Tokio hotel Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Blog  Portal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Kozmetika in ličenje

Go down 
+9
*imMoRtaŁ*EngeŁ*
Darya*
cameron
Dnicegirl.
Snow flake
.Razorblade!Romance!.
Nenna
Ursy
Pinky
13 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Pinky
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pinky


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 2416
Kraj : *

Kozmetika in ličenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kozmetika in ličenje   Kozmetika in ličenje I_icon_minitime06.08.08 20:21

Tale kotiček je pa za nas punce..zato tipi fuck off

torej..a kej uporabljate kozmetike? Pa ne mislm sam uno osnovno kremo, pa milo..
če jo..katere znamke..in to..
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

Kozmetika in ličenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kozmetika in ličenje   Kozmetika in ličenje I_icon_minitime06.08.08 20:36

uuuu kero temo si odprla..... :shake: :shake: jst se tle lohk tooooolk razpišem...

jst tolk rada mažem druge ljudi...sej tud sebe...sam sebe navadno tko v 10-ih minutah zrihtam, sam osnovno, sam pr drugih pa se prou ustavim in vse lepo počasi...men je to tolk dobro...
veljam za maskerko za ženskega dela naše družine ter za osebno maskerko mojih prijateljic...ko gremo kam ven jih jst vedno zrihtam...to mi je res tolk dobro ej...prou razmišljala sem da bi šla še na kak dodaten tečaj... ja ja

drgač pa najrajš mažem oči...pr temu se vedno ful časa ustavim...da vse lepo osenčim, obrobim in podobno....

jst navadno čez dan ne uporabljam lih dost kozmetike...zdej poleti sploh ne, ker sem bolj zagorela v obraz in ne potrebujem pudra, čez zimo pa ko sem bolj bela prisegam na MAX FAXTORJEV puder MIRACLE TOUCH ja ja

ful mi je dober....lih prou prekrije če imaš kak mozoljček al pa podočnjake in lepo se nanaša...kot ena kremca je...men je res ful všeč in ga priporočam, ker daje tud tak naraven videz...

čez dan pol navadno dam gor še maskaro...to je NUJA....tle uporabljam od L`OREAL DOUBLE EXTENSION

včasih si naredim še mal lička, s kakim rdečilom....MANHATTAN-ROUGE POWDER DUO je dobro rdečilo....
če sem na volji in imam tud čas pol si dam še kako senčilo na veke, kako bolj nežno, ne močno, tko da se sam mal sveti in to je to....

pol pa če grem kam ven, da grem na kak žur, pač da je večer, pol pa se bolj močno namažem...
puder, rdečilo za lička, senčila v temnejših barvah (navadno si dam dva, tri odtenke gor, tko da se mal preliva in dopolnjuje), maskara, eyeliner al pa črna barvica, ki jo NUJNO pod očesom zabrišem s palčko za ušesa...da pride do efekta smokey eyes in ne zgleda tko umetno....pol pa si še obrvi malce uredim, grem čez s svinčnikom za obrvi in to je to...

aja pa labello imam vedno s sabo....šmink ne uporabljam, imam sam eno in še tisto res zlo, zlo poredko...navadno si dam sam kako labello gor, z okusom...na primer od BEBE-SILKY VANILLA je kul al pa od ROSAL LIP BALM-MILK&HONEY
te dve labeli sta mi res ta bolš in jih imam stalno pri sebi....

tko, to bi blo z moje strani vse...
je pa to res prava tema zame, ful rada govorim in razpravljam o kozmetiki, tko da bom ziher pršla še kaj pogledat.... jump jump
Nazaj na vrh Go down
Pinky
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pinky


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 2416
Kraj : *

Kozmetika in ličenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kozmetika in ličenje   Kozmetika in ličenje I_icon_minitime06.08.08 20:55

Ja..jst tud obožujem kozmetiko..

Kot kremo uporabljam Dove Silk Touch..zlo maš mehko kožo..

no ja.. jst sicer puder res poredko uporabljam..k mam čisto polt brez mazoljev..
sam če ga že pa od Chanela Irreelle Soleil..ta puder je najboljši na svetu. Je tak ful tekoč in lahek..kot da bi se mazal z kremo za telo in ne pudrom..in takoj ko ga naneseš se ful lepo zlije z kožo, ker ga koža dobesedno posrka..pa še tko lepo diši..in res čez ceu dan je obstojen

Za ličnice isto uporabljam Chanel Irreelle Soleil Toundra sam mau naneseš in maš ful efekta..

Res je da porabš 9o€ za oboje sam se splača..Jst sm si to kupla Januarja in mam še zdej..ker usakič ko bronz in puder uporabljam nanesm mal..ker z mejhno količino ful prekriješ..

Za trepalnice uporabljam tud L'oreal Double Extension..
črno barvico si pa itak tko al tko kupš..če prou zadnje čase bolj uporabljam temno rjavo..ker mam temo zelene oči..in mi je rekla ena prodajalka da bi mi bolj pasal z rjavo si obrobt..

Jst tud glosse poredko uporabljam..sm tud bolj fan Labell..jagoda&pasion fruit<3

Če pa grem kam, je pa druga zgodba..si tud nanesem senčilo..in use kar spada zraven..
Nazaj na vrh Go down
Nenna
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
Nenna


Female
Datum registracije : 07/08/2008
Število prispevkov : 443
Kraj : Primorska

Kozmetika in ličenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kozmetika in ličenje   Kozmetika in ličenje I_icon_minitime09.08.08 21:05

~Pridružujem se v kozmetičnemu, meni priljubljenemu kotičku..~ wellcome

happy Preden sem začela tipkat in pojasnjevat, kaj imam najraje glede kozmetike, sem odprla mojo veliko pisano škatlo okrogle oblike, ki je udobno nameščena na rumeni polici z viola obrobami, stoječi pod ogledalom z živahno zelenim okvirjem, ki je lično okrašen z malimi rožicami, kričeče zelene barve... happy

happy Iz omenjene škatle, sem izbrala le nekaj izmed beauty artiklov, ki jih najpogosteje uporabljam. Vse slike njih, sem našla na spletu in jih v nadaljevanju lepim... happy


Nasplošno imam najraje znamko Max Factor, saj me ni nikdar pustila na cedilu...In tudi, ko ničesar ne rabim, si ful rada pasem oči na atraktivnih policah.. shake

Kozmetika in ličenje 2lwkw0x

Dve najbolši maskari, ki sem jih kdaj imela.

MASTERPIECE MAX ~ MAX Factor (tudi za uporabnike kontaktnih leč)yeah baby

Kozmetika in ličenje De0aj4

Max Factor Masterpiece ~ MAX Factor yeah baby

Kozmetika in ličenje Wbbg3k

:D Maskara, ki je bila kupljena predvsem zaradi "Oh in Sploh" obljub, kaj vse "dela" in kako zgosti trepalnice v 2.-eh korakih...Ampak, se ni odrezala tako...Sedaj, še nova počiva v škatli v družbi drugih barvic, šmink, čopičev, pudrov... ne vem

Kozmetika in ličenje E1974n

~Tekoči šajn za usta, super, priporočam, optično poveča videz ustnic~

Volume, Shine Laque ~ NIVEA Beaute
happy
Kozmetika in ličenje Vnjymv

~Puder L'OREAL Translucide, lepo se razmaže, če izbereš pravi odtenek glede na ten kože, se skoraj sploh ne pozna, da imaš puder~ jupi

gut Kozmetika in ličenje 300h9aw


happy ~ MAX Factor ~ pencil za usta in oči, super, ker si z njim narišeš res lepo črto in tudi obstojnost je ful daljša v primerjavi z drugimi znamkami barvic. Barve imam zelo različne..da mi ni nikar dolgčas ja

Kozmetika in ličenje Qou7gi

Kozmetika in ličenje J8z4m1
Nazaj na vrh Go down
.Razorblade!Romance!.
Začetnik
Začetnik
.Razorblade!Romance!.


Female
Datum registracije : 09/08/2008
Število prispevkov : 49
Kraj : somewhere over the rainbow

Kozmetika in ličenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kozmetika in ličenje   Kozmetika in ličenje I_icon_minitime09.08.08 22:01

o bože, da jaz se sploh ne spravim naštevati.
ogromno kozmetike imam.

aja, danes sem peljala sestrično v dm... in punca me je našpricala s testerjem parfuma REBELDE. omg...

Drugače glosi, šminke, senčila... celo omaro imam tega.
Nazaj na vrh Go down
http://www.jamesoliverphelps.mojforum.si/
Snow flake
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
Snow flake


Female
Datum registracije : 07/08/2008
Število prispevkov : 362
Age : 37
Kraj : Fuzzyland ~

Kozmetika in ličenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kozmetika in ličenje   Kozmetika in ličenje I_icon_minitime10.08.08 0:33

.Razorblade!Romance!. je napisal/a:
in punca me je našpricala s testerjem parfuma REBELDE. omg...
Hahaha... ta je pa dobra rofl Sploh nism vedla da majo tud svoj parfum :D
Nazaj na vrh Go down
.Razorblade!Romance!.
Začetnik
Začetnik
.Razorblade!Romance!.


Female
Datum registracije : 09/08/2008
Število prispevkov : 49
Kraj : somewhere over the rainbow

Kozmetika in ličenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kozmetika in ličenje   Kozmetika in ličenje I_icon_minitime10.08.08 10:51

majo majo.
nekje okoli 17€ je.

predrag...
Nazaj na vrh Go down
http://www.jamesoliverphelps.mojforum.si/
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Kozmetika in ličenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Ličenje   Kozmetika in ličenje I_icon_minitime09.03.09 22:44

Jz se u bistvu nikol ne ličim razen lipp gloss, uporablam pa Manhattan št. 501.

Sm ful časa uporablala roza lipglos, pa mi je pol lani k sm šla se ličt k profesionalki za maturanca, svetovala take barve lip gloss, kr mi kao najbl paše, pa sm vidla pol da je velik lepš k pa roza haha

Drgač pa kerokol maskaro mam se mi zmeri use paca roll eyes roll eyes tko da je sploh ne uporablam oz. 2x na let. Pa en razlog zakaj se ne ličm je tud ta, da se ne znam haha Mislm k je razlika med lepim ličenjem al pa takim k da greš u maškare. Nikol se nism znala tam okol oči namazat kokr na primer tle pri 3:07 roll eyes haha



Kera ličila ve uporablate, pa da je tako, da se ne paca oz. kako ga nanesete haha

Pa če pozna kera kak dobr tutorial na youtube lahko prilepi.

so cool
Nazaj na vrh Go down
cameron
Administratorka foruma
Administratorka foruma
cameron


Female
Datum registracije : 29/07/2008
Število prispevkov : 3356
Kraj : ~ Frei im freien Fall

Kozmetika in ličenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kozmetika in ličenje   Kozmetika in ličenje I_icon_minitime09.03.09 23:21

Jst si čist vsak dan nanesem dnevno kremo za obraz, si oči naličim (obroba, trepalnice, včasih tud kšno nežno senčilo). Nato narahlo nanesem tudi rdečilo na obraz oz. uporabljam tiste bronaste kuglice (gold pearls). Pa liplgos si dam čist vedno na ustnice... brez tega ne grem ven. To je pač "oprava" za na faks... za trgovino in take bolj splošne izhode se pa sploh ne ličim, ker se mi ne da :D

Če grem pa kam ven, recimo za kšne posebne priložnosti pa se seveda malo bolj potrudim. Takrat uporabim mal izrazitejši make up smile

Nikoli, ampak res nikoli pa ne uporabljam šmink za ustnice. Sploh ne vem zakaj, ampak jst se ful čudno počutim s šminko na ustih freaky Edino kar uporabljam so barvni lipglosi in to je vse.

Pri znamkah pa sploh nisem pozorna katere so... zmeraj vzamem tisto kar mi je všeč, ne glede na znamko. Ponavadi vedno, ko kupujem make up, uporabim tester, ki je zraven... in če mi je všeč kupim, če pa ne - pa ne :D

Drgač pa jst fuuul rada gledam tutoriale od Laruen Luke na YouTube. Ona je men prou carica in sem že gledala najmanj 20 tutorialov od nje cool Ona zmeri liči tako, da si za vzor vzame enega zvezdnika in poskuša naresti make up po njegovem principu. Tudi Billa je že enkrat uporabila za svoj tutorial cool Evo par primerov:

• Bill Kaulitz inspired look
• Rihanna cats eyeliner
• Avril Lavigne punk goth emo make up
• Amy Lee- Evanescence
• TWILIGHT - Smokey eye
• Leona Lewis - Bleeding love inspired look
• Britney Spears - I'm a slave for you - inspired look

Splošni tutoriali od nje:

• 80's Vibrant Funky Rock Chick Goth
• EXOTIC Hollywood Bridal wedding
• Glamorous Purple Smoky eye
• Glam baby doll purple & pink prom

Pa še ogromno posnetkov najdete tam ob strani oz. na njenem youtube kanalu.
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Kozmetika in ličenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kozmetika in ličenje   Kozmetika in ličenje I_icon_minitime10.03.09 20:44

rassya je napisal/a:

Drugač pa že nekej časa iščem kašn dobr puder in kakršnekoli informacije bi ble dobrodošle. mežik so cool

jz sm si neki časa nazaj kupila takle pudr- zunanja barva kokr je tapri na slikci gor piše pa 1 porcelein, pač najsvetlejši in se na moji svetli polti sploh preveč ne vid. dejansko najsvetlejši kr sm jih kdaj vidla haha tko d teb tud priporočam tega. pa še drag ni haha

Kozmetika in ličenje Svp8f5q6rim
Nazaj na vrh Go down
Pinky
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pinky


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 2416
Kraj : *

Kozmetika in ličenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kozmetika in ličenje   Kozmetika in ličenje I_icon_minitime10.03.09 21:07

rassya je napisal/a:

Drugač pa že nekej časa iščem kašn dobr puder in kakršnekoli informacije bi ble dobrodošle. mežik so cool

Težko je svetovat, ker ne vemo kakšo kožo imaš, in pa seveda učinek pudra se razlikuje od osebe do osebe.
Najbolje bi bilo, da ko bi šla u drogerijo->Muller, Lemon, Nama, je najbolje da se posvetuješ z prodajalko, ki se na te stvari spozna. Ta ti lahko svetuje ker odtenek bi ti najbolje pristajal in pa seveda kakšna podlaga. smile

Tko, da eno soboto kar lepo pot pod noge, skoči v najbližjo trgovino in si kupi puder. :D
Nazaj na vrh Go down
Darya*
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Darya*


Female
Datum registracije : 06/09/2008
Število prispevkov : 1561
Kraj : Ljubljana

Kozmetika in ličenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kozmetika in ličenje   Kozmetika in ličenje I_icon_minitime10.03.09 22:10

To "znamko" S-he prodajajo v DM-jih, po moje ga je tm dobila ja
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Kozmetika in ličenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kozmetika in ličenje   Kozmetika in ličenje I_icon_minitime10.03.09 23:00

rassya je napisal/a:
Dnicegirl kje si kupila puder?

ja u dm-u sam mislm d je tud u mulerju tak?

ma ne vem po moje bi ti bil kul,sej pravm, na men čist dobr pride,ti pa tud nis neki daleč od mene haha
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

Kozmetika in ličenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kozmetika in ličenje   Kozmetika in ličenje I_icon_minitime11.03.09 19:15

No, jst vam lahko priporočam en dober puder ja ja sem ga že omenila tukaj, ampak meni je res super...
spet odvisno od kože, nekaterim verjetno ne bi ravno ustrezal, ampak meni ustreza zelo

gre pa za puder MAX FACTOR MIRACLE TOUCH

Kozmetika in ličenje 3s7pyep9rhon

res se zelo lepo razmaže, je kot neka krema ampak hkrati tudi lepo prekrije.. ja poleg tega pa ga res porabiš zelo malo, ker že manjša količina zadostuje za celoten obraz, ker se lepo razmaže...jst sem nad njim res navdušena

potem pa sem pred kratkim kupila še MAX FACTOR-jevo maskaro FALSE LASH EFFECT

Kozmetika in ličenje Udn5bw3jw43w

in je ne morm prehvaliti...prej sem imela kar lep čas L`OREALOVO Double Extension, katera mi je bila tudi zelo všeč, ampak tudi Max Factorjeve maskare so mi od nekdaj bile zelo kvalitetne in sem se odločila da poskusim s to maskaro, ki da učinek umetnih trepalnic

In res, tudi če nimate dolgih trepalnic, vam jih ta maskara naredi ja meni jih ful priviha in poudari in res izgleda kot da bi imel še umetne trepalnice vmes...ful lepo jih poudari ja
Nazaj na vrh Go down
Darya*
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Darya*


Female
Datum registracije : 06/09/2008
Število prispevkov : 1561
Kraj : Ljubljana

Kozmetika in ličenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kozmetika in ličenje   Kozmetika in ličenje I_icon_minitime11.03.09 19:41

Ursy kok pa stane približno ta puder? smile Tist prejšn mi je padu na tla in se je čist raztresu >.<

Btw a kera uporablja klešče za trepalnice za bolj navihane trepalnice? Enkrat sm jih sprobala, ker jih je ena punca mela in se mi zdi da naredi lepše trepalnice sam slišala sm da ti lahko tut prelomjo trepalnice freaky
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

Kozmetika in ličenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kozmetika in ličenje   Kozmetika in ličenje I_icon_minitime11.03.09 19:46

Ta puder je drgač 13€ ja vsaj mislim da je no...jst ga vedno kar kupim, sploh ne pogledam točne cene...sam je zagotovo tam med 12€ in 15€...več 100% ni!

Drgač te klešče za trepalnice imam tud jst, ampak jih ful poredko uporabljam...res zelo, zelo malo...največkrat zato ker preprosto pozabim da jih sploh imam :D:D ne vem, jst če jih že uporabim, potem vidim učinek, je pač res to da ti dodatno privihajo trepalnice...
te pa se ti lohk prelomijo, sam v primeru da imaš na primer maskaro na trepalnicah in da si jih greš potem še s kleščami vihat...tko da NUJNO si moraš najprej s kleščami in šele potem z maskaro ja
Nazaj na vrh Go down
Darya*
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Darya*


Female
Datum registracije : 06/09/2008
Število prispevkov : 1561
Kraj : Ljubljana

Kozmetika in ličenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kozmetika in ličenje   Kozmetika in ličenje I_icon_minitime11.03.09 20:00

Hvala za informacije :D flower
Če bom še danes šla kej v Mullerja bom pogledala za puder drgač pa jutr..

Ker smo že glih pri temi s pudrom, na Planetu Lepote sem našla zanimiv članek o pravilni izbiri pudra. :D :D

Pravilna izbira pudra
Pogosto lahko opazimo ženske, ki hodijo okoli z "masko" na obrazu. Napačen nanos pudra, tekstura, ki ne ustreza tipu kože in najhuje – napačna barva (ponavadi pretemna, preveč oranžna ali roza), so vzroki, da se ženske pogršajo namesto polepšajo. Zato smo vam v nadaljevanju pripravili nekaj splošnih napotkov za pravilno izbiro (predvsem tekočega, ki je najbolj uporabljan) pudra.

1. Prva pomembna selekcija je, da izberemo puder, ki je primeren našemu tipu kože.

Tako za mastno kožo ne bo primeren hranljiv puder, ki po možnosti vsebuje še shimmer (zelo drobni svetleči se delci), saj je cilj mastne kože preprečiti masten lesk in ne posnemati videz disko krogle. Zato za mastno kožo izberemo puder z mat ali naravnim končnim učinkom, ki naj ne vsebuje maščob ali vsaj ne na začetnih mestih (da boste to ugotovile, morate preveriti "ingredient list"). Priporočljiva je tudi uporaba pudra v kamnu ali prahu, ki se ga nanese povrhu tekočega pudra, da se prepreči masten lesk kože. Če je vaša koža nagnjena k nečistočam, je priporočljivo paziti tudi nas to, da puder ne vsebuje komedogenih sestavin.

Za suho kožo pa, ravno nasprotno, ne bodo primerni matirajoči pudri, saj jo bodo le še dodatno izsušili in poudarili vsako gubo in lusko suhe kože na obrazu. V takem primeru so idealni vlažilni in hranljivi pudri, ki lahko vsebujejo tudi shimmer (seveda v zelo majhni količini), ki bo dal koži sijoč, zdrav videz.

Normalna koža načeloma prenese vsak puder, odvisno od učinka, ki ga želimo doseči.



2. Prekrivnost pudra mora ustrezati stanju naše kože.

Če imamo zelo neenakomeren ten (kapilare, pigmentne lise, madeže, ki so ostanki nekdanjih nečistoč), nečistoče na koži ali brazgotinice kot ostanke le-teh, izberemo puder z najmanj srednjo do polno prekrivnostjo. Kolikšna bo prekrivnost pa je seveda odvisno tudi od količine in načina nanosa. Z gobico je tako nanos ponavadi tanjši kot če nanašamo s prsti. Če bomo puder zelo razmazali, bo prekrivnost prav tako manjša. Vse to je treba pri kupovanju in nanašanju pudra upoštevati. Za lepo kožo, ki ne potrebuje veliko prekrivanja, ampak le rahlo poenotenje tena, pa bo dovolj rahlo do srednje prekrivanje ali celo obarvana krema. Nikar ne skrivajmo lepe kože, če to ni potrebno!



3. Odtenek pudra mora popolnoma ustrezati barvi vaše kože – tako pri podtonu (roza, rumen ali nevtralen), kot pri svetlosti oz. temnosti pudra.

Pravilen odtenek pudra izberemo tako, da ga malo nanesemo na rob čeljusti, saj je tam ponavadi koža enaka barvi kože vratu in ostalega telesa. Če ni, lahko za vsak slučaj preverimo še na vratu. Puder razmažemo in počakamo nekaj minut, da se barva "usede". Pri testiranju različnih odtenkov izberemo tistega, ki je najbližji tenu naše kože, lahko pa kupimo tudi dva odtenka (ali več) in ju mešamo, da dobimo natanko pravo barvo za svoj ten kože. Pred nakupom VEDNO tudi na dnevni svetlobi preverimo, ali je odtenek pravi, saj je umetna svetloba zelo zavajajoča in lahko se zgodi, da naslednji dan na dnevni svetlobi ugotovite, da je barva popolnoma zgrešena.

Kozmetika in ličenje Y641ospyes Kozmetika in ličenje 22mzc761lzoz


Pravilna izbira pudra pomeni, da ni nikjer opaznih nobenih prehodov med napudrano in nenapudrano kožo, rezultat pa je lepa, sijoča polt enakomernega in zdravega videza.

Pozorne bodite, da kupite rumenkast puder, če imate rumenkasto polt oz. puder z roza podtonom, če imate rozasto, sicer bo opazen kontrast med obrazom in vratom.

NIKOLI ne kupite pretemnega pudra, misleč, da boste izgledale zagorele. Velika zmota! Izgledale boste smešno, saj bo izpadlo, da ne znate kupiti pravega pudra ali da vas je opeklo v obraz. Zagorel videz se doseže z bronzerjem, ki se ga nanese v velikim čopičem na čelo, lica, rahlo na brado in nos in ne pretemnim pudrom.
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Kozmetika in ličenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kozmetika in ličenje   Kozmetika in ličenje I_icon_minitime11.03.09 23:18

pa pol še men povej kerga si kupila rofl bom še jz tistga probala rofl
Nazaj na vrh Go down
Darya*
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Darya*


Female
Datum registracije : 06/09/2008
Število prispevkov : 1561
Kraj : Ljubljana

Kozmetika in ličenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kozmetika in ličenje   Kozmetika in ličenje I_icon_minitime16.03.09 17:31

Ursy je napisal/a:
Kozmetika in ličenje 3s7pyep9rhon

Sam je res ful dobr puder shake jupi
Dons sm šla z eno prjatlco k se že dolg nisva vidle mal vn in sva še v Dm. Pa sm vidla ta pudr in sm ga mogla testirat, sam tm so bli testerji čist pomešani pol pa nism vedla kerga nej kupim, da bo glih pravi odtenek moje kože freaky
Pol sm pa vzela kar enga k sm misnla da bo glih zame, (Drgač js ne kupujem pudrov tko na blef ker mi je pol ponavadi žal..) in se nism zajebala jupi
Res se ga ful splača kupit.. ja ja
Nazaj na vrh Go down
Darya*
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Darya*


Female
Datum registracije : 06/09/2008
Število prispevkov : 1561
Kraj : Ljubljana

Kozmetika in ličenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kozmetika in ličenje   Kozmetika in ličenje I_icon_minitime04.04.09 10:48

Men je pa tale Maybeline the colossal maskara fuuul dobra smile

Kozmetika in ličenje 8ruzkua1k56a
Nazaj na vrh Go down
*imMoRtaŁ*EngeŁ*
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
*imMoRtaŁ*EngeŁ*


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 960
Age : 30
Kraj : Durch den Horizont am Himmel vorbei...

Kozmetika in ličenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kozmetika in ličenje   Kozmetika in ličenje I_icon_minitime04.04.09 15:10

Darya* je napisal/a:

Kozmetika in ličenje 8ruzkua1k56a
za to maskaro jst že nekaj časa premišlujem ali naj jo kupim al ne...
pa se ne morm odločt haha
ampak zdaj jo verjetno grem.... haha
Nazaj na vrh Go down
http://whistarper.blogspot.com/
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Kozmetika in ličenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kozmetika in ličenje   Kozmetika in ličenje I_icon_minitime04.04.09 17:24

kok pa stane?
Nazaj na vrh Go down
sour_cherry
Administratorka foruma
Administratorka foruma
sour_cherry


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 2965
Age : 34
Kraj : Las Vegas baby

Kozmetika in ličenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kozmetika in ličenje   Kozmetika in ličenje I_icon_minitime04.04.09 17:32

Jst sem si jo kupla, ko je bila v akciji in sem dala nekaj manj kot 8€. Je pa ful dobra ja smile Meni se dopade bolj kot nekatere Lorealove ja
Nazaj na vrh Go down
http://crazy-music-junkie.blogspot.com/
majchy..XD
Začetnik
Začetnik
majchy..XD


Female
Datum registracije : 22/04/2010
Število prispevkov : 92
Age : 28
Kraj : črnomelj

Kozmetika in ličenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kozmetika in ličenje   Kozmetika in ličenje I_icon_minitime27.04.10 23:09

ne vem js mam vedno na črno namazane oči črna barvica maskara senčilo pa praujo da mi full paše sam mami ma učashmal čudno poglrda
ma kar se pa znamk tiče js največ uporabljam s-he ne vem najbolš mi je pa še ni tko draga gut
Nazaj na vrh Go down
Jumbie
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Jumbie


Female
Datum registracije : 24/11/2009
Število prispevkov : 1392
Age : 29

Kozmetika in ličenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kozmetika in ličenje   Kozmetika in ličenje I_icon_minitime24.08.10 19:36

js mam zmer kamorkol grem smoke eyes love you sicer je mami na začetku mau komplicirala kao to je preveč sam zdej se je pa že navadla xD uporablam pa maybelline xD
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kozmetika in ličenje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kozmetika in ličenje   Kozmetika in ličenje I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kozmetika in ličenje
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Tokio hotel Slovenija :: Moda in stil-
Pojdi na: