Tokio hotel Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Blog  Portal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Maturantske obleke

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
[euua]
Debatorica
Debatorica
[euua]


Female
Datum registracije : 30/10/2008
Število prispevkov : 232
Age : 33
Kraj : Celje

Maturantske obleke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Maturantske obleke   Maturantske obleke I_icon_minitime16.12.09 23:06

ok ker se bo kmalu začeu čas maturantskih plesov me zanima, če že kera kj ve kakšno obeko bo melaaa :D
men se še sanja ne. če ma kera kako fajno idejo kr izvolte! :D
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Maturantske obleke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maturantske obleke   Maturantske obleke I_icon_minitime28.12.09 21:14

Najboljš da greš trgovine in ti bo katera zihr pdla u oči jezik Če nameravaš met oblekco do kolen, majo u Zari zelo lepe.
Nazaj na vrh Go down
[euua]
Debatorica
Debatorica
[euua]


Female
Datum registracije : 30/10/2008
Število prispevkov : 232
Age : 33
Kraj : Celje

Maturantske obleke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maturantske obleke   Maturantske obleke I_icon_minitime28.12.09 23:50

ma sj razmišlam, da bi si jo dala kr delat, k pol je bedno, k majo vsi pol iste obleke... maturanc je samo enx in ta more bit popoun :D looool... hahaha to je tko kt da bi poslušo one ameriške obsedene najstnice :D
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Maturantske obleke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maturantske obleke   Maturantske obleke I_icon_minitime29.12.09 0:17

Mah ne vem če majo glih usi iste haha Sam če boš mela črno tvegaš da jih bo 3/4 melo tud črno od tega pa najmn 1 čist isto k ti haha Priporočam kako drugo barvo ker črna ne pride do izraza ker majo u glaunem use črno. Pa sj ne d pol tist zgleda bl k pogreb ne pa maturanc.
Nazaj na vrh Go down
[euua]
Debatorica
Debatorica
[euua]


Female
Datum registracije : 30/10/2008
Število prispevkov : 232
Age : 33
Kraj : Celje

Maturantske obleke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maturantske obleke   Maturantske obleke I_icon_minitime29.12.09 0:44

hehe ne, ne črne ne bi mela, js razmišlam o kšni oni umazani rumeni... po moje bi mi pasal k sm temna pa to ... :D
Nazaj na vrh Go down
[euua]
Debatorica
Debatorica
[euua]


Female
Datum registracije : 30/10/2008
Število prispevkov : 232
Age : 33
Kraj : Celje

Maturantske obleke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maturantske obleke   Maturantske obleke I_icon_minitime29.12.09 0:49

aia če bo kera na netu kj gledala, pa da naleti na kšno obleko dolgo/kratko kar koli pač, pa da je fajna nj jo tuki prlima, prosim :D js nč kj pametnga ne najdem za ideje ....-.-
Nazaj na vrh Go down
inees.
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
inees.


Female
Datum registracije : 16/08/2009
Število prispevkov : 638
Age : 29
Kraj : mb

Maturantske obleke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maturantske obleke   Maturantske obleke I_icon_minitime29.12.09 1:07

meni tale ni slaba. KLIK
ampak jaz bi jo imela v zeleni ali pa modri barvi. kr se mi tale roza ne dopade najbolj.
kje je še moj maturanc. :D
če pa gledamo pri nas valete ob koncu devetega razreda, tudi vidiš samo črne oblekce. lani se spomnim, da so imela vsa dekleta črne oblekce, ena pa je prišla v pink. :D
Nazaj na vrh Go down
[euua]
Debatorica
Debatorica
[euua]


Female
Datum registracije : 30/10/2008
Število prispevkov : 232
Age : 33
Kraj : Celje

Maturantske obleke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maturantske obleke   Maturantske obleke I_icon_minitime29.12.09 1:43

jaja tako bi js tut mela v zeleni barvi :D ma dj, na naši valeti jih je poun melo kar hlače---najbl bedno!! js sm mela rdečo na valet :D
drgač pa glede maturantske, sm js prvo razmišlala dost o kratki, zdej me pa vedn bol navdušuje kšna douga obleka!! :D
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Maturantske obleke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maturantske obleke   Maturantske obleke I_icon_minitime29.12.09 11:51

inees. je napisal/a:
meni tale ni slaba. KLIK

uaaa ja ful je huda res pokal lih tako mam jz u mislih za najbl idealno haha Sm na maturancu pa nism mela take in mi u bistvu tud dol visi haha haha

Pr ns na valeti smo mel u 80% use punce hlače. Ne vem takrt se nismo ne vem kok rihal za valeto,dandanes so na valeti oblečeni že boljš kot na maturancu.
Nazaj na vrh Go down
[euua]
Debatorica
Debatorica
[euua]


Female
Datum registracije : 30/10/2008
Število prispevkov : 232
Age : 33
Kraj : Celje

Maturantske obleke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maturantske obleke   Maturantske obleke I_icon_minitime08.01.10 21:49

oook rabm mnenje:D
kaka se wm ta obleka zdi?? :D
http://www.krinolina.si/index.php?S=1&Article=109&LFT=1365
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

Maturantske obleke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maturantske obleke   Maturantske obleke I_icon_minitime08.01.10 22:19

No glede na to, da se na maturantskem plesu PLEŠE, bi jaz priporočala nekaj udobnega, nekaj v čemer se lahko premikaš ja
mogoče res v tem primeru pridejo bolj v poštev krajše obleke, če so dolge, morajo biti vsaj spodaj narejene bolj na široko, mogoče da imajo kak "prerez" (ne vem kako naj rečem temu haha)

Meni je mojo maturantsko obleko naredila sestra, ker je šivilja...tko da nisem imela problema s tem,...povedala sem kaj bi rada imela in potem je ona pač sešila...sem pa imela dve izbrani, dve obleki, ker do zadnjega dneva nisem vedela kaj naj izberem...

na koncu sem imela dolgo črno obleko, ki pa je bila zadaj dolga, spredaj pa kratka, do kolen, v bistvu je bilo narejeno tako kot da bi imela dvojno krilo, eno kratko, čez pa še eno, ki je zadaj dolgo, spredaj pa je narejeno navzven, da pada na obe strani (spet ne vem kako naj razložim :D haha)
no in zgornji del obleke je bil pač čist navaden, brez naramnic, narejen kot korzet in to je bilo to...v bistvu je bila čist navadna, nič posebnega, črna obleka, ampak meni je bila všeč in res kar je bilo pomembno je bilo to, da sem se v njej lahko nemoteno gibala...sicer sem se kasneje preoblekla v bolj udobna oblačila, ampak vseeno...med plesom je pomembno da te nič ne moti, ker pri nas se je ne vem kolk sošolk spotaknilo ob obleke, stopilo na njih in kdo ve kaj še vse...

[euua], ta obleka ni slaba, mislim da bi ti pasala glede na tvojo frizuro....čeprav, jaz si tebe bolj predstavljam v kakšni kratki oblekici, mogoče nekaj manj vpadljivega, nekaj bolj preprostega, ker sumim, da boš imela odpičeno frizuro :D

jaz bi tebe oblekla v eno lepo oblekco, brez naramnic, ki bi segala do kolen, okoli pasu bi mogoče imela kak širok pas, pentljo, nekaj kar bi razbilo tisto dolgočasnost, v isti barvi kot bi bila ta pentlja bi imela nakit, eno res okrašeno ogrlico in nič drugega...mogoče bi imela obleko kar črno, pas oz.pentljo pa v barvi tvojih las...iste barve bi imela čevlje, torbico in ostale dodatke ja
Nazaj na vrh Go down
[euua]
Debatorica
Debatorica
[euua]


Female
Datum registracije : 30/10/2008
Število prispevkov : 232
Age : 33
Kraj : Celje

Maturantske obleke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maturantske obleke   Maturantske obleke I_icon_minitime08.01.10 22:22

ja frizra bo vrjetn res neki special jezik
joj tk ne vem kua nj z obleko... bom šla mau probavat kake krajše ....
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

Maturantske obleke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maturantske obleke   Maturantske obleke I_icon_minitime08.01.10 22:26

recimo, meni je tale zelo všečna... ja
KLIK
nekaj takega sem imela jaz, pač tako narejen zgornji del, samo da sem imela še zadaj dolgo krilo, do tal...in lih tko sem imela kot še en šal okoli ramen (za katerega se še zdej sprašujem zakaj sem ga sploh imela, ker je itak bil ves čas na mizi :D)
mi je pa všeč tukaj pri tej obleki ta detajl, kako je narejen hrbtni del, da imamo samo kot neke štrikce čez...meni so zeloooooo všeč obleke ki imajo razgaljen hrbet...in jih tudi veliko raje nosim ja vedno gledam za oblekami, ki imajo hrbet zunaj, ker mi je to res zelo sexy in imam to srečo, da imam pač tak dolg hrbet, dolg zgornji del telesa...in še druga stvar zaradi katere raje kažem hrbet kot dekolte je ta, da sem ploh :D haha in nimam sploh kaj razkazovat dekolteja, ker ga ni :D
Nazaj na vrh Go down
Pinky
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pinky


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 2416
Kraj : *

Maturantske obleke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maturantske obleke   Maturantske obleke I_icon_minitime08.01.10 22:53

Jaoo..kere probleme smo mi mel z sestro, ko je imela maturanca. Ona u bistvu si ni kupla obleke vse do dneva pred maturancem. Se spomnim, da je celo družino zvlekla s sabo, da bi ji pomagal pri izbiri oblek. Na koncu se je zgodilo, da je sred City Parka doživela živčni zlom. Jokala je..bla je histerična in čist panična. Hotela je obleko..ni pa vedla, kaj ji je všeč. Mi smo 6 ur hodil po BTC-ju, da smo našli obleko, ki ji je všeč, ki je na koncu sploh ni kupila.

Na konc si je iz čistega obupa izbrala obleko od Esprita, ki je bila takratnih 50.000 sit. Itak, da ji mtka pod kakšnimi normalnimi pogoji obleke sploh ne bi kupla..haloo..50.000 sit?! Sam sestra je začela na konc napizdevat naj ji že kup obleko, da gre lahko domov. Obleka je bla čist taka preprosta ob telo, črna. Imela je dekolte na V. U bistvu je čist taka klasična obleka, ki je še zdej moderna. Sam ona te obleke od maturantskega plesa sploh ni več oblekla. smile

Moja obleka za valeto je bila podobna tisti roza obleki, ki vam je všeč. Sam, da moja ni bla roza..ampak temnno rjava z belimi pikicami. roll eyes haha..temno rjava?! Jst nikol ne oblečem nič rjavega..sam ta obleka mi je bla res ušeč..tko da sem brez kakršnih problemov šla do btc-ja sama in si jo kupla.. smile

Jst mam pa naslednje leto maturantski ples. Jst vem, da bo moja obleka kratka (nee do kolen..men je ta dolžina res neumna..ni dolga ni kratka..jst sm mela v mislih nekaj nad koleni)..oprijeta bo..čist taka minimalistična..v belo-črni...barvi..mogoče samo črna..mogoče samo bela...da bi pa to dolgočastnost malo omejila..si bom pa nabavla res orng hude salonarje v nori barvi z zelo visoko peto. Rečte kar hočte..ampak jst kakšnih sandal z paski ne bi obula niti mrtva.. freaky Za maturanca sm si začela še lase puščat, ker jih hočem met dolge..ker je lažje narest frizuro..v mislih sem mela res nežne kodre..tko na izgled malo razkuštrano. Make-up bo čist manimalističen..edino ustnice bojo prilagojene bravi čevljev.. :D

Hahaa..lol..jst mam že čist splanirano.. smile
Nazaj na vrh Go down
Pinky
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pinky


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 2416
Kraj : *

Maturantske obleke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maturantske obleke   Maturantske obleke I_icon_minitime08.01.10 23:18

Jst si nekaj takega želim za maturanca:

Men je ta obleka fuul ušeč. Taka rokerska..in odštekana..

Maturantske obleke Balmain10

Sploh ta bela mi je fuuul všeč..ker je taka minimalistična in preprosta..ampak vseeno svečana..

Maturantske obleke Balmain-fall-2008-white-one-shoulder-embellished-mini-dress In ta obleka bi bla fantastična s temi čevlji:

Maturantske obleke Fashion%20High%20Heels%20pump%20Platform%20shoes02
Lahko obe barvi.. :D ..ampak jst bi raj vidla da so roze. smile

Vem ziher boste zdej rekl..kva a se misl na maturancu pojavit kot kakšna ku*ba..ampak vam zagotavljam da ne bo tko..vse je odvisno kako obleko nosiš in kako se v njej počutiš..jst na primer nism tip punce, ki bi se počutila udobno v volančkih..naborkih..različnih vzorcih..to pač men ni ušeč..zame je bolje če je obleka čim manj vzorčna in manj barva.. smile

Sicer se lahko do maturanca moje mišljenje o oblekah še spremeni sam..dvomim.. smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Maturantske obleke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Maturantske obleke   Maturantske obleke I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Maturantske obleke
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Obleke za valeto

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Tokio hotel Slovenija :: Moda in stil-
Pojdi na: