Tokio hotel Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Blog  Portal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki...

Go down 
+2
sour_cherry
cameron
6 posters
AvtorSporočilo
cameron
Administratorka foruma
Administratorka foruma
cameron


Female
Datum registracije : 29/07/2008
Število prispevkov : 3356
Kraj : ~ Frei im freien Fall

Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki...   Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki... I_icon_minitime09.11.08 3:04

Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki... Ol95t48u36w

Verjetno vsi, ki uporabljate firefox veste, da si ga lahko okrasite (Add-ons) po svoji želji, in da lahko z raznoraznimi razširitvami poenostavite brskanje po spletu.

Torej, ali kdo od vas uporablja kakršnekoli dodatke oz. "okraske" v Mozilli? Imate mogoče inštalirane kakšne teme ali razširitve, ki so vam olajšali marsikatero zadevo med brskanjem, in bi jo priporočili tudi ostalim?

Meni recimo je zelo všeč Cooliris, ker lahko brez klikanja na hitro pogledam kaj se skriva v linku.
Inštaliran imam tudi slovarček (slo), da mi preverja pravilnost natipkanih besed.
Temo pa imam Noia 2.0 (eXtreme), ki se mi zdi ful lepa in ne preveč nakičena.

Kaj pa vi? smile


Nazadnje urejal/a cameron 03.05.10 2:13; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
sour_cherry
Administratorka foruma
Administratorka foruma
sour_cherry


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 2965
Age : 34
Kraj : Las Vegas baby

Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki...   Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki... I_icon_minitime09.11.08 3:13

seveda seveda... poznam poznam razne okraske, da narediš svoj lastni pimp-ed FireFox

Ampak jaz trenutno uporabljam redno samo enega in sem res zaljubljena v njega. Najboljše kar je lahko je gmail manager, ki mi takoj pokaže če sem dobila nov mail happy zelo priročen in nemoteč smile jaja
Nazaj na vrh Go down
http://crazy-music-junkie.blogspot.com/
Zvoncek
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Zvoncek


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 1711
Age : 33
Kraj : Koper/Ljubljana

Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki...   Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki... I_icon_minitime09.11.08 3:28

waaaaaaaa... huda tema boingy

Jst sm tud čist navdušena nad Mozillo in jo za nč na svetu ne zamenjam za kšn drug brskalnik. Včasih sm mela tist gnil Expllorer, in mi je bil totalno bedn, ker vsebuje polno enih vsiljivih reklam... in posledično tud lažje stakneš kšn virus na računalnik freaky

Kar se tiče dodatkov, so mi najbol kul:
- search engines
- mouse gestures, to je en dodatek, ki omogoča, da lahko z miško praktično vse upravljaš (npr. pritisneš
en gumb ~ pa premakneš miš v eno smer, pa je isto kot da si "back" pritisnu pa podobne).
- pa včasih sm mela Forecastfox, ki mi je vreme kazal rofl Ampak je kmal dol letel, ker mi je ful upočasnil delovanje brskalnika...
- drgač pa tud jst uporabljam Cooliris in je res super zadeva, k ti ni treba klikat na vsak link...
- in pa FoxyTunes mam, ki omogoča, da direktno iz Mozille upravljaš z glasbo. Da ti ni treba klikati na Winamp recimo.

Temo mam pa Aero Fox 3.0.2, in je res carska rock it rock it
Nazaj na vrh Go down
Snow flake
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
Snow flake


Female
Datum registracije : 07/08/2008
Število prispevkov : 362
Age : 37
Kraj : Fuzzyland ~

Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki...   Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki... I_icon_minitime09.11.08 3:42

uff... jst mam tud čist "spimpan" firefox rofl

ful majo dobre dodatke... res se najde svega in svašta cool

drgač pa je tuki link do vseh teh dodatkov: Klik (levi stolpec), tam res najdete vse živo...

zelo všečna mi je tud ta zadeva: Tab Mix Plus
ta dodatek mi je najbol hud zato, ko ponesreči zapreš kšn tab, pa ga z istim klikom dobiš nazaj cool (se mi prevečkrat dogaja, zato je uporabno).

aja... pa jst mam obvezno v ang. - zadnjič sem ponesreči inštalirala slovensko verzijo, in se nism nč znajdla freaky
Nazaj na vrh Go down
Tighter
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Tighter


Female
Datum registracije : 03/09/2008
Število prispevkov : 1543
Age : 32
Kraj : From New York to LA

Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki...   Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki... I_icon_minitime10.11.08 1:15

Tale lisička je tud men ful ušeč ja
Sicer nimam tok velik stvari inštaliranih na njej... samo slovarček in pa temo "Noia".
Pa zdej sm si pa še ta Cooliris naštimala - ful dobra stvarca gut Thx!

A ja... pa včasih sm mela eno zadevo, da mi je blokirala razne reklame... sam mi je ta nastavitev pol kr izginla what????
Nazaj na vrh Go down
http://ohh-so-hypnotized.blogspot.com/
Natii.×3
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
Natii.×3


Female
Datum registracije : 27/10/2008
Število prispevkov : 648
Age : 29
Kraj : .next to heLL.

Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki...   Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki... I_icon_minitime11.11.08 13:13

Jaa Mozilla je itak najboljši brskalnik.
Tale exploler pa ne velja čist nič...mojemu compu se čist zmeša, ko ga zaženem...zato ga raj ne odpiram...
V kratkem ga nameravam tud izbrisat, ker sam plac zavzema.
Ja back to Mozilla...res je ful dobra stvar.
Dodatkov in tem mam ful velik.
Mam Cooliris, Gmail Manager, Slovarček, Fast video Download (tle si lahko videe zloudate na enostaven način iz useh strani, kot so youtube, daylimotion in druge in pa ColorfulTabs pač tle mate lahko te zavihke obarvane usakega drugače, je bolj pregledno pa še dobr je za tiste, ki obožujete barve smile

Tem mam tud velik...trenutno pa uporabljam PinkHope... je zelo lepa, živa in me poživi, ker mam zelo rada barve love

Pa še neki me zanima (ni ravno za v to temo), če mogoče kdo pozna kako stran, kjer se lahko zloudajo teme za program Windows...ker jst nimam nobene, tele standardne so mi pa ful bedne...no če kdo katero stran pozna, naj mi piše na zs...tnx!
Nazaj na vrh Go down
http://www.chat-channel.heavenforum.com
cameron
Administratorka foruma
Administratorka foruma
cameron


Female
Datum registracije : 29/07/2008
Število prispevkov : 3356
Kraj : ~ Frei im freien Fall

Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki...   Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki... I_icon_minitime11.11.08 13:48

Natii.×3 je napisal/a:
tale exploler pa ne velja čist nič...mojmu compu se čist zmeša ko ga zaženem...zato ga raj ne odpiram...
Jaa... enako rofl rofl Moj comp čist podivja, ko odprem Explorer... sploh ne morem začet z nobenim brskanjem po spletu, ker potrebuje pol ure da se umiri drunk In zato ga uporabljam le v skrajnem primeru, ko res ne gre drugače.

Glede tem za Windows: te najlažje najdeš tako, da vtipkaš v Google -> free windows theme, in pol klikneš na par linkov, kjer se te teme nahajajo smile
Nazaj na vrh Go down
Natii.×3
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
Natii.×3


Female
Datum registracije : 27/10/2008
Število prispevkov : 648
Age : 29
Kraj : .next to heLL.

Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki...   Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki... I_icon_minitime12.11.08 12:28

hehe...jst ga še u skrajnem primeru ne uporabim ker imam za rezervo...če mozilla slučajn kej zašteka še google chrome k je tut dost dobr :)

ooo tnx. sm našla en kup dobri tem ... tnx fuuul flower hug
Nazaj na vrh Go down
http://www.chat-channel.heavenforum.com
cameron
Administratorka foruma
Administratorka foruma
cameron


Female
Datum registracije : 29/07/2008
Število prispevkov : 3356
Kraj : ~ Frei im freien Fall

Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki...   Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki... I_icon_minitime23.03.11 15:50

Firefox 4

Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki... Firefox-logo
Izšel je nov Firefox 4. Težko pričakovano verzijo so pilili dobro leto dni, končna verzija pa je na internet izšla že včeraj.

Prva novost, ki jo opazimo, je prenovljen videz. Poudarek so dali preglednosti, saj so nepotrebne elemente vmesnika odstranili in napravili Firefox elegantnejši. Tudi brskanje po menijih je drugačno, saj so jih prenovili. Glavna odlika nove verzije je hitrost, saj je Firefox do 6-krat hitrejši od prejšnjih različic. Hitrejši so zagon, obnovitev shranjene seje in tudi izvajanje JavaScripta.

Novosti pod pokrovom obsegajo šifrirano sinhronizacijo nastavitev med različnimi računalniki, posebne zavihke ne le za strani, marveč tudi za aplikacije, novo upravljanje z zavihki (Panorama), prenovljen upravitelj razširitev itd.


Novo verzijo v slovenščini si lahko naložite tukaj -> Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki... 4545
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki...   Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki... I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Mozilla Firefox - teme, razširitve, dodatki...
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Modni dodatki

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Tokio hotel Slovenija :: Računalništvo-
Pojdi na: