Tokio hotel Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Blog  Portal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Vaje za raven trebuh!

Go down 
+4
Pinky
rassya
cameron
toms-girl
8 posters
AvtorSporočilo
toms-girl
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
toms-girl


Female
Datum registracije : 08/08/2008
Število prispevkov : 1134
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Vaje za raven trebuh! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Vaje za raven trebuh!   Vaje za raven trebuh! I_icon_minitime04.03.09 0:54

Oi..oi..
No še mal pa se bomo spet okol v kopalkah sprehajal, in itak da hoče bit vsak popoln v njih... zdej pa mene zanima, če dela kdo kkšne vaje za trebuh, da bi imel čim ravnejšega, pa kako se tega loteva! :D
Nazaj na vrh Go down
cameron
Administratorka foruma
Administratorka foruma
cameron


Female
Datum registracije : 29/07/2008
Število prispevkov : 3356
Kraj : ~ Frei im freien Fall

Vaje za raven trebuh! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaje za raven trebuh!   Vaje za raven trebuh! I_icon_minitime04.03.09 1:11

Najbolj pomagajo trebušnjaki!!! Jst sm bla učasih ful pridna kar se tega tiče in sm vsak večer nardila okoli 80 trebušnjakov, in rezultat je bil vsekakor viden boogie2 boogie2 Zdej sm se pa mal polenila... ampak imam namen kmalu spet začet boingy

Drgač sm pa slišala, da je za trebušne mišice ful priporočljivo plavanje... vsaj 2 uri na dan... ampak men se na da hodit po zimi plavat, ker ne maram notranjih bazenov. Pomaga tudi tek... in pa seveda aerobika!! Ni nujno, da se greš prav včlanit v kšno športno zvezo... aerobne vaje lahko namreč tud doma izvajaš. Recimo na youtube imaš fuul dobrih posnetkov, kjer kažejo kako se kaj izvaja. Samo velik placa moraš imet v sobi :D:D

Pa baje je dobro velik vode spit ja
Nazaj na vrh Go down
rassya
Debatorica
Debatorica
rassya


Female
Datum registracije : 09/08/2008
Število prispevkov : 171
Kraj : xxx

Vaje za raven trebuh! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaje za raven trebuh!   Vaje za raven trebuh! I_icon_minitime04.03.09 2:47




Nazadnje urejal/a rassya 28.08.09 23:25; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Pinky
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pinky


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 2416
Kraj : *

Vaje za raven trebuh! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaje za raven trebuh!   Vaje za raven trebuh! I_icon_minitime04.03.09 20:36

Super tema gut

Okej punce, vem da moraš za čim lepše telo tud skrbet. In te vaje bom jst defenitivno probala. Neki časa sm tekla ampak sem opustila, ker sem čist preveč zaposlena v svojem življenju.
Doma mam knjigo o Pilatesu, vendar se ne morem nikakor spravit na delo. Manjka mi tisti zagon. sad

Problem je v tem, da morš za čim bolj vidne razultate tud pravilno jest. Sam kaj in kako?
Mene to ful živcira, ker je ful enih knjig o zdravi prehrani, sam nobena mi lih ne ustreza.. stupid
Nazaj na vrh Go down
Darya*
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Darya*


Female
Datum registracije : 06/09/2008
Število prispevkov : 1561
Kraj : Ljubljana

Vaje za raven trebuh! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaje za raven trebuh!   Vaje za raven trebuh! I_icon_minitime04.03.09 21:33

Mah, men se zdi, da mam trebuh čist kul, ni čist raven sam nimam špeha. Neki časa sm tut jst tekla in naredila par vaj zvečer, pa je tut mene minil, sploh se mi ni dal več. Zdej pa hodim v fitnes, men je tm sploh bolš, ker se vaje lažje dela z napravami :) Čeprav mam včasih tut takšne dneve, ko sem bol lena in se mi ne da na fitnes silly :D
Nazaj na vrh Go down
majchy..XD
Začetnik
Začetnik
majchy..XD


Female
Datum registracije : 22/04/2010
Število prispevkov : 92
Age : 28
Kraj : črnomelj

Vaje za raven trebuh! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaje za raven trebuh!   Vaje za raven trebuh! I_icon_minitime27.04.10 23:12

no ja js sm probala z trebušnjaki pa je blo kr v redu smile
Nazaj na vrh Go down
Colorful. :3
Debatorica
Debatorica
Colorful. :3


Female
Datum registracije : 15/04/2010
Število prispevkov : 128
Kraj : Neverland. :3

Vaje za raven trebuh! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaje za raven trebuh!   Vaje za raven trebuh! I_icon_minitime27.04.10 23:46

Za mene pa je najboljša vaja, ki sem jo vidla na nekem top modelu. XD
Z trebuhom dol so se ulegle in se pol uple na komolce in konice prst in so pol mogle tko ostat.
Sploh ne zgleda zahtevno ampak mene je ful šokiralo ko sem poskusla in je bilo dejansko težko.
Saj ne, da bi zdaj rabla kaj hujšat pa to, ampak je lepo ko si fit in nisi couch potato. XD
Nazaj na vrh Go down
*imMoRtaŁ*EngeŁ*
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
*imMoRtaŁ*EngeŁ*


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 960
Age : 30
Kraj : Durch den Horizont am Himmel vorbei...

Vaje za raven trebuh! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaje za raven trebuh!   Vaje za raven trebuh! I_icon_minitime28.04.10 10:12

haha haha haha

Jst pa kaj drugega razen trebušnjakov, sploh še nisem poskušala, ker sem tako ali tako po moje kar dovolj suha haha Ampak že zaradi dobrega počutja tut jst že neki časa delam trebušnjake zjutraj in trebušnjake zvečer, pač ko ustanem in potem pred spanjem mežik
Koliko jih naredim se mi niti sanja ne haha Pač dam slušalke v uho in jih naredim za dva ''komada'', tisto kar je trenutno na playlisti haha
Za kakšno aerobiko sem pa definitivno prelena... no dozo teka ali pa hitre hoje pa dobim 3x na dan na sprehodu s psičko,.... haha haha haha
Nazaj na vrh Go down
http://whistarper.blogspot.com/
majchy..XD
Začetnik
Začetnik
majchy..XD


Female
Datum registracije : 22/04/2010
Število prispevkov : 92
Age : 28
Kraj : črnomelj

Vaje za raven trebuh! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaje za raven trebuh!   Vaje za raven trebuh! I_icon_minitime28.04.10 23:22

no moj psjan je mau prelen za tako dozo njemu pa men je čist dost 5km hoje dnevn run
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Vaje za raven trebuh! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaje za raven trebuh!   Vaje za raven trebuh! I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Vaje za raven trebuh!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Tokio hotel Slovenija :: Moda in stil-
Pojdi na: