu - Page 2 I_icon_minitime29.10.09 22:12

Jst sem svojo predlogo najdla na tej strani -> Deluxe Template. Tukaj imajo res fuuul dobre predloge in se hitro poklopijo z Blogger nastavitvami. Moraš pa si jo seveda downloadat in potem tisto xml kodo prilepit v okenček, kjer piše Uredi HTML.

Če pa imaš kšno vprašanje kako se kaj naredi, me lahko seveda vprašaš... jst sem že profi v tem haha
Nazaj na vrh Go down
*imMoRtaŁ*EngeŁ*
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
*imMoRtaŁ*EngeŁ*


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 960
Age : 30
Kraj : Durch den Horizont am Himmel vorbei...

Pomoč pri Blogu - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri Blogu   Pomoč pri Blogu - Page 2 I_icon_minitime21.11.09 11:54

Jst imam spet ogromne težave, z mojim blogom freaky

Nekaj časa nazaj, sem se odločila, da bi zamenjala predlogo. Vse je bilo lepo in prav, normalno mi je delovala, sedaj pa mi kar naenkrat noče več objavljati videoposnetkov (prej pa mi jih je!). In zdej sem malo brskala po drugih blogih in ugotovila, da imate nekatere posnetke v blog pripete čisto drugače.

Sama moram sicer posnetek najprej iz neke spletne strani (npr. Youtube) prenesti na moj računalnik, in potem iz računalnika v objavo bloga (naj omenim, da se nalaga najmanj 20 minut). A obstaja še kakšna druga možnost, tako, da ga preneseš preko kakšne kode? Ali pa kako drugače? (sama sem sicer že poskušala s kodami, ampak ni učinkovalo).

Tko da prosim, če katera ali kateri ve, kako naj videosposnetek še drugače pripnem v blog, se močno priporočam za pojasnilo mežik
Nazaj na vrh Go down
http://whistarper.blogspot.com/
cameron
Administratorka foruma
Administratorka foruma
cameron


Female
Datum registracije : 29/07/2008
Število prispevkov : 3356
Kraj : ~ Frei im freien Fall

Pomoč pri Blogu - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri Blogu   Pomoč pri Blogu - Page 2 I_icon_minitime21.11.09 12:53

Hmm... to je pa malo čudno, da ti noče objavljati posnetkov... ker zdaj sem gledala pod Nastavitvami in tam ni nobenega 'ukaza', ki bi blokiral to funkcijo.

Drgač pa ta način s katerim po tanovem objavljamo posnetke je samo skrajšana oblika EMBED kode. To narediš takrat, ko ne želiš, da bi se videla kompletna slika videa in ti s tem zavzemala prostor v objavi.
Naredi pa se tako:

Naprej moraš kopirat tisto EMBED kodo in jo prilepit v svoj okenček na blogu.

Potem pa na dnu kode pri height nastaviš na 25 - KLIK.

In pol nastane taka vrstica za predvajanje: