Tokio hotel Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Blog  Portal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Samoporjavitvene kreme

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
WoncX
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
WoncX


Female
Datum registracije : 17/08/2008
Število prispevkov : 752
Age : 30
Kraj : nkol tam k me nucajo

Samoporjavitvene kreme Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Samoporjavitvene kreme   Samoporjavitvene kreme I_icon_minitime26.06.09 0:29

Hej!!!

Zanima me, če ma kdo kake izkušnje z samoporjavitvenimi kremami.
Pač, kukrat na teden jo je treba uporablat za vidne učinke, kok dosežit da koža ne bo lisasta, kere izdelke priporočate (odsvetujete), približna cena...
Rada bi probala, pa nevem če se splača. Sj se usak let full sončim, sam sem pol sam rdeča, pol se mi koža ''lupi''... od tega nikol ne ostane nič barve... haha

Hvala za pomoč!!! flower
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Samoporjavitvene kreme Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Samoporjavitvene kreme   Samoporjavitvene kreme I_icon_minitime26.06.09 0:53

jz mam neko od Garniera (al kok se napiše) zdej ne vem točn d bi pogledala k nism doma freaky , je pa dost boljš k ene 2 al 3 k sm prej sprobala (odsvetujem dove), pa tko no ene 2x se morš namazat d učinkuje. Čeprou jz sm fuuul bela, tko d vm k ste normalni bi se blo treba kake 3-4x namazat oz. temnejši odtenek nabaut.

cena mislm d je pa okol 4-5 eurou. to sm na blef rekla, sm tam nek.

aja pa dost smrdi use skp freaky pa tud mejčk listast mogoče rata,sam s tem garnierem je men kul.
Nazaj na vrh Go down
*imMoRtaŁ*EngeŁ*
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
*imMoRtaŁ*EngeŁ*


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 960
Age : 30
Kraj : Durch den Horizont am Himmel vorbei...

Samoporjavitvene kreme Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Samoporjavitvene kreme   Samoporjavitvene kreme I_icon_minitime26.06.09 11:10

Dnicegirl. je napisal/a:
je pa dost boljš k ene 2 al 3 k sm prej sprobala (odsvetujem dove)

Tudi jaz.

Jst sm po naravi tako bela, tut ko grem na morje, ne bom nikol zagorela, že pri zdravnikih sem bilazarad tega, ker mam po nekaterih delih res tko ''prosojno'' kožo. freaky Pač mi primankuje pigmenta. Kakorkoli.
Potem sem pa rekla, da bom probala s tem kremama, pač sej tko mal, da vidm, če učinkuje in sem se (hvala bogu) namazala med počitnicam z kremo Dove.. Morm rečt, da druzga učinka, kot rumeno oranžno-rjava (da ne rečem drekasta) barva na moji koži in njenega smradu zaradi kreme, drugega pozitivnega učinka ni bilo. In mislm, da so se mi te kreme prouv zaradi tega zamerle. Sej mogoče so kkšne druge, bolj kvalitetne v redu, ampak hvala lepa. Jst jih imam za enkrat dovolj haha
Nazaj na vrh Go down
http://whistarper.blogspot.com/
xx.r.a.i.n.b.o.w.xx
Debatorica
Debatorica
xx.r.a.i.n.b.o.w.xx


Female
Datum registracije : 25/06/2009
Število prispevkov : 289
Kraj : Maribor

Samoporjavitvene kreme Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Samoporjavitvene kreme   Samoporjavitvene kreme I_icon_minitime26.06.09 15:40

*imMoRtaŁ*EngeŁ* je napisal/a:
Jst sm po naravi tako bela, tut ko grem na morje, ne bom nikol zagorela, že pri zdravnikih sem bilazarad tega, ker mam po nekaterih delih res tko ''prosojno'' kožo. freaky Pač mi primankuje pigmenta. Kakorkoli.
Potem sem pa rekla, da bom probala s tem kremama, pač sej tko mal, da vidm, če učinkuje in sem se (hvala bogu) namazala med počitnicam z kremo Dove.. Morm rečt, da druzga učinka, kot rumeno oranžno-rjava (da ne rečem drekasta) barva na moji koži in njenega smradu zaradi kreme, drugega pozitivnega učinka ni bilo. In mislm, da so se mi te kreme prouv zaradi tega zamerle. Sej mogoče so kkšne druge, bolj kvalitetne v redu, ampak hvala lepa. Jst jih imam za enkrat dovolj haha

Haha :D Jaz sem tud to Dove kremo sprobala, in sem bla taka kot da bi mela tisti bolezen -> Zlatica.
V glavnem fuj freaky In po vrhu vsega, ko se mi je začela spirat postopoma, sem bla še flekasta freaky Tako da vam jaz tudi odsvetujem to kremo Dove.
Nazaj na vrh Go down
Jumbie
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Jumbie


Female
Datum registracije : 24/11/2009
Število prispevkov : 1392
Age : 29

Samoporjavitvene kreme Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Samoporjavitvene kreme   Samoporjavitvene kreme I_icon_minitime24.08.10 19:20

jss sm to uporabla 2 let nazaj od mami in sm se namazala po nogah in si nism sprala kreme z rok in sm mela med prsti ful rjavo ostalo pa belo in sm najprej misla da sm umazana in se umivam, umivam, umivam pa ni šlo dol pol sm pa poštekala da mam od kreme ja tko da od takrat naprej je ne uporablam več pa tud mami ne xD
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Samoporjavitvene kreme Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Samoporjavitvene kreme   Samoporjavitvene kreme I_icon_minitime24.08.10 20:11

Ma kera kako novo idejo za dobro samoporjavitveno kremo? Ker jz obupavam.

Letos sm mela še tisto od garniera in k sm se lepo razmazala ni blo nč grdo in sm lh oblekla kratke hlače...zdej mi jo je pa zmankal pa niti kratkih hlač ne morm več nost ker me je sram, k ni grše stvari na svetu k pa kazat belih nog. bruh

Mam eno od Aldo vandini k sicer fuuuuuuuuuuuuul lepo diši, za spremembo od useh ostalih, sam dokaj listatso pride cry
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Samoporjavitvene kreme Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Samoporjavitvene kreme   Samoporjavitvene kreme I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Samoporjavitvene kreme
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Tokio hotel Slovenija :: Moda in stil-
Pojdi na: