Tokio hotel Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Blog  Portal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Dentalni Nakit

Go down 
+13
A.n.C.h.
Mary - Kate
Depra
Darya*
toms-girl
freiheit
BiiLooUa_PuuNčKa_x33
Dnicegirl.
Ursy
Tom's girl
Tareex
DuL_
Pinky
17 posters
AvtorSporočilo
Pinky
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pinky


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 2416
Kraj : *

Dentalni Nakit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Dentalni Nakit   Dentalni Nakit I_icon_minitime20.04.09 20:56

Dentalni nakit so u bistvu majhni kristalčki oz. diamantki, ki se nalepijo na zob. To ti naredi zobozdravnik, pa seveda storitev je plačljiva.

Dentalni Nakit Dentalni-nakit


Mene ful mika da bi si šla nalimat en diamantek. Men je to ful lepo za vidt, še posebi ko se smeješ pokažeš svoje lepe zobke, na katerih se sveti en luškan diamantek. shake smile

Kaj si pa vi mislte o tem?
Nazaj na vrh Go down
DuL_
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
DuL_


Female
Datum registracije : 11/11/2008
Število prispevkov : 1447
Age : 33
Kraj : Maribor

Dentalni Nakit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dentalni Nakit   Dentalni Nakit I_icon_minitime20.04.09 21:51

Oja to ful lepo zgleda sam morš met lepe bele zobe, kr drgač to ni ql :D.
Sem pa vidla eno punco na busu 1 krat in je mela diamant sam fora je bla, da je mela rumene zobe freaky .

Drgač pa bi jaz to tud mela shake
Nazaj na vrh Go down
Tareex
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
Tareex


Female
Datum registracije : 24/12/2008
Število prispevkov : 694
Age : 28
Kraj : Maribor

Dentalni Nakit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dentalni Nakit   Dentalni Nakit I_icon_minitime20.04.09 21:55

To ma moja teta.. oz.. 2 teti
In ful lepo zgleda,sploh če maš lepe zobe. and js si bom to kmalu nardila..
Nazaj na vrh Go down
Tom's girl
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Tom's girl


Female
Datum registracije : 11/08/2008
Število prispevkov : 1648
Age : 31
Kraj : Kjerkoli s Tomom

Dentalni Nakit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dentalni Nakit   Dentalni Nakit I_icon_minitime20.04.09 22:15

love Jz bi mela to, sam glede na moje zobe to ne bi šlo. Sej ne d ne bi bla zadovoljna z njimi, ampak nimam naravne bele barve, pa če jih pucam...Non stop. freaky

P!nKY če si boš to res naredila, a boš malo opisala kako ti to delajo in kok to kej stane?
Nazaj na vrh Go down
Pinky
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pinky


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 2416
Kraj : *

Dentalni Nakit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dentalni Nakit   Dentalni Nakit I_icon_minitime20.04.09 22:32

Jst mam to srečo, da mam ravne zobe. Glede same beline pa..noben člouk na svetu ne more met naravno belih zob kot na primer tisti v Hollywoodu.. smile roll eyes ..Jst uporabljam belilne kreme..neki učinka je..ne pa lih velik.. roll eyes

Drgač se tem diamantkom reče tudi TWINKLES

Glede samega postopka je pa tko:

Zbereš si diamantek..maš opcijo Swarovski..al pa navadn cirkon. haha Lih tko dobr zgleda. Maš različne oblike od srčkov, zvezdic, konjev, delfinčkov, okostnjakov..etc..
Diamantek namažejo z posebnim lepilom, in ti z prou eno napravco nalepi na zob imenovanim zobni-kompozit. Pri tem se uporablja še photo-light ali modra lučka, ki se ponavadi uporablja pri strjevanju belih zalivk. Pač ta photo-light ti diamantek dokončno pritrdi.. smile

Postopek NE boli, in ti nič ne vrtajo v zob.

sm se že use pozanimala... smile haha
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

Dentalni Nakit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dentalni Nakit   Dentalni Nakit I_icon_minitime20.04.09 23:02

O ja, men je to lepo videt...ena moja sošolka je nekaj časa nazaj imela to in je bilo prav hudo ja

sama si tega ne bi naredila, ker nimam pravih zob za take stvari...imam namreč bolj majhne zobe in se mi zdi da na majhnih ti kristalčki ne pridejo tko do izraza....ta moja sošolka ima ful lepe, take velike zobe in pri njej je bilo super za videt, medtem ko pri meni...no go freaky


vedno sem si želela imet večje zobe...ampak žal, tko je...imam pa zato polna usta zob haha medtem ko nekateri sploh nimajo zasnov za modrostne ali za kakšne osmice, imam jst že vse modrostne zunaj :D: in še večja sreča je ta, da mi jih ne bo treba spravljat ven, ker niso veliki in mi ne izpodrivajo drugih zob...tko da majhni zobje so tudi za nekaj dobri :D:D

no Pinky, če si boš naredila to, pa le povej potem kako je vse potekalo in kakšen kristalček si izbrala ja
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Dentalni Nakit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dentalni Nakit   Dentalni Nakit I_icon_minitime20.04.09 23:06

men je pa grdo. sošolka je mela, pa vsak ji je reku da ma hrano na zobu rofl
Nazaj na vrh Go down
BiiLooUa_PuuNčKa_x33
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
BiiLooUa_PuuNčKa_x33


Female
Datum registracije : 30/03/2009
Število prispevkov : 786
Age : 29
Kraj : Novo mesto

Dentalni Nakit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dentalni Nakit   Dentalni Nakit I_icon_minitime21.04.09 9:56

Men je še kr lepo. Pa moji sestri je tut fuuul lepo in je rekla, da si bo enkrat dala.
Drgač pa jst osebno tega ne bi nikoli mela.

Nazaj na vrh Go down
freiheit
Mister Tokio Hotel
Mister Tokio Hotel
freiheit


Male
Datum registracije : 07/08/2008
Število prispevkov : 4500
Age : 29
Kraj : withmylove

Dentalni Nakit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dentalni Nakit   Dentalni Nakit I_icon_minitime21.04.09 10:06

Men pa to ni lepo. Pa še dol ti lahko odpade.
Nazaj na vrh Go down
http://district-nowhere.tumblr.com/
toms-girl
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
toms-girl


Female
Datum registracije : 08/08/2008
Število prispevkov : 1134
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Dentalni Nakit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dentalni Nakit   Dentalni Nakit I_icon_minitime21.04.09 13:53

men tud to ni usec. freaky
Ena moja sosolka ma to, pa tko no, sploh se nc ne svetlika, ker tud pri njej, ko na hitr pogledas, zgleda kot da si ji je neki na zobe prilepil kak cigumi..LOL... haha

drgac na slikah, tko k je na uni gor, pa lepo zgleda... :D
Nazaj na vrh Go down
Darya*
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Darya*


Female
Datum registracije : 06/09/2008
Število prispevkov : 1561
Kraj : Ljubljana

Dentalni Nakit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dentalni Nakit   Dentalni Nakit I_icon_minitime21.04.09 13:55

Citiram :
Pa še dol ti lahko odpade.

Ja ampak za lep cajt ti ostane gor (:

In js se tega diamantka ne bi branla, všeč mi je. Sam nimam pa tiste želje po tem.
Spomnm se k je eni moji prjatlci blo to ful lepo pa si je diamantk za nohte prlepla na zob, ker se ji ni dal tja k to delajo haha pa še pršparala je : P haha

Drgač pa to ni nujno da morš it k zobarju da ti to pritrdi scratch vem da sm vidla eno trgovino z nakiti in piercingi pa so tut te diamantke za na zob delal, 10€ vem da je stal.. smile
Nazaj na vrh Go down
Depra
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
Depra


Female
Datum registracije : 09/01/2009
Število prispevkov : 373
Age : 27
Kraj : Ljubljana

Dentalni Nakit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dentalni Nakit   Dentalni Nakit I_icon_minitime21.04.09 14:25

men to ful ni všeč... bruh
Nazaj na vrh Go down
toms-girl
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
toms-girl


Female
Datum registracije : 08/08/2008
Število prispevkov : 1134
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Dentalni Nakit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dentalni Nakit   Dentalni Nakit I_icon_minitime21.04.09 16:32

pa sj stvar okusa.... :D
Nazaj na vrh Go down
Mary - Kate
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
Mary - Kate


Female
Datum registracije : 25/10/2008
Število prispevkov : 1131
Kraj : LJ

Dentalni Nakit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dentalni Nakit   Dentalni Nakit I_icon_minitime21.04.09 17:22

Ne, jz tega ne bi nikol mela.. Pač tko ful mi ni dobr občutek, da bi jz neki jedla pa bi se obenem bala, da bo diamantek dol padu (po možnosti še ostal v jabuku, da ga bi pojedla haha ).
Nazaj na vrh Go down
A.n.C.h.
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
A.n.C.h.


Female
Datum registracije : 06/02/2009
Število prispevkov : 466
Age : 28
Kraj : In the middle of nowhere

Dentalni Nakit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dentalni Nakit   Dentalni Nakit I_icon_minitime21.04.09 19:31

Ja men tut ni nwem ka lepo...k je po tko d ti skos kdo govori d maš neki za zobom in ti skos ponauljaš d je to diamantek itd. xD...
Nazaj na vrh Go down
th_freak.snixx
Debatorica
Debatorica
th_freak.snixx


Female
Datum registracije : 02/12/2008
Število prispevkov : 183
Age : 28
Kraj : v BiLLoveM oBjeMu..

Dentalni Nakit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dentalni Nakit   Dentalni Nakit I_icon_minitime21.04.09 21:19

moja sošolka si sama kr doma zalepi s sekundnim :D pa sej je lepo samo res pa je da jo marsikdo sprašuje, kaj ma na zobu, pa če ma hrano gor itd.. haha na nekaterih mi je lepo, na nekaterih pa ne, samo jaz tega ne bi mela. prvi pogoj je da maš ravne zobe, drugač pa sploh ne zgleda lepo.. freaky
Nazaj na vrh Go down
**U*R*S*A**
Miss Tokio Hotel
Miss Tokio Hotel
**U*R*S*A**


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 2611
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Dentalni Nakit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dentalni Nakit   Dentalni Nakit I_icon_minitime21.04.09 21:43

Men je to lepo, če maš ravne zobe smile Sam sm pa mal skeptična glede limanja tega na zobe, še posebi domače izvedbe, ker je zob sam edn za ceu življenje in če lepilo kej poškoduje zob ni preveč lepo freaky
Nazaj na vrh Go down
Tom's girl
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Tom's girl


Female
Datum registracije : 11/08/2008
Število prispevkov : 1648
Age : 31
Kraj : Kjerkoli s Tomom

Dentalni Nakit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dentalni Nakit   Dentalni Nakit I_icon_minitime21.04.09 21:44

th_freak.snixx je napisal/a:
moja sošolka si sama kr doma zalepi s sekundnim :D

To je tut sošolka enkrat nardila. Sam ji pol tist od sekundnga ni šlo ene 2 mesca stran. freaky Pa ko je šlo stran, se je vidl d ma uspodi dost uničen zob, tko d jz tvoji sošolki svetujm d nej si neha limat gor mežik
Mene drgač tale kamenčk dost mika. Enkrat vem, d me bo pičl in bom po pouku sam še tole šla narest... :D
Nazaj na vrh Go down
th_freak.snixx
Debatorica
Debatorica
th_freak.snixx


Female
Datum registracije : 02/12/2008
Število prispevkov : 183
Age : 28
Kraj : v BiLLoveM oBjeMu..

Dentalni Nakit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dentalni Nakit   Dentalni Nakit I_icon_minitime21.04.09 22:00

Tom's girl je napisal/a:
th_freak.snixx je napisal/a:
moja sošolka si sama kr doma zalepi s sekundnim :D
Pa ko je šlo stran, se je vidl d ma uspodi dost uničen zob, tko d jz tvoji sošolki svetujm d nej si neha limat gor mežik

ja bi verjela da je biv uničen... samo moja sošolka je tak trmasta da nebo nehala dokler se ji ne zgodi to kar se je tvoji :D jezik
Nazaj na vrh Go down
majchy bumbajchy
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
majchy bumbajchy


Female
Datum registracije : 22/06/2010
Število prispevkov : 487
Age : 28
Kraj : Bela krajina

Dentalni Nakit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dentalni Nakit   Dentalni Nakit I_icon_minitime27.07.10 0:08

oo punce kok sm vam folš cry cry js ne moram me tega na zobeh kr jih že to al tko skrivam cry
no uglaunem kaj je blo: smo bli v 4. razredu in smo šli za en tedn u toplice in zadn dan smo meli fraj :D no takrt me je en sošol porinu tko da sm padla in si odbila polovičko sprednga zoba cry cry cry cry
no pol ko sm mal zrasla u 7. razredu mi ga je zobarca doštukala in kr je dala premal plomde mi je zbrusla zobe tko da so blo ravni what???? nato je plpmba čez en tedn odpadla in js usa happy cry cry
tko da bote srečne da mate lepe zobke wtf???
kr sm vam js full žalš o_o
Nazaj na vrh Go down
zoii.kaulitz
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
zoii.kaulitz


Female
Datum registracije : 12/05/2009
Število prispevkov : 403
Age : 28
Kraj : ..

Dentalni Nakit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dentalni Nakit   Dentalni Nakit I_icon_minitime01.08.10 23:43

jaz tega nebi imela. mi pa lepo zgleda, sploh če so zobje lepi, beli..

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Dentalni Nakit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dentalni Nakit   Dentalni Nakit I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Dentalni Nakit
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Nakit, ki ste ga naredili doma

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Tokio hotel Slovenija :: Moda in stil-
Pojdi na: