Tokio hotel Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Blog  Portal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Nega ustnic

Go down 
+9
BarbieFreiheit
Pain of Love
*imMoRtaŁ*EngeŁ*
smarela
SunShine
humanoid
Dnicegirl.
NATALIE
Tighter
13 posters
AvtorSporočilo
Tighter
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Tighter


Female
Datum registracije : 03/09/2008
Število prispevkov : 1543
Age : 32
Kraj : From New York to LA

Nega ustnic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nega ustnic   Nega ustnic I_icon_minitime04.03.11 17:31

Zanima me, kako oz. s čim negujete svoje ustnice?

Jaz se poleti odločam za balzam predvsem na podlagi vonja, tako da se malo afnam z TBSovimi (nobeden ni ravno negovalen za res izsušene ustnice, so pa izredno dišeči in nekateri naredijo res sočna usteca in imajo lep shimmer). Razne Labelle itd. me ne navdušijo, všeč mi je kvečjemu Bebe roza.
Pozimi mi ob res razpokanih ustnicah najbolj pomaga kar navaden med, ki si ga včasih nanesem na usta in pustim gor par minut (kar pride v poštev samo če sem doma). Za ven pa letos uporabljam Philosophy, nekaj med balzamom in glossom (vonj Vanilla birthday cake) v tubici in zaenkrat je to edino, ki mi res prepreči zmrzovanje ustnic oz. razpokanje.

kiss
Nazaj na vrh Go down
http://ohh-so-hypnotized.blogspot.com/
NATALIE
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
NATALIE


Female
Datum registracije : 07/03/2010
Število prispevkov : 491
Kraj : With Tom <3

Nega ustnic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nega ustnic   Nega ustnic I_icon_minitime06.03.11 16:41

Jst pa sploh nimam nobenih težav z kkšnim razpokanim ustncam, zato uporablam sam kkšno labelo al pa gloss :D
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Nega ustnic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nega ustnic   Nega ustnic I_icon_minitime06.03.11 16:59

Jz uporabljam nek manhattanov glos, pa labelo mam k jo usake tok zgubim al pa pozabim uporabljat haha
Nazaj na vrh Go down
humanoid
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
humanoid


Female
Datum registracije : 11/10/2009
Število prispevkov : 2412
Age : 29
Kraj : HUMANOID WORLD

Nega ustnic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nega ustnic   Nega ustnic I_icon_minitime06.03.11 17:59

Jz imam tut labelo, ki jo ne uporabljam ful veliko, pa včasih se namažem z kakšnim glossom smile
Nazaj na vrh Go down
SunShine
Debatorica
Debatorica
SunShine


Female
Datum registracije : 02/07/2010
Število prispevkov : 217
Kraj : Maribor

Nega ustnic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nega ustnic   Nega ustnic I_icon_minitime06.03.11 18:12

jaz ne grem nikamor brez labele :D
ustnice hitro dobim suhe in če nimam labele si jih začnem trgati in se mi razpokajo. Zato je labela, brez katere ne grem nikamor.
Nazaj na vrh Go down
smarela
Administratorka foruma
Administratorka foruma
smarela


Female
Datum registracije : 05/04/2010
Število prispevkov : 1895
Age : 30
Kraj : Humanoid CITY

Nega ustnic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nega ustnic   Nega ustnic I_icon_minitime06.03.11 18:13

Jaz ponavadi - v šoli, med poukom - uporabljam Labello (ki pa je ali z olivami, medom ali še z nečim x_x) zaradi tega, da nimam suhih in razpokanih ustnic. Drugače pa zvečer včasih (torej skoraj nikoli, ker vedno pozabim.. roll eyes) ustnice namažem z ognjičevo kremo (ta krema je pravi srček, pomaga za čisto vse! jezik) ali pa tista stara dobra metoda z zobno ščetko parkrat po ustnici... (Čeprav sem ravno zadnjič nekje brala da to naj ne bi bilo "zdravo". )To največkrat delam v zimskem času.
Poleti pa ponavadi ustnic ne mažem toliko, mogoče tu in tam z Labello, ali pa na plaži z sončno kremo (fight haha).

Drugače pa, kar se tiče negovanja je mislim da to to, saj v večino ostalih primerih uporabljam gloss-e ali šminke, ki ustnic ravno ne negujejo, ampak jim pač dajo tisto željeno barvo, sijaj itd. :D
Nazaj na vrh Go down
*imMoRtaŁ*EngeŁ*
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
*imMoRtaŁ*EngeŁ*


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 960
Age : 30
Kraj : Durch den Horizont am Himmel vorbei...

Nega ustnic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nega ustnic   Nega ustnic I_icon_minitime10.03.11 22:48

smarela je napisal/a:
ustnice namažem z ognjičevo kremo (ta krema je pravi srček, pomaga za čisto vse! jezik) ali pa tista stara dobra metoda z zobno ščetko parkrat po ustnici...
Ja to tut jst počnem, najprej prakrat s ščetko čez in potem čez sloj ognjičeve kreme :) Sam to velja za izključno preden grem spat haha

Drgač pa jst fuuuul ne maram firme Labello, ker se mi zdi, da so mi preveč odišavljene in nekako ''grobe'', v glavnem, če mam razpokane ustnice, in dam pol Labello gor (po možnosti še kakšno s tropskimi sadeži ali neki podobnega), potem me te še bolj pečejo. Edina, ki jo še nekako prenašam je ta čist navadna modra haha

Veliko raje imam mazila za ustnice Blistex, z medom oz. kakšnimi zelišči :)
Zadnjič pa vem, da sem za ''probo'' vzela eno labelo, ker me je zanimal, kako se bo obnesla in sem vzela Vitaskinovo mazilo z Aloe Vero, ki je super :) Aja, pa Garnier mazilo se mi zdi super :)

Drgač pa mene na splošno moti, če je labella narejena na kakršno koli drugo možnost, kot pa pač čist obično za odvit haha Sploh tista, ki jo morš s prsti ven jemat, mene je vedno to tolk motilo haha

Matr, zdej sem celo teorijo nardila iz ene navadne labele supaman
Nazaj na vrh Go down
http://whistarper.blogspot.com/
Pain of Love
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pain of Love


Female
Datum registracije : 27/05/2010
Število prispevkov : 1366
Age : 28
Kraj : Ende der Welt

Nega ustnic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nega ustnic   Nega ustnic I_icon_minitime10.03.11 23:14

Js mam tud Labello ki jo povsod nosim s sabo smile Včasih si pa dam čez njo še gloss.
Kadar pa mam uno full razpokane ustnice (to pa je pozimi stalno )ponavadi tudi namažem z kako ognjičevo kremo al kšnim takim mazilom jezik
Nazaj na vrh Go down
BarbieFreiheit
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
BarbieFreiheit


Female
Datum registracije : 29/04/2010
Število prispevkov : 359
Kraj : Humanoid city

Nega ustnic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nega ustnic   Nega ustnic I_icon_minitime11.03.11 19:12

jaz uporabljam 2 različni labeli, pa itak ne pomaga skor nič :) drugač pa mi gre ful na živce če nimam nič na ustnicah, tk da ponavadi vsaj labelo, samo ponavadi glos od essence, 4 različne že mam xD pač v različnih barvah :) jaz to ful kupujem, potem pa pozabim uporabljat :D neki časa uporabljam en glos, potem si novega kupim in potem ves čas tistega uporabljam in tako naprej :) nikoli pa nimam istih glosov/labelle kot sem jo imela preden da si kupim novo, ves čas poskušam nove :D
Nazaj na vrh Go down
Anjja...th
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
Anjja...th


Female
Datum registracije : 28/11/2009
Število prispevkov : 491
Age : 27
Kraj : Humanoid City

Nega ustnic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nega ustnic   Nega ustnic I_icon_minitime11.03.11 20:58

jst uporabljam to:labello pure& natural camomile & calendula in je ful fajna. poleti pa kak lipp glos. zdej mam enga od avona avon plump pout iiin I LOVE IT!!! mežik
Nazaj na vrh Go down
Talchy<3
Miss Tokio Hotel
Miss Tokio Hotel
Talchy<3


Female
Datum registracije : 25/09/2008
Število prispevkov : 3016
Age : 30
Kraj : Laibach

Nega ustnic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nega ustnic   Nega ustnic I_icon_minitime23.05.11 23:37

Meni so všeč mastne labele, sploh, če mam razpokane ustnice. smile drugač pa pomaga tud če daš sloj medu na ustnice, to dam jst včasih pred spanjem in so potem bolj mehke. smile

Drugače pa uporabljam tudi šminke, lip glosse... vse, v zmernih količinah. smile
Nazaj na vrh Go down
Sugar
Debatorica
Debatorica
Sugar


Female
Datum registracije : 11/02/2011
Število prispevkov : 123
Age : 30
Kraj : Humanoid City

Nega ustnic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nega ustnic   Nega ustnic I_icon_minitime21.08.11 21:30

js uporablam večinoma labello, učash tut gloss. usake tolk cajta pa svojim ustncam prvoščim tretma z medom. in pol so po tem res mehke :D
Nazaj na vrh Go down
Senna
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
Senna


Female
Datum registracije : 12/01/2012
Število prispevkov : 526
Age : 27
Kraj : Ljubljana

Nega ustnic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nega ustnic   Nega ustnic I_icon_minitime16.02.12 18:19

Uporabljam vec razlicnih vrst mazil za ustnice,ker mam ful cudne znable wall kr razpokane so in pol mislim, da zgledajo grdo in si jih lizem in grizem. Pol pa use se BOL grdo zgleda k mi zgornja plast zacne odstopat in postane take belkaste barve.
Ocim mi je pa pred kratkim iz nemcije prnesu neko super stvarco k se kupi v taki mal vecji posodici in je res super. Ustnice nrdi mehke in nerabim je nosit zraven kamor koli grem ker mi fajn vlazi tud do 8 ur :)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Nega ustnic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nega ustnic   Nega ustnic I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Nega ustnic
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Tokio hotel Slovenija :: Moda in stil-
Pojdi na: