Tokio hotel Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Blog  Portal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 What NOT to wear?

Go down 
+19
Down On You
humanoid
majchy bumbajchy
*One Time*
_Tom's_Fanpiree_<33
Tom's girl
×crazy.TH.fan×
Zvoncek
TOMlover
x.fallen.angel.x
Ursy
*imMoRtaŁ*EngeŁ*
Dnicegirl.
Pinky
toms-girl
DuL_
cameron
anchiiiika
virus.exe
23 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
virus.exe
Debatorica
Debatorica
virus.exe


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 260
Kraj : Krško

What NOT to wear? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: What NOT to wear?   What NOT to wear? I_icon_minitime22.01.09 0:00

Tko ko že naslou teme pove...kero stvar res nikol ne bi dal nase? Štejejo tut čevlji..pač use kar ljudje nosmo.

Let me start.

~ Hlač na zvonc -.-'' [ skinny jeans 4ewa xD]
~ krzna >.<
~ bulerjou. =S
~ širokih hlač.
~ širokih majc
~ al pa, da bi šla kam vn al pa u Sql v trenirki..odpade^^
~ žameta
~ hlač z visokim pasom
~ kšnih dolgih kikl =S

Ok, sej verjamem, da se bo ta moj seznam s cajtom še spreminju, ampak zaenkrat je tako stanje :]
Nazaj na vrh Go down
anchiiiika
Začetnik
Začetnik
anchiiiika


Female
Datum registracije : 27/11/2008
Število prispevkov : 59
Kraj : Slovenija

What NOT to wear? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: What NOT to wear?   What NOT to wear? I_icon_minitime22.01.09 0:16

am... jst nikoli ne bi:

* Trenirka za šolo(nikool!). Pa čeprau mam veliko sošokk in sošolceu, ki jih nikol ne vidiš u jeansu...
* nikoli ne dam ''štramplov'' (ŽAB) na sebe, pa če je minus 50 jezik
* Kril nasploh (kratke, dolge) YUCK!
* hlač na trapez
* karkoli iz volne.
* BULERJEV!
* am zdej moram pod prisilo nosit neko bundo, zato ker je KAO mrzlo zunaj, in ati skos študira kako me zebe. Te jakne nobenemu ne privoščim jezik
Pa komi čakam, da bo pomlad, da dam na sebe spet neki normalnega:P

Toliko o meni jezik
Nazaj na vrh Go down
cameron
Administratorka foruma
Administratorka foruma
cameron


Female
Datum registracije : 29/07/2008
Število prispevkov : 3356
Kraj : ~ Frei im freien Fall

What NOT to wear? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: What NOT to wear?   What NOT to wear? I_icon_minitime22.01.09 0:48

- Karkoli zlatega (zlati pasovi, zlate superge... zlate zapestnice, verižice, uhani... in po možnost še tak trak za lase)
- Bunde do popka (da v najbolj mrzlih dneh kažeš trebuh + hrbet... grozaa)
- "zebraste" majčke in jopice
- Beli lakasti škornji (ponavadi v kombinaciji z belo bolero napihnjeno bundo freaky)
- Torbice, ki imajo Playboy zajca gor
- Kučme (meni ni jasno, kako te lahko kučma pogreje v glavo, če imaš ušesa ven in praktično greje samo zgornji del glave - če nimaš pleše, imaš tam lase in če dodaš še kučmo, dvomim, da je kaj bolj toplo freaky Običajno pa najbolj zebe v ušesa).
- Karkoli krznenega (najhujša je seveda crkovina okoli vratu. Z gobcem pripnejo rep, tačke pa prosto bingljajo po hrbtu navzdol roll eyes)
- Bele športne nogavice s črtami (to je stil, ki se je fural, ko sem bla jst v OŠ in v 90ih. Definitivno ne spadajo v omaro sodobne punce... če pa že, pa le za v teniske in za na tenis in po možnosti brez črt).
- Kombinacija: blond lasje + kričeče rjavi puder freaky
- Rokavice brez prstov (jst res ne vem kaj je praktičnega v rokavicah brez prstov zmeden Mene ravno v prste najbolj zebe in ni šans, da bi jih imela gole...)
- Kavbojke z ultra visokim pasom
- "Papagajska" oprava sred zime (v stilu npr. violični plašč, roza nogavice, petrol modra kikla, zelen pulover, rdeče rokavice... roll eyes V kakšnem pragozdu bi te še kakšni ptiči napadli haha)
- Uggice
- Beli brezrokavniki (po možnosti še s kakšnim pulijem spodaj nee)
- Hippijevska moda (pa brez zamere, če je kdo tukaj, ki fura tak stil :D)
- Tiste navadne kopalke na tipih haha
- Trenirka + balerinke
- Bulerji
- Dolga pisana krila

To bi blo za enkrat vse :D Če se še kaj spomnim dopišem... boingy
Nazaj na vrh Go down
DuL_
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
DuL_


Female
Datum registracije : 11/11/2008
Število prispevkov : 1447
Age : 33
Kraj : Maribor

What NOT to wear? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: What NOT to wear?   What NOT to wear? I_icon_minitime22.01.09 0:50

* štrampli
* spodnja majca
* bulerji
* hlače na korenček ( fuj )
* volna
* hlače z visokim pasom, pa prekratke tudi
Nazaj na vrh Go down
toms-girl
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
toms-girl


Female
Datum registracije : 08/08/2008
Število prispevkov : 1134
Age : 31
Kraj : Ljubljana

What NOT to wear? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: What NOT to wear?   What NOT to wear? I_icon_minitime22.01.09 1:03

-hlace z visokim pasom (enostavno povedano ogabno... bruh )
-bulerji
-kucme
-prekratke jakne
-prekratke hlace
-polet hotkice (to je men res tok gadn...to men deluje k da nimas za mal dalse hlacke - k to k vids polet picke k majo uzuni pov riti, k se take po centru sprehajajo nene ajd kopalke ja, drgac pa ne).
-krzno
-dolge kikle
-pa uni cevli k jih ma zdej cist vsak ze (k se spomnm kako se napise dopism=...

bom se dodala...nc skrbet... haha
Nazaj na vrh Go down
Pinky
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pinky


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 2416
Kraj : *

What NOT to wear? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: What NOT to wear?   What NOT to wear? I_icon_minitime22.01.09 9:26

Cameron..kok sm se zdej nasmejala tvojemu postu.. haha haha

moj seznam dobite popoldan.. cool
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie
Dnicegirl.


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508
Age : 34
Kraj : Ljubljana

What NOT to wear? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: What NOT to wear?   What NOT to wear? I_icon_minitime22.01.09 11:33

jz se niti ne spomnm

- da bi šla nekam (razen športa) u teh teniskah: KLIK

- kerekoli kopalke pr tipih, razn takih modelou k jih mata tud Bill pa Tom

- trenirka za kamorkol izven hiše

to je pa tud to kr se spomnm scratch
Nazaj na vrh Go down
*imMoRtaŁ*EngeŁ*
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert
*imMoRtaŁ*EngeŁ*


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 960
Age : 30
Kraj : Durch den Horizont am Himmel vorbei...

What NOT to wear? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: What NOT to wear?   What NOT to wear? I_icon_minitime24.01.09 19:18

uuf. tema glih zame haha haha

* kakšnih osladnih roza torbic, ki so mimogrede tako 'velike' da vanje stlačiš komaj telefon, za nameček, pa so okrašene z ketnami itd..
* trenirka. no way. niti podrazno, to je za doma, pa za telovadbo, pa še to more bit črna in taka bolj 'diskretna' haha
* zlatih stvari. tega res ne prenesem, to men deluje tko...ugh. grozno. In potem vidiš žensko, ki ima vijolčen puli in pa zlate čeveljčke pa zlato torbico.. fuj bruh srebrno mam v določeni meji rada, ampak zlate pa videt ne morm haha
* krzna. nisem vegeterjanka, ampak krzna pa ne prenesem.
* prekratke hlače, ki naj bi delovale 'kapri' oz 3/4.
* dolga krila, ki segajo čez pas.To je za stare babice.
* vse kar je od playboy firme. to mi je dobesedno nagravžno, sploh kakšne verižice... bruh

to je to, ampak sigurn je še ful stvari, k se jih zdaj ne spomnm.
Nazaj na vrh Go down
http://whistarper.blogspot.com/
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma
Ursy


Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

What NOT to wear? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: What NOT to wear?   What NOT to wear? I_icon_minitime24.01.09 20:00

Ok, my turn :D:D:D

torej, česa ne boste dobili v mojih omarah in česa ne boste videli NIKOLI na meni :D

*karkoli krznenega...ni šans da bi imela kak krzneni plašč al pa kaj drugega kar vsebuje krzno

*lakaste stvari....tukaj mislim lakaste čevlje, škornje, lakaste torbice..to mi fuuul ni všeč, sploh torbice mi niso všeč, ker so videti tko plastične freaky freaky usnje je veliko lepše... ja ja

*bombažne trenirke...to so tiste trenirke, ki smo jih nosili včasih, ko smo bili še otroci...te trenirke so prav kompleti, se pravi majice in hlače v kompletu, s kakšnimi groznimi motivi gor... freaky sicer sem dvomila v to, da si lahko kateri odrasli sploh to še obleče, ampak zadnjič je prišla moja sošolka oblečena v to na fax in sem hmal bruhala bruh bruh

*tigrasti, zebrasti vzorci...no coment bruh

*metal in gotska scena sta pri meni NO GO!!!

*Harajuku stil...ok, sicer je to bolj popularno na japonske, ampak mislim da je zmeraj bolj pogosto tudi v evropi...enostavno ne razumem kako naj bi to lahko bilo lepo oziroma estetsko,...v laseh 152461254 različnih sponk, okol vratu dude in 3673521763 plastičnih verižic, oblečene pa kot kakšne rdeče kapice....groza no bruh bruh

*puhovke, sploh kakih živih barv (rumena, zelena, roza)

hmmm, ma verjetno bi se našlo še kaj, sam zdej trenutno se ne spomnim :D:D:D
Nazaj na vrh Go down
x.fallen.angel.x
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
x.fallen.angel.x


Female
Datum registracije : 07/10/2008
Število prispevkov : 1658
Age : 26
Kraj : Killswitch Engage

What NOT to wear? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: What NOT to wear?   What NOT to wear? I_icon_minitime25.01.09 13:05

joj moja črna lista ... ki jo moja mama vsak tok cajta zdrma ko mi kupi neki sz nje xDxDxDxD

~douga krila - to so oblačli pračloveki
~douge bunde do tal - ste zmešani no ? tu je ogabnooooo
~zlate zapestnce, veržice pa too .. najhujše pa zlate superge - najbolj čefurske stvari na svetuuuu
bruh bruh bruh bruh bruh
~neskladno barvno oblačenje - npr. zelena bunda, rdeča majca, modre hlače ... jao zdej smo še barvno slepi al kajj ??
~ trenirke take k so bombažne in bedne sz bednim motivom in bedno barvo ... matr ne oblečem za vn razn če je bol diskretna barva npr. črna
~ športni copati - ne obujem razn za telovadbo še to komi zdržim
~ krzno ... - ne oblečm nikol nikol pa ziher je -100 rajši zmrznem kt pa da oblačim mrtve živalce
~ nimam lih rada hlač za korenček in unih k majo ful nizk pas
~ kot je še Cameron bunde to popka ... jao pol pa maš plučnco pa si usa prehlajne in so usi drugi krivi d si prehlajen ... ena sz 9. ma to bundo ona pride u cerkev v keri je -13 v ti bundi holly shit stupid

uff ..še kej bi najdla če bi se potrudla sam no tu je tist kr res najbolj sovražim
Nazaj na vrh Go down
TOMlover
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
TOMlover


Female
Datum registracije : 03/11/2008
Število prispevkov : 626
Age : 28
Kraj : WiTh Tom*

What NOT to wear? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: What NOT to wear?   What NOT to wear? I_icon_minitime25.01.09 14:51

Okej...Še moja...Bom napisala tut, kar ste ve napisale in sovražim :D



  • Žamet:: najbolj ogabno mi je, ker ma tiste črte...Iju bruh
  • Karkoli lakastega:: Preveč plastično, kot ste rekle! Ogabni se mi zdijo škornji alpa torbice... bruh
  • Trenerke:: Še posebno za v šolo...Me vse mini, ko vidim hlače od trenerke in eno supr kjut majčko nakomu... bruh


  • Wanna be fashion freak stil:: Okej...Mene žiucirajo ljudje, ki se oblačijo čist normalno, pol se pa u Novi Gorici odpre Qlandia z new Yorkerjem in so že vse neki drugačne...Mislim...Kr neki buu


  • Hlače s prenizkim pasom:: JS osebno raje nosim hlače, ki mi pokrijejo mehur in rit, ko sedim, kot da sem pozimi vsa smrkava in se razkrivam...Js se u hlačah s nekoliko višjim pasom čist udobno počutim mežik Zadnič mi npr. sošolka pr športni reče ko vidi kake hlače mam:: Ej...Sam te hlače...To moja mama nosi...In js: Dokler se udobno počuti u nih nej jih kr nosi. Js jih bom pa tut. Če ti niso ušeč jih ne glej.


  • Kratke hlače+mrežaste nogavice:: Mogoče je to komu ušeč, meni gre pa na bruhanje, ko gre sestra u disko in se tako obleče...No go nene


  • Prekratke hlače:: No comment bruh


  • Skejtrke+hlače na korenček:: Fashion dizastr...Js ko mam ozke hlače obujem ene športne copate in to je to... :D Mi je naraunost obupno videt punce, ki majo hlače na korenček in pol dol skejtrke no xD


  • Kopalke za tipe stil spodnjice za punce:: Omg...Omg...Omg...Js skor bruham ko koga v tem vidim noo rofl Obup xD So mi tiste bl douge (Tomov in Billov stil) zelo ušeč in mi gre na bruhanje, ko vidim tipa v tistih...Ozkih kopalkicah bruh


  • Kopalke-Hlačkem boksarke za punce:: Omg...Obup... bruh


  • Top z naramnicami, ki se zvežejo okrog vratu in modrček z debelimi naramnicami vpadljive barve:: bruh bruh bruh
Nazaj na vrh Go down
Zvoncek
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Zvoncek


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 1711
Age : 33
Kraj : Koper/Ljubljana

What NOT to wear? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: What NOT to wear?   What NOT to wear? I_icon_minitime08.03.09 13:52

Omg... nova moda je na pohodu -> Aladinke

Yuck bruh Kako lahko nekdo to spravi nase?? freaky Zadnjič sem eno v Koloseju vidla v tem in mi je blo naravnost odvratno wtf wtf
Nazaj na vrh Go down
×crazy.TH.fan×
Debatorica
Debatorica
×crazy.TH.fan×


Female
Datum registracije : 31/01/2009
Število prispevkov : 203
Kraj : somwere

What NOT to wear? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: What NOT to wear?   What NOT to wear? I_icon_minitime08.03.09 14:13

še js....

- nikoli nase ne bi dala zlatih stvari
- balerinke nee
- krzna (da maš mrtvo žival na sebi bruh )
- hlače z visokim pasom stupid
- kučmo
Nazaj na vrh Go down
Pinky
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pinky


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 2416
Kraj : *

What NOT to wear? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: What NOT to wear?   What NOT to wear? I_icon_minitime08.03.09 14:13

  • Jeans ali pa katerekoli hlače, ki se vlečejo po tleh, po možnosti da so še strgane. roll eyes

  • žabe (kill me now)

  • Grdi napihnjeni brezrokavniki

  • bele nogavice, pomožnosti še frotirne

  • Kombinacija zlate+srebrne

  • grdi zastareli čevlji (po možnosti taki, ki so se nosili v 90)

  • plašči do tal (po možnosti metal, usnjeni)

  • kavbojski čevlji

  • puloverji, ki so znucani

  • dolga krila

  • ne maram kombinacije, kjer punce oblečejo krilo in pol superge dol izjema so samo allstarke

  • modrci flurestenčnih barv

  • stare spodnjice, katerim je barva zbledela

  • karkoli krznenega

  • klobuki še posebno pri tipih

  • kakršne koli majčke v imitaciji satena (dobi se jih v Tejl wejlu)

  • fake torbice (puma, addidas in te bedarije, kjer se vidi da ni orginal)

  • živalski vzorci

  • barvna neusklajenost

  • stare in znucane stvari

  • škornji, poleti

  • vse kar je v povezavi z playboyem

  • črne majice z skupinami gor npr: kelly familiy, kjer se je slika zaradi tolikšnega pranja že zbrisala

  • ne maram na splošno metal, in flash stila
Nazaj na vrh Go down
Tom's girl
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Tom's girl


Female
Datum registracije : 11/08/2008
Število prispevkov : 1648
Age : 31
Kraj : Kjerkoli s Tomom

What NOT to wear? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: What NOT to wear?   What NOT to wear? I_icon_minitime08.03.09 15:34

Zvoncek je napisal/a:
Omg... nova moda je na pohodu -> Aladinke

Tole je men že znan...
Ma dost folka tole... wall wall
Ne rečem za doma (pa še to pr men ne pride v pošteu) ampak za kolosej? wtf
No way
Nazaj na vrh Go down
Pinky
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
Pinky


Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 2416
Kraj : *

What NOT to wear? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: What NOT to wear?   What NOT to wear? I_icon_minitime08.03.09 16:03

Zvoncek je napisal/a:
Omg... nova moda je na pohodu -> Aladinke

Jaooo..kok je to grdo. Men bi ble te hlače ušeč, če bi imele malo manjšo "vrečko" na predelu mednožja.
Baje da so te hlače skrajno neudobne.. smile
Nazaj na vrh Go down
_Tom's_Fanpiree_<33
Debatorica
Debatorica
_Tom's_Fanpiree_<33


Female
Datum registracije : 15/02/2009
Število prispevkov : 175
Kraj : Somewhere up there. ^^

What NOT to wear? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: What NOT to wear?   What NOT to wear? I_icon_minitime08.03.09 16:07

Kaj jz ne bi oblekla oz. kaj jz ne nosim:

*Trenirka za u sqL (sej če jo ma kdo, ok mej jo če ti je qL, sam jz mam trenirko sam za doma al pa za športat)
*Krzno
*kombinacija modre & rdeče
*dolge kikle oz. dolga krila.
*bulerjev
*klobučki


To bi blo zaenkrav usee.^^
Nazaj na vrh Go down
*One Time*
Začetnik
Začetnik
*One Time*


Female
Datum registracije : 15/09/2010
Število prispevkov : 83
Kraj : In the Army

What NOT to wear? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: What NOT to wear?   What NOT to wear? I_icon_minitime18.09.10 23:26

Uh pri meni je dosti stvari, ki jih nebi navlekla na sebe ampak je pa tud tak da nekak nimam svojega stila. Oblečem pač kaj mi je všeč :D Recimo en dan se zrihtam pa kakšne petke, pa skinny kavbojke z pasom pa kako daljšo majčko z manjšim dekoltejem, drugi dan me pa že lahko vidite v all-starkah al pa DC supergah, kavbojkah pa hoodie puloverčku, ali pa čist navadni t-shirt majčki. Tretji dan bom pa mogoče v bulerjih pa raztrgani olivno zeleni majci (nekakšen vojaški stil). Moj nepogrešljiv del oblačila so ravno kavbojke, tiste skinny oz. korenček model. Mam 3 - sive, črne in modre. In jih nosim nonstop haha

Česa pa res ne maram, je pa športni stil... po mojem mnenju je trenirka samo za doma al pa športanje, v njej pa nikoli nebi niti približno šla v mesto!! wtf Pa kostimi mi tudi niso kaj preveč všeč, sploh ne tistih ko se zgornji in spodnji del skladata v vsaki podrobnosti... to mi deluje preveč "poštlihano" razen če se to nosi utemeljeno, oz zaradi biznisa. In pa vsi ostali materiali za hlače razen jeansa pa tistega kaj so trenerke narejene, pri meni ne pridejo v poštev! Sploh ŽAMETNE hlače! Ala "barbie" stila tudi ne prenesem... ko vidim neke punce po mestu, vse v roza pa playboy torba pa shiny playboy pas.

Pa leopardji vzorcec mi je tudi ogaben, sploh pajkice al pa kar cela torbica ali pa balerinke (o ljubi bog kje vse še tega vzorca nisem vidla)... BRRRR:

What NOT to wear? 3d5d5c22.th What NOT to wear? Leopardprintbag.th What NOT to wear? Sergiorossi.th

Pa skoraj bi pozabla na še eno grozljivo stvar: pajkice iz LATEKSA! To je za moje pojme samo za v bordel !!
Nazaj na vrh Go down
majchy bumbajchy
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
majchy bumbajchy


Female
Datum registracije : 22/06/2010
Število prispevkov : 487
Age : 28
Kraj : Bela krajina

What NOT to wear? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: What NOT to wear?   What NOT to wear? I_icon_minitime19.09.10 21:16

zame je najhuje če nekdo ptide dobesedno oblečn v eno barvo (pinki majca .pinki hlače, pinki čevlji, pinki šal....) ful grozaa bruh bruh bruh
Nazaj na vrh Go down
humanoid
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
humanoid


Female
Datum registracije : 11/10/2009
Število prispevkov : 2412
Age : 29
Kraj : HUMANOID WORLD

What NOT to wear? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: What NOT to wear?   What NOT to wear? I_icon_minitime17.10.10 20:09

meni pa ni ušeč ;

* na zvonc hlače
* široke majice
* dolgi plašči
* trenirka za v šolo
* dolge kikle
* bularji
* balerinke
* hlače z naramnicami
* pleteni puloverji

bruh

Noo.. to mi zaenkrat ni všeč, ampak to se pri meni ZELO hitro spreminja mežik
Nazaj na vrh Go down
Down On You
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
Down On You


Female
Datum registracije : 26/01/2010
Število prispevkov : 352
Kraj : somewhere... :/

What NOT to wear? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: What NOT to wear?   What NOT to wear? I_icon_minitime17.10.10 20:25

not liked me :

-met oblečečenih 1873693 poloverju naenkrat
-bulerji
-rutka namesto obroča
-pajkice, z uzorcem jeansa What NOT to wear? 488497
-aladinke
-it nekam cel v belem What NOT to wear? 43118
-mrežaste žabe 5×5 What NOT to wear? 859740
-potist časopisa

.....
men take stvari pač niso ušeč ='D What NOT to wear? 347463
Nazaj na vrh Go down
majchy bumbajchy
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
majchy bumbajchy


Female
Datum registracije : 22/06/2010
Število prispevkov : 487
Age : 28
Kraj : Bela krajina

What NOT to wear? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: What NOT to wear?   What NOT to wear? I_icon_minitime22.10.10 20:32

What NOT to wear? Ripped_jeans
wtf?? pale

What NOT to wear? L--ugg-clssc-shrt-chstnut
what????

What NOT to wear? BlackWhiteStripeJeans1NSm
zebra ??

in še bi lahko naštevali.... freak
Nazaj na vrh Go down
humanoid
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
humanoid


Female
Datum registracije : 11/10/2009
Število prispevkov : 2412
Age : 29
Kraj : HUMANOID WORLD

What NOT to wear? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: What NOT to wear?   What NOT to wear? I_icon_minitime22.10.10 21:14

omg js pa ne morm verjet da lahko kdo ubuje takšne čevleje :
What NOT to wear? 931215[/URL]

What NOT to wear? Photosr

Nazaj na vrh Go down
majchy bumbajchy
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica
majchy bumbajchy


Female
Datum registracije : 22/06/2010
Število prispevkov : 487
Age : 28
Kraj : Bela krajina

What NOT to wear? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: What NOT to wear?   What NOT to wear? I_icon_minitime23.10.10 17:19

men pa ni jasno kaj ženske vidjo na tem:
What NOT to wear? 633556066952422810_moda_jesen_05

What NOT to wear? Heel1
Nazaj na vrh Go down
humanoid
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi
humanoid


Female
Datum registracije : 11/10/2009
Število prispevkov : 2412
Age : 29
Kraj : HUMANOID WORLD

What NOT to wear? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: What NOT to wear?   What NOT to wear? I_icon_minitime23.10.10 17:27

meni so pa teli škornji zelo grdi ;
What NOT to wear? Nikeboots

pa full mi je grdo če ima punca krznene plašče bruh boge živalice cry
What NOT to wear? 64724001krznoshow

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





What NOT to wear? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: What NOT to wear?   What NOT to wear? I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
What NOT to wear?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Tokio hotel Slovenija :: Moda in stil-
Pojdi na: