Tokio hotel Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Blog  Portal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Ravnanje las

Go down 
+30
Pain of Love
NATALIE
humanoid
~BunnyFREAK~
UrshieIero
PATiiiTHEkaulitz
thiloujuever<3
zoii.kaulitz
DuL_
BiiLooUa_PuuNčKa_x33
Maiaa*
th_freak.snixx
rassya
xToMsBiTcHx
**U*R*S*A**
A.n.C.h.
Dnicegirl.
.x.beeJbii.x3.
Tareex
lucy
*imMoRtaŁ*EngeŁ*
[Love TH.]
Tom's girl
TOMlover
Darya*
sour_cherry
Pinky
toms-girl
Ursy
virus.exe
34 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
virus.exe
Debatorica
Debatorica
virus.exe


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 260
Kraj : Krško

Ravnanje las Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Ravnanje las   Ravnanje las I_icon_minitime19.01.09 0:09

Te teme še ni, tko da jo moram odpret, ker se mi zdi dobra za debatirat smile

Torej... si ravnate lase? [če si jih] a si jih vsak dan, enx na tedn al kakorkol pač že? :D
Kok časa si jih že ravnate?
Ker ravnalec uporabljate? [če ga seveda]
Kaki lasi so vam pa na splošno bol všeč, skodrani al ravni, in kake mate naravno? xD
Pa velik je tut govora o tem, da to fuul lase uničuje. Vaše mnenje o tem? XD

V glavnem, napišite karkoli v zvezi z ravnanjem ^^

Jz osebno si ravnam lase, ker mam tut tako frizuro, za katero je treba met ravne lase, da sploh izpade taka ko pač more. xD
Ravnam si jih pa tko, 1 let recimo... drgač pa ja, moj ravnalec je vsak dan uklopljen, in glih učeri sm nouga kupila k prejšn se je že od usega ravnanja že mal pokvaru, čeprou je dost odslužu. [R.I.P :D]. Sicer je bil pa znamke Braun, zdej mam pa Philips-a.

Men osebno so kodri lepi lasi, ampak odvisno kako frizuro maš... ker men recimo ne bi pasal freaky In že tko sm od zmeri na ravne lase ''navezana'' smile
Sm pa opazla, da so se mi lasi že dost uničl zarat ravnanja scratch velik bolj se mi cepijo, kot so se mi učasih. scratch Ampak se tolažim s tem, da se bom zarat uničenih las sekirala na stara leta :D ker sm res napou mrtva brez ravnalca... lahko rečem, da je edini izmed mojih bolših prjatlou, čeprou mi škodi :D
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

Ravnanje las Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las I_icon_minitime19.01.09 0:33

Jst imam naravno čist ravne lase.... ja ja pa tud precej težke imam, pač močne lase in mi zato tud lasje kar padejo dol...tud če bi si zdej neki šla navijat lase, da bi hotla imet valovite, mi to prav dolgo ne bi zdržalo... freaky freaky kar je škoda, ker včasih si pač zaželim imet mal valovite lase...

pol če si jih že navijem, pol si jih moram tud fajn polakirat, da sploh drži kaj :D:D:D

Če ne pa imam tud ravnalc za lase...to si navadno likam z njim, ko hočem imet res tisto čist, čist ravne lase...imam pa ravnalc znamke Remington in je ful dober...segreje se v sekundi in tud ful hitro zravna... ja ja ja

Drgač pa se izogibam vsemu temu, se pravi vsem preparatom za lase, tud ravnalcu, še fena se izogibam :D:D:D Ko si umijem lase, si jih poskušam posušit naravno, brez fena...s fenom grem sam na koncu skoz njih, da jih lepo še počešem in to je to... ja ja Tud kakih lakov, gelov, voskov pri meni ne boste dobili...tega skoraj ne uporabljam, mogoče edino kak lak, ampak to zelo, zelo poredko...
Zaenkrat imam kar zdrave lase, močne, glede na dolžino se mi še mal cepijo, tko da bi take rada tud obdržala ja ja
Nazaj na vrh Go down
virus.exe
Debatorica
Debatorica
virus.exe


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 260
Kraj : Krško

Ravnanje las Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las I_icon_minitime19.01.09 0:51

Pri moji frendici je čist ista situacija, glede tistega tapruga kar si napisala :D

Jz sm si neki caita tut naravno sušila... sam sm zdej ugotovila, da če si jih naravno posušim še bolj čudn izpadejo. wtf wtf wtf
Ja no, kar se tiče laka ga jz dost uporablam shy spet zarat moje frizure, ker drgač ne pride do izraza tko ko je mišleno smile

Pa dobr no, sej drgač sm zadovolna s svojimi lasi, sam ko bi se mi manj cepl wall wall wall
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

Ravnanje las Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las I_icon_minitime19.01.09 1:11

Ja do cepljenja pride prav zarad vseh teh preparatov, zarad fena, zarad nenehnega česanja, zarad ravnalca za lase freaky Prav zato se jst vsemu temu izogibam... ja ja


Sicer pa ti lohk priporočam par stvari, kako vsaj malce preprečit cepljenje...namest navadnega glavnika ali krtače za lase, uporabljal krtačo z naravnimi ščetinami...to mislim da dobiš po vseh drogerijah, sam povprašaj mal :D:D:D če se češeš s tako krtačo, se ti tudi lasje bolj svetijo ja ja

Potem...uporabljal serum proti cepljenju las...tudi to se dobi v drogerijah...je kar par dobrih znamk teh serumov, ki ga pač zliješ par kapljic na roke in to potem vtreš v konice... ja ja

Priporočam tudi vsake tolk kakšno masko za lase... ja ja

Ne vem, jst sm opazla da odkar ne uporabljam več navadne krtače, odkar tud ne trpinčim las tolk z laki, s fenom in ostalimi preparati, da se mi lasje dost manj cepijo, pa tud bolj zdravi so videt in tud bolj močni so...

je pa res, da je tud zdej obdobje zime in da pozimi pridejo lasje bolj krhki...se hitreje lomijo...tko da počakaj še kak mesec, dva...100% se bo situacija izboljšala ko pride pomlad :D:D
Nazaj na vrh Go down
toms-girl
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
toms-girl


Female
Datum registracije : 08/08/2008
Število prispevkov : 1134
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Ravnanje las Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las I_icon_minitime19.01.09 1:35

no moji lasje so cist skodrani, ko si jih umijem. tko da si jih morm z fenom posusit k drgac je ziv hudic... heh
ma ne, sej ucasih pridejo lepo valoviti - kokr jih prime rofl (pr men je lih tko k da bi mel tud lasje svoje dneve. k npr. enkrat so taki, drugic so taki).

zato pa tud jst uporablam ravnalec za lase, znamke Remington, in je ress full dobr. hitr se pac segreje in ce se mi npr. zjutri mudi v solo, ga ukljucim, je u sekundi ze segret in sam parkrat potegnem. pa jst ponavad si sam konice... odvisn kok je kriza...

ce ne pa tud zadne case manj uporablam ta ravnalec k se mi sploh ne da vec ubadat haha
Nazaj na vrh Go down
virus.exe
Debatorica
Debatorica
virus.exe


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 260
Kraj : Krško

Ravnanje las Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las I_icon_minitime19.01.09 2:09

toms-girl je napisal/a:
ce ne pa tud zadne case manj uporablam ta ravnalec k se mi sploh ne da vec ubadat haha

Hehe xD velik jih tak reče :D
Sam jz pa nekak morm vsak dan met u piko zravnane. pa sej v bistvu nimam tok dela z njimi... dons sm glih skor že ''štopala'' xD, da vidm u kolkm cajtu si jih zravnam, ko si jih umijem, pa je use skp ene 5 minut, pa so čist zravnani smile

Aiia, hvala Ursy happy
Bom se mal zavzela, pa kej sprobala gut
Nazaj na vrh Go down
Pinky
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pinky


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 2416
Kraj : *

Ravnanje las Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las I_icon_minitime19.01.09 9:27

Jst sm se pred kratkim postrigla kot Rihanna, evo nalepla vam bom eno sliko, da približno dobite občutek kakšn friz mam:

Čist isto frizuro mam.

Ravnanje las H4iah6pmmi5t


U čem je fora? Fora je u tem, da sm prej mela lase do jošk, in tko mi je ostrigla 30 cm las. Prej si nism nikol ravnala lase, še sušila si jih nikol nism.
Odkar sm se pa postrigla se pa morm skos, da bi pač frizura stala vedno tko kokr je njen namen. In, me nekoliko skrbi, ker si bom z vsako dnevnim ravnanjem uničila lase. Tko da ne vem kaj naj naredim.

Nočm si vsak dan ravnat, ampak če si jih ne, mi je pa frizura k eno pričje gnezdo.
Nazaj na vrh Go down
sour_cherry
Administratorka foruma
Administratorka foruma
sour_cherry


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 2965
Age : 34
Kraj : Las Vegas baby

Ravnanje las Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las I_icon_minitime19.01.09 11:34

Probaj z Nivejinim šamponom za ravnanje las smile

Ravnanje las Product-7694119
(Nivea Straight & Easy emulzija za ravnanje las)

to prodajajo povsod in vsi, ki so to kupili in pač da jih poznam so rekli, da jim ful pomaga, ker nekako oteži lase mežik
Res poskusi... in potem še ti sporoči če deluje smile
Nazaj na vrh Go down
http://crazy-music-junkie.blogspot.com/
toms-girl
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
toms-girl


Female
Datum registracije : 08/08/2008
Število prispevkov : 1134
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Ravnanje las Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las I_icon_minitime19.01.09 12:36

uf jst bom tud to probala. lih mal prej sm si umila glavo, in mam na napol posuseno, pa mam ze cist valovite-zdej bom vidla, ce bom mela lepo valovite si jih ne bom sla likat...
Nazaj na vrh Go down
Darya*
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Darya*


Female
Datum registracije : 06/09/2008
Število prispevkov : 1561
Kraj : Ljubljana

Ravnanje las Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las I_icon_minitime19.01.09 16:42

Jst sm mela ta šampon pa mi ni nč zravnou. >.<
Dobr, sej nimam skodranih las, čist ravnih pa tut ne, in glih to je kr neki. K jst ko si jih zravnam mam za kkšn centi pa pol dalše lase, sam likalnik pa preveč uničuje lase freaky
Zato se likam sam kkšne 2-3 na mesce, pa še to če gremo kam vn zvečer, pa če je dost folka-fanotu :D :D
Bom pa tut jst šla pogledat v drogerijo za ta Serium, k se nočm spet strižt zarat teh konic. roll eyes :D
Nazaj na vrh Go down
TOMlover
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
TOMlover


Female
Datum registracije : 03/11/2008
Število prispevkov : 626
Age : 28
Kraj : WiTh Tom*

Ravnanje las Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las I_icon_minitime19.01.09 18:32

~P!nkY ChicK~ je napisal/a:
Jst sm se pred kratkim postrigla kot Rihanna, evo nalepla vam bom eno sliko, da približno dobite občutek kakšn friz mam:

Čist isto frizuro mam.

KLIK


Moja sestra ma enako frizuro, sam da ma pač ravno, ne pa tko na šipk odspredi. In si res vsak dan more peglat, sam ma čist v redu lase :D Ona si more peglat, pa še s fenom navijat... S tako frizuro maš delo freaky

Drgač pa ja... jst si kdaj pa kdaj popeglam lase, ampak sam k mi paše. Zdej si že doug nism xD
Nazaj na vrh Go down
Tom's girl
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Tom's girl


Female
Datum registracije : 11/08/2008
Število prispevkov : 1648
Age : 31
Kraj : Kjerkoli s Tomom

Ravnanje las Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las I_icon_minitime19.01.09 18:49

Jz si lase ravnam za čez teden vsak dan. Za čez vikend si jih pa kr pustim - nej stojijo kokr jim paše :D
Ponavadi si jih za šolo zravnam use (spet je use odvisno kok cajta mam in kako se počutim ja). Če mam tako frizuro kokr jo mam ponavadi (se pravi mam spuščene lase) si zraunam use.
Učasih mam pa ene svoje t.i. ''crazy days'', ko pa zelo rada eksperimentiram. U lase dam rutke, obroče, špangice, mam čopke in tko naprej kiss Takrt si pa zraunam samo fru-fru.
Mam pa tut dneve, ko pa se mi enostavno ne da ukvarjat s čupo in jo kr pustim, al pa si nardim čop mežik
Sušim si jih pa seveda naravno, že ene par let, in sploh ne vem kje mamo fen shy Uporablja ga itak samo mami... ja
Drgač pa mam Remingtonov ravnalec (sem si mogla it novga pred kratkim časom kupit, ker so tastarga že mal leta dajala haha)
Kokr je že toms-girl pred mano rekla, se mi zdi kot da majo moji lasje učasih ene svoje dni. Učasih stojijo ravno, učasih pa... ni vredn omembe mežik
Nazaj na vrh Go down
[Love TH.]
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
[Love TH.]


Female
Datum registracije : 30/08/2008
Število prispevkov : 2008
Age : 30
Kraj : ...

Ravnanje las Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las I_icon_minitime19.01.09 22:42

Jst si pa lase ravnam sam takrat ko si jih umijem.
Ker moja frendica si jih je likala vsak dan, tut po 2x al pa še več ja in ima zdaj ful uničene lase. Na otip so grozni.
Jst si jih zjutraj čist na hitr polikam, kr nima tok cajta, pa tut nimam tok skravžlanih, sam pr konicah so mal smile
Sam men so ravni lasje bolši. In se pol likam in mam zelo razceplene konice :D
Mam pa Rowenta ravnalec.
Lase si sušim s fenom, ker tko so bl ravni in si jih pol učasih tut ne rabim zlikat, pa ker je zdaj zima in jst se takoj prehladim. Drgač čez poletje si jih pa naravno sušim.
Tko zvečer preden grem pa spat si jih pa u čop spnem in men to mal pomaga ja ja
Nazaj na vrh Go down
Tom's girl
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Tom's girl


Female
Datum registracije : 11/08/2008
Število prispevkov : 1648
Age : 31
Kraj : Kjerkoli s Tomom

Ravnanje las Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las I_icon_minitime19.01.09 22:50

Jz bi sam še neki dodala - men se zdi da so moji lasje boljši odkar si jih ravnam :D
Bolj gosti so in mehkejši, ne zdi se mi da jih je ravnalec kej uniču nee
Nazaj na vrh Go down
virus.exe
Debatorica
Debatorica
virus.exe


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 260
Kraj : Krško

Ravnanje las Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las I_icon_minitime19.01.09 23:17

Ma ja, odvisn od las... enim se uničjo, drugim pa ne.
Jz poznam eno, ko si že neki caita redno lase ravna in ma grozne, v bistvu je mela prej fuul skodrane zdej se ji pa zarat usega tega ravnanja sploh več ne kodrajo wtf
To je že res pretiravanje freaky

Kar se pa tiče tistga nivea šampona za ravnanje las... moja sestra ga je kupila, to že pred časom... pa nč ne pomaga roll eyes mogoče spet odvisn od las, ampak da bi bil pa res nek ful velki učinek pa ne verjamem freaky
Nazaj na vrh Go down
Pinky
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pinky


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 2416
Kraj : *

Ravnanje las Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las I_icon_minitime20.01.09 8:55

Če si jih ful prevečkrat ravnaš postanejo lasje štrenasti.
Jst hvala bogu nimam še uničenih las, sam če bom opazila kej, bom nehala z ravnanjem.
Nazaj na vrh Go down
*imMoRtaŁ*EngeŁ*
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
*imMoRtaŁ*EngeŁ*


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 960
Age : 30
Kraj : Durch den Horizont am Himmel vorbei...

Ravnanje las Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las I_icon_minitime24.01.09 19:28

jst mam pa grozne lase.

Ko jih umijm, so ponavadi čisto skodrani in ko jih posušim (ni važno na kak način) imajo fuul volumna, kar mi sploh ni všeč.
Vsako punco, ki jo vidiš, ima take gladke, tanke lase, jaz pa tiste štrene na glavi.. freaky
Sej pol tko, čez kak dva dni je čist v redu, ker se lepo unesejo in pol mam naravno skodrane, ampak problem je v tem, da mam jst zdej frfu nekako postrani in si ga morm likat.
In ker si jih likam, mam lase še bolj tanke in uničene, ampak zdej sm dobesedno v začaranem krogu, ker bolj, ko si jih likaš, slabše je in bolj imam skodrane freaky , tko da sploh ne vem, več kaj nj naredim.
po moje, bom še mal počakala, pol pa si jih bom šla mal postričt (zdej mam dolge malo čez ramena)
Nazaj na vrh Go down
http://whistarper.blogspot.com/
lucy
Debatorica
Debatorica
lucy


Female
Datum registracije : 04/01/2009
Število prispevkov : 179
Age : 27
Kraj : ljubljana

Ravnanje las Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las I_icon_minitime24.01.09 21:58

jaz si jih pane ravnam in si jih tudi še nisem(čeprav imamo ravnalec doma).ne vem,naravno rahlo valovite lase,in to mi je všeč...

P.S.menim,da ravnalci uničujejo lase,ker se tudi uničujejoče si preveč na soncu...sepravi 1000000000000x večja temperatura.....ostajam pri svoji barvi las+"obliki"
Nazaj na vrh Go down
Tareex
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
Tareex


Female
Datum registracije : 24/12/2008
Število prispevkov : 694
Age : 28
Kraj : Maribor

Ravnanje las Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las I_icon_minitime14.02.09 15:59

¸Js.. si lase ravnam.. Sam sovražim svoje lase.. recimo k si jih operem.. so ful kodrasti pa majo volumna.. tko da je likanje nujno.. pa tut zdej mam ful uničene lase pa štrenaste.. pa men likalnik pomga..

Aja pa preden si likam dam serum za lase gor.. pa se manj unici.. sam moja mama ne šteka tega.. pa mi je zdej likalnik skrila hah.. : ]

zdej si hocm dat eno emo cupo pa ma probleme... kr si bom mogla likat.. To mi gre ful na k.. kr to so moji lasi. in me nc ne moti ce so taki kr itaq q so zlikani so lepi.. : ]
Nazaj na vrh Go down
.x.beeJbii.x3.
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
.x.beeJbii.x3.


Female
Datum registracije : 10/08/2008
Število prispevkov : 476
Age : 29
Kraj : vpraši meneđerja =P

Ravnanje las Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las I_icon_minitime14.02.09 22:57

Jas mam pa lase navadno douge in to je to xD
no s tem da niso dougi ampak so doooooooooooooooooooooooooooooooougi xD
75 centimetrou :Đ
Ampak ker jih težko krotim jih mam ponavad v čopu xD
Drgač jih pa ne ravnam pogosto k so že sami po sebi rauni...včasih si jih zraunam jezik
oz mi jih mmi xD nimam tok douge roke xD
Tk da ja... si jih bol ne kt ja ravnam :Đ
Nazaj na vrh Go down
Tareex
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
Tareex


Female
Datum registracije : 24/12/2008
Število prispevkov : 694
Age : 28
Kraj : Maribor

Ravnanje las Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las I_icon_minitime15.02.09 14:46

oomg.. taaak dolge lase maš ? .. ej dj sliko objau plis
Nazaj na vrh Go down
Tom's girl
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Tom's girl


Female
Datum registracije : 11/08/2008
Število prispevkov : 1648
Age : 31
Kraj : Kjerkoli s Tomom

Ravnanje las Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las I_icon_minitime15.02.09 15:00

Drgač je njena slika u temi vaše slike mežik
Pa se vidjo lasje... ;)
Nazaj na vrh Go down
.x.beeJbii.x3.
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
.x.beeJbii.x3.


Female
Datum registracije : 10/08/2008
Število prispevkov : 476
Age : 29
Kraj : vpraši meneđerja =P

Ravnanje las Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las I_icon_minitime15.02.09 15:05

Ja pejt rajš pogledat v predstavitve pod vaše slike xD
Tam so moje slike na 2 strani... čeprou tm še niso bli tok dougi xD zdej so bol haha
Ok OT delamo xD
Nazaj na vrh Go down
Pinky
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pinky


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 2416
Kraj : *

Ravnanje las Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las I_icon_minitime16.02.09 11:04

Punce, jst vam svetujem, da si ne ravnate las vsak dan..
Zakaj? Poznam eno, ki je imela lepe lase..in zarad vsakodnevnega ravnanja..ma zdej ful kratke, skor vsak mesec se more strižt..ker ma tok poškodovane..da ne govorim o razcepljenih konicah..

Pred kratkim sm se postrigla..in moja frizura zahteva ravnanje las na skoraj vsakonevni ravni. Ene punce ste mi svetovale naj probam šampon Nivea, ki je prav zasnovan, da bi se lasje zravnali..No meni to ni nič pomagalo..
pa sm si kupila od schwarzkopfa-Gliss Kur masko Assian Beauty (ki je prou za valovite lase), to je maska za lase. Pač na mokre lase si naneseš masko jo pustiš 5 min in jo spereš.

Naslednji dan maš tko lepe mehke ravne lase..Ful sm zadovoljna.. shake ...
sej ko najdem sliko..vam jo nalepim.. shake
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Ravnanje las Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las I_icon_minitime16.02.09 19:51

a prou čist raune lase al kako? wtf
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Ravnanje las Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ravnanje las   Ravnanje las I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Ravnanje las
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 3Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Tokio hotel Slovenija :: Moda in stil-
Pojdi na: