Tokio hotel Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Blog  Portal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Pomoč pri računalniških težavah

Go down 
+30
Jumbie
Pix.
_patchouli_
humanoid
melii
BarbieFreiheit
BabyLannii
Pain of Love
*One Time*
tincy_13
Anjja...th
majchy bumbajchy
Pinky
Mary - Kate
forever21
TOMlover
smarela
Musique_Lover <3
Zvoncek
DuL_
Dnicegirl.
Ursy
freiheit
*imMoRtaŁ*EngeŁ*
sour_cherry
x.fallen.angel.x
Maiaa*
_Tom's_Fanpiree_<33
cameron
Tighter
34 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
*imMoRtaŁ*EngeŁ*
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
*imMoRtaŁ*EngeŁ*


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 960
Age : 30
Kraj : Durch den Horizont am Himmel vorbei...

Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 I_icon_minitime15.08.10 12:21

Hej!

Torej, jst imam eno veliko težavo, kar se tiče mojega preljubega bloga roll eyes Zdej sem si namreč naložila novo ''ozadje'' oz. template (sploh nevem kako se temu reče po slovensko haha ) in ko sem se spravila urejat zavihek strani...
Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 Untitled3
No, ko sem se spravila delat zavihek z imenom Twitter, sem naletela na težavo, ker vsakič ko kliknem na to oznako, mi odpre kot en nov zapis v blogu, in šele tam, je tisti pravi link do twitterja... roll eyes Pač namesto, da bi me s klikom povezalo direktno na twitter, me najprej poveže na eno mojo objavo, kjer je link za naprej...
Ma sploh ne znam razložit, ampak če je kdo slučajno dojel, kaj sem mislila povedat, se močno priporočam, da mi pomaga freaky
Nazaj na vrh Go down
http://whistarper.blogspot.com/
tincy_13
Debatorica
Debatorica
tincy_13


Female
Datum registracije : 21/08/2009
Število prispevkov : 298
Age : 28
Kraj : *Lost In Daydream.!*

Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 I_icon_minitime21.08.10 17:43

no mene pa facebuk zajebava u glavo.

usi k mi hočjo kej na zid napisat mi ne morjo jezen

jst lhka drugim normalno pisem po zidih sam uni men ne morjo
a je že kir mel tak problem in kaku je to rešu ????

PLEASE HELP !!!!!

Nazaj na vrh Go down
Maiaa*
Miss Tokio Hotel
Miss Tokio Hotel
Maiaa*


Female
Datum registracije : 06/05/2009
Število prispevkov : 3546
Age : 28
Kraj : Ljubljana :*

Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 I_icon_minitime21.08.10 18:48

V nastavitvah si lahko nastaviš to da ti drugi nemorejo pisat po zidu. Mogoče si to označla? Preveri. :D
Nazaj na vrh Go down
tincy_13
Debatorica
Debatorica
tincy_13


Female
Datum registracije : 21/08/2009
Število prispevkov : 298
Age : 28
Kraj : *Lost In Daydream.!*

Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 I_icon_minitime21.08.10 18:59

hvala dela zdej flower
Nazaj na vrh Go down
Maiaa*
Miss Tokio Hotel
Miss Tokio Hotel
Maiaa*


Female
Datum registracije : 06/05/2009
Število prispevkov : 3546
Age : 28
Kraj : Ljubljana :*

Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 I_icon_minitime21.08.10 19:05

Ni za kej! :D
Nazaj na vrh Go down
Tighter
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Tighter


Female
Datum registracije : 03/09/2008
Število prispevkov : 1543
Age : 32
Kraj : From New York to LA

Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 I_icon_minitime02.10.10 22:19

Jaz sicer ne rabim nobene pomoči, ampak želim samo povedat, da mi gre ta nova posodobitev na youtube ful na živce wall Kar na enkrat je vse v slovenskem jeziku! wtf In meni se sploh ne ljubi iskat po nastavitvah.... ker itak nič ne razumem, če je po slovensko! haha Najjača je pa tista, da se EMBED koda po novem imenuje <Vdelaj> silly
Nazaj na vrh Go down
http://ohh-so-hypnotized.blogspot.com/
Musique_Lover <3
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Musique_Lover <3


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 1394
Age : 30
Kraj : Wonderland

Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 I_icon_minitime02.10.10 22:35

Ne rabiš po nastavitvah brskat, ker imaš čisto na koncu (res čisto na dnu) strani opcijo Jezik in samo tam spremeniš. mežik
Sem si tudi jst že takoj spremenila, ker te slovenski prevodi so grozni. Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 421152
Nazaj na vrh Go down
Tighter
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Tighter


Female
Datum registracije : 03/09/2008
Število prispevkov : 1543
Age : 32
Kraj : From New York to LA

Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 I_icon_minitime02.10.10 23:01

O hvala! objem Jaz sem pa že mislila, da se bom morala navadit na to slovensko različico haha

Uff kako je zdaj lepše gledat te angleške napise boogie (pa naj še kdo reče, da nismo amerikanizirani... še enega youtuba ne moremo preživet v slovenščini jezik)
Nazaj na vrh Go down
http://ohh-so-hypnotized.blogspot.com/
*One Time*
Začetnik
Začetnik
*One Time*


Female
Datum registracije : 15/09/2010
Število prispevkov : 83
Kraj : In the Army

Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 I_icon_minitime02.10.10 23:07

Waa hvala, Musique_Lover <3... tud men je ta nasvet pomagu so cool
Jst sem glih učeri rabila tisto EMBED kodo in pol vidim nek čudaški napis "Vdelaj" zmeden Jaoo... ko se naši spravijo prevajat računalniške funkcije! LOOL In men se tud ni dalo iskat po slovenskih nastavitvah kako se to odpravi...

Nazaj na vrh Go down
Pain of Love
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pain of Love


Female
Datum registracije : 27/05/2010
Število prispevkov : 1366
Age : 28
Kraj : Ende der Welt

Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 I_icon_minitime03.10.10 10:55

Meni tudi, hvala! so cool
Js sem imela prej ful čuden Youtube. Je blo vse pol slovensko in pol angleško zmeden
Zdej pa sm si kar italijanščino nastavla (se bom vsaj še kaj jezika naučila :D)
Nazaj na vrh Go down
BabyLannii
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
BabyLannii


Female
Datum registracije : 29/01/2011
Število prispevkov : 486
Age : 29
Kraj : Tom Kaulitz's bed

Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 I_icon_minitime10.02.11 21:24

Ok, js bi pa rabla mal pomoči pr ustvarjanju bloga, če zna kdo? scratch glede teme, pa to
Nazaj na vrh Go down
Musique_Lover <3
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Musique_Lover <3


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 1394
Age : 30
Kraj : Wonderland

Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 I_icon_minitime20.02.11 13:22

I need help! Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 559376
A mogoče katera ve kako se pomajša velikost filma? Recimo če je tako velik, da noče na DVD?
Recimo kako ga lahko razdelim na 2 dela ali pa kaj takega?? Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 559376
Nazaj na vrh Go down
BarbieFreiheit
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
BarbieFreiheit


Female
Datum registracije : 29/04/2010
Število prispevkov : 359
Kraj : Humanoid city

Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 I_icon_minitime20.02.11 14:17

tega ne znam, je pa bolše če si dol vlačiš xvid formate, ker manj prostora zasedejo, kot pa dvd format. če si vlačiš filme dol seveda :D
Nazaj na vrh Go down
Musique_Lover <3
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Musique_Lover <3


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 1394
Age : 30
Kraj : Wonderland

Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 I_icon_minitime20.02.11 15:20

Ja, saj ponavadi pogledam da ni prevelik. Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 22452
Ampak seveda po Murphyju takrat ko NE pogledam se zlovda prevelik. Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 421152
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 I_icon_minitime20.05.11 17:26

mene zanima čem a še kdo pr facebooku tak problem.

Jz mam enga prjatla oz. sm ga mela no ( that's the problem) k mi je kr naenkrat zginu od frendou, ne mislm da bi me zbrisou, ampak ne vidm več njegouga profila, on ne mojga, jz ga nimam med frendi, on ne mene. se prau en najdem ga več v iskalniku, če si direkt kopiram njegou link od profila mi piše da to ne obstaja, skratka nič. Mam pa še en profil ( neki za foro, k ga ne uporabljam) in tam ga pa komot vidm in on mene itd. In tega taprauag profila pa nč, pa dostopam iz istga kompa.

In isto se mi je zgodilo k sm hotla eno osebo dodat, kr zginla je iz iskalnika, ne more me sprejet, sploh me ne vid ne nič :S

Katastrofaaaaa, kak nasvet?? k jz bom kr znorela, to taprvo osebo k sm omenjala MORAM met med frendi na fejsu :S :S
Nazaj na vrh Go down
melii
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
melii


Female
Datum registracije : 30/03/2011
Število prispevkov : 375
Kraj : maribor

Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 I_icon_minitime20.05.11 18:26

meni se je isto zgodlo pa sploh neja vem zakaj (pa tak mi je vseeno ke je ta oseba itak nepomembna jezik )
Nazaj na vrh Go down
humanoid
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
humanoid


Female
Datum registracije : 11/10/2009
Število prispevkov : 2412
Age : 29
Kraj : HUMANOID WORLD

Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 I_icon_minitime20.05.11 18:42

Am.. mogoče si ga po pomoti blokerala? Ker če ti njega blokiraš ga nemoreš več najti..in on tebe ne. Tako da njabrš je to krivo da ga ne najdeš. To se da tam k piše uporabniško ime odblokerat...sam boš mogla poiskat..ker jz nevem točno kje se to nrdi..ker men se kej takega še ni zgodilo..se je pa pomi prijatelici in mi je povedala kje je to. smile
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 I_icon_minitime20.05.11 19:59

Kje k piše uporabniško ime? ma jz njega niti v iskalniku ne morem najdt :S k da ne obstaja na fbju, tko d težko kej nardim :S
Nazaj na vrh Go down
_patchouli_
Debatorica
Debatorica
_patchouli_


Female
Datum registracije : 01/01/2011
Število prispevkov : 313
Kraj : On the edge of glory

Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 I_icon_minitime20.05.11 20:25

A si sigurna da te ta oseba ni blokirala?
Mogoče so ji šli tvoji statusi na živce in te je dala na "block"... pač te možnosti ni za odmislit :D
Ker če jo tud z Iskalnikom ne moreš najt, pol je zihr nekdo šaral po Nastavitvah in je neki zablokiru... mogoče si ti njo po nesreči... alpa obratno.
Najlažje če uprašaš to osebo če je kej narobe in če reče da ni, pol ji svetuj naj uredi svoje nastavitve prijateljev...
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 I_icon_minitime20.05.11 21:41

Ja ne ni me.
Pa sj pravm da se mi je to že pr 2 osebah zgodil freaky

Pa če bi me ta oseba dala tko da skrije moje statuse, bi jo jz še zmer vidla. al pa tud če kdo zablokira zid, maš ti to osebo še zmer med frende in use, jz je pa niti v iskalniku ne najdem :S :S
Niti pr skupnem frendu med frendi. Pač nevidno je zame use skupi in me jezi fuuuul :S

Nazaj na vrh Go down
DuL_
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
DuL_


Female
Datum registracije : 11/11/2008
Število prispevkov : 1447
Age : 33
Kraj : Maribor

Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 I_icon_minitime20.05.11 23:09

Mogoče pa fb šteka,kr men se je tud že par krat ...in sem pol čez nekaj časa vidla,da jo mam še zmeraj gor :D kr na 1 krat zgine in se pol spet pokaže roll eyes freaky
Nazaj na vrh Go down
humanoid
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
humanoid


Female
Datum registracije : 11/10/2009
Število prispevkov : 2412
Age : 29
Kraj : HUMANOID WORLD

Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 I_icon_minitime21.05.11 16:26

joo zmotila sem se.. uporabniški račun. smile Ja sej če te neka oseba blokira, ali pa ti njo, jo na svojem facebooku ne moreš nikjer najdet. Se pa da odblokirat...se bom jz to pozanimala kako..pa ti napišem. Ker dvomem da bi blo lahko kej druzga.
Nazaj na vrh Go down
Pinky
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pinky


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 2416
Kraj : *

Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 I_icon_minitime12.08.11 21:21

NUJNO RABIM POMOČ!!!

Danes sem po nesreči zbrisala koš z namizja in zdej ga ni nikjer. Nujno pa je, da ga dobim nazaj, ker je že ful poln in rada bi zbrisala nekatere stvari dokončno z računalnika. Če kdo ve kako dobiti koš nazaj na namizje naj mi prosim pomaga. smile
Nazaj na vrh Go down
Pix.
Debatorica
Debatorica
Pix.


Female
Datum registracije : 10/01/2010
Število prispevkov : 173
Kraj : Ljubljana(:

Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 I_icon_minitime12.08.11 21:37

Js vem kako je v angleščini. Nasplošno pač za obnovitev namizja klikni desni klik na praznem prostoru namizja in potem Properties -> Desktop -> Customize -> Restore Default
in potem je treba restartirati računalnik in to je to:) Upam, da kej pomaga!
Nazaj na vrh Go down
Pinky
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pinky


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 2416
Kraj : *

Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 I_icon_minitime12.08.11 22:38

Ja sam jst sm vmes še ugasnila računalnik in ne vem če bo to delovalo. Poleg tega ne najdm tega.. freaky
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 4 I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Pomoč pri računalniških težavah
Nazaj na vrh 
Stran 4 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Tokio hotel Slovenija :: Računalništvo-
Pojdi na: