Tokio hotel Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Blog  Portal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Pomoč pri Blogu

Go down 
+7
Zvoncek
*imMoRtaŁ*EngeŁ*
sour_cherry
Pinky
Dnicegirl.
freiheit
Ursy
11 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

Pomoč pri Blogu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pomoč pri Blogu   Pomoč pri Blogu I_icon_minitime02.05.09 22:33

Pozdravljeni, kako ste kaj? flower

torej, jaz imam eno vprašanje...glede mojega bloga. Trenutno nisem najbolj zadovoljna z izgledom freaky no, paleta in ostalo mi je že všeč, kar bi rada spremenila je glava bloga, se pravi da bi v glavi, v naslovu bila tudi slika...in me zanima če se kdo na to spozna, če je kdo vešč tega oblikovanja :D sicer sliko v glavo naložim po standard postopku, vendar mi je vseeno ne pokaže freaky
brez slike v glavi se mi zdi moj blog zelo pust...

zanima me pa še nekaj...bi bil kdo tako prijazen (tisti, ki se pač spoznate na to, na primer Dnicegirl :D ) in mi naredil kot nek wallpaper, oziroma sliko, ki bi jo nato naložila v glavo... :D v bistvu bi rada iz več slik naredila kot nek kolaž in to bi potem bilo v glavi bloga...če bom seveda ugotovila kako sploh sliko naložit :D

no, za vsako pomoč bi bila zelo hvaležna...meni te stvari namreč res ne grejo... freaky
Nazaj na vrh Go down
freiheit
Mister Tokio Hotel
Mister Tokio Hotel
freiheit


Male
Datum registracije : 07/08/2008
Število prispevkov : 4500
Age : 29
Kraj : withmylove

Pomoč pri Blogu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri Blogu   Pomoč pri Blogu I_icon_minitime12.08.09 20:56

Ursy jst ti lahka nardim Logo ti mi sam slike pošl pa povej kaj nj nardim. ok?
Nazaj na vrh Go down
http://district-nowhere.tumblr.com/
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Pomoč pri Blogu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri Blogu   Pomoč pri Blogu I_icon_minitime12.08.09 21:04

haha Ursy kok problemou.

Drgač pa bi ti z veseljem nardila kej, sam bi mogla fotke pa želje vidt d vem če sploh znam haha
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

Pomoč pri Blogu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri Blogu   Pomoč pri Blogu I_icon_minitime12.08.09 21:12

UUUUUU, super...ja sej morm jst še premislit katere slike bi hotela imet v kolažu...no, sej bi že razložila kaj hočem... :D zdej moram sam ugotovit kako se pravzaprav nalepi sliko v glavo od bloga...to je zdej večji problem freaky
Nazaj na vrh Go down
Pinky
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pinky


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 2416
Kraj : *

Pomoč pri Blogu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri Blogu   Pomoč pri Blogu I_icon_minitime12.08.09 21:18

Ej Ursy kako nardim..da mam direktno povezavo z svojga bloga, na tvojga? smile ..Jst mam tud od danes blog. shake Sm čist vznemirjena.. jupi
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

Pomoč pri Blogu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri Blogu   Pomoč pri Blogu I_icon_minitime12.08.09 21:31

hmmmm direktno povezavo? a da na tvojem blogu piše koga bereš? tako kot pri meni? :D evo, jst sm tvoj blog že dodala, ga že spremljam in zdej te bom dala tudi pod top 5, da bo še na mojem blogu tvoj blog oziroma naslov ja

to pa naredim tako...najprej me moraš dodati... ja se pravi, tam na DELOVNI TABLI vidiš spodaj ikono DODAJ...klikneš in v prostor kopiraš link mojega bloga, se pravi http://urskabozic.blogspot.com/

potem pa greš nazaj na DELOVNO TABLO in klikneš POSTAVITEV...odpre se ti stran ELEMENTI STRANI kjer pač kaže katere pripomočke vse imaš na blogu...klikneš DODAJ PRIPOMOČEK in tam poiščeš SEZNAM SPLETNIH DNEVNIKOV...odpre se ti novo okno in tam potem urediš katere spletne dnevnike bereš in potem ko oni kaj napišejo, se to tudi na tvojem blogu pri kraju izpiše...tako kot imam jaz to na svojem blogu ja

upam da sem ti pomagala.. :D
sem pa vesela da imaš po novem tudi ti blog...bom seveda brala shake hug
Nazaj na vrh Go down
Pinky
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pinky


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 2416
Kraj : *

Pomoč pri Blogu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri Blogu   Pomoč pri Blogu I_icon_minitime12.08.09 21:38

Ampak ti si me dodala že, a ne? K jst te mam pod moji spremljevalci. smile
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

Pomoč pri Blogu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri Blogu   Pomoč pri Blogu I_icon_minitime12.08.09 21:41

ja, ja jaz sem te že dodala ja no, ti sam kopiraj moj link od mojega bloga v to kar sem ti napisala, pač tja v pripomoček o seznamu spletnih dnevnikov...no, upam da je to to kar ti misliš, da ne misliš česa drugega...

dej nekaj mi povej...kako si naložila sliko v glavo bloga...ker men se bo kar zmešalo, ker mi noče prijet cry freaky
Nazaj na vrh Go down
sour_cherry
Administratorka foruma
Administratorka foruma
sour_cherry


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 2965
Age : 34
Kraj : Las Vegas baby

Pomoč pri Blogu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri Blogu   Pomoč pri Blogu I_icon_minitime12.08.09 21:50

Urška, greš pod Postavitev -> Elementi strani -> Potem pa tam, ko ti najverjetneje piše Leb die Sekunde klikneš Uredi in tam vstaviš sliko smile razen, če imaš ti kakšno čudno paleto vklopljeno...
Nazaj na vrh Go down
http://crazy-music-junkie.blogspot.com/
Pinky
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pinky


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 2416
Kraj : *

Pomoč pri Blogu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri Blogu   Pomoč pri Blogu I_icon_minitime12.08.09 21:54

Naredila sm tko Ursy..a me lahko zdej bereš?.. smile Mam še eno vprašanje..kako vi naredite, da se vam ob straneh prokažejo kategorije na primer: GLASBA, MODA, etc..k jst bi to ful rada mela.. smile Hvala
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

Pomoč pri Blogu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri Blogu   Pomoč pri Blogu I_icon_minitime12.08.09 22:01

Ja Andreja...sem že poskusila tko....ampak ne gre...sej tko sem tudi nazadnje dodala sliko pa je šlo, zdej pa noče in res ne vem zakaj...bom še enkrat probala, če ne bom pa poskusla menjat paleto in videla če bo takrat prijelo... freaky ufff, same frke... freaky

Ja Pinky, jaz te imam dodano, tko da ko boš kaj novega objavila bom takoj videla...in seveda bom brala ja

aha, za kategorije pa narediš tako, da ko daš novo objavo, ko jo napišeš, spodaj pod Oznake za to objavo, v tisti kvadratek na primer napišeš MODA in se ti bo potem pri tisti objavi izpisalo da spada pod modo...potem pa greš spet pod POSTAVITVE, ELEMENTI STRANI in DODAJ PRIPOMOČEK... poiščeš OZNAKE in tam potem to urediš, pač urediš te povezave do tem ki so samo o modi, samo o glasbi in tako naprej...hmmm, pa sej to mislim da boš znala, da ne bi smel bit problem, ker itak je vse tko na easy narejeno in razloženo... ja
Nazaj na vrh Go down
Pinky
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pinky


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 2416
Kraj : *

Pomoč pri Blogu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri Blogu   Pomoč pri Blogu I_icon_minitime12.08.09 22:08

Ursy je napisal/a:
Ja Andreja...sem že poskusila tko....ampak ne gre...sej tko sem tudi nazadnje dodala sliko pa je šlo, zdej pa noče in res ne vem zakaj...bom še enkrat probala, če ne bom pa poskusla menjat paleto in videla če bo takrat prijelo... freaky ufff, same frke... freaky

Ja Pinky, jaz te imam dodano, tko da ko boš kaj novega objavila bom takoj videla...in seveda bom brala ja

aha, za kategorije pa narediš tako, da ko daš novo objavo, ko jo napišeš, spodaj pod Oznake za to objavo, v tisti kvadratek na primer napišeš MODA in se ti bo potem pri tisti objavi izpisalo da spada pod modo...potem pa greš spet pod POSTAVITVE, ELEMENTI STRANI in DODAJ PRIPOMOČEK... poiščeš OZNAKE in tam potem to urediš, pač urediš te povezave do tem ki so samo o modi, samo o glasbi in tako naprej...hmmm, pa sej to mislim da boš znala, da ne bi smel bit problem, ker itak je vse tko na easy narejeno in razloženo... ja

Nisi mi razložila kako nardiš kategorije! smile Ja..Ja..počasna sem.. freaky :hug2:
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

Pomoč pri Blogu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri Blogu   Pomoč pri Blogu I_icon_minitime12.08.09 22:21

Na primer da bi zdej hotela urediti to tvojo objavo o Madoni...greš na urejanje objave in spodaj kjer piše Oznake za to objavo, v tisti kvadratek napišeš GLASBA...potem pa greš na Postavitev in kot sem že rekla Elementi strani in klikneš Dodaj pripomoček...poiščeč pripomoček z naslovom OZNAKE in klikneš na tisti plus ja
odpre se ti novo okno in potem pod naslov napišeš na primer KATEGORIJE
Razvrščanje klikneš PO ABECEDI

In potem spodaj bi se ti moralo v Predogledu izpisat katere kategorije imaš že narejene...na primer boš imela kategorijo za Modo, za glasbo itd.
joooj, čak mal..jaz ko sem takrat naredila ta blog, to je bilo že kako leto nazaj, je bilo tole malce drugače, ni bilo tako...jaz se mi zdi da sem morala dodajat vsako kategorijo posebej, pač vsak link od kategorije sem morala dodat in potem shranit...jooooj, to se zdej tako zakomplicirano sliši...sploh ti ne znam povedat kako naredi to... freaky počakaj, mogoče bo Andreja priskočila na pomoč..ona se bolj spozna na takšne stvari in jih tudi zna bolje razložiti...jaz prav sucks v tem freaky fight
Nazaj na vrh Go down
sour_cherry
Administratorka foruma
Administratorka foruma
sour_cherry


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 2965
Age : 34
Kraj : Las Vegas baby

Pomoč pri Blogu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri Blogu   Pomoč pri Blogu I_icon_minitime12.08.09 22:30

Pinky, ko napišeš novo objavo za blog imaš takoj pod oknom za besedilo
eno prazno okno, pred katerim piše Oznake za to objavo: npr. motorji, počitnice, jesen
v tisto okno napišeš kategorije, torej moda, prosti čas, doživetja,... ali karkoli drugega :) In potem se ti to ob strani bloga pojavi kot kategorije oz. pod kaj objava spada :)

Tulele

---
Potem, ko svojo objavo označiš, greš pod Elementi strani -> Ob strani klikneš Dodaj Pripomoček -> poiščeš Oznake in ko se ti to odpre klikneš Shrani

--
Drugače ti jaz ne znam razložit smile Upam, da ti bo to kej pomagalo.
Nazaj na vrh Go down
http://crazy-music-junkie.blogspot.com/
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

Pomoč pri Blogu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri Blogu   Pomoč pri Blogu I_icon_minitime12.08.09 22:35

Hehehe, kako neko čist enostavno stvar jst zakompliciram in kako jo potem Andreja razloži čist na easy način :D haha

v glavnem, jst bom trenutno znorela, ker mi noče oblikovat bloga, tako kot sem si zamislila...plačam tistemu ki mi to zrihta... :D danes bom po moje pustila kar na miru vse, ne bom več nič urejala ker če ne bom vse samo še bolj zmešala... freaky
Nazaj na vrh Go down
Pinky
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pinky


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 2416
Kraj : *

Pomoč pri Blogu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri Blogu   Pomoč pri Blogu I_icon_minitime12.08.09 22:36

Okej razumem do elementi strani..sam zdej nikjer ne najdem oznake elementi strani.. freaky pizda sm slepa.. freaky
Nazaj na vrh Go down
sour_cherry
Administratorka foruma
Administratorka foruma
sour_cherry


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 2965
Age : 34
Kraj : Las Vegas baby

Pomoč pri Blogu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri Blogu   Pomoč pri Blogu I_icon_minitime12.08.09 22:42

Delovna tabla -> Postavitev -> Elementi strani -> Dodaj pripomoček

Ali pa... Dej povej, a ti si to predlogo naložila s kakšne spletne strani ali si uporabila že katero narejeno na strani blogspot.com?
Nazaj na vrh Go down
http://crazy-music-junkie.blogspot.com/
Pinky
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pinky


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 2416
Kraj : *

Pomoč pri Blogu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri Blogu   Pomoč pri Blogu I_icon_minitime12.08.09 22:43

sour_cherry je napisal/a:
Delovna tabla -> Postavitev -> Elementi strani -> Dodaj pripomoček

Ali pa... Dej povej, a ti si to predlogo naložila s kakšne spletne strani ali si uporabila že katero narejeno na strani blogspot.com?

že na strani blogspota..ejj sej sm..zaštekala.. smile ..HVALA! hug
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

Pomoč pri Blogu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri Blogu   Pomoč pri Blogu I_icon_minitime12.08.09 22:48

hmmm, Andreja kje si ti dobila predlogo? to je tud tista čist obična iz blogspota ne? sam men je čudno da men že naslov tko na malo napiše...da mi noče na veliko napisat...pa sem poskusila povečat pisavo in vse...aaaa, res ne vem kaj je narobe!!!! fight tolk sem jezna da bi kar cel blog najraje zdej izbrisala haha
Nazaj na vrh Go down
sour_cherry
Administratorka foruma
Administratorka foruma
sour_cherry


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 2965
Age : 34
Kraj : Las Vegas baby

Pomoč pri Blogu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri Blogu   Pomoč pri Blogu I_icon_minitime13.08.09 0:01

Ja, obična iz blogspota in mi je avtomatsko naredilo večjo pisavo. Katero predlogo si si pa ti to uzela? Tisto ta-prvo?
Nazaj na vrh Go down
http://crazy-music-junkie.blogspot.com/
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

Pomoč pri Blogu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri Blogu   Pomoč pri Blogu I_icon_minitime13.08.09 0:30

ne, mislim da je moja tista ta četrta....v drugi vrsti prva :D ne vem, tudi če spremenim v prvo predlogo, tisto najbolj obično, mi ne spremeni pisave, je še vedno majhna,...pojma nimam kaj je narobe! freaky sem že obupala...nimam več energije in volje...bom jutri razmišljala o tem ja
Nazaj na vrh Go down
*imMoRtaŁ*EngeŁ*
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
*imMoRtaŁ*EngeŁ*


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 960
Age : 30
Kraj : Durch den Horizont am Himmel vorbei...

Pomoč pri Blogu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri Blogu   Pomoč pri Blogu I_icon_minitime18.09.09 18:49

Hmm... Tudi jaz bi potrebovala pomoč. Ugotovila sem, da ko pišem blog, in ga uredim tako kot ga sama hočem (tekst na sredini, poševno itd.), mi ga v predogledu pokaže, tako kot sem ga uredila sama, kasneje, ko pa vse to objavim mi vse '' natlači'' skupaj. freaky
Sem potem tudi probala pač še enkrat popraviti že napisan tekst, pa ni bilo nič freaky Potem sem rekla, da če hočem presledek med vrsticimi, da bi mogoče zaleglo, če bi dala dve vrstici presledka... prav tako nič freaky In zdej sploh ne vem več kaj naj naredim. roll eyes
Nazaj na vrh Go down
http://whistarper.blogspot.com/
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

Pomoč pri Blogu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri Blogu   Pomoč pri Blogu I_icon_minitime18.09.09 19:14

Hmmm, mogoče imaš takšno predlogo na blogu, ki dejansko ne dopušča drugačne poravnave besedila... freaky

jaz sem ugotovila da ti ta blogger dovoli naredit z objavo marsikaj, dokler uporabljaš predlogo, ki jo ima ta stran že dodano, pač tiste predloge, ki so na razpolago...takoj ko začneš neki eksperimentirat z različnimi predlogami, z drugih strani, se zna hitro kaj zakomplicirat! freaky
Nazaj na vrh Go down
Zvoncek
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Zvoncek


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 1711
Age : 33
Kraj : Koper/Ljubljana

Pomoč pri Blogu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri Blogu   Pomoč pri Blogu I_icon_minitime18.09.09 19:23

*imMoRtaŁ*EngeŁ*: to se tudi meni včasih dogaja. Ampak jaz sem se spomnila načina kako pretentati blog, da mi na koncu uspe objaviti tako kot jaz želim :D

V glavnem... ko začneš pisati novo objavo se ti ponavadi odpre okence, ki spada v okenček sestavi... in tam se zelo rado dogaja, da se poravnave urejajo kar po svoje, brez da bi lahko karkoli ukrenil freaky

Vendar obstaja rešitev...

Napisano besedilo, ki si ga napisala v tem okenčku kopiraj in ga prilepi v drugo okece, ki je označeno kot uredi HTML... tam se ti izpišejo vse kode, ki jih lahko izbrišeš ali pa dodajaš. In jaz ponavadi kar tam naredim presledke, ki potem uspešno ostanejo tudi ko pošljem objavo.

Vsaj pri meni ta način "užge" :D Poskusi tudi ti smile
Nazaj na vrh Go down
*imMoRtaŁ*EngeŁ*
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
*imMoRtaŁ*EngeŁ*


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 960
Age : 30
Kraj : Durch den Horizont am Himmel vorbei...

Pomoč pri Blogu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri Blogu   Pomoč pri Blogu I_icon_minitime18.09.09 21:14

Oooo Hvala vama obema za pomoč hug hug

Ma ja zdej mi je končno uspelo na tak način kot mi je predlagala Mateja.. Sam se mi zdi ful čudno, ker ponavad mi kljub temu, da imam predlogo iz nekje drugje, še nikoli nisem imela težav. roll eyes Kakorkoli.

Hvala happy happy
Nazaj na vrh Go down
http://whistarper.blogspot.com/
Sponsored content





Pomoč pri Blogu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri Blogu   Pomoč pri Blogu I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Pomoč pri Blogu
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Tokio hotel Slovenija :: Računalništvo-
Pojdi na: