Tokio hotel Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Blog  Portal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Ravnanje las

Go down 
+30
Pain of Love
NATALIE
humanoid
~BunnyFREAK~
UrshieIero
PATiiiTHEkaulitz
thiloujuever<3
zoii.kaulitz
DuL_
BiiLooUa_PuuNčKa_x33
Maiaa*
th_freak.snixx
rassya
xToMsBiTcHx
**U*R*S*A**
A.n.C.h.
Dnicegirl.
.x.beeJbii.x3.
Tareex
lucy
*imMoRtaŁ*EngeŁ*
[Love TH.]
Tom's girl
TOMlover
Darya*
sour_cherry
Pinky
toms-girl
Ursy
virus.exe
34 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
AvtorSporočilo
UrshieIero
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
UrshieIero


Female
Datum registracije : 10/10/2009
Število prispevkov : 573
Age : 27
Kraj : Zimmer 483

Ravnanje las - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las - Page 3 I_icon_minitime18.01.10 22:56

Jaz si lase likam 2 do 3x na teden. Sam sem pa mela ful uničene lase zato sem si pa mogla postričt. Sicer sam za 2-3 cm ampak vseeno. Zdaj naslednjič ko grem k frizerju si bom kupla zaščito kr je takrat ko sem bla niso meli na zalogi. Drugač sem pa zadnič v eni reviji da lase ful poškoduje prekomerno likanje, pa da je najboljše likat sam po pranju las! Ravnanje las - Page 3 409966
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&id=100000222
~BunnyFREAK~
Debatorica
Debatorica
~BunnyFREAK~


Female
Datum registracije : 14/11/2009
Število prispevkov : 145
Age : 29
Kraj : in the rainbow.

Ravnanje las - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las - Page 3 I_icon_minitime16.02.10 13:39

Hmm, ja tole o prekomernem likanju drži Ravnanje las - Page 3 22452 Jaz sama svojih las ne likam in ne kodram, ampak jih po pranju samo naravno posušim. Ker imam naravno zelo lepo skodrane in mi ravni lasje tudi ne pašejo. Tudi frizura je take, da so lahko lasje skodrani, zlikani, ali pa valoviti. Tako da pri meni je ravnalec NO GO!
Nazaj na vrh Go down
humanoid
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
humanoid


Female
Datum registracije : 11/10/2009
Število prispevkov : 2412
Age : 29
Kraj : HUMANOID WORLD

Ravnanje las - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las - Page 3 I_icon_minitime17.04.11 18:58

cjoo jz si tut lase likam vsak dan.. in to že kakšne 2 leti se mi zdi. freaky Pač jaz sem mela včasih lase skori do riti in vse enako dolg in ravne. Pol sem se pa enkrat postrigla da sm jih mela samo še do lopatic in stopničasto. Blo mi je fhool ušeč..ampak samo kakšno leto..ker so se mi pol začel vihat na vse smeri in kodrat..kar pa mi ni blo ušeč..in tko sem se jih začela likat..sam zdej mi je pa res ful žau..ker mam čis uničene konice. In zdej si puščam spet dolge..upam da mi rata :D Tko da zdej včasih da se ni treba likat nrdim tudi 2 kiti in mam pol kodre..sam so mi ravni bolj ušeč. Tko da priporočam da se ne začnete likat ker to res zelo unič lase pale
Nazaj na vrh Go down
NATALIE
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
NATALIE


Female
Datum registracije : 07/03/2010
Število prispevkov : 491
Kraj : With Tom <3

Ravnanje las - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las - Page 3 I_icon_minitime19.04.11 17:38

Hmmmm, likam si jih zeloo po redko, ker imam že ravne. Ko si umijem lase, si jih tako posušim, da so čist ravni jezik Na koncu se mi pa samo malo privihtajo shy
Nazaj na vrh Go down
Pain of Love
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pain of Love


Female
Datum registracije : 27/05/2010
Število prispevkov : 1366
Age : 28
Kraj : Ende der Welt

Ravnanje las - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las - Page 3 I_icon_minitime19.04.11 18:09

Jaz sem si ko sem mela še dolge lase ravnala parkrat na teden. Vbistvu sem imela čisto ravne lase, samo ob koncu so se mi zmeraj privihali in to mi je šlo full na živce, pa sm si jih likala.
Nazaj na vrh Go down
Talchy<3
Miss Tokio Hotel
Miss Tokio Hotel
Talchy<3


Female
Datum registracije : 25/09/2008
Število prispevkov : 3016
Age : 30
Kraj : Laibach

Ravnanje las - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las - Page 3 I_icon_minitime23.05.11 23:44

Jst si lase likam enkrat na teden, pred sušenjem/ravnanjem pa obvezno posprejam s tem. smile
Nazaj na vrh Go down
Tareex
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
Tareex


Female
Datum registracije : 24/12/2008
Število prispevkov : 694
Age : 28
Kraj : Maribor

Ravnanje las - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las - Page 3 I_icon_minitime06.07.11 10:32

Js si tud lase ravnam.
Pa preden si likam, dam serum za lase gor in pa se manj uniči. Sam moja mama ne šteka tega. Pa mi je zdej likalnik skrila, hah :D

Nazaj na vrh Go down
Sugar
Debatorica
Debatorica
Sugar


Female
Datum registracije : 11/02/2011
Število prispevkov : 123
Age : 30
Kraj : Humanoid City

Ravnanje las - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las - Page 3 I_icon_minitime28.08.11 16:38

js si jih učash polikam, sam ne zmeri. učash sm si jih usak tedn al pa dvakrat na tedn likala, zdej sm se pa mal odvadla in si jih sam še usake tolk cajta, k se mi drgač ful hitr začnejo cepit sad
Nazaj na vrh Go down
alien_xx
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
alien_xx


Female
Datum registracije : 27/05/2011
Število prispevkov : 529
Age : 25
Kraj : Humanoid city

Ravnanje las - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las - Page 3 I_icon_minitime29.08.11 12:19

jzz si med šolo 1x na teden zlikam lase... sicer se mi zloo hitro nazaj 'odravnajo' (če je vlaga u zraku tud u 2 urah) drgač pa se trudim da si jih ne bi, kr mi res zloo uničuje lase, ampak mam res čist preveč čudno obliko ://
Nazaj na vrh Go down
Senna
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
Senna


Female
Datum registracije : 12/01/2012
Število prispevkov : 526
Age : 27
Kraj : Ljubljana

Ravnanje las - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las - Page 3 I_icon_minitime16.02.12 18:12

No, pa se mal zgodovine o mojih lasih. Dve leti nazaj sm mela lase popounoma ravne sam na konicah so se mal gor vihal. Pol sm se pa stopnicasto postrigla in od takrat mam kr skodrane (wtf :o) . Neki casa sm si jih skos likala in so postali ful grobi in razcufani in sm si jih mogla postizt.
Zdej jih mam ze od avgusta mesca naravno skodrane, kar mi je celo usec haha
Sem pa dobila kako leto nazaj dve drugi obsesiji glede las in sicer:
1. sovrazim mastne lase in vedno bol pogosto sem si jih zacela prat. Najprej na stiri dni, nato tri in nato usak dan. Pol me je pa mt nazmirjala ces, d to ful unicuje lase (kar sploh ni res). Perem si jih pa usak drug dan

2. Sovrazim, ce so moji lasje brez volumna. Zdi se mi, da na mojo glavo ne pasejo lih cist polizani lasi ampak more bit mal root- lifta jezik tko da usakic, ko si jih perem, si jih posusim z glavo navzdol in si zgornji layer se dodatno natupiram
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Ravnanje las - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las - Page 3 I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Ravnanje las
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Tokio hotel Slovenija :: Moda in stil-
Pojdi na: