Tokio hotel Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Blog  Portal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 ČuPce

Go down 
+21
billova punčka
NATALIE
BarbieFreiheit
BabyLannii
~BunnyFREAK~
Pain of Love
Down On You
@žanaa.
Lunchh*
majchy bumbajchy
Jumbie
humanoid
xToMsBiTcHx
A.n.C.h.
Dnicegirl.
DuL_
toms-girl
nastiika
butterfly.
x.fallen.angel.x
Tareex
25 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Pain of Love
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pain of Love


Female
Datum registracije : 27/05/2010
Število prispevkov : 1366
Age : 28
Kraj : Ende der Welt

ČuPce - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ČuPce   ČuPce - Page 2 I_icon_minitime22.11.10 21:37

@žanaa. je napisal/a:
js mam eno stran glave zabrito dol jezik (če koga zanima je slika v tisti temi v predstavitvah) sam zdej niso več tk kratki ko so pa bli.. do valete si pustim,pol se bom pa vrjetno čist na kratko tk ko pa je bla pink.. al pa neki.. smile

Ful lepo čupco maš smile
Nazaj na vrh Go down
@žanaa.
Debatorica
Debatorica
@žanaa.


Female
Datum registracije : 26/07/2009
Število prispevkov : 276
Age : 28
Kraj : prevalje.

ČuPce - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ČuPce   ČuPce - Page 2 I_icon_minitime22.11.10 22:41

Pain of Love je napisal/a:
@žanaa. je napisal/a:
js mam eno stran glave zabrito dol jezik (če koga zanima je slika v tisti temi v predstavitvah) sam zdej niso več tk kratki ko so pa bli.. do valete si pustim,pol se bom pa vrjetno čist na kratko tk ko pa je bla pink.. al pa neki.. smile

Ful lepo čupco maš smile

hvalaa jezik
Nazaj na vrh Go down
Jumbie
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Jumbie


Female
Datum registracije : 24/11/2009
Število prispevkov : 1392
Age : 29

ČuPce - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ČuPce   ČuPce - Page 2 I_icon_minitime26.11.10 0:42

ve ktera kje bi se dal naročit bele podalške? tšne čist bele kt je mel Bill drede mežik
Nazaj na vrh Go down
~BunnyFREAK~
Debatorica
Debatorica
~BunnyFREAK~


Female
Datum registracije : 14/11/2009
Število prispevkov : 145
Age : 29
Kraj : in the rainbow.

ČuPce - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ČuPce   ČuPce - Page 2 I_icon_minitime26.11.10 17:40

Naya.si ?
Majo malo večje cene, ampak kvaliteta je pa super. Jaz imam svoje clip-one že skoraj eno leto, pa so še čisto novi... Mislim izgledajo tako
Nazaj na vrh Go down
Jumbie
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Jumbie


Female
Datum registracije : 24/11/2009
Število prispevkov : 1392
Age : 29

ČuPce - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ČuPce   ČuPce - Page 2 I_icon_minitime26.11.10 17:42

tenkju flower
Nazaj na vrh Go down
BabyLannii
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
BabyLannii


Female
Datum registracije : 29/01/2011
Število prispevkov : 486
Age : 29
Kraj : Tom Kaulitz's bed

ČuPce - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ČuPce   ČuPce - Page 2 I_icon_minitime11.02.11 18:10

jst mam zdej čis kratke lase, k so se mi uničli od podaljškov haha no ja, pač to sm mela, drgač sm pa skos mela douge lase nekje čez joške, haha, pol sm se postrigla ful na kratko, mi ni blo ušeč in sm mela podaljške :D drgač mam rjave lase, mau valovite... razmišljam d bi si dala plest kitke (:
Nazaj na vrh Go down
BarbieFreiheit
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
BarbieFreiheit


Female
Datum registracije : 29/04/2010
Število prispevkov : 359
Kraj : Humanoid city

ČuPce - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ČuPce   ČuPce - Page 2 I_icon_minitime11.03.11 19:28

ko sem bla majhna sem mela ful dolge lase, skor do riti jezik pol sem se pa postrigla do ramen, ker so mi šli na živce :D v četrtem razredu sem se pa prvič postrigla, da sem bila po plasteh postrižena :) in od takrat naprej sem se ves čas tko strigla :) in pol sem do osmega razreda cel čas nosla neke emo čupce, ponavadi sem bila na črno pobarvana :D prvič sem se pobarvala v sedmem razredu, na neko rdečkasto-rjavo, potem sem bla neki časa črna, potem ko se mi je sprala sem bila bolj rjavkasta, potem vijolčno-rdeča, potem sem bila spet neki časa črna, potem sem mela polovico glave blond polovico pa črno xD, potem sem bila spet črna z zelenimi prameni, to je bilo lani pred poletnimi počitnicami, ko se mi je pa sprala zelena barva čist dol in je že blo čudno, sem pa šla kr na črno spet, potem sem se pa oktobra lani pobarvala na svetlo rjavo barvo (ja, celo glavo mi je mogla prebelit xD) in zdej marca sem se pa na rdečo pobarvala :D vem, ful velikokrat sem se barvala, sam moji lasje ne zgledajo poškodovani, še vedno se mi svetijo & so mehki & močni :) še kr fajn :D
Nazaj na vrh Go down
Pain of Love
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pain of Love


Female
Datum registracije : 27/05/2010
Število prispevkov : 1366
Age : 28
Kraj : Ende der Welt

ČuPce - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ČuPce   ČuPce - Page 2 I_icon_minitime30.03.11 17:19

Jaz pa sem se odločla, da se grem ta teden postričt :D
Zdej mam rjave kratke lase do ram pa franze na stran in baje da mi paše... Samo se mi zdi preveč navadno :D
Kr jst pač morm bit zmeri zmeri neki drugačnega kot drugi... haha
In sem šla po internetu brskat in iskat slike frizur ki os mi všeč...

Tale mi je prov waaaaw, jst bi ful tako čupco imela :D
ČuPce - Page 2 Hot-girl-hairstyle

Pa tale kot je imela Rihanna mi je všeč, sam meni stoposto ne bi pasala

ČuPce - Page 2 Rihanna_hair_wig1291874421

Tale je tudi waaw
ČuPce - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTge8WZ74B5uK6xgIhOVHpJ_HryF3aSRu3jj5uCRe9m8hpWilQh&t=1

Pa tudi tako kot je mel Bill bi ful imela :D
ČuPce - Page 2 26772286099cf8f93643


In zdej se js ne morm oodločit za nobeno od teh frizur kr so vse zakon :D
Mate kšn predlog?
Nazaj na vrh Go down
NATALIE
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
NATALIE


Female
Datum registracije : 07/03/2010
Število prispevkov : 491
Kraj : With Tom <3

ČuPce - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ČuPce   ČuPce - Page 2 I_icon_minitime30.03.11 17:45

Jest mam podobno čupco kukr tale, če seveda uporabm lak. Mam pa rjave lase, da nebo kdo mislu da sm tuko pisana haha haha haha
ČuPce - Page 2 Hot-girl-hairstyle

Moja frendica se je hotla tuko postrižt k Bill pa bi ji ful pasal, ampak se je poi ni mogla postrižt ker ji je tuko ukulist reku.... cry
ČuPce - Page 2 26772286099cf8f93643


khm..... moje mnenje pain of Love: Zdi se mi da probej tisto taprvo z pisanimi prameni, ker če ti nebo pasala, se še vedno lahko postrižeš na kračje npr. kot Bill :D :D



Nazadnje urejal/a NATALIE 10.04.11 16:36; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Pain of Love
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pain of Love


Female
Datum registracije : 27/05/2010
Število prispevkov : 1366
Age : 28
Kraj : Ende der Welt

ČuPce - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ČuPce   ČuPce - Page 2 I_icon_minitime08.04.11 20:00

Waaaaa pa sm se ostrigla :D :D
In sicer neki tazga kot je tole
ČuPce - Page 2 Punk-hairstyle4
Samo da je bolj podobno billovi bivši frizuri (tej iz zgornjih fotk)
Zdej sm js cela vesela, kr vsi govorijo da mi paše (pa sej mi no...) čaprav prvo ko sm se vidla sm skori hotla začet z tistimi rutami ko muslimani okoli hodit :D
Ma ko si dam gel na lase je prou hudo :D
Nazaj na vrh Go down
billova punčka
Debatorica
Debatorica
billova punčka


Female
Datum registracije : 08/06/2009
Število prispevkov : 269
Age : 28
Kraj : **heaven**

ČuPce - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ČuPce   ČuPce - Page 2 I_icon_minitime08.04.11 20:50

Pain of Love ful hudo gut Jst sm se pred tremi leti tud tko postrigla, sam ni ful ni pašal in sm komaj čakala da mi lasje spet zrastejo freak

Emm pa še jst bi rabila en nasvet :D
Nameravam se it pobarvat in moja naravna barva je trenutno neki takega:
ČuPce - Page 2 X75134514144311906
ČuPce - Page 2 Julia_roberts_blonde_bombshell

Nardila bi si pramene sam ne vem, al bi bolj pašala še svetlejša blond al rjava. Rajš bi se na rjavo sam je velik odtenkov in ne vem kašn bi šel zraven te čudne 'umazano blond' barve.. Nasvet?? :D
Nazaj na vrh Go down
humanoid
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
humanoid


Female
Datum registracije : 11/10/2009
Število prispevkov : 2412
Age : 29
Kraj : HUMANOID WORLD

ČuPce - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ČuPce   ČuPce - Page 2 I_icon_minitime09.04.11 14:02

billova punčka Meni je pa tvoja barva fhool lepa :D če maš res tako.. sam ko si rekla omazano blond.. jest mam tut tako in bi se tut pobarvala. Tako da če bi bila na tvojem mestu bi šla na svetlejšo blond jezik
Nazaj na vrh Go down
NATALIE
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
NATALIE


Female
Datum registracije : 07/03/2010
Število prispevkov : 491
Kraj : With Tom <3

ČuPce - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ČuPce   ČuPce - Page 2 I_icon_minitime10.04.11 16:39

billova punčka
Nevem, res bi mogla feizerko prašat...... si kej razmišljala o kakšni rdeči? Ne kričeči ampak naprimer mahagonij?
po moje bi ti tut pasal kkšna medeno rjava..... odločitev je itak tvoja..... jezik
Nazaj na vrh Go down
THkaulitz
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
THkaulitz


Female
Datum registracije : 16/07/2011
Število prispevkov : 355
Kraj : Maldivi

ČuPce - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ČuPce   ČuPce - Page 2 I_icon_minitime25.07.11 11:01

Jaz sem si zdaj nedolgo nazaj zrezala lase kot je imel Bill, ko si je delal grivo jezik

Nazaj na vrh Go down
Sascha
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
Sascha


Female
Datum registracije : 30/12/2011
Število prispevkov : 433
Age : 26
Kraj : In Zimmer 483 mit Tom! :*

ČuPce - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ČuPce   ČuPce - Page 2 I_icon_minitime07.04.12 15:07

Jst pa si bom nardila takšno čupco, kr mi je že fuul dolgo všeč in si morm nardit drgač nimam miru...
ČuPce - Page 2 B3ddc92b755c4e85_Hair_Trend_Alert_Cornrows_and_Ethnic_Braids_2.xxlarge

zdej pa imam nekje takšno :D
ČuPce - Page 2 D5adc703ec34ca08_Long_Hairstyles_With_Layers_C
sam, da nimam tok dolge + moji so malo bolj valoviti in bolj črni...
prej sem si jih vedno ravnala ampak zdej jih že imam 2 tedna tko, kr se mi več ne da neki raunat. :D
Nazaj na vrh Go down
thfenica.
Debatorica
Debatorica
thfenica.


Female
Datum registracije : 26/02/2011
Število prispevkov : 121
Age : 27
Kraj : Berlin

ČuPce - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Frizure   ČuPce - Page 2 I_icon_minitime10.07.12 10:46



Nazadnje urejal/a thfenica. 13.07.12 10:40; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
NESSE
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
NESSE


Female
Datum registracije : 21/03/2011
Število prispevkov : 1082
Age : 27
Kraj : Ljubljana

ČuPce - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ČuPce   ČuPce - Page 2 I_icon_minitime10.07.12 14:41

Tale kita se imenuje ribja kost in je ful huda. Drgač pa mam ful rada kitke, tako imenovane cornrows. Prbližn
take sem jst mela celo zimo :) je pa potem velik dela, ko jih razdiraš.
Nazaj na vrh Go down
thfenica.
Debatorica
Debatorica
thfenica.


Female
Datum registracije : 26/02/2011
Število prispevkov : 121
Age : 27
Kraj : Berlin

ČuPce - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ČuPce   ČuPce - Page 2 I_icon_minitime13.07.12 10:42

Uau a si jih sama spletla al ti jih je frizer?
Pa kulk časa držijo te kite ?
Nazaj na vrh Go down
NESSE
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
NESSE


Female
Datum registracije : 21/03/2011
Število prispevkov : 1082
Age : 27
Kraj : Ljubljana

ČuPce - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ČuPce   ČuPce - Page 2 I_icon_minitime07.12.14 4:05

Spletla mi jih je črnka na MOS-u v Celju, mela sm jih od septembra do decembra, potem sm jih pa razdrla ker so se uničle (zdej vem zakva je Tom tisto mrežco nosu pod kapo).
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





ČuPce - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ČuPce   ČuPce - Page 2 I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
ČuPce
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Tokio hotel Slovenija :: Moda in stil-
Pojdi na: