Tokio hotel Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Blog  Portal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Kozmetika in ličenje

Go down 
+9
*imMoRtaŁ*EngeŁ*
Darya*
cameron
Dnicegirl.
Snow flake
.Razorblade!Romance!.
Nenna
Ursy
Pinky
13 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
thiloujuever<3
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
thiloujuever<3


Female
Datum registracije : 17/08/2009
Število prispevkov : 489
Age : 28
Kraj : v Billovem naročju=*

Kozmetika in ličenje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kozmetika in ličenje   Kozmetika in ličenje - Page 2 I_icon_minitime01.08.11 19:15

No glede kozmetike jzt nimam kakih hudih izkušenj. Ker za v šolo se nikoli nisem kej ličla posebej. Če sem šla kam, naprimer zvečer, pa sem ponavadi uporabila barvico, maskaro pa kak glos. Sem obsedencz glosi, jih mam kr 11, sam se z njimi ne mažem vsakodnevno. Pač ko mi zapaše.

Večinoma so to gloski od Essence in sicer XXXL Shine, teh mam kr 8:

Kozmetika in ličenje - Page 2 Essence-xxxl-shine-lipgloss-e1269577697256

Potem mam enga od She-a. Sem ga danes pomotoma kupla, ker sem ga zamenjala z lakom. Talent pač Kozmetika in ličenje - Page 2 559376 Mi je pa ful všeč, ker je tak kremast. Moti me edino to, da me po njem ustnice pečejo. Oz. ne prav pečejo, tak občutek je kot bi imela zobno pasto na ustnicah. Sveže-pekoč občutek, če me razumete haha Točne slike mi pa ne najde.

Manhattan, soft mat lipcream. Jaz ga štejem pod lipglose, saj verjetno je ane? Je tak kremast, ne tk tekoč in lepljiv kt ostali glosi. Ga je pa treba fiksirat z enim prozornim glosom, ker se ne razmaže tko lepo in izgleda umetno drugače.

Kozmetika in ličenje - Page 2 Manhattan-soft-mat-lipcream

Imam tudi ono pisalo za ustnice, za katerga reklamo lahko zasledite na televiziji. Je pa kr nekej, barva je dost pretemna ne glede nato kako svetel odtenek vzameš, pa še zelo težko se dol spravi. Tako, da tista fora čudovit za poljube al nekaj takega, drži definitivno. Itak, da se nebo razmazal če se nima kam. Se vpije v ustnice in je kt en marker. Zej pa spravi ti to dol haha

Kozmetika in ličenje - Page 2 Max Factor Lip Tint

To je z moje strani vse. Si moram pa v kratkem času kupit eno novo maskaro, pa tudi puder. Pri pudru že vidim, da se bom lovila še pa še, sploh pr odtenku, tko da moram kr začet mežik Mika me pa oni, ki ga je na teh straneh že predlagala Ursy. Ampak bom še vidla.
Nazaj na vrh Go down
 
Kozmetika in ličenje
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Tokio hotel Slovenija :: Moda in stil-
Pojdi na: