Tokio hotel Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Blog  Portal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Mnenje o Facebooku?!

Go down 
+22
humanoid
Depra
DuL_
Pix.
Down On You
Colorful. :3
TOMlover
x.fallen.angel.x
Mary - Kate
Masha_Bill
sour_cherry
Zvoncek
teichy
*AncHeeK KauLitZ*
freiheit
Pinky
Maiaa*
Talchy<3
inees.
.Bill's _Strawberry.
tinchy_th
Dnicegirl.
26 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Mnenje o Facebooku?! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! - Page 2 I_icon_minitime21.02.10 21:23

Eh men je pa prou fino k eni delijo usako podrobnost svojga življenja z nami haha sej jz tud mogoče kdaj kako ne pa ful pogost.
Nazaj na vrh Go down
Colorful. :3
Debatorica
Debatorica
Colorful. :3


Female
Datum registracije : 15/04/2010
Število prispevkov : 128
Kraj : Neverland. :3

Mnenje o Facebooku?! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! - Page 2 I_icon_minitime19.04.10 22:20

Mene pa najbolj živcira pit nr. 1
Koga briga če si šel na WC ? -.-
Nazaj na vrh Go down
Down On You
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
Down On You


Female
Datum registracije : 26/01/2010
Število prispevkov : 352
Kraj : somewhere... :/

Mnenje o Facebooku?! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! - Page 2 I_icon_minitime21.06.10 20:57

men je pa fuuul bednu k si PUNCE med sabo dajejo komente: lummmm te, naiiiiiiiiilepša, pogrešam te, bla bla bla... degensu-kukr da so lezbbike!! angry: pa tut to da usee use dobiš na mejl. drgaš mi je pa ušeč! mežik
Nazaj na vrh Go down
Pix.
Debatorica
Debatorica
Pix.


Female
Datum registracije : 10/01/2010
Število prispevkov : 173
Kraj : Ljubljana(:

Mnenje o Facebooku?! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! - Page 2 I_icon_minitime21.06.10 21:36

http://izklop.com/link_enc.php?id=62604
Eni so dost smešni. :D
In ja men gre na živce, ko so zdej pršle te nove fore: prvi, ki lajka status dobi lupčka blablabla.. Mislm ok, ko so trije napisal še v redu zdej pa že pošteno najeda. Al pa, ko se folk dogovarja prek zida za jutrišnjo kavico.. zato, da bi vsi videli kako kul so =)
Nazaj na vrh Go down
DuL_
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
DuL_


Female
Datum registracije : 11/11/2008
Število prispevkov : 1447
Age : 33
Kraj : Maribor

Mnenje o Facebooku?! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! - Page 2 I_icon_minitime22.06.10 1:49

Hjoj to že tud men ful priseda pa ko za vsako stvar pišejo kaj delajo kam bojo šli... roll eyes
Nazaj na vrh Go down
Mary - Kate
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
Mary - Kate


Female
Datum registracije : 25/10/2008
Število prispevkov : 1131
Kraj : LJ

Mnenje o Facebooku?! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! - Page 2 I_icon_minitime22.06.10 10:49

Zato pa obstaja čudežni gumbek Hide. ja


Nazadnje urejal/a Mary - Kate 04.01.13 19:31; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Mnenje o Facebooku?! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! - Page 2 I_icon_minitime22.06.10 11:16

Pix. je napisal/a:
http://izklop.com/link_enc.php?id=62604
Eni so dost smešni. :D
In ja men gre na živce, ko so zdej pršle te nove fore: prvi, ki lajka status dobi lupčka blablabla.. Mislm ok, ko so trije napisal še v redu zdej pa že pošteno najeda. Al pa, ko se folk dogovarja prek zida za jutrišnjo kavico.. zato, da bi vsi videli kako kul so =)

rofl rofl rofl rofl rofl sm ful jih je..sm jih komi na pol prebrala, kasnej bom pa še pol haha

Sam ja tole s klikni ušeč mi je se je neki fuuuuuuuuuul razpasl roll eyes
Nazaj na vrh Go down
Depra
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
Depra


Female
Datum registracije : 09/01/2009
Število prispevkov : 373
Age : 27
Kraj : Ljubljana

Mnenje o Facebooku?! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! - Page 2 I_icon_minitime22.06.10 14:57

jz valda da mam FB, sam uporablam ga pa bl mal.. tko mogočpe grem 2 na tedn gor pa še to če se lih spomnm... (se pa ne prepoznam v nobenem tipu-jz sm tist tip k pusti na Zidu eno stvar objavleno lahko tud cel mesec (zelo slovnično nepravilno sicer)... ker se ne spomnm da bi popravla..::) sam če nebi blo FBja pol bi z enimi ljudmi čiiist zgubila stike, tko se pa usaj 1 na mesec slišmo ane...hehe.. nimam pa prjatlov k jih nepoznam, ker me že itak dost opravljajo tisti k jih poznam, in nimam namena delit svojga življenja še z ljudmi ki jih nepoznam, in jih nikoli nebom... (kaj čš, foušija je slovenska pogosta lastnost...)
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Mnenje o Facebooku?! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! - Page 2 I_icon_minitime22.06.10 16:38

Depra, u bistvu ni najbl nevarno met med FB frendi ljudi k jih sploh ne poznaš...najbl nevarno je met tiste k jih dejansko poznaš ( kakšne bivše sošolce, sosede, prjatle k se parkrat vidte u eni družbi...) pa nisi hkrati z njimi ful ful dobr frend. Ker iz strani takih pride do "nadzora" na tabo in utikvanje v tvoj lajf, opravljanje itd.

Najbl varno je met svoje res dobre prjatle k jim lahko zaupaš in pa tiste k jih ne poznaš oz. so več al manj del tvojga virtualnega žiuljenja, ne pa srečevanj na ulici. Ker u bistvu ne poznajo tvojga bližnjega okolja in nimajo kej oberat smile
Nazaj na vrh Go down
humanoid
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
humanoid


Female
Datum registracije : 11/10/2009
Število prispevkov : 2412
Age : 29
Kraj : HUMANOID WORLD

Mnenje o Facebooku?! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! - Page 2 I_icon_minitime08.10.10 21:14

Moje mnenje v fb je čis ok mežik Zdi se mi v redu da maš stike z ljudmi tut prek računalnika. In v redu je da dubivaš nove prijatelje tudi prek fb-ja,čeprov res ni varno da imaš med prijatelji ljudi ki jih ne poznaš,ker nikoli ne veš kaj se skriva za tem profilu. Sicer js ma par ljudi k majo priimek Kaulitz,pa neki iz tega foruma jih mam mežik
Drugače pa večina ljudi ki jih poznam vsaj na vides :D pa tak če me gdo doda ga ponavadi sprejmem ja
Nazaj na vrh Go down
*One Time*
Začetnik
Začetnik
*One Time*


Female
Datum registracije : 15/09/2010
Število prispevkov : 83
Kraj : In the Army

Mnenje o Facebooku?! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! - Page 2 I_icon_minitime21.11.10 14:41

Jst mam eno vprašanje...zakaj majo zdej vsi na Facebooku tiste risanke v profilih? zmeden A je to kšna interna fora al kaj se to vsi grejo?? :D Nič jasno.
Nazaj na vrh Go down
Lunchh*
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
Lunchh*


Female
Datum registracije : 04/09/2010
Število prispevkov : 597
Kraj : Koper

Mnenje o Facebooku?! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! - Page 2 I_icon_minitime21.11.10 15:05

Ma to s slikcami od risank, je neka fora, ki jo ljudje pišejo po zidu!! npr.
17.11.2010 si za prikazano sliko nastavi sliko najljubšega risanega junaka! meni je to kr neki...
Nazaj na vrh Go down
smarela
Administratorka foruma
Administratorka foruma
smarela


Female
Datum registracije : 05/04/2010
Število prispevkov : 1895
Age : 30
Kraj : Humanoid CITY

Mnenje o Facebooku?! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! - Page 2 I_icon_minitime21.11.10 16:44

v bistvu je to sporočilo preplavilo cel svet in sicer, da si uporabnik med 18. in 25. novebrom za prikazano sliko nastavi nekega risanega junaka, ki ga je imel v otroštvu najraje. in tako se potem spominjamo otroških dni. :D
Nazaj na vrh Go down
humanoid
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
humanoid


Female
Datum registracije : 11/10/2009
Število prispevkov : 2412
Age : 29
Kraj : HUMANOID WORLD

Mnenje o Facebooku?! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! - Page 2 I_icon_minitime21.11.10 17:13

Haha... sej ubistvo je res neumno,ampak jaz sem si tudi to naštimala :D Sam zdej je res cel facebook v teh risaih junakih in sploh več ne vem gdo je kera oseba haha
Nazaj na vrh Go down
Down On You
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
Down On You


Female
Datum registracije : 26/01/2010
Število prispevkov : 352
Kraj : somewhere... :/

Mnenje o Facebooku?! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! - Page 2 I_icon_minitime22.11.10 21:27

haha men tut to ni ušeč... sam nekateri posebneži... (tisti k to mate, ne zamert Mnenje o Facebooku?! - Page 2 559376)
al pa dons, pridem js na fb, potrdim prošnje, in pogledam obvestila. in vidm ime moje naj frendice in slikco od enega od risanih junakov...
haha jooj took je že tega, da ne morm tut js nobenga več ločt. sam kaj čš Mnenje o Facebooku?! - Page 2 559376
Nazaj na vrh Go down
BabyLannii
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
BabyLannii


Female
Datum registracije : 29/01/2011
Število prispevkov : 486
Age : 29
Kraj : Tom Kaulitz's bed

Mnenje o Facebooku?! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! - Page 2 I_icon_minitime11.02.11 17:15

Ok, še js moje mnenje :D
mene je fejsbuk v zadnjih 2 letih čis obsedu, in ja to mi ni lih v redu freaky baje, da ma vsak 4 prebivalec na svetu fejsbuk? grozljivo haha :D pa um, ja.. recimo da takoj k odprem internet že avtomatsko vtipkam facebook.com preden na karkoli druzga da bi iskala sploh pomislm, mi je pršlo že v navado :D sm se probala 1x zbrisat dol, pa mi je mal mankal k nism vedla nč kaj se dogaja, itd... fejsbuk je kr ene vrste svet ratu, nažalost.. sej je dejansko skor vsak gor :D haha no ja pač, men je ok, pa če bi ukinl fejsbuk, res ne vem, kam bi vs ta folk spet začeu hodt.. msn mogoče? haha
Nazaj na vrh Go down
Lunchh*
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
Lunchh*


Female
Datum registracije : 04/09/2010
Število prispevkov : 597
Kraj : Koper

Mnenje o Facebooku?! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! - Page 2 I_icon_minitime20.02.11 15:35

Aja in te slikce iz risank- takrat so si nekateri tudi ime spremenili in se ni niti dalo spoznat kdo je kdo roll eyes
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Mnenje o Facebooku?! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! - Page 2 I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Mnenje o Facebooku?!
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Tokio hotel Slovenija :: Računalništvo-
Pojdi na: