Tokio hotel Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Blog  Portal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Mnenje o Facebooku?!

Go down 
+22
humanoid
Depra
DuL_
Pix.
Down On You
Colorful. :3
TOMlover
x.fallen.angel.x
Mary - Kate
Masha_Bill
sour_cherry
Zvoncek
teichy
*AncHeeK KauLitZ*
freiheit
Pinky
Maiaa*
Talchy<3
inees.
.Bill's _Strawberry.
tinchy_th
Dnicegirl.
26 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Mnenje o Facebooku?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! I_icon_minitime05.10.09 12:12

Velika večina izmed nas redno ali pa malo manj pogosto uporablja facebook smile
Zanima me mal vaše mnenje, pogled na tole zadevo od kere je marsikdo ratou mal odvisen haha

Na rtv.slo sem enkrat zasledila članek ki je navajal različne tipe uporabnikov haha so tile opisi dost zanimivi pa če se komu da naj prebere haha

1. Dolgočasnež tipa "naj vam povem vse podrobnosti svojega dneva": "Zbujam se." "Za zajtrk sem jedel kosmiče." "V službi. Dolgčas." "Na morčiju." "Obtičal v prometu." Kako zelo fascinantno. Za nekatere ljudi ni noben trenutek preveč vsakdanji, da ga ne bi delili s svetom. Samo zato, ker imaš 432 prijateljev na Facebooku, še ne pomeni, da si vsi želimo vedeti, kdaj čakaš na avtobus.

2. Samopromotor: OK, verjetno smo se vsi na Facebooku že vsaj enkrat pobahali s svojim dosežkom. In ja, mogoče si tvoji prijatelji res želijo brati o fascinatnem članku, ki si ga napisal o letošnjem pridelku pese. A ko je skoraj VSAK status povezava do tvojega bloga, tvoje poezije, tvojega rezultata teka na 10 kilometrov ali tvoje razstave, zveniš kot bahač ali samovšečni karierist.

3. Zbiralec prijateljev: Povprečen uporabnik Facebooka ima 120 (spletnih) prijateljev. Izjemno družabni ljudje - saj veste, tisti, ki sklepajo vseživljenjska prijateljstva na podzemni - še imajo morda razlog, da jih naštejejo 300 ali 400. Ampak 1.000 "prijateljev"? Razen če si George Clooney ali če ravnokar zmagal na lotu, nima nihče toliko prijateljev. To je preprosto samo bahanje.

4. Mestni kričač: "Michael Jackson je mrtev!!!" Od mene ste izvedeli prvi! Ja, od tebe in 213.000 drugih ljudi, ki so vsi brali TMZ. Ti nadobudni raziskovalni novinarčki so razlog, da nas veliko izve udarne novice ne s televizije ali z novičarskih strani, temveč s spletnih socialnih strani. V svoji potrebi, da bi prehiteli novice, ti ljudje tudi širijo trače, polresnice in namige. Ne, Jeff Goldblum ni padel v smrt s pečine na Novi Zelandiji.

5. Tip s "preveč informacijami": "Janez gre v lekarno, da kupi nekaj za te nadležne hemoroide." Meje zasebnosti in dostojnosti se zdi, da ne obstajajo za te ljudi, ki delijo čisto preveč informacij s spletno skupnostjo, od podrobnosti o svojem spolnem življenju in zakonskih težavah do telesnih funkcijah. Hvala, da to delite z nami.

6. Porazni slovničarji: "Tko žalosna zarad Fare Fauset ampak vsela da je peteeeeeek, jupi". Ja, vem, da so pravila ločil drugačna v spletnem svetu. In ne, nihče ne mara po gestapovsko s slovnico obsedenih šolnikov. Ampak zveniš kot kreten.

7. Iskalec usmiljenja: "Barbara je danes tako žalostna." "Pa sem preživel." "Franci bi res potreboval kakšno dobro novico." Kot ribiči, ki lovijo ribe, ti žalostni osebki razprejo svoje mreže - polne vab meglenih tragičnih zgodb - v upu, da ujamejo zaskrbljene komentarje. Resnične slabe novice so ena stvar, ampak ti manipulativni zapisi so samo moledovanja za pozornost.

8. Prežalec: prežalci in zalezovalci na Facebooku, ti voyeurji so preveč previdni ali morda preleni, da bi obnavljali svoj status ali zapisali na vaš "zid". A vsake toliko časa boste govorili z njimi in oni bodo omenili nekaj, kar si objavil, tako da boste vedeli, da so redni obisovalci vaše strani, skrivajoč se v sencah. Malce srhljivo.

9. Dežurna tečnoba: ti sitneži, ki bruhajo sovražne komentarje pod blogi ali članki, niso še nikdar našli ničesar, glede česar se ne bi imeli za pritoževati. "Tomo ni impresioniran nad idioti, ki ne ugotovijo, kako idiotski so." Širi ljubezen še naprej.

10. Paparac: ste kdaj ob odprtju svoje strani Facebook odkrili, da je nekdo objavil vašo fotografijo s sinočnje zabave? Fotografijo, ki ne le, da je niste odobrili za objavo, ampak je sploh videli še niste? Res, res ne bi radi pojasnjevali svoji mami, zakaj ste škilili kot pijana hijena in po francosko zalizovali stekleničko Jägermeistra.

11. Obskurnež: "Če ne zdaj, kdaj pa?" "Boste videli ..." "Jože je, majhen svet." "Davo je mislil, da je imun, ampak ne. Ne, ni." Oprostite, ampak niste skrivnostni - samo nesmiselni.

12. Kronični vabitelj:
"Support my cause" (Podpiraj moj cilj), "Sign my petition." (Podpiši mojo peticijo) "Play Mafia Wars with me." (Igraj se Mafia Wars z mano) "Postani moj Farmville sosed." "Kateri lik iz Zvezdnih stez si?" "Top 5 avtomobilov, ki sem jih imel v lasti." "25 stvari o meni." "Katera pijača si?" "XY je reševala kviz 'Kateri ameriški predsednik si?' in izvedela, da je Millard Fillmore! Kateri predsednik si ti?" Verjetno mislite dobro, a prenehajte. Samo nehajte. Ne briga me, kateri predsednik sem - ali ni dovolj, da sva samo prijatelja?


Se prepoznate v kerem izmed opisou? haha Verjetno smo usi usako po mal. Kateri tipi vam grejo pa najbl na živce?

Men ful najeda tisto, ko si kakšna poparčkana oseba nonstop v statuse piše xxx luubm te, najraj te mam in pol sledi še komenteranje statusa njenga partnerja z istimi osladnimi besedami bruh in pol tekmujeta kdo ma koga rajš. Da ne omenjam da bi 99% teh statusov sodilo nikamor drgač kokr pod zasebn sms kr mene prou mal malo briga da sta se vidva pred pol ure dala dol in kokrat vama je pršlo. bruh

Mi je pa nasplošn zanimiv brat kaj nekdo dela, kje je bil in kaj je vidu smile ja

Zdej me pa še mal zanimajo vaša mnenja pa razmišlanja o koristnosti in nekoristnosti facebooka haha
Pa kok časa kej preživite gor? jz kr precej freaky haha
Nazaj na vrh Go down
tinchy_th
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
tinchy_th


Female
Datum registracije : 04/01/2009
Število prispevkov : 403
Kraj : Cerknica

Mnenje o Facebooku?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! I_icon_minitime05.10.09 12:51

jz ga mam, ampak nism skor nč gor, ker če pa sm gor mi pa po 5 minut use skup zašteka in pol morem sam komp resetirat... tko da ja, zdej sploh več ne hodm na facebook freaky
drugač mi je bil pa fajn, do takrat ko je use štimalo (:

a vam use fajn dela?
kr jz sm eno frendico prašala je isto rekla, da ji takoj zašteka, pa vam?
Nazaj na vrh Go down
.Bill's _Strawberry.
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
.Bill's _Strawberry.


Female
Datum registracije : 09/08/2008
Število prispevkov : 1653
Age : 29
Kraj : Imaginary World

Mnenje o Facebooku?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! I_icon_minitime05.10.09 13:09

Joooj..mislim da sama zase ne morem povedat kateri tip sem! haha
Drugače pa gredo tudi meni na živce tisto partnersko pisanje postov in kdo ima koga rajši in kaj sta počela vsako sekundo ko sta bila skupaj. :D
In jaaaa.sovražim tipe ljudi ki dejansko svoje življenje opisujejo na facebooku-u..vask korak,vsako misel.Kaj je jedel,kdaj stoji na semaforju! roll eyes haha haha
Drugače sem pa na Facebook-u večinoma zato da se menim z prijatelji iz tujine,pogledam kakšne zanimive slikce svojih prijateljev,zvem kaj se kej zanimivega dogaja v mestu ali pri prijateljih. haha haha

Po mojem mnenju je fb zgubil svoj "pomen".Naj bi bil namenjen da se povežeš z svojimi prijatelji in ne kar z vsakim ki si ga enkrat videl. :D
Da mogoče prijateljem pokažeš kakšno novo in zanimivo sliko ali pa se enostavno na hitro zmeniš kaj boste počeli ter, da izveš kaj se dogaja v mestu ali pa po svetu. :D
Ampak v zadnjem času fb ni več to kar naj bi bil.Preveč ljudi tekmuje v "nabiranju" prijateljev,ljudi težijo drug drugemu,pišejo stvari ki nobenega ne zanimajo. roll eyes smile
Tako jaz mislim. flower flower
Nazaj na vrh Go down
inees.
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
inees.


Female
Datum registracije : 16/08/2009
Število prispevkov : 638
Age : 29
Kraj : mb

Mnenje o Facebooku?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! I_icon_minitime05.10.09 20:03

jaz sem tud mela fb. samo mi je malo ratu tečn.
mam raiši msn. tam mam use moie prijatelje.
in ja s temi prijatelji so USI tako tečni.
u šoli drugega ne poslušaš kot: jaz mam že 300 prijatlou. in pol drugi pripomni: samo??? jaz jih mam že nekaj čez 500.

u času, ko pa sem mela fb pa se ne bi našla u nobenem od teh opisou.

10. Paparac: ste kdaj ob odprtju svoje strani Facebook odkrili, da je nekdo objavil vašo fotografijo s sinočnje zabave? Fotografijo, ki ne le, da je niste odobrili za objavo, ampak je sploh videli še niste? Res, res ne bi radi pojasnjevali svoji mami, zakaj ste škilili kot pijana hijena in po francosko zalizovali stekleničko Jägermeistra.
tale je pa dobr. rofl
Nazaj na vrh Go down
Talchy<3
Miss Tokio Hotel
Miss Tokio Hotel
Talchy<3


Female
Datum registracije : 25/09/2008
Število prispevkov : 3016
Age : 30
Kraj : Laibach

Mnenje o Facebooku?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! I_icon_minitime05.10.09 21:13

Facebook. :D

Torej, da pokomentiram. smile

Mene sploh ne moti, če kdo objavlja kaj počne, kje se nahaja in podobno. smile Prav tako me ne moti, če objavi kakšno povezavo videa (pesmi, spota, intervjuja...). smile

Všeč mi je, ker lahko kominiciraš s prijateljsi, se povezuješ v skupine, pa tudi kdaj pa kdaj naletiš na kakšno zanimivo igrico... smile
Facebook mi prav pride, da ohranjam stike s svojimi bivšimi sošolci, sorodniki. :smile:Sicer pa vse v mejah normale. Sej ni treba pretiravat, da ostali razumejo bistvo tega kar si hotel povedati v statusu. smile

Edina stvar, ki mi gre RES na živce pa je, da ti za vsako objavo, vsakič ko kdo naj naredi pošle mail!! wall
Mislm... Kot da ti že desno spodaj ne piše število novosti v rdečem kvadratku. roll eyes
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Mnenje o Facebooku?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! I_icon_minitime05.10.09 21:15

Talchy<3 je napisal/a:

Edina stvar, ki mi gre RES na živce pa je, da ti za vsako objavo, vsakič ko kdo naj naredi pošle mail!! wall
:

to pa res,a se ne da izklopt tega freaky
Nazaj na vrh Go down
Talchy<3
Miss Tokio Hotel
Miss Tokio Hotel
Talchy<3


Female
Datum registracije : 25/09/2008
Število prispevkov : 3016
Age : 30
Kraj : Laibach

Mnenje o Facebooku?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! I_icon_minitime05.10.09 21:17

Ne vem. freaky

Samo vem, da mam že 980 mailov samo od Facebooka!!! wall

Pa se mi jih niti ne da brisat. roll eyes
Nazaj na vrh Go down
Maiaa*
Miss Tokio Hotel
Miss Tokio Hotel
Maiaa*


Female
Datum registracije : 06/05/2009
Število prispevkov : 3546
Age : 28
Kraj : Ljubljana :*

Mnenje o Facebooku?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! I_icon_minitime05.10.09 21:28

Ja pa sej to se da naštimat. Mnenje o Facebooku?! 559376 Men nč več ne pošilja.
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Mnenje o Facebooku?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! I_icon_minitime05.10.09 21:41

nam zaupaš kako :D
Nazaj na vrh Go down
Maiaa*
Miss Tokio Hotel
Miss Tokio Hotel
Maiaa*


Female
Datum registracije : 06/05/2009
Število prispevkov : 3546
Age : 28
Kraj : Ljubljana :*

Mnenje o Facebooku?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! I_icon_minitime05.10.09 21:46

Klikneš Nastavitve in greš pod Obvestila. Pol si pa tm označiš za kaj hočeš, da ti FB pošlje obvestilo in za kaj ne. Mnenje o Facebooku?! Icon_wink
Nazaj na vrh Go down
Pinky
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pinky


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 2416
Kraj : *

Mnenje o Facebooku?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! I_icon_minitime05.10.09 21:49

Hm..Facebook defenitivno ni več tisto kar je bil. freaky In po tistih opisih izpademo kot vsi neki idioti, s preveč časa v svojem življenju. Whatewa.. roll eyes ..torej kaj sm že hotla povedat?!

Aja to, da se mi zdi že neki časa, da je ta Facebook neka milejša različica Glasuj Zame..sam še ocene od 1 do 10 manjkajo.. roll eyes ...

sploh mi je pa nesmiselno, ko te povabi nekdo za prijatelja, ki ga sploh ne poznaš..samo, da ima on več stikov. nee ..Pa te raznorazne bedne aplikacije..že dalj časa razmišljam, da se dam dol z njega..sploh ne vem..kdaj sm bla nazadnje.. roll eyes smile
Nazaj na vrh Go down
freiheit
Mister Tokio Hotel
Mister Tokio Hotel
freiheit


Male
Datum registracije : 07/08/2008
Število prispevkov : 4500
Age : 29
Kraj : withmylove

Mnenje o Facebooku?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! I_icon_minitime05.10.09 21:56

jst mam facebook smo sploh nism gor,....
Nazaj na vrh Go down
http://district-nowhere.tumblr.com/
*AncHeeK KauLitZ*
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
*AncHeeK KauLitZ*


Female
Datum registracije : 31/12/2008
Število prispevkov : 397
Age : 27
Kraj : TaM NeeK u 7 NeBesiiH

Mnenje o Facebooku?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! I_icon_minitime09.10.09 19:45

pa men je kr neki...bullshit ;)
sploh pa ne vem zkai sm ga že šla delat?
-aja zato kr so ga use mel..razmišlam o brisanju scratch
Nazaj na vrh Go down
teichy
Debatorica
Debatorica
teichy


Female
Datum registracije : 26/08/2008
Število prispevkov : 126
Age : 29
Kraj : somewhere over the rainbow

Mnenje o Facebooku?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! I_icon_minitime19.11.09 2:02

Hmm jst mam Facebook, ampak če tko pogledaš, je to zanimiv način za pogovarjat. Ker jst pač enih ljudi res ne vidim skoraj celo leto.
Nazaj na vrh Go down
Zvoncek
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Zvoncek


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 1711
Age : 33
Kraj : Koper/Ljubljana

Mnenje o Facebooku?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! I_icon_minitime10.02.10 2:30

A se še komu zdi, da je ta prenova na Facebooku čist bedna?! roll eyes Jst se sploh ne znajdem...

Že to da najdem osebna sporočila, traja haha

Da ne omenjam teh ubitačnih črt ob strani freaky Res, nadgradnja na višku...
Nazaj na vrh Go down
sour_cherry
Administratorka foruma
Administratorka foruma
sour_cherry


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 2965
Age : 34
Kraj : Las Vegas baby

Mnenje o Facebooku?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! I_icon_minitime10.02.10 13:01

Mah meni se pa zdi, da ni neke velike razlike. Samo jezi me, ker ne morem več uporabit funkcije skupine, ko mi je prikazalo samo določene ljudi. Zdej, ko kliknem tisto za "skupine" mi vrže vse skupine, ki sem se jim prijavla... Bedarija!!

Drugače je pa itak pri njih vedno nadgradnja v minus... Potrebno se bo navadit kot vedno... In glih ko bom zaštekala sistem, BUM nova posodobitev :\
Nazaj na vrh Go down
http://crazy-music-junkie.blogspot.com/
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Mnenje o Facebooku?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! I_icon_minitime10.02.10 15:37

Men pa ni tok slaba prenova, sam navadt se je treba, ker je nekak use zasukano. Home pa profil sta od zdej na desni strani in podobno... Edin mot me k ni več tko da mam za Farmville, da kliknem, pa ne aplikacijo, ampak tist, da pokaže use stvari k je folk delou na FV...ponavad sm zmer tm kliknla pa poklikala use ribbonse pa te zadeve od folka, ker prou sprot čakat ob ekranu, da bo kdo kej dubu pa res ne morm haha Mogoč kdo ve kako se to uštima?
Nazaj na vrh Go down
sour_cherry
Administratorka foruma
Administratorka foruma
sour_cherry


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 2965
Age : 34
Kraj : Las Vegas baby

Mnenje o Facebooku?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! I_icon_minitime10.02.10 19:26

Jao, to tut mene moti. In kaj oni zdej mislijo, da bom skakala od enga profila do drugega in tam iskala ovčke z antencami in krave s fučkami?

Itak! Mrš budale :D
Nazaj na vrh Go down
http://crazy-music-junkie.blogspot.com/
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Mnenje o Facebooku?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! I_icon_minitime12.02.10 17:50

ja res cry a pol si zihr d se to ne da al sam me ne vemo? :D
Nazaj na vrh Go down
Masha_Bill
Debatorica
Debatorica
Masha_Bill


Female
Datum registracije : 19/12/2009
Število prispevkov : 202
Age : 29
Kraj : celje

Mnenje o Facebooku?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! I_icon_minitime12.02.10 18:26

Dnicegirl. je napisal/a:
Men pa ni tok slaba prenova, sam navadt se je treba, ker je nekak use zasukano. Home pa profil sta od zdej na desni strani in podobno... Edin mot me k ni več tko da mam za Farmville, da kliknem, pa ne aplikacijo, ampak tist, da pokaže use stvari k je folk delou na FV...ponavad sm zmer tm kliknla pa poklikala use ribbonse pa te zadeve od folka, ker prou sprot čakat ob ekranu, da bo kdo kej dubu pa res ne morm haha Mogoč kdo ve kako se to uštima?

jst isto. to me tk moti.. joj joj.. če bo keri uspelo se priporočam za info.

drgač me pa najbolj moti Iskalec usmiljenja: to je pa res tko nadležno hočjo bit u središču pozornosti. čeprav je res da smo usi kdaj taki pa se sploh ne zavedamo .:D


hh :D
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Mnenje o Facebooku?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! I_icon_minitime12.02.10 18:36

kaj je to iskalec usmiljenja? wtf haha

aja tip osebe k sm tm naštela u 1 postu haha
Nazaj na vrh Go down
Masha_Bill
Debatorica
Debatorica
Masha_Bill


Female
Datum registracije : 19/12/2009
Število prispevkov : 202
Age : 29
Kraj : celje

Mnenje o Facebooku?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! I_icon_minitime12.02.10 18:42

Dnicegirl. je napisal/a:
kaj je to iskalec usmiljenja? wtf haha

aja tip osebe k sm tm naštela u 1 postu haha

ja haha mal pozn sm odgovorila na 1. post :D
Nazaj na vrh Go down
Mary - Kate
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
Mary - Kate


Female
Datum registracije : 25/10/2008
Število prispevkov : 1131
Kraj : LJ

Mnenje o Facebooku?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! I_icon_minitime20.02.10 1:05

Imam Facebook, kdaj pa kdaj pogledam kakšen album slikc. Najbolj kar me pri tem odvrne je pa to, da folk objavlja predvsem nespodobne slike z npr. kšne žurke. Ok, razumem mel ste se fajn, žural ste sto na uro, ampak zdej pa res še ni treba objavljat slikce, k se zalizuješ z jegrom, no.. roll eyes haha

Pa na živce mi grejo nekatere osebe, ki res za vsako sceno objavijo status.. Jao, js bi prou ukinla to, da greš lahko preko mobija gor. Ker od takrat, ko je fb to uvedel, je vse več bednih statusov. haha ''Uuu, še 1 ura pol pa ceeentr with my schatziii - (tag od te osebe).. :$ :$ :$ '' ali pa ''kema time. -.-''
Ma nvm no, kje vidš point, da moraš vsako podrobnost svojga lajfa delit z ostalimi.. No, sej na srečo obstaja čudežni gumbek 'Hide' in lahko skriješ katerokoli osebo. :D Js priznam, da mam skritih kr ene 5 folka, če ne še več... haha

Mi je pa facebook z vsako spremembo, ki jo uvedejo, slabši. Kje je tisti fb, ko ti ni bilo treba klikat Friends - Status Updates, če si želel videti samo statuse?

Aja, pa še to moram oment. Rada bi DISLIKE gumb!! A ne bi blo to super?! :D :D Tko bi lahko dislajkala vse bedne statuse. haha Sam pol bi blo mogoče ravno zarad tega gumba več zamer med folkom, sploh če dislajkaš kakšno sliko! rofl

Glede skupin je pa tko. Nekatere me res totalno spravjo v smeh in se jim takoj pridružim. smile tuki sam gledam na to, da se včlanim v skupino, in ne v fan page. Ker js mam kao tko nek sistem v svojem profilu, da imam pod Pages samo moje priljubljene stvari (Tokio Hotel, Monk, Pierce Brosnan etc.). Ok, čudna sem, ampak tako sem se pač odločila imeti urejen profil.


Nazadnje urejal/a Mary - Kate 27.09.10 17:05; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
x.fallen.angel.x
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
x.fallen.angel.x


Female
Datum registracije : 07/10/2008
Število prispevkov : 1658
Age : 26
Kraj : Killswitch Engage

Mnenje o Facebooku?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! I_icon_minitime21.02.10 19:57

Mary - Kate v bistvu je Dislike button. Najprej maš i like it, pol klikneš in se ti prkaže še verjetn Dislike - jz mam v slovenščini.
Nazaj na vrh Go down
TOMlover
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
TOMlover


Female
Datum registracije : 03/11/2008
Število prispevkov : 626
Age : 28
Kraj : WiTh Tom*

Mnenje o Facebooku?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! I_icon_minitime21.02.10 21:15

x.fallen.angel.x je napisal/a:
Mary - Kate v bistvu je Dislike button. Najprej maš i like it, pol klikneš in se ti prkaže še verjetn Dislike - jz mam v slovenščini.

ona je verjetno misnla, da bi bil; like in disklike. Ker ko 'lajkaš' se ti potem tisto prikaže u smislu da nehaš lajkat ne pa da ne lajkaš :D ker potem ko nekdo tisti post gleda se mu pokaže samo komu je tista določena zadeva všeč :D

sicer pa ja, upam da avtorice te teme ne moti če si une opise iz prvega posta skopiram v zapiske na svojem FB-ju, ful so mi zabauni jezik

Moje mnenje je pač tako.. Meni FB je ratu v redu enkrat lani, ko so usi šli z netloga tja. In sm šla pač še js. ne bi rekla da sm en obsedenc (tut če je odprt cel čas, ko sem na računalniku in svoje stanje spremenim približno 3x na dan XD) priznam pa, da sm kar veliko gorej.

Najbolj mi pa grejo na živce tisti, ki res usaki dve minuti spremenijo stanje.. Alpa moja sošolka, ki piše take neumnosti, da gre s svojimi stanji vsem na živce (npr: brat mi bo prnesu ipod iz amerike, wiii. alpa; tata kuha kavo, lepo diši.) :D
ma dobro, tut taki morajo bit :D
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Mnenje o Facebooku?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o Facebooku?!   Mnenje o Facebooku?! I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Mnenje o Facebooku?!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Tokio hotel Slovenija :: Računalništvo-
Pojdi na: