Tokio hotel Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Blog  Portal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Sončna očala

Go down 
+9
×crazy.TH.fan×
rassya
toms-girl
Talchy<3
cameron
Dnicegirl.
sour_cherry
Ursy
Darya*
13 posters
AvtorSporočilo
Darya*
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Darya*


Female
Datum registracije : 06/09/2008
Število prispevkov : 1561
Kraj : Ljubljana

Sončna očala Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Sončna očala   Sončna očala I_icon_minitime07.03.09 15:14

Pa naj bo tema še o očalih :D
Torej kakšna sončna očala vam najbolj sedejo ali kakšne bi si želeli. V kateri optiki jih najraje kupujete? Jih imate veliko?.. itd.
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

Sončna očala Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sončna očala   Sončna očala I_icon_minitime07.03.09 15:29

Jaaaa, sončna očala... :D:D v bistvu so sončna očala pri meni nuja ja in najrajš imam taka velikaaaa, da mi pokrijejo skor pol obraza :D:D

Zdej trenutno imam dvoje...ena pilotska

Sončna očala 10001000ex

niso čist iste, ampak recimo da so podobne...te so mi fuuuul dobre in jih imam že skor dve leti ja ja

Pol pa imam še ene take velikeeee, črne, ki pač pašejo na vse ja so bolj tak eleganten model, tko da jih imam tud lohk bolj za special dogodke :D

Zdej trenutno ne dobim nobene slike, na kateri bi bile ta očala ali pa da bi jim bila vsaj malo podobna freaky pač lahko rečem samo to da so res velika in črna :D:D
Nazaj na vrh Go down
sour_cherry
Administratorka foruma
Administratorka foruma
sour_cherry


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 2965
Age : 34
Kraj : Las Vegas baby

Sončna očala Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sončna očala   Sončna očala I_icon_minitime07.03.09 15:30

Sončna očala? :D Moja druga strast takoj za uhani :D:D:D
Večja kot so boljša so! Obožujem očala, ki ti prekrijejo skoraj polovico obraza ja :D

In nosim jih pozimi in poleti. Spomladi in v jeseni. Predvsem tudi zaradi občutljivih oči, ker ob premočni svetlobi začnem kar spuščat solzice. Pozimi nosim kakšne, ki ne zatemnijo preveč ja razen če sonček fjst sije, takrat mam pa tudi kdaj tmne. Poleti nosim pa kakšne, ki zelo zatemnijo, takrat imam še sploh občutljive oči. Zelo se mi dopade, če so očala tko temna, da zakrijejo pogled jadevil Tako lahko celo plažo prečekiram, brez, da bi folk sploh vedel za kaj se gre :D

Zdej trenutno imam štiri pare očal ja In jih ne kupujem v optikah, ker bi bilo to za odvisnika kot sem jaz preprosto prevelika potrošnja. Ampak sem pa že velikokrat vidla kakšna očala od D&G ali pa Guccija, ki so se mi zelooo dopadle. Kupujem jih na kakšnih stojnicah, v Müllerju, v Dm-u in mogoče v Šparu ali pa kakšnih takšnih trgovinah smile Najraje pa kupujem kakšne ponaredke slavnih kreatorjev. Naprimer od Armanija, Versace-ja itd. In v bistvu sploh nihče ne ugotovi, da so ponaredek.

Trenutno nosim zelo rada ene, ki ne zatemnijo fjst in jih lahko nosim celi dan. V bistvu so bolj tako... za lepo vidt ne pa za preveliko korist. Seveda pa ščitijo pred UV-žarki. So pa velika, štirikotna (?) :D ma res fukiš :D Prov z veseljem jih nosim ja Kupila sem jih pa kar v Müllerju.

Sončna očala Paris-Hilton2

Tako nekako zgledajo :D Pri očalah sem pa nora na skoraj vse modele, ki jih Paris nosi ja

Mam srečo, da imam takšno obliko obraza, da mi pašejo skoraj vsaka velika očala :D
Nazaj na vrh Go down
http://crazy-music-junkie.blogspot.com/
Darya*
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Darya*


Female
Datum registracije : 06/09/2008
Število prispevkov : 1561
Kraj : Ljubljana

Sončna očala Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sončna očala   Sončna očala I_icon_minitime07.03.09 15:42

Js mam tut najrajš Velka :D, taka velka mi sploh najbolj pašejo. Npr taka al pa taka. <3 :D
Mam ene podobne telim, sam da so vijolčna očala (: , ena so se mi pa pred kratkim zlomila angry
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Sončna očala Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sončna očala   Sončna očala I_icon_minitime07.03.09 15:44

men pa očala ne pašejo cry
Nazaj na vrh Go down
cameron
Administratorka foruma
Administratorka foruma
cameron


Female
Datum registracije : 29/07/2008
Število prispevkov : 3356
Kraj : ~ Frei im freien Fall

Sončna očala Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sončna očala   Sončna očala I_icon_minitime07.03.09 16:38

Jaa... jst mam ful rada sončna očala cool Služijo kot modni dodatek, pa še ščitijo oči ja
Redno pa sem se jih navadila nosit šele pred dvema letoma.

Sicer mi je precej vzorcev všeč, ampak na koncu vedno pristanem na črnih, ki za moj okus absolutno zmagajo rock it

Ta so mi najljubša:

Sončna očala Img1611-1384944

To so GMV (Gian Marco Venturi), ki sem jih kupila v Avstriji lansko leto. Dobila pa sem jih po precej ugodni ceni, če se prav spomnim sem dala za njih 56 €, kar se mi zdi precej ugodna cena, glede na to, da eni dajejo tudi 200 ali 300 € za njih... Ne vem no, jst osebno nikoli ne bi dala toliko denarja za ena sončna očala, ker jih itak pogosto menjam in se mi zdi škoda dat toliko denarja za nekaj kar ne bom dolgo nosila.

Drgač majo pa tuki ful dobr seznam hudih očal:
• sunglasses-portal
• otticanet

Btw. a so komu všeč taka očala: KLIK :D Men so prou huda, ampak to je pa res samo kot modni dodatek... dvomim da jih kdo nosi zaradi zaščite pred soncem :D
Nazaj na vrh Go down
Talchy<3
Miss Tokio Hotel
Miss Tokio Hotel
Talchy<3


Female
Datum registracije : 25/09/2008
Število prispevkov : 3016
Age : 30
Kraj : Laibach

Sončna očala Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sončna očala   Sončna očala I_icon_minitime07.03.09 16:46

Dnicegirl. je napisal/a:
men pa očala ne pašejo cry
Men tud ne... Niti en model ni tak, da bi mi sedel k obrazu... roll eyes freaky sad To mi je pa res bedno... Pol pa včasih na morju, ko res ne morem gledati, kupim ena najcenejša, ker bolj dragih se mi ne splača, ker se mi ČISTO VSA zlomijo, al pa un dratek vn odleti... VEDNO, pa zmeri pazim nanje.. Tko da ja... Bullshit. buu
Nazaj na vrh Go down
toms-girl
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
toms-girl


Female
Datum registracije : 08/08/2008
Število prispevkov : 1134
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Sončna očala Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sončna očala   Sončna očala I_icon_minitime07.03.09 16:47

jst mam pa tud ena taka bol vecja ocala... sam men sploh nobena ne pasejo.

drgac pa cameron: una ocala, ki si dala link za njih, so huda. jst bi mela kr usee barve :D
Nazaj na vrh Go down
rassya
Debatorica
Debatorica
rassya


Female
Datum registracije : 09/08/2008
Število prispevkov : 171
Kraj : xxx

Sončna očala Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sončna očala   Sončna očala I_icon_minitime07.03.09 18:26




Nazadnje urejal/a rassya 28.08.09 23:19; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Sončna očala Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sončna očala   Sončna očala I_icon_minitime07.03.09 18:29

rassya je napisal/a:
Jst pa nimam glih nekih problemov z izberanjem očal, ker mi skor vsa k jih nataknem pašejo :D

ja, mrš, sam teb pa čist usa pašejo roll eyes haha haha haha haha
Nazaj na vrh Go down
rassya
Debatorica
Debatorica
rassya


Female
Datum registracije : 09/08/2008
Število prispevkov : 171
Kraj : xxx

Sončna očala Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sončna očala   Sončna očala I_icon_minitime07.03.09 18:39




Nazadnje urejal/a rassya 28.08.09 23:19; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
×crazy.TH.fan×
Debatorica
Debatorica
×crazy.TH.fan×


Female
Datum registracije : 31/01/2009
Število prispevkov : 203
Kraj : somwere

Sončna očala Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sončna očala   Sončna očala I_icon_minitime07.03.09 19:28

obožujem sončna očala zmer jih mam pousod s sabo shake shake
naiibolša so velka očala taka k ma paris hilton hug
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Sončna očala Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sončna očala   Sončna očala I_icon_minitime07.03.09 21:38

rassya je napisal/a:

hahah that's me mežik sej teb bi tud kašne sam, če bi normalne zbirala. se spomnš k smo šle u dm, pa kašne modele si natikala rofl rofl

ja kaaaj č sm si natikala sam take k ma Bill haha haha haha Tiste tanajbul ogromne haha rofl
Nazaj na vrh Go down
Darya*
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Darya*


Female
Datum registracije : 06/09/2008
Število prispevkov : 1561
Kraj : Ljubljana

Sončna očala Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sončna očala   Sončna očala I_icon_minitime07.03.09 22:20

cameron je napisal/a:

Btw. a so komu všeč taka očala: KLIK :D

Js mam čist take podobne, z roza okvirjem in temnejšimi šipcami, Iz H&M-a :D
Nazaj na vrh Go down
humanoid
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
humanoid


Female
Datum registracije : 11/10/2009
Število prispevkov : 2412
Age : 29
Kraj : HUMANOID WORLD

Sončna očala Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sončna očala   Sončna očala I_icon_minitime15.10.10 19:36

js sm pa letos nove očala kupila, ker sem jih lanji ene na moju zlomila cry
Te ki jih imam sedaj so pa bolj velike z črnim ukverjem. pa biserčke imejo pri strani :D men so kr ušeč ! najprej sm hotla kupit zelo podobne kot jih je imeu Tom, sam mi niso bile prou nee
kupila sem jih pa v DM mežik
Nazaj na vrh Go down
Down On You
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
Down On You


Female
Datum registracije : 26/01/2010
Število prispevkov : 352
Kraj : somewhere... :/

Sončna očala Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sončna očala   Sončna očala I_icon_minitime15.10.10 19:51

ja noo.. js mam pa trenutno očala od MaxMare. sm kr zadovolna, ampak so OGROMNE, sam so mi ušeč Sončna očala 493448
Nazaj na vrh Go down
THkaulitz
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
THkaulitz


Female
Datum registracije : 16/07/2011
Število prispevkov : 355
Kraj : Maldivi

Sončna očala Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sončna očala   Sončna očala I_icon_minitime10.09.11 9:41

no jaz brez sončnih očal nebi mogla živet
Nazaj na vrh Go down
melii
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
melii


Female
Datum registracije : 30/03/2011
Število prispevkov : 375
Kraj : maribor

Sončna očala Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sončna očala   Sončna očala I_icon_minitime10.09.11 19:51

meni sončna očala ne pašejo, zato jih tudi ne nosim!!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Sončna očala Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sončna očala   Sončna očala I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Sončna očala
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Tokio hotel Slovenija :: Moda in stil-
Pojdi na: