Tokio hotel Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Blog  Portal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Emo stil

Go down 
+27
BabyLannii
Tokio Hotel chick
Pain of Love
humanoid
emo_pupika*
majchy..XD
_Tom's_Fanpiree_<33
butterfly.
rassya
Dnicegirl.
Tom's girl
x.fallen.angel.x
TOMlover
Pinky
tinchy_th
toms-girl
Tareex
Bill's girl
sour_cherry
Talchy<3
Darya*
*imMoRtaŁ*EngeŁ*
sbt
freiheit
virus.exe
Musique_Lover <3
th_tia
31 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
AvtorSporočilo
emo_pupika*
Začetnik
Začetnik
emo_pupika*


Female
Datum registracije : 08/11/2010
Število prispevkov : 29
Age : 29
Kraj : In his hug

Emo stil - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emo stil   Emo stil - Page 3 I_icon_minitime08.11.10 18:53

sj jst si zmeri lihk ne tapiram las ker se mi pač neda ... pa likat si jih tut nerab zato ker mam že čist naravno ranve lase .... no ja pač moje naj barve so črna(to itak) po pa pinki,zela, pa rdeča smile
Nazaj na vrh Go down
Pain of Love
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pain of Love


Female
Datum registracije : 27/05/2010
Število prispevkov : 1366
Age : 28
Kraj : Ende der Welt

Emo stil - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emo stil   Emo stil - Page 3 I_icon_minitime08.11.10 19:33

.


Nazadnje urejal/a Pain of Love 27.04.13 14:59; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
humanoid
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
humanoid


Female
Datum registracije : 11/10/2009
Število prispevkov : 2412
Age : 29
Kraj : HUMANOID WORLD

Emo stil - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emo stil   Emo stil - Page 3 I_icon_minitime08.11.10 19:39

Ja to sem pozabila povedati...Meni so tudii zeloo ušeč pirsi love Ko bom lahko si bom sigurno nardila tak pirsing kot ga ima Tom v ustih pa mogoče takega kot ga ima Bill v obrvi navdušen To mi je tok ušeč ... !
Da bi se pa js rezala .. to pa ne nee Že takjo sem jaz zelo "občutljiv" človek in me bli če se samo urežem haha Moje sosšolke so se ene rezale in to se je meni že tako zdelo zelo antipatično .. nevem enostavno mi ni ušeč, ne mora bit tako hudo .. ali pač no :D
Nazaj na vrh Go down
Tokio Hotel chick
Začetnik
Začetnik
Tokio Hotel chick


Female
Datum registracije : 21/10/2010
Število prispevkov : 87
Age : 27
Kraj : Maribor

Emo stil - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emo stil   Emo stil - Page 3 I_icon_minitime02.12.10 20:33

Kaj naj rečem Emo stil - Page 3 659683 Meni je ta stil ful, ful, ful všeč Emo stil - Page 3 659683 Sama nisem, ker si ne znam čupe naret shy Emo stil - Page 3 559376 Ampak moj stil so bolj barvna oblačila, mislim nosim vse kaj mi je všeč in mi pade v oči. En lep čas sn nosila samo črna oblačila, črno bela, črtasta, temno vijolična, rock pasove, smrtne glave, verige itd. Ampak sem se pred poletjem odločila za spremembo.

Bi pa ful mela emo čupco Emo stil - Page 3 836316 In meni so ful všeč drugačni ljudje, rockerji, emoti, punkerji, nevem nekaj posebnega so, izstopajo Emo stil - Page 3 446668
Nazaj na vrh Go down
BabyLannii
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
BabyLannii


Female
Datum registracije : 29/01/2011
Število prispevkov : 486
Age : 29
Kraj : Tom Kaulitz's bed

Emo stil - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emo stil   Emo stil - Page 3 I_icon_minitime11.02.11 17:50

Each opinion counts, so...

Disgusting! :) nimam nč prot, sam a-a, nikol res ni šans, da bi se sploh za pusta oblekla v kej tazga, k mi je naravnost smešn haha res... vse te barve, pa skos u črni večinoma... če pa ne, so pa celi pisani, in nič od tega ni lepo, usaj men haha :D

glede frizur... še bl grdo haha mislm, ene zebre tm gor po laseh met ah :D pa za tipa, mi je še tok bl grozn :ssss haha drgač nimam nč prot ljudem, k majo tak stil, pač različni smo si, kul,sj to je zanimiu :D sam pač ne ne poznam nobenga, nobenga emota ni v moji družbi, tko da tut ne vem kakšni so karakterno... ampak ja če se režejo, to po mojm predsotku rabjo pomoč ne pa emo stil freaky

NO JA TO JE TO :D

Nazaj na vrh Go down
*Urssa*
Začetnik
Začetnik
*Urssa*


Female
Datum registracije : 01/11/2010
Število prispevkov : 28
Age : 31
Kraj : My Bed... xD

Emo stil - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emo stil   Emo stil - Page 3 I_icon_minitime12.07.11 22:44

Še jz en roman napišm. 1.poglavje- Nastanek oz. odločitev da boš/si emo. Neki najbolj neumnga mi je, k ena punca/fant pride v šolo v črnih cunah, pobarvan/a na črno in napacan/a okrog oči pol pa razglaša "Ja jz sm emo!" "Safr!!" "Ubila se bom!" "Ej a si vedla, da sm emo? No zato k sm.". Emo sm od osmga classa. Pač ušeč mi je bil stil, po osebnosti sm taka... Pridm u šolo tut u rdečih, zelenih, modrih majcah oz. hlačah. lahko skačm od veselja lohk pa sedim nek u kotu obrožena s temnimi oblački. Taka sm! 2.poglavje-Wannabe-ji....Hodm po ljubljan in vidm eno "čist hardcore" emo punco. O fino še en na "darkside" si mislm in stopm do ne. K si konč odmakne črne podlaške s face dojamm da je moja bilša sošolka, k je še pred tednom, k sva govorile po fonu razglablala o Maite Peroni. Razmišlam da bi ji odtrgala podalške, al pa zažgala obleke. Fuj z wannabe-ji! + Nisi wannabe če uporabljaš *, <3, ;D, :) and so on...<-zadnjič nabila sošolka. 3.poglavje-predsodki....Ne režm se, ne razmišlam skoz o tem kk se bom ubila, kokr vem mam precej prjatlov in nazadnje k sm preverla sm taprav emo, čeprou nej bi izumrli. Mwa to you all. Emo will live. :D:D *sram zarad romana, k je preceej doug.*
Nazaj na vrh Go down
Sascha
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
Sascha


Female
Datum registracije : 30/12/2011
Število prispevkov : 433
Age : 26
Kraj : In Zimmer 483 mit Tom! :*

Emo stil - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emo stil   Emo stil - Page 3 I_icon_minitime07.04.12 13:42

Men je emo stil tud fuul hud in čupce in pirsingi
I like them! :D

tale mi je ful lepa :
Emo stil - Page 3 LONG-SCENE-HAIRSTYLES

ampak ta pa mi sploh ni ušeč, kr je to sm afnanje in pretiravanje no moje mnenje: (ok no, če imaš podaljške al pa pramene ne pa celo čupo roza stupid ) no saj ima vsak svoj stil :D

Emo stil - Page 3 Long-emo-hairstyles-for-girls-ideas
tu se ful vidijo uničeni lasje!
Nazaj na vrh Go down
NaXiE
Začetnik
Začetnik
NaXiE


Female
Datum registracije : 19/02/2012
Število prispevkov : 83
Age : 25
Kraj : somewhere in my dreams with TH

Emo stil - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emo stil   Emo stil - Page 3 I_icon_minitime19.04.13 18:03

Ok xP Jst sm že od nekdaj emo...no ja mam črne lase-moja naravna barva je rjava-probala sm it iz tega vn pa preprost negre...emo je pač stil lajfa-ja ublačm se v črno al pa u črtaste majčke pa strgane kavbojke...mam pirsing v ustnici (tazga kokr naš prelepi kitarist Tom Kaulitz)....se NE režm...dolg cajta nazaj sem probala in ja fora je d fizična bolečina premaga psihično AMPAK TEGA NE DELAM VEČ! sem čustvena oseba ampak čustva zadržim bl zase...ni to emo pač d nvm d skos jokaš pa tko-pač tok u tem....
Nazaj na vrh Go down
Sascha
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
Sascha


Female
Datum registracije : 30/12/2011
Število prispevkov : 433
Age : 26
Kraj : In Zimmer 483 mit Tom! :*

Emo stil - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emo stil   Emo stil - Page 3 I_icon_minitime01.08.13 19:21

Jaz sem se v 7. razredu rezala.. Ni me sram to povedat.. Zaka bi me naj bilo? XD pač ni kul, ker se ti vidi pol celo zivljenje ampak, ko si v taki stiski to ful paše btw. zdaj se več ne.. (Sem prišla k pameti)
Aja pa polek emo stila xD
Ge San mela emo stil od 5. klassa in v sedmen klassi san dobla prvi pirs v ustnici (enaka stran + pirs kot Tom :3) in pol v 8. klassi v popeki :3
zdaj san prišla bolj na HARDCORE emo toj to.. jezik
Peace!
Nazaj na vrh Go down
Kristii
Začetnik
Začetnik
Kristii


Female
Datum registracije : 03/10/2012
Število prispevkov : 87
Age : 25
Kraj : Humanoid City

Emo stil - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emo stil   Emo stil - Page 3 I_icon_minitime03.08.13 0:58

Jst pa nisem emo sam bi bla zelo rada. pri meni obstaja ogromen problem ker mam lase skodrane in še ko si jih ravnam doma ne prime.
drugač pa kaj si pa mislite glede emo gay? men so ful hot in jih pač podpiram jezik
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Emo stil - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emo stil   Emo stil - Page 3 I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Emo stil
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Tokio hotel Slovenija :: Moda in stil-
Pojdi na: