Tokio hotel Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Blog  Portal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Pomoč pri računalniških težavah

Go down 
+30
Jumbie
Pix.
_patchouli_
humanoid
melii
BarbieFreiheit
BabyLannii
Pain of Love
*One Time*
tincy_13
Anjja...th
majchy bumbajchy
Pinky
Mary - Kate
forever21
TOMlover
smarela
Musique_Lover <3
Zvoncek
DuL_
Dnicegirl.
Ursy
freiheit
*imMoRtaŁ*EngeŁ*
sour_cherry
x.fallen.angel.x
Maiaa*
_Tom's_Fanpiree_<33
cameron
Tighter
34 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 I_icon_minitime10.05.10 0:24

Fak, pa kaj je z mojim firefoxom narobe...katastrofa...vam povem nekaj?
No, jaz grem pod Orodja, poiščem Počisti nedavno zgodovino, ampak ne morem tega odpreti, ker se preprosto ne da...pač ni tako kot na primer Možnosti, ko lahko odprem in je napisano z bolj črno barvo, pač bolj močno označeno, medtem ko Počisti nedavno zgodovino pa je bolj zamegljeno, bolj sivo, in če grem gor z miško se pač preprosto ne odpre, kot da ne obstaja...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
znorela bom...res....

meni se mi zdi da mi vsako sekundo bolj počasi nalaga...prej je še nekaj laufalo, vsaj v IE mi je bolj hitro odpiralo, zdaj pa res samo čakam in čakam... freaky
spat bom šla ker če ne bom izgubila še to potrpljenje in živce ki so mi ostali.
Nazaj na vrh Go down
Zvoncek
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Zvoncek


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 1711
Age : 33
Kraj : Koper/Ljubljana

Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 I_icon_minitime10.05.10 0:36

Omg Uršy... to je pa res čudno, da ti ne odpre funkcije "Počisti nedavno zgodovino" freaky

Pri meni je isto kot pri cameron... vse normalno dela, brez kakršnihkoli težav... in jaz se samo čudim, ko berem te vaše težave in zmedo, ki se pojavlja na strežniku zmeden Drgač pa sem bila tudi jaz zdej na tem "forum-supportu" in sem vidla, da imajo s tem tudi drugi forumi težave! Prou vsi se pritožujejo... ampak tamkajšnji admini ne priznavajo, da je problem na serverju roll eyes

- Forum running very slow 1
- Forum running very slow 2
- My forum is very slow

V glavnem, seznam takih tem je kar dolg freaky
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 I_icon_minitime10.05.10 10:42

1. a še komu šteka tale forum??? use fuuuuuuuuuuul počas odpira al pa sploh noče, ne kaže znakov...mogoče veste kaj je narobe?

2. men Facebook ne dela kokr treba :O Ko si spremenim stanje, objavm sliko, kako uno stvar iz farmville....mi ne prkaže na tisti prvi strani (domov- home) kjer se pač vidjo objave useh prjatlov, torej moji prjatli ne vidjo da sm jz kej napisala,objaula....vid se samo če kdo posebej klikne moj profil!!
Največji problem je da to dela sam men!!!! In ni FB v okvari :/
Kaj naj nardim? Je še komu to kdaj delalo?

hvala
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 I_icon_minitime10.05.10 12:04

Ja, sej vidiš da nas ima dost probleme s tem forumom... ja
tako da nisi edina...nam dostim vse šteka...

jaz sem se zjutraj zbudila, v upanju da ko bom prišla na forum, da bo vse normalno delalo...ampak NE! Dela isto, počasi, res fuuuuuul počasi, doživim penzijo preden mi kaj odpre...

sem potem ugotovila včeraj zakaj mi pod Orodji ni kazalo tistega "Počisti nedavno zgodovino", tako da to sem potem uredila ja danes sem tudi obnovila sistem, na par dni nazaj, v primeru da bi bil kriv kak update kakšni stvari, ampak mi še vedno ne dela, tako da to ni nič krivo...
vse kaže da je s samim forumom oziroma serverjem res nekaj narobe in da nas je par takih, ki nam kdo ve zakaj, ne dela...ker zanimivo da nas je res samo par takih, ki nam vse šteka, ostalim pa dela povsem normalno...
kdo ve kje je težava?! freaky
Nazaj na vrh Go down
TOMlover
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
TOMlover


Female
Datum registracije : 03/11/2008
Število prispevkov : 626
Age : 28
Kraj : WiTh Tom*

Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 I_icon_minitime10.05.10 14:07

Meni je učeri tut tko čudno kazalo forum, ampak je danes okej ! :)
učeri mi pa sploh ni kazalo nobenih slik (raunokar sm ugotovila da mi teh slikic nad okncem za hitri odgovor ne kaže -.-) ampak danes mi že kaže use une za nove objave.. tko da to je verjetno res samo uprašanje časa, kdaj bojo to urihtali :)
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 I_icon_minitime10.05.10 15:07

Uuuu a je dejansko začelo delat normalno?
Nisem mogla verjet, ker mi je tokrat forum odprlo v sekundi...aaaaaaaaaaaaa, forum is back!!!! jump jump
se mi je res počasi že mešalo...ampak zdej očitno dela vse tako kot mora!
Je bil že čas!


Nazadnje urejal/a Ursy 10.05.10 15:50; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 I_icon_minitime10.05.10 15:42

Jaaaa super, forum je back, zdej pa upam da bo kmal še moj facebook pa bo spet tko k mora haha
Nazaj na vrh Go down
forever21
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
forever21


Female
Datum registracije : 03/01/2010
Število prispevkov : 1546
Age : 29
Kraj : NY

Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 I_icon_minitime10.05.10 16:32

oo super. happy jst sm učerej misla da je kej z mojim računalnikom narobe ampak vse ostalo je delalo tako da to ne bi bilo logično.
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 I_icon_minitime10.05.10 16:36

Folk hilfeeeee, a slučajno še komu ne prkazuje kar objaula na fbju? OD stanj,slik,objau...

sej vi me mate večinoma na fbju, a vidte slučajn moje objave? K sm si že 100x dans stanje spremenila da probam pa noče freaky haha

Zakva sm men to ne dela noooo cry

Sj ni panike d mam nou profil sam ful mi je bed zaradi teh igrc k igram, farmville pa to cry K sm tam že na levelu 50 skor, to je 1 leto trajal, ne morm zdej use od začetka cry
Nazaj na vrh Go down
Mary - Kate
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
Mary - Kate


Female
Datum registracije : 25/10/2008
Število prispevkov : 1131
Kraj : LJ

Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 I_icon_minitime10.05.10 17:27

Vesna, men ne kaže tvojih objav. freaky Razen če grem prou posebi na tvoj Zid, ampak to ne šteje...
Ampak nisi edina, ki ji to dela. Sicer je res, da je to že pol leta staro, ampak poglej: klik

In nekdo je tukaj vmes napisal tole:
Citiram :
For those of you having trouble seeing news feed links, status updates, etc. Try the following:

1. Go to your "Settings" link on the top right hand corner of the facebook page and scroll down to "Privacy Settings".

2. Under "Privacy Settings", click on "News Feed and Wall".

3. Make sure there is a check mark in all the boxes for information you want to share and/or to see.

----------------------------

If the above doesn't work, you may have to change the settings for each application. Follow the instructions below:

1. You can link to "Edit Applications" on the right hand side if you're still at the page above. If not, go to "Settings" then "Application Settings".

2. Under whichever application that is acting faulty, click on "Edit Settings" next to it.

3. Under the "Additional Permissions" tab, make sure that "Publish to streams" is checked.

Repeat steps 2 and 3 as needed for each application.

This should solve your problem.

Poskus to narest, če ne bo boljše jim pa piši (klik). Poskusit ni slabo. Bi blo pa res škoda tvojega računa ja, zarad FV... Mene to dostkrat zaskrbi, da bi se karkoli zakompliciralo na mojem fb računu ali pa da bi mi kdo vdrl notr pa zbrisu vse, ker sm pač na FV že tok daleč prišla (isto 50 kot ti). freaky
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 I_icon_minitime10.05.10 17:46

Mary - Kate je napisal/a:

1. Go to your "Settings" link on the top right hand corner of the facebook page and scroll down to "Privacy Settings".

2. Under "Privacy Settings", click on "News Feed and Wall".

3. Make sure there is a check mark in all the boxes for information you want to share and/or to see.

Jz ne najdem tega NEWS FEED AND WALL wtf Sam tole je : (sm si zdej u anglo jezik dala d bom lažje sledila haha )

Personal Information and Posts

Contact Information

Friends, Tags and Connections

Applications and Websites

Search

Block List

Control who can interact with you on Facebook
Nazaj na vrh Go down
Mary - Kate
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
Mary - Kate


Female
Datum registracije : 25/10/2008
Število prispevkov : 1131
Kraj : LJ

Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 I_icon_minitime10.05.10 18:22

Hmm, pa res. Zgleda so vmes to zbrisal, ker tist post je bil že star pol leta. Ej, dej mal prelet to temo, js sm jo zelo na hitr (trenutno sm tok zabasana s testi in se morm učit) in sem vidla, da je velik folka napisal, da jim ponovno dela... Tko da vmes je nekdo napisal pravo rešitev, k bo tut teb rešila tale problemček. smile
Nazaj na vrh Go down
Mary - Kate
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
Mary - Kate


Female
Datum registracije : 25/10/2008
Število prispevkov : 1131
Kraj : LJ

Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 I_icon_minitime11.05.10 16:38

Vidim, da si uredila problem, ker zdaj mi zopet kaže tvoje objave! :D Super. smile
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 I_icon_minitime11.05.10 17:03

U bistvu se je v redu sam haha
Al pa kr sm tam poslala da mam problem in so mogoče pol tile delavci to uredil haha Drgač pa hvala ti za une strani za pomoč, sm vidla da je še velik folka naletel na ta problem :D

aja pa dej prosm še dons pober tisto na farmville da bomo dobile bronasto medaljo xD haha
Nazaj na vrh Go down
Mary - Kate
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
Mary - Kate


Female
Datum registracije : 25/10/2008
Število prispevkov : 1131
Kraj : LJ

Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 I_icon_minitime11.05.10 23:40

haha No sej mogoče so ti pa res oni uredil. ja

Ej, dons sm tok cel dan v stresu, ker pišemo jutri kontro leta ( haha ), da sm popoldne pozabila it na farmo, kar se mi redko zgodi. haha Evo, sj sm šla zdej pa sva dobili tisto medaljo. :D
Nazaj na vrh Go down
Pinky
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pinky


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 2416
Kraj : *

Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 I_icon_minitime07.08.10 17:01

Folk a mi bi znal pomagat! Men ne dela zvok na youtubu, čeprav je un zvočnik tam naštiman do največje glasnosti. freaky Vse na računalniku mi dela normalno. Moji zvočniki delajo povsem normalno, ko poslušam muziko in filme, sam k pridem na youtube, myvideo ali na dailymotion mi ne dela. freaky Help me!

EDIT: Ni potrebno, sem že uredila. smile
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 I_icon_minitime09.08.10 12:35

HEEELP.

sicer dvomim da bo kera tle vedla, k niste lih računalničarji haha ampak bom useen uprašala.

Men pač na tem navadnem računalniku ne dela internet, pač piše da omrežni kabel ni vključen, čeprou je...

Pa sm zdej dala kabel v laptop in tukej dela internet wtf Tko da očitn ni nč s kablom narobe ampak z navadnim kompom cry Se mogoče komu sanja kaj bi blo? Se je že komu zgodilo to?
Nazaj na vrh Go down
majchy bumbajchy
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
majchy bumbajchy


Female
Datum registracije : 22/06/2010
Število prispevkov : 487
Age : 28
Kraj : Bela krajina

Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 I_icon_minitime09.08.10 19:28

poglej na prklučk za računalnik (pač uno k se intrnet not prklopi) če je tm vse vredi
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 I_icon_minitime09.08.10 21:05

Ja je use kul. Vrjetn je kej narobe u kompu z omrežno kartico al kej tazga freaky joj sovražm če komp ne dela roll eyes haha
Nazaj na vrh Go down
majchy bumbajchy
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
majchy bumbajchy


Female
Datum registracije : 22/06/2010
Število prispevkov : 487
Age : 28
Kraj : Bela krajina

Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 I_icon_minitime11.08.10 22:25

ja sej moj leptop je tut že tko nabasan z bratovimi igrcami, da dela tkooo ''hitro'' da sam gledaš al je crknu, zašteku al kaj mu je ?? what????
Nazaj na vrh Go down
Anjja...th
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
Anjja...th


Female
Datum registracije : 28/11/2009
Število prispevkov : 491
Age : 27
Kraj : Humanoid City

Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 I_icon_minitime13.08.10 21:12

~P!nkY ChicK~ je napisal/a:
Folk a mi bi znal pomagat! Men ne dela zvok na youtubu, čeprav je un zvočnik tam naštiman do največje glasnosti. freaky Vse na računalniku mi dela normalno. Moji zvočniki delajo povsem normalno, ko poslušam muziko in filme, sam k pridem na youtube, myvideo ali na dailymotion mi ne dela. freaky Help me!

EDIT: Ni potrebno, sem že uredila. smile


P!nky, plis povej kako si to uredila!
Zdej je pr ns nevihta in je za sekundo zmankal elektrike pa sm pač šla nazaj pa komp dela normaln, sam na youtubu ni zvoka! angry

Dej povej kako si to uredila! plisssss
Nazaj na vrh Go down
Pinky
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pinky


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 2416
Kraj : *

Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 I_icon_minitime13.08.10 21:59

No jst sm prej vedno uporabljala internet explorer...in pol k sm enkrat šla pogledat neki mi zvok pač ni delal. Pol ko sm šla pogledat na google chrome mi je delal youtube normalno. Google Chrome je nekakšna različica mozille. Tko da če imaš mozillo probi na mozilli pogledat če ti dela, če ti pa ne, si pa kar snemi z neta Google Chrome. smile

Upam, da ti bo uspelo. smile Če pa ne bo, mi kr povej bomo skupi probale rešt problem.
Nazaj na vrh Go down
Maiaa*
Miss Tokio Hotel
Miss Tokio Hotel
Maiaa*


Female
Datum registracije : 06/05/2009
Število prispevkov : 3546
Age : 28
Kraj : Ljubljana :*

Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 I_icon_minitime13.08.10 23:48

In js sm misnla da sm jst debilna. Use kable sm izklopla in spet uklopla in mi usen zvok na youtube-u ne dela! -.-

Bom tut js probala tko uredit. :D
Nazaj na vrh Go down
Anjja...th
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
Anjja...th


Female
Datum registracije : 28/11/2009
Število prispevkov : 491
Age : 27
Kraj : Humanoid City

Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 I_icon_minitime14.08.10 10:45

Aaaa...negre nikjer!!! angry Ne na explorer-ju, ne na chrome-ju pa na mozilli tut ne! freaky
Jst Chrome uporabljam že 3 leta skori pa do zdej ni blo nč narobe. Pa mozillo tut tko doug skori.

WHY THIS SHIT DON*T WORK???? wall
Nazaj na vrh Go down
Maiaa*
Miss Tokio Hotel
Miss Tokio Hotel
Maiaa*


Female
Datum registracije : 06/05/2009
Število prispevkov : 3546
Age : 28
Kraj : Ljubljana :*

Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 I_icon_minitime14.08.10 21:13

Meni pa zdej na Chrome-u delujejo!

Hvala Pinky! flower
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč pri računalniških težavah   Pomoč pri računalniških težavah - Page 3 I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Pomoč pri računalniških težavah
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Tokio hotel Slovenija :: Računalništvo-
Pojdi na: